Привітання інавгурація глави поселення

0

Більшість жителів Усольского району проголосували за кандидата, висунутого місцевим відділенням ВПП «Єдина Росія»

Подія

16 вересня відбулася урочиста церемонія інавгурації обраного глави Усольского муніципального району Олени Аркадіївни Вшивковой.

У центрі дозвілля районного центру зібрались керівники та представники крайової влади, Законодавчо Зборів Пермського краю, Ради муніципальних утворень, Асоціації «Верхнекамье», адміністрації району, ТОВ «ЛУКОЙЛ-ПЕРМЬ», промислових підприємств – «Верхнекамская Калійна Компанія» і «Єврохім – Usol’skij калійний комбінат», районних організацій, духовенства, новообрані депутати Усольского району, голови поселень, делегації муніципалітетів та громадських організацій, аби стати свідками вступу Олени Аркадіївни Вшивковой на посаду голови району.

8 вересня 2013 року в Усольском муніципальному районі відбулися дострокові вибори глави Усольского муніципального району. Виборці району проявили активність під час виконання громадянського і конституційного обов’язку. Любов Бикова, голова територіальної виборчої комісії Усольского муніципального району, оголосила підсумки виборів.

Любов БИКОВА: 8 вересня 2013 року в Єдиний день голосування в Усольском муніципальному районі відбулися 9 виборчих кампаній. Вибори відбулися, в тому числі дострокові вибори глави Усольского муніципального району. Голосування проводилося на 19 виборчих дільницях 130 членами дільничних виборчих комісій. Явка виборців склала 31,68%. За підсумками голосування і підсумовування протоколів дільничних виборчих комісій за Олену Arkad’evnu Вшивкову було віддано 62,88%. Вибори відбулися в першому турі.

Така впевнена перемога є яскравим свідченням високого авторитету та довіри виборців. Рішенням територіальної виборчої комісії від 9 вересня 2013 року за № 69 Олена Аркадіївна Вшивкова визнано обраним главою Усольского муніципального району. Любов Бикова разом зі словами привітань вручила новообраному главі відповідне посвідчення.

Відповідно до статті 65 Закону Пермського краю № 208 «Про вибори посадових осіб муніципальних утворень в Пермському краї» та відповідно до Статуту Усольского муніципального району голова району Олена Аркадіївна Вшивкова вступає на посаду.

Першим привітав новообраного главу володар ордена Знак Пошани, орденів Преподобного Сергія Радонезького і Святого князя Данила Московського третього ступеня, нагороджений медаллю ордена «За заслуги перед Вітчизною другого ступеня», медаллю «За доблесну працю в ознаменування 100-річчя з дня народження в. І. Леніна», відмінник народної освіти, Почесний громадянин Усольского муніципального району, 27 років керував районом, Геннадій Петрович Шехматов.

Геннадій ШЕХМАТОВ: За 95-річну історію районом керував 41 представник влади. У влади були дві жінки – Ніна Никифорівна Ремянникова і Маргарита Олександрівна Русинова, третя жінка – це Олена Аркадіївна Вшивкова, якій надано довіру. Це праця багатогранний, і, по суті, ви вступаєте на цілодобове чергування.

Геннадій Петрович наголосив, що потрібно продовжувати почате і не зупинятися на досягнутому. Сьогодні наша територія в числі найбільш перспективних і динамічно розвиваються в частині зміцнення економіки, культурної спадщини, суспільних відносин. Ефективно вирішуються питання газифікації, відновлення та ремонту доріг, приведення у нормативне стан об’єктів соціальної сфери. Usol’skij район лідирує за кількістю показників нафтовидобутку. В останнє десятиліття почалося освоєння найбільших родовищ солей, будівництво великих калійних підприємств.

Зі вступом на посаду голову району привітали від імені губернатора Пермського краю В. Ф. Басаргіна перший заступник міністра територіального розвитку Світлана Усачова, директор департаменту територій адміністрації губернатора Пермського краю Павло Рульков, вручив вітальну адресу. Зокрема там йдеться: «Шановна Олена Аркадіївна! Вітаю з переконливою перемогою і зі вступом на посаду глави Усольского муніципального району. Це не тільки довіру виборців, але і велика відповідальність перед земляками за стабільний економічний розвиток. Перед Вами стоять завдання за подальший економічний розвиток Усольского району, створення нових робочих місць, залучення інвестицій, підвищення добробуту жителів. Бажаю успіхів в роботі на благо Усольского муніципального району. Бажаю удачі, всього найкращого».

У відповідному слові очільник району Олена Вшивкова сказала, що зворушена наданим їй довіру і висловила подяку виборцям за підтримку під час виборів і заявила, що основним пріоритетом у своїй роботі вона вважає благополуччя кожного жителя Усольского району, бути патріотом своєї малої батьківщини.

Олена ВШИВКОВА: Немає нічого дорожче визнання, я постараюся не підвести вас. Під час передвиборних зустрічей ми обговорили багато проблемних питань, вони важливі, вони потрібні на перспективу. Всі пропозиції і накази, зібрані в ході передвиборної кампанії, не залишаться без уваги, вони взяті на особливий контроль. І я сподіваюся на вашу підтримку при реалізації плану соціально-економічного розвитку, наміченого на найближчі роки. Запевняю, що докладу всіх зусиль, досвід, знання на благо Усольского муніципального району, на примноження економічного потенціалу району.

Олена Аркадіївна зазначила, що отримане довіру дає їй право на продовження всіх добрих починань на благо жителів району. Вона наголосила, що успіх та процвітання району не повинні залежати від однієї людини, працювати треба всім разом. Для досягнення поставлених цілей є всі можливості, ресурси, досвід, розуміння пріоритетів розвитку, інтелектуальний і трудовий потенціал.

Низка привітань і побажань плідної роботи новообраному главі району та вручення символічних подарунків тривала до закінчення інавгурації.

Ласкаво просимо на сайт муніципального утворення сільське поселення Морозівська Верховажский муніципальний район!

Ми раді можливості познайомити вас з діяльністю Ради поселення і адміністрації МО сільське поселення Морозівське, правовими документами, поділитися новинами з життя поселення і розповісти про розвиток. Ви можете задати питання на нашому сайті. Сподіваємося, що наше знайомство не тільки зацікавить вас, але і стане імпульсом до взаєморозуміння і допоможе в налагодженні партнерських відносин.
Ласкаво просимо!

Глава муніципального освіти сільське поселення Морозівське

ГРА ГОЛОВОЮ

5 квітня в Кузнечихинском КСЦ зібралися 8 команд для участі в «Інтелектуальній битві». Нарівні з командами з Ярославля, Кузнечихи, Глібівської, дитячого садка «Оленка», Кузнечихинской школи змагалася команда «Богатирі ЯМР». До її складу увійшли: Микола Золотників, Андрій Коваленко, Олександр Білозеров, Сергій Кокуев, Сергій Сафиканов. Інтелектуальна гра складалась з декількох турів, що містять запитання на різні теми: від прислів’їв і приказок до особливостей виборів в древніх Афінах. Єдине, що їх об’єднувало – відповідь часом вимагав не просто ерудиції, а кмітливості і логічного мислення. В результаті команда «ДеФФФчонки» , набравши 35 балів, зайняла 3 місце, 2 місце і 39 балів у команди «Педагогини і Ко» і заслужену перемогу здобула сама нечисленна команда «WIN Дизель» набрала аж 57 балів! Так само, за вдалий дебют та волю до перемоги, була відзначена команда «Оленки» з МДОУ №15 «Альонушка». Незважаючи на результат, всі знавці отримали задоволення від гри та спілкування, а переможці ще й солодкі призи!

ПРОГРАМА «ВИРІШУЄМО РАЗОМ»

ЛІТЕРАТУРНІ ВЕЧОРИ В ЯРОСЛАВЦІ

На літературну годину «День великого казкаря» 2 квітня Міжнародний день дитячої книги до бібліотеки були запрошені учні 2 класу (вчитель Сорокіна Н.І.) Діти познайомилися з біографією Р. Х. Андерсена. Всі казки Андерсена несуть у собі глибокий зміст, а герої його казок на своїх прикладах вчать робити правильні і благородні вчинки. Діти вирушили у дивовижну країну, де живуть яскраві і неповторні герої Р. — Х. Андерсена.

29 березня о 16 годині на літературний вечір «У світі російської класики» були запрошені пенсіонери і школярі. На заході в бібліотеці виступали учні МОУ СШ п. Ярославка ЯМР, учасники муніципального етапу всеросійського конкурсу юних читців « Жива класика» під керівництвом вчителя Е. А. Філіпової. На вечорі читачі слухали уривки з прозових творів російських письменників. Бажаючі поспілкуватися залишилися на чаювання.

ДЕНЬ СМІХУ В АНДРОНИКАХ

1 квітня — нікому не вірячи! У Андрониковском Будинку Культури відбулася дитяча ігрова програма «В гостях у Реготухи!». Разом з дітьми ведуча вирушили в гості до Веселушку, яка приготувала для нас багато ігор, сміху, веселощів і просто гарного настрою! Ах так, звичайно, ніхто не пішов без солодощів, адже солодке подвоює позитив!

ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО В АНДРОНИКАХ

ЧАРІВНЕ СВЯТО КРАСИ

ДОРОГІ НАШІ ЖІНКИ!

Прийміть сердечні вітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Символічно, що один з найпрекрасніших свят припадає на початок весни, коли оживає Земля, пробуджується природа і під яскравими сонячними променями розпускаються перші квіти.

Цей день став для всіх нас символом кохання і краси. Матері, дружини, доньки – самі улюблені й дорогі в житті люди. З вами нерозривно пов’язані вічні людські цінності: Любов, Сім’я, Діти, Дім — все, що непорушне й дорого нам на цьому світі. Завдяки вашим щоденним турботам у наших будинках тепло і затишно, розумними і здоровими ростуть наші діти, спокійно і впевнено почувають себе чоловіки.

Милі жінки! Нехай у ваших родинах панують затишок і благополуччя. Нехай люблять і улюблені оберігають вас від негараздів, і ніщо не затьмарить жіночого щастя. Нехай успіх супроводжує вас у всіх справах. Здоров’я вам, душевного спокою і всього найкращого!

Адміністрація Кузнечихинского сільського поселення ЯМР

«ВИСХІДНІ ЗІРКИ»

Яскравою і такою, що запам’ятовується видалася субота 3 березня в Кузнечихинском сільському поселенні. Відразу кілька творчих колективів Кузнечихинского КСЦ стали володарями диплома Лауреата на районному конкурсі вокального мистецтва «Висхідні зірки». Ми вітаємо з цим досягненням Зразковий ансамбль російської пісні «Забавлянки»,і вокальний дует Рютневского ДК. Особливу відчуваємо гордість за нашу маленьку зірочку п’ятирічну Віру Перепускову, солістку Глібовського ДК, яка вперше беручи участь у конкурсі,була удостоєна Диплома 1 ступеня. Бажаємо успіху у подальшому творчому шляху! Всіх учасників вітаємо! Бажаємо подальших звершень і перемог!

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

ЗУСТРІЧ-ЗБОРИ В КУЗНЕЧИХЕ ЗА НОВИМИ ТАРИФАМИ ЖКГ

Відкриваючи зборами, виконуючий обов’язки голови Кузнечихинского сільського поселення Олександр Вікторович Білозеров сказав:

— Для багатьох жителів квитанції по оплаті житлово-комунальних послуг стали сюрпризом – тарифи помітно підросли. Тому незадоволені жителі звернулися в адміністрацію поселення з проханням роз’яснити ситуацію. Йдучи назустріч їм, ми запросили до вас генерального Заволзькій керуючої компанії генерального директора керуючої компанії Олексія Анатолійовича Куликова, керівника інженерної служби підприємства Галину Леонтіївну Саричеву, які займаються обслуговуванням житлового фонду Кузнечихи.

ПЛАНИ РОБОТИ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДЗНАЧИЛИ «ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ»

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ»

РОБОЧА ПОЇЗДКА В СЕЛО ТОЛБУХИНО

Складніше ситуація виявилася з лазнею. Хоча зовні будівля виглядає непогано, то внутрішній стан, особливо обладнання, незадовільний. Це питання потребує додаткового опрацювання в адміністрації і Муніципальному Раді, після чого може бути прийняте рішення.

ЛЕГЕНДИ РОСІЙСЬКОГО ХОКЕЮ В КУЗНЕЧИХЕ

ЗА ПРОЕКТОМ «ВИРІШУЄМО РАЗОМ» У ЯРОСЛАВЦІ

8 лютого в Будинку культури селища Ярославка відбулося обговорення муніципального цільового проекту «Вирішуємо разом» реконструкції благоустрою дворів будинків № 1 і № 2, що розташований у центрі навпроти ДК. Виконуючий обов’язки голови Олександр Вікторович Білозеров при показі проекту на екрані перерахував роботи, які заплановано провести.

АНСАМБЛЬ «НАДІЯ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ «РЕТРО-ШЛЯГЕРА»

ПОПЕРЕДНЄ ГОЛОСУВАННЯ В КУЗНЕЧИХЕ

3 лютого в Кузнечихинском Будинку культури відбувся праймеріз місцевого відділення «Єдиної Росії» для подальшого висунення від партії кандидата на посаду голови Кузнечихинского сільського поселення Ярославського муніципального району на виборах, які відбудуться 15 квітня 2018 року.

Підрахунок голосів дав такі результати: з а А. В. Білозерова – 44 голоси, з а А. Н. Каюрова – 10 голосів.

Таким чином, з явною перевагою перемогу здобув виконуючий обов’язки голови Кузнечихинского сільського поселення Олександр Вікторович Білозеров.

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ»

14 лютого в світі проходить незвичайна акція — Міжнародний день дарування книг. Її мета проста і добра — Подарувати дитині хорошу книгу. І, якщо вийде, надихнути і організувати інших людей на такий чудовий вчинок.
Приєднуйтесь до акції!
Чекаємо вас за адресою д. Кузнечиха, вул. Центральна 35
телефон 76-02-92, 76-03-43
Бібліотека д. Кузнечиха МКУ Кузнечихинский КСЦ

ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНА «ГОРШИХИ» В. А. АБРОСИМОВОЇ З ЮВІЛЕЄМ

АНСАМБЛЬ «ЗАБАВЛЯНКИ» НА ВСЕРОСІЙСЬКОМУ КОНКУРСІ

У ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ ХОКЕЙНОГО КОРТУ В АНДРОНИКАХ

ПЛАНИ РОБОТИ АДМІНІСТРАЦІЇ

«НОВОРІЧНА МРІЯ» В ГЛІБОВСЬКОМУ

4 січня в Глібовському ДК відбулося театралізоване дійство для дітей «Новорічна мрія», організоване працівниками та учасниками театрального гуртка Глібовського ДК. Діти прийшли на виставу чепурні, веселі в передчутті свята. І їх надії виправдалися. Учасники самодіяльності, які брали участь у новорічній виставі проявили себе хорошими артистами, показавши всю свою творчу майстерність, артистизм, запал та організаторські здібності.

7 січня відбувся концерт з такою цікавою назвою «Свята чарівні миті». Це яскравий і барвистий новорічний подарунок для жителів і гостей д. Глібівське. В залі панувала атмосфера веселощів і гарного настрою, адже настав Новий рік – самий дивний і казковий свято. В цей день лунало багато привітань і побажань чудес. Також в цей день відбувся традиційний «Конкурс ряджених».

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

ПРОЕКТ «ВИРІШУЄМО РАЗОМ»

Шановні відвідувачі нашого сайту!

В. о. Голови Кузнечихинского сільського поселення ЯМР
Бєлозьоров Олександр Вікторович

ЯЛИНКИ В ПОСЕЛЕННІ КУЗНЕЧИХИНСКОМ

ПЛАНИ РОБОТИ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дорогі друзі! Вітаю вас із Новим роком та Різдвом!

В. о. Голови Кузнечихинского сільського поселення ЯМР
Бєлозьоров Олександр Вікторович

ПЕРЕДНОВОРІЧНА ЗУСТРІЧ СТАРОСТ

ІНФОРМАЦІЯ

План новорічних заходів підрозділів МКУ Кузнечихинского КСЦ

«ЗАБАВЛЯНКИ» НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

24 грудня Зразковий самодіяльний колектив ансамбль російської пісні «Забавлянки» взяв участь у Міжнародному конкурсі обдарувань і талантів «Мелодія любові» де став володарем Диплома Лауреата I ступеня! Ми від усієї душі вітаємо наших юних зірочок,і їх керівника Ганну Віталіївну Циганкову з цим досягненням! Бажаємо подальших творчих звершень і перемог!

НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР З ПАУЕРЛІФТИНГУ

ІНФОРМАЦІЯ

В даний час виконуючий обов’язки голови Кузнечихинского сільського поселення — Олександр Вікторович Білозеров.

БІОГРАФІЯ

ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНИКА В ЯРОСЛАВЦІ

У День народної єдності, 4 листопада, в селі Ярославка відбулося урочисте відкриття пам’ятника воїнам-землякам, котрі не повернулися з фронтів Великої Вітчизняної війни. У реєстрі пам’яток-це 74-й пам’ятник в Ярославському районі. Його освятив благочинний Ярославського сільського благочиння протоієрей Димитрій Іллічов.

День народної єдності видався морозним, але вшанувати пам’ять земляків, які не повернулися з фронтів Великої Вітчизняної війни, прийшли жителі селища, родичі загиблих, представники адміністрації району, обласної Думи, громадськості.

АНСАМБЛЬ «ЗАБАВЛЯНКИ» НА ФЕСТИВАЛІ

ДЕН Ь СЕЛА КУЗНЕЧИХА-2017

ДЕНЬ ЯРОСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ-2017

ДЕНЬ РОСІЙСЬКОГО ПРАПОРА В СЕЛІ ТОЛБУХИНО

ДЕНЬ СЕЛИЩА ЯРОСЛАВКА

НА НОВОБУДОВАХ КУЗНЕЧИХИНСКОГО ПОСЕЛЕННЯ

ДЕНЬ ВМФ В СЕЛІ ТОЛБУХИНО

ДЕНЬ СЕЛА ГЛІБОВСЬКЕ

ДЕНЬ СЕЛА АНДРОНИКИ

СІЛЬ СЬКЕ поселення в цифрах і фактах :

Територія – понад 3470 гектарів.

115 населених пунктів, у тому числі великі : Кузнечиха, Ярославка, Медягино, Глібівське, Толбухино, Андроники.

Населення – понад 8500 осіб.

Відстань до Ярославля – 5 кілометрів по дорозі Москва-Холмогори.

Кордони — Кузнечихинское сільське поселення межує з заходу і північного заходу з Тутаевским муніципальним районом, кордон проходить поблизу д. Обухове з лісового масиву. На півночі і північному сході поселення межує з Даниловским муніципальним районом, на сході — з Заволжским сільським поселенням, межа проходить по залізниці Львів — Данилов. На південно-сході, півдні і південному заході межа проходить по межі р. Ярославля.

На території сільськогосподарські підприємства: СВК ОПХ «Михайлівське», СПК «Племзавод «Горшіха», ПСК «Батьківщина», СПК «Племзавод «Ярославка», СВК «Відродження» та ТОВ «Відродження плюс».

Закінчено будівництво трьох магазинів у населених пунктах поселення. Побудовано два десятки приватних будинків у Софина, Тарантаево, Кузнечихе, Устя. Облаштовані дитячі майданчики в Кузнечихе, Глібовському, дитячий спортивний майданчик в Андрониках і хуторі Червоне.

У культурно-спортивний центр поселення входять п’ять Будинків культури. Добре працюють колективи Кузнечихинского ДК, Народні ансамблі Глібовського ДК, Ансамбль російської пісні «Ивушки» ДК Ярославка. Дитячий Зразковий ансамбль Російської пісні «Забавлянки» керівник — Ганна Циганкова, бере участь у міжрегіональному конкурсі «Співай Душа» в р. Бронниці. Встановлено хокейний корт в Кузнечихе. Створено п’ять футбольних команд, волейбольна команда. Спортивне життя поселення пожвавлюється.

За програмою «Молода Сім’я» отримали сертифікат на покупку квартири сім’я Полынкиных Сергія Валентиновича, д. Бутрево.

1954 р. – організований Кузнечихинский сільська рада в результаті об’єднання Сереновского, Медягинского і Михайлівського рад.

2005 р. – перетворення Кузнечихинского сільської ради в сільське поселення Кузнечихинское і створення місцевої адміністрації.

Промислових підприємств – 78. З них найбільші: ГУП «Ярдормост», ДНВП «Надра», ВАТ «Агропромкомплекс «Олімп», ЗАТ «Ярославльбурвод», «Прецизика-сервіс», ПП О. В. Аверкієв (ремонт автомашин), «Дорстройсервис».

Одна з головних турбот – це газифікація населених пунктів – центральної садиби СВК «Батьківщина» села Андроники, а також сіл Толбухино і д. Глібівське. д. Кузнечиха, с. Медягино, д. Пазушино та ін. Газифікація йде в відповідності з федеральними та муніципальними програмами. Дорожнє будівництво – реконструкція дороги Москва — Холмогори від тутаевского повороту до села Муровино – 10 кілометрів, за 200 метрів тротуарів у Кузнечихе і Ярославці, 250 метрів в Глібовському.

Привітання з інавгурацією

Шановний Сергій Володимирович!

Вітаю Вас з офіційним вступом на посаду Глави муніципального освіти міської округу «Воркута» – голови міської ради.

Я переконаний, що Ваша життєва позиція послужить хорошою основою для конструктивної роботи по створенню сильної, економічно стабільної міста.

Переконаний, що Ви зробите все необхідне для реалізації значного соціально-економічного потенціалу Воркути, підвищення якості життя людей.

Праця Глави міста — це важка обов’язок. Сьогодні доля Воркути ввірена Вам. Цей кредит довіри, наданий колегами, Ви заслужили своїми лідерськими якостями і організаторськими здібностями, як депутат Міської Ради. Ваш успіх — свідчення довіри виборців до Вас, Ваших справах і намірам. Цей високий пост накладає на Вас велику відповідальність перед воркутинцами. Нехай кожне Ваше рішення, кожен вчинок будуть продиктовані турботою про благо людей і міста в цілому.

Щоб очолювати Воркуту в наш непростий час, необхідно володіти не тільки адміністративними здібностями та управлінським досвідом, але й зуміти запалити надію на гідне майбутнє в серцях людей.

Бажаю Вам на цьому нелегкому поприщі зберігати стійкість духу, бути послідовним і наполегливим у досягненні поставлених цілей — зробити життя міста забезпеченої, безпечної, щасливою та радісною.

Бажаю Вам успіхів в роботі і всього самого доброго.

Президент Союзу міст Заполяр’я і Крайньої Півночі,

член Громадської палати РФ Ігор Шпектор

Шановний Сергій Володимирович!

Вітаю Вас зі вступом на посаду Глави муніципального освіти міської округу «Воркута»– голови міської ради.

Воркута — місто, що динамічно розвивається, вносить вагомий внесок у зміцнення промислового потенціалу республіки і країни. Впевнений, що ви з честю впораєтеся з наданим вам довірою жителів Воркути.

Наш заполярний місто завжди був передовим містом в плані економічного і соціального розвитку, осередком духовності, освіти і культури. Впевнений, що Ви зробите все для того, щоб так було і надалі.

Переконаний, що Ви спрямуєте всі свої сили на вирішення головного завдання — покращення життя і підвищення добробуту воркутінцев.

Бажаю Вам успіхів та плідної роботи на благо нашого рідного і улюбленого міста! Упевнений, що Ваші енергія і управлінський талант будуть цілком затребувані на цьому відповідальному посту і послужать подальшому процвітанню Воркути.

Здоров’я, удачі і благополуччя!

Керівник адміністрації МО ГО «Воркута» Євген Шумейко

Сьогодні в адміністрації Шовгеновского району за участю Голови Адигеї Мурата Кумпилова відбулася церемонія вступу на посаду нового керівника муніципального освіти Рашида Аутлева.

В урочистому заході взяли участь: голова Держради-Хасэ РА Володимир Нарожный , керівники федеральних і республіканських органів влади, депутати Держради-Хасэ РА, працівники адміністрації, депутати представницького органу району, а також представники громадськості.

Відкриваючи інавгурацію, Голова Ради народних депутатів Юрій Бахурцов зазначив, що 15 червня в муніципальному освіті відбулися вибори голови муніципального освіти за результатами конкурсу. Рада народних депутатів одноголосно обрав Рашида Аутлева головою Шовгеновского району, який раніше очолював адміністрацію Хакуринохабльского сільського поселення.

У своїй присязі обраний голова території обіцяв сумлінно виконувати свої повноваження на благо жителів Шовгеновского району.

Вітаючи Рашида Аутлева зі вступом на посаду, Глава Адигеї Мурат Кумпілов позначив ряд стратегічних напрямків, яким потрібно приділити увагу новому керівництву території.

«Голові району в найближчому майбутньому буде потрібно не тільки в цілому забезпечити економіці муніципалітету поступальний рух вперед, але і форсувати найбільш важливі та перспективні її напрямки. Більше уваги слід приділяти створенню сприятливих умов для залучення інвестицій, формування інвестиційних майданчиків, забезпечених усією необхідною інфраструктурою», — підкреслив Мурат Кумпілов.

В числі майбутніх завдань, яким необхідно приділяти постійну увагу, – підвищення якості життя населення, демографічна політика, грамотний підбір муніципальних кадрів і підтримка громадських ініціатив. Також відзначено важливість участі в держпрограмах, підтримки малого і середнього бізнесу, залучення громадян у державотворчі процеси, поліпшення санітарного стану населених пунктів та розвитку охорони здоров’я, соціальної, освітньої, культурної та спортивної сфери.

Разом з тим Глава республіки відзначив, що керівництво району завжди може розраховувати на підтримку конструктивних ініціатив з боку Кабінету міністрів.

Мурат Кумпілов подякував екс-главу району Аслана Меретукова за особистий внесок у розвиток муніципального освіти і вручив йому медаль «Слава Адигеї». Окремо відзначена робота районної адміністрації в період ліквідації наслідків минулорічних повеней. У свою чергу, колишній керівник території зазначив, що всі позитивні зміни в районі стали можливі завдяки підтримці Голови Адигеї.

В ході заходу також прозвучали привітання та побажання на адресу нового глави Шовгеновского району від голови Держради-Хасэ РА Володимира Нарожного, екс-глави території Аслана Меретукова, голови районної Спілки жінок Лідії Куваєва і члена Громадської палати РА Аслана Цеева .

Рашид Аутлев подякував Главу Адигеї Мурата Кумпилова за надану довіру і всіх присутніх за добрі побажання.

Ми раді вітати Вас на офіційному Інтернет-сайті

Кикнурской районної Думи Кіровської області

Наш сайт є загальнодоступним джерелом інформації про діяльність районної Думи. Тут розміщується загальна інформація про Кикнурской районної Думі, нормативно-правові акти районної Думи, довідково — аналітичні матеріали про розвиток галузей сільського господарства, малого підприємництва, охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, інформація про хід реалізації цільових програм на території муніципального освіти, про розвиток культури, спорту, а також довідкова інформація про Кикнурском районі (географічне положення, історія, інформація про знаменитих земляків і почесних громадянах, об’єктах культурної спадщини) та багато іншого.

Для зручності користувачів ми постаралися розподілити розміщену на сайті інформацію по блокам. Орієнтуватися Вам допоможе верхній рядок меню.

Ви також можете надіслати листа главі муніципального освіти. Вам необхідно скористатися розділом Питання чолі . Тут Ви можете поставити запитання, що цікавить Вас тематики. Відповідь на нього буде розміщений на сайті протягом 7 робочих днів. Проте попереджаємо, що відповіді на питання, задані в даному розділі, є консультативними і не носять офіційний характер, не можуть бути використані при зверненні до суду.

Заходьте до нас частіше, завжди раді

Глава району С. Ю. Галкін

Газифікація: Брюзлинское поселення — виділено 1 879 тис. руб. на будівництво розподільних газопроводів с. Брюзли з газовими вводами в житлові будинки.

Благоустрій: на розробку генеральних планів Бардымского, Березніковського, Бичуринского, Брюзлинского, Елпачихинского, Красноярського, Новоашапского, Сарашевского, Тюндюковского, Федорковского і Шермейского сільських поселень — 2 228,625 тис. руб.

Брюзлинское поселення — на ремонт дороги місцевого значення і водопропускної труби по вул. Світу в с. Брюзли і ремонт водопропускної труби на вул. Молодіжна в с. Брюзли виділено 200,25 тис. руб.

Спорт: в рамках проекту «Спортивний клуб + Спортивний сертифікат» — 2 708 488,98 руб.

Благоустрій: Сугановское поселення — ремонт автомобільної дороги вул. Світу с. Суганка — 132,35 тис. руб., ремонт пішохідного мосту через річку Барда с. Суганка вул. Зарічна — 74,7 тис. руб. На розробку генпланів, правил землекористування і забудови сільських поселень і коригування схему територіального планування — 2 229,45 тис. руб.

Спорт: в рамках проекту «Спортивний клуб + Спортивний сертифікат» — 993 643,28 руб.

Благоустрій: Осинское міське поселення — ремонт асфальтобетонного покриття по вул. Злыгостева від вул. Радянської та вул. Пугачова до вул. Злыгостева, 58 — 2232,0 тис. руб., придбання та встановлення лавочок на площі Ярмаркова — 109,2 тис. руб.; ремонт гравійної дороги по вул. Березниковская ділянку від вул. Зелена до вул. Польова — 268,5 тис. руб., ремонт гравійної дороги по вул. Молодіжна від вул. Комарова до вул. Польова — 290,98 тис. руб., ремонт гравійної дороги провулка Енергетиків від вул. Дружби — 417,35 тис. руб.; ремонт тротуарів по вул. Радянська від вул. М. Гіркого, по вул. М. Гіркого від вул. Радянська до вул. Богомягкова, від вул. Меліораторів до вул. Комарова, від вул. Свердлова до площі Леніна — 1 199, 2 тис. руб.

Газифікація: Крыловское поселення — на будівництво розподільчого газопроводу для газопостачання житлових будинків по вул. Зарічна, Рыбачкая в дер.Пєтухова — 354,414 тис. руб.

Водопостачання: Осинское міське поселення — 3 825 тис. руб. на розробку ПКД на реконструкцію хозпитьевого водозабору.

Спорт: 270 тис. руб. — на розробку ПКД на будівництво міжшкільного сиадиона в р. Оса на вул. Світу, в рамках проекту «Спортивний клуб + Спортивний сертифікат» — 2 863 434,6 руб.

Благоустрій: Зипуновское поселення — 272, 5 тис. руб. на поточний ремонт мереж вуличного освітлення в с. Зипуново по вул. Нова, вул. Зелена. Уральське поселення: 273,4 тис. руб. — придбання дитячих майданчиків для встановлення за адресами: с. Уральське на майданчику біля БК по вул. Центральна, 52, по вул. Нафтовиків біля будинку 2/1, по вул. Шкільна між будинками 10 і 112, по вул. Центральна навпаки д. 79.

Газифікація: Большебукорское поселення — 1 436,89 тис. руб. на розробку ПКД на будівництво газопроводів дер.М.Букор.

Освіта: Уральське і Большебукорское поселення — 376,52 тис. руб. для школи в с. Уральське і 601,66 тис. руб. для школи с. Великий Букор у рамках освітніх програм по спільному навчанню інвалідів та осіб, які не мають порушень розвитку. Спорт: в рамках проекту «Спортивний клуб + Спортивний сертифікат» — 17 603 431,94 руб.

Житло: в рамках ПРП «Гідне житло» на підпроект «Ліквідація старих (аварійних) будинків» виділено 4 971,098 тис. руб.

В окрузі продовжується реалізація заходів, спрямованих на поліпшення житлових умов громадян, які проживають у сільській місцевості, у т. ч. молодих сімей і молодих фахівців. На ці цілі з федерального бюджету виділено: Еловский район — 1,358 млн. руб., Осинський — 2,822 млн. руб., Чайковський — 3,747 млн. руб. В рамках проекту «Сільське житло» — Еловский район — 1 358 319 руб., Осинський — 2 821 959 руб., Чайковський — 3 747 000 руб.

В рамках ДЦП «Залучення та закріплення медичних кадрів у державних і муніципальних установах охорони здоров’я Пермського краю на 2013-2015 роки» в Еловский район — 1 586,3 тис. руб., Чайковський — 5459,1 тис. руб., Осинський — 2 909,6 тис. руб.

«> 15 листопада в д. Сюзянь відбулося урочисте введення в експлуатацію та запуск газу в міжселищний газопровід «Султанай-Сюзянь-Брюзли», що є підсумком широкомасштабної цільової програми.

Розділити це радісна подія в наш район приїхали почесні гості: голова Законодавчих Зборів Пермського краю Ст. А. Сухих, заступник міністра територіального розвитку Пермського краю О. В. Сапко, заступник генерального директора з загальних питань ЗАТ «Газпром газорозподіл Перм» А. В. Заярний, начальник відділу газопостачання міністерства енергетики та ЖКГ А. Н.Карлов, директор Чайковського філії ЗАТ «Газпром газорозподіл Перм» Ст. Л. Котів, перший заступник керівника Регіонального виконавчого комітету Всеросійської політичної партії «Єдина Росія» Пермського краю С. Ю. Бритвін та ін.

— Впевнений, що газифікація – це новий імпульс у соціально-економічному розвитку як району, так і кожного двору. З 2010 по 2015 роки в цілому по району буде газифіковано 1700 будинків,- зазначив глава муніципального району С. М. Ібраєв і подякував адміністрації губернатора і особисто губернатора Пермського краю В. Ф. Басаргіна, голови Законодавчих Зборів Пермського краю Ст. А. Сухих за допомогу при проведенні всіх робіт, також Уряд Пермського краю, Міністерство територіального розвитку Пермського краю, керівництво компанії ВАТ «Газпром».

Сергій Минниханович і голова Земського Зібрання муніципального району В. М. Сарбаєв повідомили, що ця довгоочікувана подія для всього району, особливо, для сюзянцев. Сьогодні наш район активно бере участь в інвестиційній програмі ВАТ «Газпром «Газифікація регіонів РФ», будується і закінчується будівництво газопроводу в Султанае, Брюзлях, Батырбае, в Сюзянь вже прийшов газ. В цьому році в Барді в мікрорайоні «Ювілейний» вже 284 будинки користуються цим природним ресурсом, Сюзяни до мережі буде підключено 193 будинку.

За словами Валерія Олександровича Сухих, кожен місяць у нашому районі щось здається в експлуатацію нові об’єкти, дороги, газопроводи, спортивні споруди, але найголовніше, що помітно навіть неозброєним оком, це житлове будівництво – показник того, що люди залишаться тут жити надовго.

— Я завжди приїжджаю в гості у ваш район з великим задоволенням, а коли відбуваються такі чудові події, то мені радісно подвійно. Бардымский район – особливий намисто районів Пермського краю, тому що тут живуть дуже цікаві, сумлінні люди, які трепетно ставляться до свого району, дбають про те, щоб тут жилося комфортно. Любіть свою малу батьківщину, а ми допоможемо її розвивати, міцного вам здоров’я, удачі,- сказав він.

Після того, як високопоставлені гості виступили з привітаннями та побажаннями всіх благ, під бурхливі оплески сюзянцев був урочисто запалено факел.

Венера АЛАПАНОВА. інформація з газети «Світанок»

20 вересня відбулися інавгурації в двох поселеннях Бардымского муніципального району: Красноярському і Новоашапском. На початку інавгурації голова територіальної виборчої комісії Бардымского муніципального району Шакірзянов Рустам Рафаэлевич вручав всім обраним депутатам посвідчення депутатів та депутатські значки. Обраний глава Красноярського поселення Халілов Назіф Юсупович дав клятву. Його привітали голова муніципального району С. М. Ібраєв, помічники депутата Законодавчих Зборів Пермського краю Ст. А. Сухих, новообрані депутати і колеги-вчителі. Побажали терпіння, спільної плідної роботи з депутатами поселення, здоров’я, сімейного благополуччя.

У Новому Ашапе Надиров Раїс Зарипович головою обраний втретє. Багато було сказано на адресу голови теплих слів про його заслуги на посаді глави, звучали привітання від селян.

Також 20 вересня у двох поселеннях Бардымского муніципального району рад депутатів сільських поселень обирали голів поселень.

У Тюндюковском сільському поселенні головою залишився раніше працював головою сільського поселення Мукаев Рафис Рамисович.

А в Шермейском сільському поселенні головою обрано раніше працює спеціалістом сільського поселення, депутат Ради депутатів Шермейского сільського поселення Мочалова Валентина Миколаївна.

Сьогодні, 23 вересня пройшла інавгурація глави Брюзлинского сільського поселення Киндяшева Наїля Алалтдиновича.

Розпочався останній місяць літа. Для освітніх установ району серпень — місяць інтенсивної роботи, оскільки в 12 з 24 шкіл досі триває капітальний ремонт. У деяких з них ремонт виконаний лише наполовину. Підрядні організації підготували необхідні матеріали і успішно працюють згідно з укладеними договорами та контрактами.
Березниковская середня школа
Завезено 140 тонн вугілля — цієї кількості достатньо для проведення опалювального сезону, також в достатньому обсязі заготовлено дров для Ишимовской школи-саду, Мостовинской початкової школи.
В будівлі середньої школи завершується косметичний ремонт, скоро завезуть меблі. Кожен кабінет обладнаний комп’ютерами і ноутбуками. В будівлі, де розташувалася початкова школа, ведеться великий ремонт. В школі навчається 186 учнів. Забезпеченість педагогічними кадрами непогана. Однак потрібні ще вчитель фізкультури і вихователь. У цілому школа готова до нового навчального року. У серпні очікується новий автобус для школи. В цьому році школа збирається відзначити своє 100-річчя. Святкування призначено на 23 листопада.
Уймужевская основна школа
Школа повністю готова до зимового опалювального сезону. В цьому році були встановлені 2 нових котла. В їдальні необхідно замінити підлогу в будівлі початкової школи – стеля і дах, відремонтувати теплотрасу, що йде від котельні. Всі роботи планують завершити до 1 вересня.
Куземьяровская основна школа
На цей рік тут заплановано багато ремонтних робіт: заміна покрівлі та вікон, ремонт підлоги, стін, стелі, опалювальної системи.
В інших школах району
У Бардымской корекційної школі-інтернаті з’явилися душові кабіни, проведений великий обсяг робіт в Бардымском дитячому садку № 4. На стадії завершення роботи в Кармановке.
У багатьох школах і дитячих садах роботи залишені на серпень. Що належить відремонтувати?
У Бичурино необхідно оновити частину даху, Акбаше — встановити новий котел, в Печмени — відремонтувати опалювальну систему, в Костянтинівці — спортзал та їдальню, в Брюзлях — замінити вікна і дах. А також оновити труби теплотраси в БСОШ № 2, Уймуже і деяких інших школах.
За словами керівників шкіл, дитячих садків, освітні заклади будуть готові до нового навчального року.
Безумовно, так і повинно бути, однак часу залишається зовсім небагато.

Інвестиції в округ — запорука успішного розвитку та благополуччя його мешканців.

Газифікація. Брюзлинское з/п — Обсяг субсидій за рахунок коштів федерального бюджету на будівництво (реконструкцію) об’єкта газифікації «Розподільчі газопроводи в с. Брюзли з газовими вводами в житлові будинки» — 2494,2 тис. руб.

Газифікація. Гремячинское з/п — На реалізацію інвестиційних проектів «ПКД на розподільчий газопровід для газопостачання житлових будинків д. Мостова » — 669,1 тис. руб., Крыловское з/п — «Розподільчий газопровід для газопостачання житлових будинків по вул. Зарічна, Рибальське в дер.Петухова» — 531,621 тис. руб. Паклинское з/п — інвестпроект «Автономна газова котельня будівлі адміністрації в дер.Пермякова» — 2 122,8 тис. руб.

Освітлення. Гремячинское з/п — Ремонт вуличних мереж зовнішнього освітлення дер.В.Чермода — вул. Лісова, Центральна, Світу, Нижня, Мисливська у рамках ПРП «Благоустрій» — 291,375 тис. руб.

Житло. В рамках ПРП «Сільське житло» — 29 854,5 тис. руб., в т. ч. на фінансування заходів щодо поліпшення житлових умов молодих сімей і молодих фахівців — 3 525 тис. руб.

Благоустрій. Марковское з/п — в рамках ПРП «Благоустрій» придбання та встановлення обладнання для дитячих майданчиків біля будинків №№1, 4, 8, 18 п. Марковський — 371,25 тис. руб.

Comments are closed.