Привітання губернатора день машинобудівника

0

30 вересня – День машинобудівника

Шановні працівники та ветерани машинобудівного комплексу!

Вітаю вас з професійним святом!

Машинобудування – одна з ключових галузей промисловості нашого краю, основа сталого розвитку економіки і підвищення добробуту громадян. Від ефективної роботи машинобудівних підприємств залежить технологічний рівень інших галузей, динаміка всієї виробничої діяльності.

У машинобудівній галузі Оренбуржжя працюють високопрофесійні, віддані своїй справі люди, здатні керувати складними технологічними процесами. Завдяки вашій напруженої праці з року в рік нарощуються темпи виробництва, впроваджуються найсучасніші технології, освоюються нові напрямки роботи. І не випадково продукція оренбурзьких машинобудівників стабільно користується широким попитом не лише в нашій країні, але і за її межами.

Від усієї душі бажаю вам, дорогі друзі, здоров’я і благополуччя, успіхів на життєвому шляху, успіхів в розвитку машинобудівної галузі!

28 вересня — День машинобудівника. Вітаю з професійним святом працівників одного з провідних галузей промисловості краю, усіх, хто будує літаки, морські та річкові судна, дизелі, енергетичні та ливарні машини.

У машинобудівній галузі краю працює близько 30 тисяч осіб. За вісім місяців цього року відвантажено продукції більш ніж на 12 млрд. рублів, це більше ніж за аналогічний період минулого року.

В останні роки в машинобудуванні зберігається тенденція збільшення обсягів виробництва і підвищення якості продукції. В умовах обмеженого оборонного замовлення на підприємствах галузі вживаються заходи щодо перепрофілювання на випуск цивільної продукції, ведеться активна робота по залученню експортних замовлень.

Флагман галузі ТОВ «КнААПО» поряд з випуском високоякісних бойових літаків освоює виробництво цивільних повітряних суден. Підприємство бере участь у будівництві російського громадянського середньомагістрального літака «Сухий Суперджет-100», що є пріоритетним проектом цивільного літакобудування Росії.

Амурський і Хабаровський суднобудівні заводи освоїли будівництво морських та річкових суден різного призначення: суховантажні, лісовози, танкери, буксири, судна для рыбодобывающего флоту, швидкохідні судна на повітряній подушці.

ВАТ «Комсомольський-на-Амурі завод підйомно-транспортного обладнання» виробляє за індивідуальними проектами і комплектації вантажопідйомні механізми, яким немає аналогів у Росії.

Більше 30 років ВАТ «Дальэнергомаш» є постачальником газоперекачувального обладнання, розробляє сучасні зразки продукції, які користуються великим попитом.

Вагомий внесок в економіку краю вносять і інші машинобудівні підприємства.

Шановні машинобудівники, впевнений, що і надалі ви будете виробляти продукцію відмінної якості, яка користується попитом в країні і за кордоном. Спасибі за вашу працю, гідний внесок в економіку краю.

Бажаю успіхів у вашій потрібній справі, міцного всім здоров’я і благополуччя.

Ст. Ішаєв, губернатор Хабаровського краю

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем машинобудівника!

Машинобудування було і залишається ключовою галуззю і основою промислового потенціалу Володимирській області. Від рівня його розвитку залежать найважливіші показники валового регіонального продукту, розвиток соціальної інфраструктури, рівень екологічної безпеки у високотехнологічному виробництві на території нашого прекрасного краю.

Підприємства машинобудування 33-го регіону успішно освоюють випуск інноваційної продукції, що отримала визнання і в Росії, і за кордоном, що дозволяє Володимирській області по праву займати лідируючі позиції в країні за використання передових виробничих технологій.

Цих показників неможливо було б досягти без висококласних фахівців, якими славиться Володимирська земля. Працівники конструкторських бюро, механіки та інженери, слюсарі і техніки, що працюють у машинобудівній галузі регіону і випускають якісну і конкурентоспроможну продукцію, — всі ви, без сумніву, є інтелектуально-технічним двигуном галузі.

Бажаю вам дбайливо зберігати і примножувати кращі традиції багатьох поколінь машинобудівників, щоб заповзятливість керівників підприємств, що базується на професіоналізмі працівників і на накопичений науково-технічний потенціал, дозволяли і надалі не зупинятися на досягнутому, оновлювати асортимент і підвищувати якість продукції.

Шановні машинобудівники, дякую вам за самовіддану працю на благо Володимирській області і висловлюю щиру вдячність за відданість справі, якій ви присвятили своє життя. Бажаю міцного здоров’я, гармонії в родині, благополуччя і щастя!

Від імені Уряду Ярославської області вітаю вас з професійним святом!

День машинобудівника – це урочиста дата для робітників, інженерів, ветеранів машинобудування Ярославської області, традиційної основи регіональної економіки. Машинобудівні підприємства є в більшості міст області, на їхню частку припадає майже третина обсягів реалізації продукції і близько половини працюючих в ярославській промисловості.

Завдяки Вашій успішній діяльності Ярославська область входить в число найбільш розвинених в промисловому відношенні територій Росії. Упевнений, що ви завжди будете випускати потрібну країні продукцію відмінної якості з ярославської маркою. Спасибі за вашу працю, за вагомий внесок у зміцнення економіки регіону!

Від усієї душі бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, нових життєвих досягнень та професійних висот!

Губернатор Ярославської області С. А. Вахруков

Шановні працівники та ветерани машинобудівної галузі! Від усієї душі вітаю вас з професійним святом!

Машинобудування займає одне з провідних місць в економіці Рязанській області та по праву вважається фундаментом регіональної промисловості. Для мене, як Губернатора, дуже важливо зміцнення машинобудівного комплексу, оскільки він значною мірою визначає рівень технічного розвитку суспільства і добробуту громадян. Ми і надалі будемо надавати підтримку підприємствам, інструментом своє виробництво, сприяти в просуванні якісної та конкурентоспроможної продукції на внутрішній і зовнішній ринки.

Сьогодні в машинобудівній галузі регіону працює близько двадцяти п’яти тисяч робітників та інженерно-технічного персоналу. Завдяки їх зусиллям збережений виробничий потенціал та кадровий склад, впроваджуються у виробництво нові сучасні технології, інноваційні розробки. Впевнений, що і надалі професіоналізм рязанських машинобудівників, їх відданість своїй справі будуть сприяти ефективному розвитку галузі, зміцненню економіки регіону в цілому.

Бажаю Вам, дорогі друзі, плідної роботи, нових виробничих успіхів, здоров’я і благополуччя!

Шановні працівники та ветерани машинобудівного комплексу Тверській області!

Від душі вітаю вас з професійним святом!

Тверська область має потужний машинобудівний потенціал. У регіоні діють виробництва, які випускають унікальну продукцію, затребувану у всій країні. Професійні колективи машинобудівників – це основа людського капіталу в промисловості Верхневолжья.

Для розвитку реального сектора економіки в Тверській області вживаються додаткові заходи. Задіяні можливості кластерного розвитку, розроблена нова інфраструктура підтримки інвестиційних проектів.

Упевнений, що ця робота дозволить примножити досягнення регіонального машинобудівного комплексу на благо всіх жителів Верхневолжья.

Щиро бажаю вам успіхів у всіх проектах і починаннях. Міцного здоров’я, благополуччя і всього найкращого вам і вашим близьким!

Губернатор
Тверської області В. М. Руденя

В останню неділю вересня всі машинобудівники Росії відзначають своє професійне свято. Від імені керівництва підприємства вітаємо всіх заводчан з Днем машинобудівника.

Трохи раніше в Самарському академічному театрі опери та балету відбулося урочисте захід, на якому працівників галузі привітав Губернатор Самарської області Микола Іванович Меркушкин.

На факс підприємства надійшли привітання від наших колег з ВАТ «Кузнєцов» і Федерального космічного агентства.

Comments are closed.