Привітання губернатора день фінансиста

0

Шановні працівники фінансової сфери!

Прийміть мої вітання з професійним святом та 210-річчям з дня створення Міністерства фінансів Росії!

У всі часи фінансова діяльність вимагала особливих якостей, пов’язаних з її непростий специфікою. В цій сфері і сьогодні працюють високоосвічені, що відрізняються сумлінністю, відповідальністю і пунктуальністю люди.

У фінансових і економічних підрозділах Самарської області зайняті фахівці, які добре розбираються в бюджетному та податковому законодавстві, вміють приймати грамотні, компетентні рішення, строго слідують букві і духу закону.

Від ефективності вашої роботи, здатності з високою якістю вирішувати поставлені завдання багато в чому залежать стабільність економіки регіону, успішність реалізації соціальних проектів і програм.

Значення вашої праці важко переоцінити. При вашій безпосередній участі в губернії динамічно розвивається промисловість, торгівля, будується нове житло і об’єкти соцкультпобуту, упорядковується територія міст і сільських поселень, своєчасно виплачується заробітна плата, у повному обсязі виконуються соціальні зобов’язання держави перед громадянами.

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, щастя, родинного благополуччя та вагомих здобутків у вашій роботі!

Губернатор Самарської області Н.І. Меркушкин

Привітання з Днем фінансиста» від Губернатора Ульяновської області Сергія Морозова

Шановні працівники фінансової сфери! Від усього серця вітаю вас з професійним святом! У цей день хочеться подякувати всіх працівників фінансової сфери за чесну і сумлінну працю. Адже успішний економічний розвиток країни неможливо без ефективної роботи державної фінансової системи. Основним показником якості роботи.

Генеральний директор Агентства з іпотечного житлового кредитування Олександр Семеняка

Шановні колеги! Від імені Агентства по іпотечному житловому кредитуванню прийміть щирі вітання з нашим професійним святом! Фінансова система – одна з найбільш складних і динамічних галузей економіки. В цю професійну область приходять люди, що володіють стратегічним мисленням, ті, хто не боїться складних завдань і наполегливий.

Ректор Фінансового університету, Заслужений діяч науки Російської Федерації, д. е. н. професор Михайло Ескіндаров Абдурахманович

Дорогі колеги! Прийміть щирі і сердечні вітання з нашим професійним святом – Днем фінансиста! Безперечно, фінанси – основа економіки, від успішного функціонування фінансової системи залежить добробут всієї країни. Неможливо переоцінити внесок фінансистів рішення перспективних завдань розвитку держави.

Губернатор Рязанської області Олег Ковальов привітав фінансистів з професійним святом

6 вересня, напередодні Дня фінансиста, відбулося урочисте засідання розширеної колегії міністерства фінансів Рязанської області. З професійним святом присутніх привітав голова регіону Олег Ковальов. Один з наймолодших в Росії професійних свят приурочений до дати утворення Міністерства фінансів Росії, заснованого 8.

Губернатор Івановської області Михайло Мень привітав фінансистів з 210-річчям фінансової системи Росії

Фінансистів регіону з наближається професійним святом 6 вересня привітав губернатор Михайло Мень. На урочистому заході з цього приводу, що відбувся в Іванівському державному історико-краєзнавчому музеї ім. Д. Р. Бурылина, були вручені нагороди Івановської області. Почесної грамоти губернатора Івановської області удостоєна начальник.

Привітання керівників Республіки Карелія з Днем Фінансиста

Шановні працівники фінансової сфери! Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем фінансиста! Кожен, хто знайомий з особливостями фінансової справи, знає, що воно вимагає не тільки високої кваліфікації, але і особливих якостей – терпіння, чесності та відповідальності. Від вашого вміння точно оцінювати фінансову.

Глава Уряду Калмикії Людмила Іванова привітала працівників фінансової системи з професійним святом

Шановні працівники фінансової системи! Прийміть вітання з професійним святом! У цей день ми вшановуємо всіх, хто працює у фінансовій сфері нашої республіки, формує бюджетні відносини та забезпечує ефективне управління фінансами та прозорість бюджетних витрат. Успішне функціонування фінансової системи забезпечує добробут.

Президент Удмуртії Олександр Волков привітав фінансистів з їх професійним святом

Сьогодні, 6 вересня, напередодні святкування Дня фінансиста Президент Удмуртії Олександр Волков привітав працівників фінансових органів з професійним святом. 8 вересня виповнюється 210 років з дня заснування Міністерства фінансів Росії. 210-річна історія фінансової системи країни — це важлива частина історії Росії, що підтверджує, що стабільні.

У Кремлі з нагоди 210-річчя Міністерства фінансів Росії пройшов урочистий вечір

На урочистому вечорі в Кремлі з нагоди 210-річчя Міністерства фінансів виступив Прем’єр-міністр Уряду РФ Дмитро Медведєв. Він, зокрема, сказав: «Дорогі колеги, шановні друзі! Я, звичайно, щиро вітаю з 210-річчям Міністерства фінансів і з вашим професійним святом – Днем фінансиста. 210 років.

Привітання з Днем фінансиста Губернатора Курської області Олександра Михайлова

Вітаю всіх працівників фінансових служб з професійним святом Російської Федерації — «Днем фінансиста». Діяльність фінансового сектора має принципове значення для життя суспільства. Від чіткої, оперативної роботи фінансових органів і інститутів залежить нормальне функціонування і розвиток підприємств, установ і об’єктів.

Привітання з Днем фінансиста Губернатора Самарської області Миколи Меркушкина

Шановні працівники фінансової сфери! Прийміть мої вітання з професійним святом та 210-річчям з дня створення Міністерства фінансів Росії! У всі часи фінансова діяльність вимагала особливих якостей, пов’язаних з її непростий специфікою. В цій сфері і сьогодні працюють високоосвічені, що відрізняються сумлінністю, відповідальністю.

Привітання з Днем фінансиста Губернатора Пензенської області Василя Бочкарьова

Дорогі друзі! Вітаю вас з професійним святом — Днем фінансиста! У всі часи ваша професія по праву користується заслуженою повагою, а в сучасних умовах роль фінансистів важко переоцінити. Сьогодні від вашої сумлінної праці, професіоналізму, точності багато в чому залежить економічна стабільність суб’єктів Російської.

Привітання з Днем фінансиста Глави Чувашії Михайла Ігнатьєва

Шановні працівники та ветерани фінансової сфери! Вітаю вас з професійним святом! Фінансова система є фундаментом для будь-якої держави. Від її ефективного функціонування залежить сталий розвиток всіх сфер економіки, реалізація соціальних та інших важливих програм. Професія фінансиста вимагає від людини великої відповідальності.

Привітання з Днем фінансиста Губернатора Красноярського краю Льва Кузнецова і голови Законодавчих Зборів краю Олександра Усса

Шановні фінансисти! Вітаємо вас з професійним святом – Днем фінансиста! У цьому році ви відзначаєте ювілейну дату: виповнюється 210 років з дня утворення фінансової системи Росії. Після закінчення двох століть фінансові служби залишаються фундаментом добробуту нашої країни, запорукою збалансованого і сталого розвитку всіх сфер.

, в. о. губернатора Амурської області

Нехай мрії стають реальністю
Ніколи не жити в чеканні
Успіхів у школі та у справах
Більше турботи від друзів
Побажаю в свято тобі любові і щастя

Успіхів Вам мати більше
Більше мудрості у вас стало
Ніколи не сумуй і не журися
р. Череповець, вул Першотравнева, будинок 58
Шановні працівники фінансової сфери Череповецького району!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Днем фінансиста!

Нехай не гасне вогонь душевної теплоти
Здоров’я вам міцного
Більше радості перемог
Ніколи не старейть душею

Нехай життя йде як солодкий сон
Багато щастя без турбот
Більше радості в душі
Успіхів, радості, везіння
З Днем Фінансиста
Маги банківської справи!

Ніколи не збідніло,

Своїй батьківщині обіцяючи!
Як визначити їхню ціну,
Знають лише фахівці.

Вітаю з Днем фінансиста!
Бажаю: звітності вам прозорою і чистою;
Виняткової точності в розрахунках;
Щоб радувала завжди робота;

І вірус противний не «з’їла» б 1С:Підприємство;
Щоб головбух завжди розумів;
Щоб «паперова» робота була самим приємним заняттям.
Навіщо? Дізналися всі за стільки років,

Що, як би інші кричали,
На фінансистах лежить весь світ;
Нехай в їх роботі немає швидких рухів,
Зате є позитивний результат.

Ми вітаємо вас з Днем фінансиста!
Ну, і вважати вам – не перерахувати!
Ти знаєш толк в будь-якій валюті
Твій мозок завжди стоїть на сторожі

У конфліктах біржі — воїн лютий,
Сьогодні день для твоєї слави.

Нехай щастя буде у тебе рясно
Багато щастя тобі я побажаю
Щоб ви жили щасливо і в світі
Успіхів — вони ж не в тягар

Нехай буде з тобою радість і везіння
Більше радості і світла
Міцного здоров’я всім бажаю удачі у
Ніколи не здаватися

Прийміть щирі вітання
Глава адміністрації Сакського району

Вже тиждень замість того, щоб щось вчити і

Бажаю тобі успіхів
Щоб обходили стороною проблеми
Успіхів Вам бажаємо удачі і нагород
Ніколи не сумуй і не журися

Бажаю щоб мрії твої збувались
Успіхів радості бажаю
Ніколи ні за що не сумувати
Щоб досягти вдалося

8 вересня – День фінансиста!

Шановні працівники і ветерани фінансових органів!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом – 210-ю річницею утворення фінансової системи Росії – основи фінансової політики держави!

Ваша професія в усі часи по праву користувалася пошаною і повагою, а в сучасних умовах її роль і значення багаторазово зросли.

Грамотне планування і мобілізація дохідних джерел бюджетів всіх рівнів, організація їх ефективного витрачання дозволяють вам з високою професійною компетентністю, чітко і своєчасно виконувати завдання при проведенні економічних реформ на благо соціально-економічного розвитку Оренбуржжя і підвищення добробуту населення нашого краю!

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання доброго здоров’я, благополуччя та подальших трудових успіхів у фінансовій діяльності.

День фінансиста – один з наймолодших свят, затверджених Указом Президента Російської Федерації, що відзначається щорічно 8 вересня, починаючи з 2011 року.

Фінансова робота – винятково важлива, складна та відповідальна, що вимагає глибоких знань, широкого кругозору, спокійної вдачі та аналітичного складу розуму. За ефективною роботою фінансового підрозділу завжди коштує щоденна праця згуртованої команди професіоналів, які вміють передбачати ризики та подальший розвиток будь-якої ситуації.

У Приморському краї в фінансовій сфері працюють понад 4 тисяч осіб. Саме вони допомагають у вирішенні соціально-економічних завдань для розвитку всього Приморського краю.

Шановні колеги, вітаю Вас з професійним святом! Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя та душевного тепла. Будьте завжди на висоті і відкривайте для себе нові горизонти у фінансовій діяльності!

Перший віце-губернатор Приморського краю Василь Усольцев

7 вересня 2012

8 вересня — День Фінансиста! Привітання Губернатора Свердловської області Євгена Куйвашева

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Це молодий свято, його поява в російському календарі свідчить про визнання важливої ролі ефективної фінансової системи в житті суспільства, розвитку економіки. Дата 8 вересня обрана не випадково: саме в цей день в 1802 році імператор Олександр I заснував Міністерство фінансів. Сьогодні це свято відзначає широке коло фахівців: банківські працівники, співробітники інвестиційних і кредитних організацій, аудитори та багато інших. Від професіоналізму і відповідальності фахівців фінансової сфери залежить стабільна і ефективна робота фінансово-економічної системи, а значить благополуччя країни в цілому.

У своїй програмній статті Президент Росії Володимир Путін підкреслив, що «збереження і зміцнення макроекономічної стабільності є найбільшим нашим досягненням за останні роки» і відзначив необхідність подальшого зміцнення вітчизняної фінансової системи.

Свердловська область, виконуючи це завдання, дотримується збалансованої і чіткої бюджетної політики. Завдяки позитивним тенденціям в економіці області та заходам, що приймаються органами влади, в нинішньому році нам вдалося збільшити дохідну частину обласного бюджету. У першому півріччі 2012 року доходи бюджету зросли на 11,2 відсотка і склали 77,3 мільярда рублів. Найважливішою і найбільш актуальним завданням вважаю збільшення дохідної частини бюджету, підвищення збирання податків, відмова від необґрунтованих преференцій та пільг.

Починаючи з цього року, ми будуємо нові підходи в системі міжбюджетних відносин. Муніципалітети Свердловської області, досягають найкращих результатів у зростанні власної дохідної бази, будуть заохочуватися коштами з обласного бюджету у формі губернаторських грантів та інших способів підтримки. Упевнений, ці кошти стануть додатковим стимулом для розвитку муніципальних утворень Середнього Уралу.

Бюджет Свердловської області на протязі багатьох років має чітко виражений соціальний характер. Ми зберігаємо цю спрямованість, і одночасно ведемо ретельний аудит ефективного використання бюджетних коштів, прагнемо зробити фінансування соціально-економічної сфери максимально адресним та конкретним. Всі ці і багато інші завдання вирішують високопрофесійні, відповідальні та цілеспрямовані фахівці міністерства фінансів Свердловської області.

Шановні працівники фінансової сфери!

Дякую вам за високий професіоналізм, відповідальну і ефективну роботу на благо Свердловської області, за вагомий внесок у забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку регіону!

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і подальших успіхів у вашій відповідальній роботі!

Шановні працівники та ветерани фінансової системи Тверській області!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Надійна робота фінансової системи – це фундамент успішного соціально-економічного розвитку Верхневолжья, основа соціальної стабільності в регіоні та покращення якості життя людей.

В галузі працюють справжні професіонали, компетентні, працьовиті і цілеспрямовані люди. Завдяки вашій праці фінансова система Тверській області постійно вдосконалюється, впроваджуються сучасні технології, йде серйозна робота на перспективу.

У день професійного свята окремі слова подяки звучать в адресу ветеранів, чий багаторічну працю поставив надійні професійні орієнтири для наступних поколінь фінансистів.

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, енергії, родинного благополуччя та подальших досягнень у роботі на благо Верхневолжья і всієї Росії!

Comments are closed.