Привітання глави день знань

0

Шановні вчителі, працівники освіти! Шановні діти і батьки!

Прийміть сердечні вітання з Днем знань і початком нового навчального року! В цей чудовий день – перший день осені – всі освітні заклади міста знову відкривають свої двері для тисяч учнів і студентів.

Це свято, якого чекають учні, педагоги, батьки і з особливим трепетом – першокласники і першокурсники.

Освіта була і залишається найважливішою складовою у становленні і розвитку кожної людини. Це запорука успішного майбутнього.

У місті Муравленко проводиться значна робота для того, щоб вивести систему освіти на якісно новий рівень: поліпшується матеріальна база освітніх установ, удосконалюється організація харчування школярів, закуповується спортивне обладнання та сучасна техніка. Не сумніваємося, все це принесе гарні результати. Адже від тих, хто сьогодні сидить за шкільними партами і в студентських аудиторіях залежить майбутнє нашого міста.

У цей святковий день від усієї душі бажаю працівникам освіти здоров’я, професійних успіхів, мудрості і терпіння.

Дорогі школярі та студенти, хай у новому навчальному році вам підкоряються найвищі вершини знань, втілюються в життя найсміливіші задуми, а в щоденниках і зачетках з’являються тільки відмінні оцінки.

Перелік уповноважених банків(завантажити)

  • ЕДДС Грозненського району
  • 8 8712 29 53 25
  • Теле фо н «гарячої» лінії ОМВД Росії по Грозненському районі:

гаряча лінія з питань підключення:

Район на карті республіки

Головна
Адміністрація
Документи
Звернення громадян
Мультимедіа
Про районі
Контакти

Новини chechnya.gov.ru

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров привітав жителів Казахстану з Днем Астани

РОФ провів гуманітарну акцію у Східній Гуті

Про стан оперативної обстановки в Чеченській Республіці на 19 липня 2014 року.

Новий будинок для сім’ї потрапила у важку життєву ситуацію

Адміністрація Грозненського
муніципального району Чеченської Республіки

Адреса: 364024 ЧР, р. Грізний,
вул. А. Шерипова, 12

Телефон: 8 (8712) 29-53-19

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Шановні педагоги, учні, студенти, батьки! Дорогі лотошинцы!

Сердечно вітаю Вас з Днем знань та початком навчального року!

1 вересня – це особливий, ні на що не схожий свято. Це не просто початок навчального року для першокласників це хвилюючий, світлий день початку нового життя, нових відкриттів, нових очікувань. Для школярів це свято зустрічей з друзями після літніх канікул, свято подолання труднощів і заслужених успіхів у навчанні. Для батьків — це хвилюючий день гордості за своїх дітей і за їх досягнення, трошки сумний день, в який особливо чітко розумієш, як швидко виростають діти, як швидкоплинний час.

І, звичайно, День знань — це головне свято для вчителів! Я щиро бажаю нашим педагогам наполегливості, витримки і терпіння! Здоров’я вам, благополуччя, допитливих та вдячних учнів!

А ще 1 вересня це свято яскравих букетів, запахів нових підручників і зошитів, дзвінких переливів шкільного дзвінка. Це подорож у світ знань, мудрих книг, дивовижних відкриттів. У новому навчальному році школи Лотошинского району візьмуть 1717 учнів. Набирайтеся досвіду і знань, вчіться! Прагнете увібрати в себе якомога більше знань, не втрачайте часу даремно! Черпайте знання повними жменями! Дорожіть дружбою! Не засмучуйте вчителів та батьків! Пам’ятайте – пройдуть роки, і саме вам, сьогоднішнім школярам, треба буде застосовувати отримані знання на благо нашого району, нашої країни!

Від усієї душі бажаю школярам і студентам високих досягнень у навчанні, відмінних оцінок, корисних знань і нових друзів, цікавих і яскравих сторінок шкільного або студентського життя.

Дорогі земляки! З новим навчальним роком вас! Нехай для кожного, хто вчить і вчиться, він буде наповнений радістю пізнання, творчості та нових відкриттів. Хай новий навчальний рік стане роком яскравих відкриттів і великих звершень для кожного педагогічного колективу Лотошинского району і кожного учня! Зі Святом!

Глава Лотошинского муніципального району Е. Л. Долгасова

Інформація для населення

Представник Президента РФ

Сервер органів державної влади

  • Головна
  • Керівники
  • Тексти виступів і заяв Глави району

Дорогі працівники освіти, учні, студенти та батьки!

Сердечно вітаю вас з Днем знань та початком

нового навчального року!

Це свято, що об’єднує усі покоління, – символ починань, перспектив і нових можливостей. Всі ми пам’ятаємо той незабутнє почуття, з яким в перший раз переступили поріг школи, пам’ятаємо свого першого вчителя і шкільних друзів.

Особливо хвилюючий цей день для першокласників і першокурсників, які вступають в абсолютно нове, ще незнайоме, але дуже яскраву та повну цікавих зустрічей і подій життя; випускників, для яких новий навчальний рік стане визначальним у виборі професії; вчителів і викладачів, осягають ще одну сходинку у вдосконаленні своєї майстерності.

Від вас, сьогоднішні школярі та студенти, залежить майбутнє благополуччя нашого району, області і країни. Тому так важливо, щоб ви кожен день навчання використовували з максимальною віддачею, безперервно накопичували знання, без яких неможливий рух вперед.

Напередодні нового навчального року, бажаю всім доброго здоров’я, щастя, успішної роботи та відмінного навчання! Нехай новий навчальний рік подарує вам радість відкриттів, особистих досягнень та яскравих перемог!

Е. В. Сараїв, Глава муніципального району Безенчукский

Шановні педагоги, батьки!

Сердечно вітаю вас із всенародним святом – Днем знань!

Перше вересня має особливу значимість. Можна сміливо стверджувати, що цей день, 1 вересня – свято не тільки для педагогів і учнів, але і для нас усіх, бо кожен колись вперше переступив поріг школи, щоб провести там кращі роки життя. Саме школа була, є і буде тим містком, який з’єднує наше сьогоднішнє життя з майбутньої. Саме в школі юне покоління відкриває для себе світ знань, готується до самостійного життя, вчиться приймати рішення, формує свій світогляд і громадянську позицію. Безумовно, головна роль в цьому належить вчителям, які, не шкодуючи сил і часу, роблять все можливе, щоб їхні учні отримали глибокі і міцні знання, намагаються виховати всебічно освічену особистість, фізично міцного і здорового морального громадянина своєї Вітчизни.

Хочу побажати нашим учителям терпіння, постійного творчого пошуку і натхнення, невичерпної енергії та міцного здоров’я! Успіхів вам, шановні педагоги, у вашому дуже відповідальній праці!

Дорогі хлопці! Попереду у вас цілий навчальний рік, і я хочу побажати вам удачі, наполегливості, допитливості і здоров’я. Прагніть до знань, вчіться так, щоб потім знайти своє гідне місце у житті. Будьте активними у праці та спорті. Пам’ятайте, що ви — наша гордість і наша зміна. Ви – наша надія, і від того, яким буде ваш духовної вигляд, які моральні цінності ви засвоїте, залежатиме завтрашній день Башкортостану і Росії.

Шановні батьки! Нехай ваші діти якомога частіше радують вас своїми успіхами в навчанні! Тому що разом з міцними знаннями вони зможуть отримати впевненість у власних силах, прагнення і можливість брати участь у вирішенні найрізноманітніших питань життя суспільства.

У Добрий шлях Знань!

Глава адміністрації
муніципального району
Стерлітамакський район РБ
Р. Р. Багаутдинов

Шановні ульянівці — працівники освіти, дорогі школярі, курсанти, студенти і, звичайно ж, батьки! Сердечно вітаю вас з Днем знань!

Це особливе свято для кожного з нас, він відкриває нову сторінку в нашій біографії. Спочатку з хвилюванням і трепетом чекаємо на 1 вересня, як день, який знаменує початок нового навчального року. Потім проводжаємо в навчальні заклади дітей, онуків, захоплюємося, бачачи їх радісну готовність вчитися і дорослішати незалежно від того, в перший клас йде дитина, або на перший курс.

Складно переоцінити значення одержуваних в шкільних класах та університетських аудиторіях знань. Сьогодні освіта – основа для становлення всебічно розвиненої особистості, запорука нашого гідного завтрашнього дня.

Дорогі учні! Прийміть щирі побажання успіхів, прагнення вирости освіченими і цікавими людьми. Впевненості вам у своїх силах, здоров’я, мудрих наставників.

Шановні вчителі! Ваша професія – вічна: це професія відповідальних і благородних людей, що працюють на майбутнє.

Нехай справдяться ваші надії та зусилля!

Дорогі батьки! Вам, скромно стоять сьогодні у сторонці — найбільша вдячність за вашу самовіддану турботу про підростаюче громадянина, за все зростаючу відповідальність за його освіта і виховання!

Бажаю всім міцного здоров’я і, звичайно, успіхів у праці та навчанні!

Дорогі хлопці! Шановні педагоги, батьки!

Прийміть щирі вітання із закінченням навчального року і святом «Останній дзвінок!»

Теплі травневі дні, традиційно, навівають спогади про шкільні роки, найбільш чудових, щирих і світлих. Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах Сімферопольського району пролунали останні дзвоники, які свідчать про закінчення навчального року. Для сотні випускників наших шкіл незабаром відкриється нова сторінка. Позаду – самий головний і важливий життєвий урок, шкільні роки. Все це час, день у день ваші педагоги та наставники ділилися своїми знаннями, досвідом, мудрими порадами, допомагали розкрити ваші таланти і творчі здібності. Нехай завжди буде з вами впевненість у завтрашньому дні, а енергія, цілеспрямованість і інтелект допомагають досягати нових висот!

Шановні батьки! Терпіння і доброго здоров’я вам, адже виростити і виховати дитину – це велика праця, що вимагає сил, часу і знань.

Дорогі педагоги Сімферопольського району! Спасибі вам за ваш професіоналізм, відданість своїй справі та відповідальність за підростаюче покоління. Воістину, саме вчителі відіграють найважливішу роль у становленні майбутньої особистості, прищеплювати кращі людські якості кожній дитині. Бажаю вам бадьорості духу, натхнення, творчих успіхів і вдячних учнів.

А всім учасникам, яким ще належить освоювати шкільні науки, бажаю провести ці канікули з користю, набираючи сили до наступного навчального року.

Глава адміністрації
Сімферопольського району С. О. Донець

Comments are closed.