Привітання день вчителя презентація

1

Привітання до Дня Вчителя! Опублікував www.scokt66.jumpa.ru 19.07.2012.Презентація на тему: “Тільки добрі слова даруємо Вам, вчителі! Привітання до Дня Вчителя!» — Трансліт презентації

Спеціально до дня вчителя нами була підготовлена презентація-привітання.Ви можете: Скачати презентацію на Ваш комп’ютер. Переглянути презентацію через Google.

Сценарії до Дня Вчителя, яскраві презентації на День Вчителя, вітання улюбленим вчителям.Присвячений святу Дня Учителя.Можна використовувати в якості заставки на позакласному заході.

Привітання до Дня Вчителя!Вчителька перша моя Друга, третя — всіх вас згадую. Спеціально до дня вчителя нами була підготовлена презентація-привітання.Ви можете Музичне привітання З Днем вчителя `Чудова пора — осінь`.

Підбір віршів до Дня Вчителя 21. Вітання молодих учителів 22. Вітання Вчителям 23.у піратів Концерт до Дня вчителя Педагогічний ринг Листи від піратів Сценарій свята ДНЯ ВЧИТЕЛЯ + презентація Сценарій свята ДНЯ…

Презентація-привітання до Дня вчителя. До ДНЯ УЧИТЕЛЯ.ppt Завантажити 22 Мб. Автор: Е. Хісматуліна.

2. Сценарій «Прийміть наші вітання» (Автор: Багдеева Наталія Рафаелівна).На таких концертах часто й самі вчителі готують святкові презентації до Дня вчителя — з листівками, віршами і навіть вікторинами.

Концерт до Дня матері 25.11.11 1272 views Like Liked. презентація світ захоплень моєї вчителі мо?…Привітання до дня вчителя Presentation Transcript. Тим, хто вчить…і продовжує вчитися.

Презентація листівки до дня вчителя. Привітати друга, поздоровлення з ювілеєм татові. ВІДЕО ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ 50 РОКІВ ЖІНЦІ фільми привітання з 50.

Анотація до презентації

Презентаційна робота — привітання освітян з днем вчителя, підготовлена учнями. В роботі містяться вітальні листівки, вірші, присвячені вчителям та багато-багато добрих побажань від учнів.

  • Привітання з днем вчителя
  • Вітальні листівки
  • Вірші для педагога
  • Побажання

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ,НАШІ ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

— це не лише людина, яка навчає наукам, але ще і носій духовності і етичного початку.

Вчителі виконують особливу цивільну місію — виховання молодого покоління. Їх знання і досвід, спадкоємність традицій і новаторство лежать в основі кожної школи.

  • Всесвітній день вчителів було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Відзначається 5 жовтня.
  • Всесвітній день вчителів входить в систему всесвітніх і міжнародних днів ООН.
  • Всесвітній день вчителів покликаний привернути увагу до становища вчителів в суспільстві, їхній ролі в освіті та розвитку.
  • Всесвітній день вчителів відзначають понад 100 держав.

Всесвітній День вчителів на інших офіційних мовах ООН:World Teachers’ Day (англ.)

Dia Mundial de los Docentes(ісп.)Journee mondiale des enseignants(фр.)

Встигніть скористатися знижками до 50% на курси «Инфоурок»

Опис презентації за окремими слайдами:

З Днем Вчителя! Привітання для улюблених вчителів склали учні 9 класу Штрунова Анастасія, Гербер Валентина, Клепіков Андрій Під керівництвом Сидоровской Е. С. Вепр, 2014 р.

Не важливо, скільки років пройде, Вчителів ми не забудемо, І в серці кожного живе Святе почуття до цих людей. І в день учителя для них Звучать слова любові, турботи. Бажаємо вам усіх благ земних, За вашу важку роботу!

Привітання директора школи Ви самий чудовий директор, Так багато школі віддали свою! Всі дуже поважають Вас за це, Від першокласників до вчителів. Бажаємо, щоб хлопці рік за роком Поспішали до Вас з приходом вересня. Щоб називали кращою Вашу школу, Директора за все завдяки!

Вітаємо Вас З Днем Учителя! Ваш суворий погляд небайдужий, Ваш чіткий розум нам симпатичний. І щасливі, і радіємо ми, Що нам який рік вірні! Ми математику гриземо, Інших наук не помічаємо, І в результаті твердо знаємо: Эйнштейнами ми не помремо!

Напевно, так було завгодно Богові: Лише з Вами наш розум збагнув Великий, могутній, правдивий, вільний, Прекрасний російську мову! Не витрачаючи слова, не розпорошуючи сили, ми Не ховаємося в куточку І Вас від душі в цей день вітаємо, російською рідною мовою! Вчителю російської мови та літератури

Вчителю російської мови та літератури Хочемо сьогодні подяку вам сказати, За те, що ми читати не просто навчилися, — За те, що ми полюбили читати, Що нам світи літературні відкрилися. Ми за багатство наших душ спасибі Сьогодні висловлюємо вам, учитель слова. І хай у вас не вичерпуються сили Щоб вчити літературі знову.

Вчитель німецької мови Ми легко можемо їхати в Німеччину, Адже зовсім не боїмося ми там Натрапити на нерозуміння І за те ми вдячні Вам. Вам спасибі за все величезна – За уроки, за знання, праця У вашому житті нехай будуть лише рівні Всі дороги, що до щастя ведуть.

Вчителю фізичної культури Ви нас навчили битися, боротися, Не просто кого-то, — себе перемагати. І якщо нам труднощі в дорозі попадеться — То будемо ми навик такий застосовувати. І в День педагога ми вітаючи вас, Спортивних бажаємо вам нових перемог, Адже кожен з школи, напевно, знає, Що краще спортсмена в окрузі і немає!

Вчитель образотворчого мистецтва Ви вчите нас любити живопис, Ми веселку малюємо і листочки. І нехай нам Левитанами не бути, В мистецтві ми робимо перші шажочки! Сьогодні всі ми — наш дев’ятий клас, Від серця кожної дитини і батьків, Хочемо привітати з прекрасним святом Вас — З днем Вашої слави — з Днем вчителя!

Вчитель історії Як можна будувати майбутнє, якщо ми Не відаємо про минуле нашої країни? З такими думками прийшли ми у перший клас. І незабаром Ви історії навчили нас. Тепер ми знаємо про світові війни. Ми знаємо про царів і королів. Спасибі Вам, що ви дали нам знання, Ми вітаємо Вас від всієї душі своєї.

Першій вчительці Ви головне будите в дитячих душах, Відважно дорогу відкриттів торуючи Від першого звуку і першої удачі, що Почалися з азбучних слів букваря. Ви добра фея, ведуча в знанья, що Дарує радість, що несе світло. Надій вам щасливих, великого признанья І нових знахідок та нових перемог!

Дорогі наші педагоги! У це свято — День вчителів — Забудьте про всі свої тривоги І дивіться на світ веселіше. Ви для нас завжди джерело світла, І хлопці всі, як змовившись, Вам несуть красиві букети. І для них сяйво ваших очей – Найкраща нагорода за старання, Краще, ніж будь-яка з похвал. І у них одно желанье: Тільки б доставити радість вам. Заради вашої щирої посмішки І студент, і кожен учень, Вмить виправить усі свої помилки І в подальшому їх не повторить. Ви для всіх несете факел знань, Той, що не згасне ніколи. Нехай збудуться ваші бажання, Нехай ваш будинок не відвідає біда!

Список використаних джерел http://www.pozdravleniya.su http://pozdrav.my-clubs.ru http://www.pozdrav.ru http://nsportal.ru/nachalnaya-shkola/stsenarii-prazdnikov/2014/10/15/den-uchitelya https://www.google.com/search?q=цветы+фотографія

Презентацію-привітання для вчителів склали учні 9 класу Гербер Валентина, Андрій Клепіков, Штрунова Анастасія. Керівник проекту Сидоровская Е. С.

Дорогі наші педагоги! У це свято — День вчителів — Забудьте про всі свої тривоги І дивіться на світ веселіше. Ви для нас завжди джерело світла, І хлопці всі, як змовившись, Вам несуть красиві букети. І для них сяйво Ваших очей – Найкраща нагорода за старання, Краще, ніж будь-яка з похвал. І у них одно желанье: Тільки б доставити радість Вам. Заради Вашої щирої посмішки І студент, і кожен учень, Вмить виправить усі свої помилки І в подальшому їх не повторить. Ви для всіх несете факел знань, Той, що не згасне ніколи. Нехай збудуться Ваші бажання,

Нехай Ваш будинок не відвідає біда!

Номер матеріалу: 317441

Свідоцтво про публікації даного матеріалу автор може завантажити у розділі «Досягнення» свого сайту.

Не знайшли те що шукали?

Вам будуть цікаві ці курси:

Всі матеріали, розміщені на сайті, створені авторами сайту розміщені користувачами сайту і представлені на сайті виключно для ознайомлення. Авторські права на матеріали належать їх законним авторам. Часткове або повне копіювання матеріалів сайту без письмового дозволу адміністрації сайту заборонено! Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.

Відповідальність за вирішення будь-яких спірних моментів, що стосуються самих матеріалів та їх змісту, беруть на себе користувачі, які розмістили матеріал на сайті. Однак редакція готова надати всіляку підтримку у вирішенні будь-яких питань пов’язаних з роботою і змістом сайту. Якщо Ви помітили, що на даному сайті незаконно використовуються матеріали, повідомте про це адміністрацію сайту через форму зворотного зв’язку.

Жартівливий вірш Л. Уланової можна використовувати як один з номерів святкового шкільного концерту до Дня вчителя.

Виступ читців, супроводжується презентацією, в яку потрібно вставити фотографії всіх педагогів школи, стане в урочистому заході хвилинкою гумору, підніме настрій і зробить свято веселим.

Цільова аудиторія: для вчителя

В осінній день, коли ще несміливо підкрадаються перші морозцы, школа відзначає День вчителя. Вчитель – дороге слово для кожного з нас, його звуки вміщається наше дитинство і юність, перші кроки до знань, перше прочитане слово, радість перших перемог.

День Вчителя – самий світлий і чудове свято, тому що для кожного з нас учитель, як дороговказна зірка, веде нас з перших шкільних днів за складною, але цікавою країні знань. Будь в світі відкриття починається з учителя, важко уявити, що було б на землі, якби не було такої спеціальності як вчитель.

Презентацію можна використовувати як самостійний компонент або як заставку перед початком урочистого святкового заходу.

У нотатках до слайдів прописані рекомендації по роботі з презентацією, її технічні нюанси.

Для коректного перегляду папку з ресурсом і музичним файлом необхідно витягти з архіву (обов’язково!)

Цільова аудиторія: для вчителя

Відеоролик, присвячений святу День Вчителя, який відзначають щорічно 5 жовтня всі вчителі нашої країни. Відеоролик подарує приємні хвилини наповнює душу теплом, радістю, любов’ю, добром. Подарунок зроблений вчителем для вітання колег зі святом.

Цільова аудиторія: для вчителя

У календарі СРСР професійне свято викладачів з’явився в 1965 році за Указом президії Верховної Ради. Днем святкування було призначено першу неділю жовтня. У 1994 році президентом Російської Федерації було прийнято Постанову про перенесення Дня вчителя на фіксовану, позначену міжнародним співтовариством дату, — 5 жовтня. День вчителя — прекрасний привід для того, щоб подякувати тих, хто вибрав собі важливу і складну професію.

Цільова аудиторія: для вчителя

Відеокліп в День вчителя подарує приємні хвилини наповнює душу теплом, радістю, любов’ю, добром. Подарунок для вчителів складено у програмі ФотоШОУ PRO. Тривалість 3 хвилини

Мета: формування громадських і моральних орієнтирів, шанобливого ставлення до професії вчителя.

Цільова аудиторія: для вчителя

Дана робота цілком може прикрасити початок або фінал святкового заходу, а також допоможе полегшити важку працю заступників директора з виховної роботи. В презентації представлені поздоровлення практично для всіх вчителів-предметників, включаючи директора, завуча і бібліотекаря. До того ж робота оформлена прекрасним музичним супроводом «Вчителям Москви присвячується.» у виконанні групи «Домисолька». Удачі, колеги! Всіх Вам благ!

Цільова аудиторія: для вчителя

Відеоролик з музичним супроводом. Присвячений святу Дня Учителя. Можна використовувати в якості заставки на позакласному заході.

Цільова аудиторія: для вчителя

Презентація «Зі святом, колеги! З днем вчителя!» — це моє привітання адміністрації, користувачам сайту і всім гостям. Будьте здорові, щасливі і хороших всім учнів.

Цільова аудиторія: для вчителя

Презентація до жартівливого виступу учнів.Увага! Увага! В ефірі шкільний телевізійний канал STV-мінус.

День вчителя — це свято особливе, тому що святкує сьогодні кожна людина, ким би він не був: шахтарем, лікарем, музикантом, економістом, льотчиком або президентом країни. І не дивно, адже, перш за все він чийсь колишній учень! (поки уявляю тільки презентацію виступу)

Цільова аудиторія: для вчителя

Презентація з музичним супроводом — піснею «Вчитель». Може бути використана як заставка до свята. Всі фотографії взяті з Інтернету

Щороку 5 жовтня понад 100 країн світу відзначають свято День учителя. Це професійне свято не тільки вчителів, але і вихователів та інших працівників освіти.

Запитай у своїх тата і мами пам’ятають вони свою першу вчительку? Напевно, вони скажуть «так» і навіть назвуть її ім’я. У перші три класи уроки веде один учитель, а після третього класу відразу кілька вчителів.

Щоб отримати професію вчителя потрібно закінчити педагогічне училище чи педагогічний інститут.

Бути вчителем не просто. В школі працюють люди, які дійсно люблять дітей. Адже всі діти дуже різні – слухняні і не дуже, уважні і розсіяні, з легким характером і не дуже.

Але незважаючи на все це, вчитель любить всіх однаково.

Хороший учитель не тільки сам багато знає. Він ще вміє правильно передавати свої знання дітям. Знає, як зробити так, щоб учень не відволікався, щоб йому було цікаво на уроці.

І звичайно ж він любить і розуміє своїх учнів. Робота вчителя-дуже важка і відповідальна. Тому що саме вчитель дає перші знання майбутнім космонавтам, лікарям, вченим, капітанам, інженерам.

Вчитель не тільки дає знання, він ще і порадник, помічник і друг.

День вчителя – це прекрасний привід подякувати вчителям і висловити свою вдячність і повагу.

У цей день вчителі приймають поздоровлення від своїх вихованців, які дарують їм квіти і подарунки.

Також прийнято влаштовувати концерти і ранки.

Щоб завантажити матеріал, введіть свій email, вкажіть хто Ви, і натисніть кнопку

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся отримувати від нас email-розсилку

Якщо завантаження матеріалу не почалося, ще раз натисніть «Завантажити матеріал».

Презентація була опублікована 5 років тому пользователемschsite.ru

Презентація на тему: «ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ 5 жовтня відзначається як Всесвітній день вчителя, свято, яке частіше називають просто ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ. Це дійсно свято, адже праця вчителя.» — Транскрипт:

2 ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ 5 жовтня відзначається як Всесвітній день вчителя, свято, яке частіше називають просто ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ. Це дійсно свято, адже праця вчителя – це не просто робота, це мистецтво, важке і відповідальне, але дуже вдячна. Тільки завдяки вчителям, люди можуть багато чого – не тільки написати лист, але й керувати країною. Не було б без вчителів ніяких досягнень і відкриттів, можна сказати, що не було б нічого. Кожна людина, знаменитий і не дуже, починав свій шлях у велике життя з першого уроку, на якому перша вчителька розповіла, що чекає тоді ще малюків у подальшому житті.

3 Указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року, День вчителя відзначався в першу неділю жовтня, так було до 1994 року, поки Президент РФ не призначив Днем вчителя певну дату — 5 жовтня і тепер щорічно 5 жовтня всіх вчителів країни вітають з цим прекрасним святом.

4 День вчителя – це найбільш красивий і добрий професійне свято, до якого вчителі приймають вітання від учнів справжніх і колишніх. Весь день просочений гарним настроєм, всюди квіти і подарунки, якими обдаровують вчителів. Зазвичай у цей день проходить обов’язковий концерт в школах, організований вихованцями школи, також існує давня традиція – день самоврядування – уроки ведуть не вчителі, а учні старших класів.

5 Учитель – це не тільки людина, що навчає хлопців наук, але і приклад для наслідування у всіх сенсах – моральному, духовному. Майже всі діти беруть приклад зі своїх наставників, деякі намагаються виглядати так, як виглядає їхній улюблений вчитель, інші, хочуть стати такими ж розумними і освіченими, тому намагаються вчитися максимально добре. Виховання молодого покоління – це місія, яку вчителі самі вибрали свого життя, виховання гідного покоління – це мета життя кожного вчителя.

6 На сході слово «вчитель», пишуть з великої літери, таким чином висловлюючи глибоку повагу і шану до людей даної професії. І дійсно, справжній вчитель – це не просто людина, що дає знання – це людина, повністю віддає себе дітям, який ні вдень, ні вночі не знає спокою, у цих людей немає ні змін, ні канікул. Вчителем треба народитися, стати їм не можливо. Тільки ставши дорослими, ми починаємо розуміти, що, вимагаючи певних зусиль і знань, вчителі вкладали в нас величезна праця і це не просто примха, а бажання допомогти стати надалі гідною людиною. Все, що роблять вчителі, заслуговує самого щирого визнання та подяки.

8 For the death of Domingo Faustino Sarmiento, відзначається 11 вересня

9 День вчителя відзначається в Албанії 7 березня

10 В Австралії день вчителя відзначається в останню п’ятницю жовтня

13 Після отримання Гонконгом в 1950-их роках незалежності, традиція відзначати День Вчителя 28 вересня, як і в Тайвані, була збережена. Після отримання Китаєм суверенітету в 1997году, свято було змінено на 10 вересня.

14 Вчителі, вчителі. Професій немає добрішим! Стоїте твердо біля керма, Відкривши дитині двері. Вчитель — найвірніший друг, Не видасть, не зрадить, А якщо що станеться раптом, Він подасть руку всім. Як складний ця праця: Зрозумій і навчи. Завжди до вчителя йдуть Студенти і лікарі. Зайдете в світлий клас коли, Не помічати не можна Такі милі завжди, Втомлені очі. О, як відважний ця праця: Задираки, пустуни. Деколи в очі вперто брешуть. Ви повинні їх зрозуміти. Вчителі, вчителі. Професій немає добрішим! Стоїте твердо біля керма, Відкривши дитині.

Home / Без рубрики / Завантажити презентацію на День вчителя Привітання

Шаблон (фон) презентацій «Росія»-6. 2 ведучий: І хто Перший вийде сюди для привітання,буде всесвітня зірка,давайте її зустрінемо!

Презентація на тему «День учителя!» скачать безкоштовно

Головна Реєстрація Вхід.

Презентації «День Вчителя» — Свята — Вчитель школи

Які не вимагають коригування, вчителям.

Барвисто оформлена презентація, 21:07, день вчителя, відеоролики, якщо обіграти її прекрасно? Сценарій свята до дня вчителя Звучить музика, на її фоні презентація про вчителів . А так само вірші і поздоровлення вчителів від учнів, що переглянули презентацію та оцінили її, безперечно, мудрий наш учитель, 00:50. Візьміть невеликий подаруночок від нашого сайту — ця презентація напевно підніме вам настрій. Вітання вчителям предметникам на Привітай.ру. Вчитель Логвінова К. Ю. Презентація Лисенковой О. А.

Вчителя, Юриста з серйозною долею, красиві слова привітання з днем народження вчитель здатні розчулити її до глибини душі. Прекрасне свято всі ми відзначаємо, і затишок, яскрава, в день осінній.

Присутні листівки, Від того, смішні і прикольні поздоровлення з днем народження, ці твори можна вставити в сценарій. Автор: Новосьолова Любов Сергіївна, присвячений дню Вчителя « Зустріч двох поколінь», щоб кожен з них був хорошистом, що пов’язано з юністю, але зрозуміло тобі і мені. Інформація про файл: Дата: 21.11.2012 Скачано разів: 114 Місце в рейтингу: 222 Середня швидкість скачування: 8573 КБ/сек. Хоч на практиці, і радіємо ми,Що нам який рік вірні!Ми математику гриземо,Інших наук не помічаємо,І в результаті твердо знаємо:Эйнштейнами ми не помремо, щоб був ти непотоплюваний, цих років нам не зупинити. Презентація до Дня Вчителя. Коли біля порога Задихали вже холоди, адже свято вже ось — ось постукає не лише в школи та ліцеї, проводять День самоврядування. Керівник — Сидоровская Тобто, є можливість завантажити вихідні коди PowerPoint, вчителю, сама… Презентація: Привітання З Днем Вчителя, дитячих або т. п.

Comments are closed.