Привітання день вчителя колегам

0

З днем вчителя колеги!

З днем вчителя колеги вітаю нині вас!

В океані ваш корабель не тонув ще жодного разу.

Хай пливе по морю знань він назустріч всім вітрам.

Якщо капітан – вчитель, значить слава вітрил!

Значить, будуть шторм і буревій, рифи на шляху.

Я бажаю вам не злякатися і з успіхом їх пройти!

Колеги вас я вітаю

І в день вчителя поспішаю,

Сказати вам все, про що мрію,

Сказати все те, про що мовчу.

Живіть дружно в колективі,

Не сваріться ви через дрібниці.

Вчитель найважливіший у світі —

Приклад своїм учням!

Бажаю від душі здоров’я,

Успіхів особистих і в праці.

Ще бажаю вам колеги

Великого щастя на землі!

Від колег вчителів приймайте привітання.

З днем учителя вас!

Всім удачі і терпіння!

І зарплати всім великий,

Щоб жити в достатку.

Щоб життя текло рікою іль гладкою дорогою!

Щоб всім завжди щастило — вдома, на роботі.

У начальства бути в честі: на хорошому рахунку!

Колег всіх з днем вчителя! Вчителям країни,

Всі наші привітання і скромні квіти.

Хай буде з вами мудрість і світло, і доброта.

Нехай буде життя нагородою за добрі справи.

Нехай всім вистачає грошей на масло і хліб.

Нехай ранок дарує радість, посмішку, щастя, світ!

Вчителі про свою роботу

Вчителями не народжуються, повірте,
Але ними залишаються аж до смерті.
А багатьом довелося побувати коли-то
І старостою в класі, і вожатим.
Їм були по плечу будь-які ролі —
Адже це просто підготовка до школи.
Педінститут ви всі закінчили чудово,
Інші — краще всіх, з червоним дипломом!
І ось за ці «подвиги» нагорода —
Вчити інших, як жити на світі треба. ©

***
(Мелодія пісні «Мені мама часто говорила» [співає Кіркоров])

Ти пам’ятаєш, часто говорили,
Навіщо йти працювати в школу?
З ранку до ночі там дуже зайнятий
І немає спокою кожен день.
Начальства в школі стає все більш,
І довбають всі, кому не лінь.

Ти пам’ятаєш, часто говорили,
Пішла б ти скоріше зі школи,
Тобі, по-перше, не вистачить нервів,
А, по-друге, не вистачить сил.
Ти в цій школі не бачиш світла!
Друзів про те своїх запитай!

І ти, звичайно, відповідала,
Працювати у школі я мріяла.
Моя робота не просто щось,
А життя, і мені не шкода сил,
Не шкода нервів, це по перше,
А по друге, і не проси! ©

Робота в школі — пекельна праця,
Тобі підвладна і вона.
Нехай удома чоловік і діти чекають,
Сидиш ти в школі дотемна.

А як учитель, ти — талант
І справжній діамант!
Всього ти можеш навчити
І все доступно пояснити. ©

***
Але більше часу в сто разів
Відніме завуча робота.
Все здається, що ти часом
Забула знову зробити що-то…

Журнали, КТП, проекти —
Сидиш годинами за столом.
А презентації? — Все це
Дасть, в кращому випадку, диплом.

Однак ти завжди прагнеш
Дізнатися більше нового,
На курсах усіх йдеш вчитися —
Нам їх вже не злічити!

Знову фестивалі та уроки…
А педради і МО?
Ти ледве-ледве ноги тягнеш,
Вечорами йдучи додому! ©

І в День Учителя, звичайно, згадуємо
Тих, з ким ми розлучилися: колег, друзів,
І життя новий круг свій починаємо,
Де знову свято чекає вчителів. ©

***
Втомлені, задумливі, дивні,
Не заради слави, тільки для користі,
Вселяючи істини прості, але і головні,
Нас шкільні ведуть вчителі.
Ми здійснюємо разом всі відкриття.
І в життя нас випускаючи знов і знов,
Ти вічним залишаєшся, мій учитель,
Тобі – признанье, вірність і любов! ©

5 жовтня 2018 року, у День вчителя, ми вітаємо зі святом педагогів, дякуємо за їхню нелегку і благородну працю, терпіння і турботу, які вони проявляють по відношенню до своїх учнів.

Викладачам буде приємно почути не тільки теплі слова від хлопців, але і привітання з Днем вчителя від керівництва школи. Деколи підібрати потрібні слова буває непросто. На нашому сайті представлені тексти привітань колективу на День вчителя від директора, на основі яких ви можете підготувати власний виступ.

Привітання директора колегам на День вчителя у прозі

***
Дорогі наші вчителі! Коли батьки ведуть у нашу школу майбутніх першокласників, я з гордістю і радістю розповідаю їм про нашу школу. Я завжди кажу про те, які чудові у нас педагоги! Кожен з вас виконує свою роботу з душею і відкритим серцем. Дозвольте в День вчителя подякувати вам від свого імені, а також від усіх наших учнів за те, що вони мають можливість навчатися у вас – добрих і мудрих педагогів! Нехай збудуться всі ваші найзаповітніші бажання, і хай обрана професія приносить вам тільки радість і натхнення! Спасибі вам!

***
Дорогі колеги! Сьогодні наше свято. Я знаю, що ви не дарма вибрали цей шлях. Ніхто інший не зможе так, як ви, навчити дітей вірити в щастя, дружбу, вірність; виховати в них відданість землі, на якій вони живуть, прищепити інтерес до навчання, навчити кожну мить відкривати для себе щось нове в неосяжної всесвіту знань. Спасибі вам за ваше терпіння і мудрість! Зі святом вас, дорогі мої, з Днем вчителя!

***
Дорогі колеги, вітаю вас з нашим професійним святом! Я впевнений, що для кожного з нас бути вчителем – це не тільки робота, але й покликання. Бажаю вам натхнення і безлічі цікавих ідей, бажаю вдячних учнів і професійних досягнень! Здоров’я вам, щастя і добробуту вашим родинам! Зі святом!

Як привітати колектив педагогів з Днем вчителя від імені директора?

Яким має бути привітання з Днем вчителя колегам від імені директора? Уникайте стандартних фраз, постарайтеся привнести в своє привітання оригінальність. Пам’ятайте, що щирість чіпає слухачів набагато більше, ніж красиві формулювання, за якими немає справжніх почуттів.

І, звичайно, в такий день не варто читати текст «з листа». Приділіть підготовці до виступу декілька хвилин – і тоді привітання директора педагогічного колективу з нагоди Дня вчителя надовго запам’ятається вашим колегам!

***
Друзі! В цей чудовий осінній день я радий привітати вас з професійним святом – Днем вчителя! У всі часи до праці педагога пред’являлися високі вимоги. Саме вчитель завжди був взірцем високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності! І всі ці якості втілюють наші чудові викладачі. Бажаю вам професійних і творчих успіхів, успіхів у вашій нелегкій, але потрібній справі, терпіння, оптимізму, міцного здоров’я і щастя.

***
Шановні колеги-педагоги, вітаю вас зі святом – Днем вчителя. Нехай кожному з вас вдається втілювати всі ваші творчі ідеї та задуми, нехай успішними будуть ваші трудові будні та веселим відпочинок. Бажаю знаходити взаєморозуміння з учнями, а ще – поваги, сили духу і здоров’я.

***
У цей святковий день хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також терпіння. Ваша мета – виховання гідного покоління. І результатами вашої праці можна пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе вам найдорожчі подарунки.

***
З Днем вчителя, шановні колеги та чудові педагоги! Мені пощастило працювати в дружньому колективі. В ці осінні дні ми щороку відзначаємо світле свято всіх вчителів. І я хочу побажати вам здоров’я, щастя, процвітання, поваги, миру і гармонії в душі, і нехай ваш настрій не залежить від погоди. Нехай досягнення ваших учнів окриляють вас на нові досягнення, і всі ваші плани здійснюються.

***
Дорогі друзі! Професія вчителя поєднує в собі мудрість і в той же час молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Ваша праця неймовірно складно оцінити, йому просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте у свою справу, що часом відбираєте у близьких. І я бажаю вам провести це свято не тільки в колі колег, але і в колі сім’ї. Любові вам, терпіння, щастя і благополуччя!

***
Від усієї душі вітаю вас з Днем вчителя і бажаю вдячних учнів, нових творчих ідей та натхнення! Нехай кожен проведений вами урок стане для дітей новою сторінкою в Книзі життєвих відкриттів! Здоров’я вам, довголіття і успіхів у нелегкій, але такій важливій праці – виховання Людини!

***
З Днем учителя мені сьогодні хочеться привітати всіх вчителів нашої школи. Так приємно бачити, з якою теплотою ставляться до вас ваші учні. Спасибі вам за вашу благородну працю! Спасибі за те, що ви даруєте дітям доброту, любов і ласку, за те, що делікатно вказуєте їм на помилки, що завжди приходите на допомогу, знаєте, як заспокоїти, допомогти підбадьорити кожного з них. З Днем учителя вас!

***
Дорогі колеги! Хороший педагог не тільки дає дітям знання, але й навчає застосовувати їх у повсякденному житті, не тільки допомагає учням засвоїти шкільну програму, але розширює їх світогляд, навчає ставити запитання і знаходити на них відповіді. Всіх, хто терпляче допомагав хлопцям робити перші кроки до знань, усіх, завдяки кому злітають в небо літаки, будуються міста, здійснюються різні відкриття і входять в життя нові технології, я хочу привітати з чудовим святом, з Днем вчителя. Щастя вам і благополуччя, дорогі викладачі!

***
Сьогодні я радий привітати вас з професійним святом – Днем вчителя. Бути педагогом – нелегке покликання, яке вимагає від людини всіх його сил і здібностей, постійного самовдосконалення і колосального терпіння, тому праця вчителів заслуговує щирого визнання та сердечної вдячності. Хочу побажати, щоб ваша робота ніколи не розчаровувала вас, незважаючи на всі складнощі і перешкоди на вашому шляху. Будьте щасливі!

Слова вітання від директора школи на День вчителя

Привітати колег-педагогів з Днем вчителя можна на урочистих зборах шкільного колективу, можна сказати теплі слова за святковим столом. А можна розмістити привітання з Днем вчителя від директора на листівках або в стінгазеті, випущеної до цієї дати.

***
Вчитель – горде звання, яке несуть тільки самі заслужені і гідні! Так нехай же нелегкі вчительські будні приносять вам тільки радість і будуть плідними. Нехай ваші учні будуть старанними, старанними – такими, якими можна тільки пишатися. Здоров’я вам, любові, достатку і всіх життєвих благ!

***
Жовтень – це жовте листя, букети осінніх квітів і останні теплі промені сонця. А ще жовтня – це День учителя, свято, коли приймають вітання педагоги. Бажаю вам, дорогі колеги, щоб у вас було побільше старанних і поменше недбайливих учнів, щоб робота приносила вам тільки позитивні емоції, щоб ваші професійні досягнення були гідно оцінені. Вітаю вас зі святом!

День Вчителя – прекрасне свято подяки всім вчителям за їх неоціненний внесок у розвиток людини. Нехай цей день подарує Вам любов учнів, відданість колег і найвищу нагороду – відчуття щастя від своєї професії.
Нехай кожен крок наблизить Вас до вершини творчої перемоги!

Від усієї душі вітаю Вас з Днем Вчителя і бажаю слухняних учнів, нових творчих ідей та натхнення!

Нехай кожен проведений Вами урок стане для дітей новою сторінкою в Книзі життєвих відкриттів!

Здоров’я Вам, довголіття і яскравих успіхів у нелегкій, але такій важливій праці – виховання людини!

Кожен вчитель гідний називатися Героєм!
Дякуємо за Ваш неоціненний внесок у розвиток кожної особистості та творчих навичок учнів, відданість справі і всепоглинаючу любов до дітей!

Наш улюблений і шанований вчитель!
Ми всі щиро та дружно вітаємо Вас з дивним, чарівним і довгоочікуваним наступаючим Новим роком!
Бажаємо вам слухняних і розумних учнів, розуміє і доброго начальника, надійних і дружних колег!
Нехай Ваша робота приносить лише радість і задоволення. Нехай кожен ваш день починається з веселих посмішок люблячих Вас учнів. Удачі Вам на професійному поприщі, гідної зарплати, достатку, достатку, благополуччя і щастя.

Нехай наступаючий Новий рік буде ще прекрасніше, краще, цікавіше й дивніше, ніж минає!

Дорогий наш улюблений учитель, ви вклали в нас багато сил, навчили робити справжні людські вчинки, любити, прощати, дружити, допомагати ближньому.

Школи відчинені двері — пісня
Зі святом, коханий мій Учитель!

У будь-яку погоду учитель поспішає на урок
Моя дорога колего, я хочу привітати тебе з нашим професійним святом. Бути вчителем – велика праця, яка заслуговує поваги.

На жаль, нас не завжди цінують, але я впевнена, що величезна кількість вчителів дякують нам за цю працю. Я хочу, щоб всі твої учні були вдячні тобі, поважали твої правила і цінували тебе, як людину. Мені хочеться, щоб ти ніколи навіть не замислювалася про те, щоб змінити свою професію.

Я бажаю тобі колегам відмінного настрою на цей святковий день, а точніше того, щоб ніхто навіть не посмів зіпсувати тобі настрій. Нехай діти порадують сьогодні гарними оцінками і відмінними знаннями з твого предмета.

Ви даруєте уміння та знання,
Якими відкритим шлях до успіху
І в цьому даний приз
ваньє
І справжній талант ваш складається.
Від усієї душі прийміть побажання,
Щоб було багато плідних років.
Удачі вам у всьому і процвітання,
Здоров’я, щастя, довгих років.

Шановні колеги, вітаю вас з Днем вчителя!

Бажаю натхнення і багато цікавих ідей.
Нехай учні тільки радують!
Нехай ваша життєва позиція дає бажані результати і розвиток, даруючи чудові перспективи. Здоров’я вам, міцних нервів, радості в праці і щастя в душі!
Зі святом!

Привітання з днем вчителя у прозі

Цей добрий і радісний день – особливий, адже сьогодні ми згадуємо і вітаємо тих, хто протягом доброго десятка років практично щодня присутній у нашому житті.
Це – вчителі, такі улюблені і стали рідними.
І нехай у нас іноді бувають розбіжності, нехай часом нам вистачає сміливості сперечатися з вами до хрипоти – вибачте нам нашу юність і гарячковість. Знайте, що ми дійсно любимо і поважаємо вас!
В цей день зичимо вам добра і щастя, благополуччя і терпіння, а також, безумовно, міцного здоров’я і нервів!
З нами деколи непросто, але знайте, що все життя ми будемо пам’ятати тих з вас, хто зумів відкрити для нас чарівний світ науки!


Поради як правильно вітати:

1. Будьте короткі, не допускайте довгих промов

2. Бажайте трохи, що реально може збутися

3. Обов’язково відправте смс побажання рано вранці або вдень

Ви гарно живете.
Але ми до цього ідеалу
Хочемо додати чимало!

Бажаємо, щоб добре
У будь-який час бізнес йшов!

Було здоров’я на «п’ять,
Допомагало скрізь встигати!

Більше любов хвилювала,
Відволікала від справ валу!

Навіть коли доводиться туго,
Ти все одно смієшся, подруга.
Розумниця, всезнайко
Красуня, господиня.

Нехай втіляться сміливі мрії,
Більше стане навколо доброти!

Відносини будуть чисті,
Досягнуто нової висоти!

Назавжди прийдуть кращі дні,
Багато чудес принесуть вони!

Моя прекрасна донька,
Хай світяться твої очі
Від дива, радості, веселощів,
Чудових днів і чарівництва!

Нехай вони радісно сяють
Від вічної, казкової любові,
І щастя ніжно зігріває,
І здійснюються мрії!

Ви все життя присвячуєте дітям, причому не своїм рідним, а зовсім чужим і вмієте радіти їхнім успіхам. Це можна назвати подвигом, шкода тільки медалей за нього не дають. Але вам вони ні до чого, адже у вас є любов всіх учнів і подяку їх батьків.
Прийміть від нас вітання з днем учителя.

Терпіння вам величезного і гідної оплати за вашу працю.

У День вчителя хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети.
Ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління.

І результатами праці вже варто пишатися.

Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки.

Увага конкурс з подарунками!
Додайте унікальне привітання і отримаєте цінний приз

Шановна ім’я, по батькові!

Сьогодні у Вас особливий настрій, і, сподіваюся, на уроці Ви не станете дуже вимогливо питати домашні завдання з люблячих Ваш предмет учнів.

.
Бажаю Вам впевненості у завтрашньому дні, нехай оклад прирівняється до професійного та життєвого досвіду!

У 1994 році ЮНЕСКО проголосила 5 жовтня Всесвітнім днем вчителя. В цей день в 1966 році відбулася важлива для вчителів подія: на міжурядовій конференції в Парижі ЮНЕСКО та Міжнародна організація праці (МОП) прийняли Рекомендації про становище вчителів ? перший міжнародний документ про правовий статус працівників освіти.

У рекомендаціях закріплені права та обов’язки вчителів та міжнародні норми, що стосуються їх підготовки, підвищення кваліфікації, прийому на роботу і умови праці.

Крім того, 5 жовтня 1997 року Генеральна конференція ЮНЕСКО прийняла Рекомендацію про статус викладацьких кадрів вищих навчальних закладів.

Всесвітній день вчителя — це нагода звернути увагу на проблеми педагогів на національному і світовому рівнях і проаналізувати їх успіхи в міжнародному контексті.

Вчителі надають великий вплив на інтерес дитини до навчання і на процес навчання. Вони допомагають учням розвивати критичне мислення, прищеплюють навички колективної роботи, вчать синтезувати інформацію з різних джерел, обдумано підходити до проблем та приймати зважені рішення.

У 2012 році девізом свята стало гасло: «Підтримаємо вчителів!» Вчителі потребують підтримки, тому що в багатьох країнах їх стан погіршується. Одним із завдань Дня вчителя є привернення уваги громадськості до необхідності повернути професії вчителя заслужену повагу і визнати вирішальну роль вчителя у побудові майбутнього. Це важливо не тільки для самих вчителів і учнів, але і для суспільства в цілому, тому святкування Дня вчителя спрямоване на залучення молоді до викладацької діяльності і на підвищення статусу вчителя.

Для забезпечення загальної початкової освіти до 2015 року необхідно додатково 1,7 мільйона вчителів. В цілому, до 2015 року в світі потрібно заповнити нестачу 6,8 мільйона вчителів.

У СРСР і Росії День учителя з 1965 року по 1994 рік відзначалося у першу неділю жовтня. На підставі указу президента Росії від 3 жовтня 1994 року День учителя відзначається 5 жовтня. За даними міністерства освіти і науки РФ на 2012 рік, в школах працює 1,05 мільйона вчителів. Частка педагогів пенсійного віку складає 18%, а частка молодих фахівців — 5,3%.

Привітання з Днем вчителя колегам

Щороку напередодні Дня вчителя підводяться підсумки Всеросійського конкурсу «Учитель року Росії». В 2013 році у фіналі конкурсу взяли участь 79 вчителів?переможців регіональних конкурсів з 79 суб’єктів РФ.

Серед конкурсантів — п’ять кандидатів педагогічних наук і двоє аспірантів, середній вік учасників становить 37 років.

Переможцями конкурсу стали 15 осіб ? вчителі російської мови, англійської мови, інформатики, історії, фізичної культури, фізики та початкових класів. Абсолютним переможцем Всеросійського конкурсу «Вчитель Росії?2013» був названий викладач інформатики з міста Митищі Московської області Андрій Сіденко.

Привітання з Днем вчителя

Ми всі були учнями.
З вчителями ми росли.
І кожен міг вибрати собі
Серед педагогів – за душі!
І образ ніс через роки,
Не забуваючи ніколи.
З роками, стаючи старше,
Я відчував дедалі глибше зв’язок.
Зрозуміти не відразу нам дано:
Що в нас посіяли – зійшло,
І тільки завдяки їм
Живемо на світі ми не даремно.
Вчитель, роки пробіжать,
Але пам’ять геть не зітруть.
Ви мій навіки ідеал,
За Вас все життя свій шлях звіряв.
Я в День вчителя поспішаю
Одним з перших вранці
Вам принести букет квітів,
Який скаже більше слів.

Вірші до Дня вчителя

У день осінній, коли біля порогу
Задихали вже холоди,
Школа святкує день педагога
— Свято мудрості, знань, праці.
День учителя! Вслухайтеся серцем
В ці звуки, що дороги нам
Всім, що пов’язано з юністю, дитинством,
Ми зобов’язані, вчителям!
Гіркота першої прикрої помилки,
Солодкість перших перемог нелегких
— Нехай же все відіб’ється в усмішці,
Випромінюючої мудрість і світло.
Ви душею завжди молоді,
Праця і радості з нами ділячи,
Наші суворі, наші рідні,
Терплячі вчителі!
Сил ви віддаєте нам чимало
І любові — незважаючи ні на що.
Як ви вірите в нас! І, мабуть,
Вірити так не вміє ніхто.
Ні вчора, ні сьогодні, ні завтра
Не згасне тієї віри свічка
Без вчителя — немає космонавта,
Інженера, поета, лікаря.
Життя велить вам вчити, нам — вчитися.
Досвід ваш — це скарб мудрості.
Все, що взяли від вас, стане в нагоді
І вагоміше стане в стократ.
Світла, чуйності, правди вчите
Наші душі і наші уми
Все, що в житті ви нам дасте,
Постараємося виконати ми.

Ми комусь букет подаруємо?
Хто завжди тобі допоможе,
Словом ласкавим підтримає,
Що не зрозумів — розтлумачить,
За успіх тебе похвалить?
Хто не любить сварок і шуму?
Хто брехні не переносить?
Хто сердито хмурить брови,
Якщо не вивчиш уроку?
Хто з усмішкою поставить
Довгоочікувану п’ятірку?
Хто завжди сам засмучений,
Якщо ти заслужиш двійку?
Це наша сувора вчителька.
Це наша добра вчителька.
День вчителя сьогодні.
Осінь пофарбувала листя.
Ми комусь букет подаруємо?
Від душі кого привітаємо?
Ну, звичайно, нашу сувору вчительку!
Ну, звичайно, нашу добру вчительку!

Вірші на День вчителя

Дорогі наші педагоги!
У це свято — День вчителів —
Забудьте про всі свої тривоги
І на світ дивіться веселіше.
Ви для нас завжди джерело світла,
І хлопці всі, як змовившись,
Вам несуть красиві букети.
І для них сяйво Ваших очей –
Найкраща нагорода за старання,
Краще, ніж будь-яка з похвал.
І у них одно желанье:
Тільки б доставити радість Вам.
Заради Вашої щирої усмішки
І студент, і кожен учень,
Вмить виправить усі свої помилки
І в подальшому їх не повторить.
Ви для всіх несете факел знань,
Той, що не згасне ніколи.
Нехай збудуться Ваші бажання,
Нехай Ваш будинок не відвідає біда!

До будь-яких відкриттів
Шлях починається з тебе.
Нехай буде славен праця вчителя!
Нехай буде славен День вчителя!
Твій день, кохана Земля!

Від А до Я, до будь-яких відкриттів
Шлях починається з тебе.
Нехай буде славен праця вчителя
Ваш день вчителя….
Ми на уроках, може бути нечасто,
Вас тішимо підняттям руки,
Але в цей день чимало прекрасних слів
Вам висловити хочуть учні.
Ваш досвід, знанье, щедрість і участь
Залишать у душах наших добрий слід.
Складається вчительське щастя
З наших учнівських перемог.
І нехай роки вперед летять,
Не треба боятися віку
Нехай у стажі вашому …надцять,
Але в серці своєму – лише 20!

Вчитель! З вашим святом привітати
Хочемо від серця чистого сьогодні ми!
Ви в Царство Знання шляху змогли направити —
Відомо всім, як знання важливі!
Ще важливіше те, що всією душею
Пеклися ви про своїх учнів!
Учитель дорогий! Від вас не приховуємо:
Ми іноді витали в хмарах!
Але час минав, зміцніли наші крила,
І праця ваша благородна не пропав!
Нехай все, про що мріялося, стане бувальщиною;
Щоб кожен день для нас успішним став!

Привітання з Днем вчителя

Погляд у людей лучист і світлий,
Від того, що знову зустрічаються з тобою
Колишні учні і нинішні діти,
Вирощені твоєю добротою.
Ти для них як би друга мама,
Ти для них і ласка, і затишок,
Всі вони до тебе, красивою,
З поздравленьями сьогодні йдуть!

Вітаємо Вас з Днем учителя!
Бажаємо вам здоров’я, багато сил.
Не прослывите у дітей «мучителем»,
З них щоб кожен був хорошистом.
Побільше щоб з вашої школи
Пішли діти в світ науки.
Їм передайте по реєстру чи що
Побільше знань, золоті руки.
Пронесуть по життю, немов знамено,
Отримані в школі знанья,
Вони застосують їх у справи вміло,
Ви можете пишатися ними сміливо.
Живіть довго, не шкодуйте сил,
Щоб кожен учень школи переносив
Путівку в життя і кращу пам’ять про вас,
Про те, як став рідним їм клас…
З них не всі були бездарні,
Але всі вони вам вдячні,
За тяжку працю, за терпіння,
Гідний він коленопреклоненья.

Яке горде покликання —
Давати іншим освіта, —
Частинку серця віддавати
Порожні сварки забувати,
Адже з нами пояснюватися важко,
Іноді-навіть дуже нудно
Одне і те ж повторювати,
Зошити вночі перевіряти.
Спасибі вам за те, що ви
Завжди бували так праві.
Хочемо ми побажати,
Щоб ви не знали бід,
Здоров’я, щастя на сто років!

У дні торжеств і непримітних буден –
Казна-в якому році, в якому краю –
Ми добрим словом згадати не забудемо
Вчительку першу свою!
Що, як курчат, нас дбайливо вважала,
Коли під «крильце» брала,
Коли по осені привітно зустрічала
І в стіни шкільні урочисто вела.
Дякую Вам за слово, за науку,
За тяжку працю осиленных азов,
За той дзвінок, що віщувало розлуку,
За світлий мить і вічний поклик серця.

Спасибі вам, вчителі,
За ваші добрі справи.
Спасибі всім вам, дорогі,
За душі наші молодята!
Спасибі вам від усіх від нас
За ваш просторий світлий клас,
За той довгоочікуваний дзвінок,
Що збирав нас на урок.
Ми будемо пам’ятати вас, рідні,
Штурмуючи дали блакитні,
На фермі, в полі, біля верстата
Вас не забудемо ніколи.
Хай сонце дарує усмішки,
І щастя буде хай в надлишку!

Дорогим вчителям
Від щасливих татусів і мам:
Що б з дітьми ми стали робити
Якщо б не віддали вам?
Ми за півгодини, що вранці.
І за три години під ніч
Плачем все від неуменья
Сина вивчити іль дочка.
Як же вам всі дні тижня
Від восьми до шести,
Вдається, справді,
Наших нащадків пасти?
В їх примхи розбиратися,
Їх неуцтво терпіти.
Не давати їм передраться
І з нудьги померти!

Скільки весен вже пролетіло!
Цих років нам не зупинити,
А для Вас основним була справа –
День за днем вчити дітлахів.
Нехай у Ваш дім не загляне негоду
І хвороби доріг не знайдуть.
Ми бажаємо здоров’я і щастя!
І спасибі за добрий Вашу працю!

Вітання з Днем учителя

Нехай не зламають Вас невдачі,
Більше подарунків долі.
Посміхатися бажаємо Вам частіше
І всі свої негаразди забути.
Довгих років і успіхів у роботі
Побажати Вам всі діти хочуть,
Нехай вдалі довгі роки
Разом з птахами щастя летять!

Ви вчитель з великої літери,
З молодою і прекрасною душею!
Скільки довгих літ, скільки зим
Віддаєте душу Ви молодим!
І тому душа багато років
Залишається молодою – ось секрет
Вашого життя. Нехай і далі вона
Буде щастя і здоров’я сповнена!

Вчитель, шкільний учитель!
Ви, за нас турбуючись,
Незримо в космос помчите,
Підете в тайгу на пошук,
В пустиню непевним дюнах,
У морі пінної дорогою.
Ми — Ваша вічна юність,
Надія, радість, тривога.
Вам як і раніше, немає спокою,
Все життя присвятивши дітлахам.

Нехай буде менше свят, ніж буднів,
Але той, хто став учителем, зрозуміє:
Яке щастя бути корисним людям,
Вчити Його Величність Народ!
Нести Йому дар мудрості і знанья,
І сердечне світло доброти своєї.
Немає на землі відповідальніше призванья
Почесніше і радісніше немає.
Безсмертними ідеями окреслено
Нехай буде праця чесний до кінця!
І тоді Вам відкриються назустріч
Співгромадян юних чисті серця!
І пронесуть вони як естафету,
Як пам’ять про вчителя своєму
Прагнення краше зробити землю цю,
Планету, на якій ми живемо!

Ах, цей кошмарний вчитель —
Дівчат, хлопчаків мучитель!
Всі їх повчає так вчить.
І як самому не набридне!
Не виглядає він пригнічений —
Від тих же хлопців, дівчат,
До того, хто був страшної занудою,
Приходять послання купою.
Таланти і зовсім бездарності
В них пишуть слова подяки.
Професії немає прекрасніше:
Сьогодні — свято всіх свят!

Як привітати з Днем вчителя
Учили нас, вчителів?
Не впасти в банальність, не злукавити
В яких словах їх подвиг славити?
І є терені важче —
З нас, лінивих і пихатих,
Готувати зміну, часових,
Аби в прийдешній рік Росії
Сміх дитячий всюди не затих.
Ми Вас сьогодні вітаємо
В осінній, славний день і годину.
Ми так сподіваємося, що станемо
Ось-ось схожими на вас!

До чого сумувати, коли повз проходять роки.
Пустити сльозу, звичайно, можна іноді.
Але Ви нам дороги, потрібні, необхідні.
Ми поруч, і улюблені Ви завжди!
Оселяться нехай у Вашому домі навічно
Веселощі, успіх, один до одного любов!
Бажаємо Вам щастя, здоров’я, звичайно,
І розумних і грамотних учнів!

Привітання з Днем вчителя

Приємні привітання до дня Перемоги на порталі Рулента. Вітайте друзів і близьких з цим великим святом 9 травня. Короткі, СМС, довгі.

Привітання до Дня Св. Валентина День святого Валентина — свято це наш — Вітаю і цілу Багато, багато, багато разів! Привітання з днем Святого Валентина .

Сьогодні 5 травня в Росії відзначається свято Великдень. В Росію прийшло Світле Христове Воскресіння. Найважливіше християнське свято. Христос воскрес.

Історія цього свята — Тетянин день (День студента) почалася ще в 18 столітті, коли 25 січня 1755 року, у день великомучениці Тетяни, імператриця Єлизавета підписала указ про .

Comments are closed.