Привітання день вчителя фото

0

Вже багато років щорічно 27 вересня та 5 жовтня відзначаються два прекрасних професійних свята — день вихователя і працівників дошкільної освіти всесвітній день учителів (День вчителя).

День вихователя і всіх дошкільних працівників був заснований за ініціативою ряду загальноукраїнських педагогічних видань 27 вересня 2004 року. Його підтримали автори більшості основних дошкільних програм, педагоги дитячих садків і багато батьків. Ідея цього свята — допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому. Свято виникло як суспільний, народний, самодіяльний. Але незабаром свято 27 вересня відзначався у всіх регіонах Російської Федерації. І тепер святкування «Дня вихователя і всіх дошкільних працівників» проходить і на офіційному рівні.

День учителя почали відзначати в СРСР ще в 1965 році і вчителів Радянського Союзу щорічно вітали зі святом кожну першу неділю десятого місяця. В цей день в їх честь влаштовувалися святкові лінійки, піонери і жовтенята готували урочисті виступи, вся країна вшановувала вчителів. Слід зауважити, що свято День вчителя був затверджений ЮНЕСКО лише в 1994 році, і в Російській Федерації з цього моменту за указом Президента країни його стали відзначати щорічно 5 жовтня.

У поточному 2014 році обидва ці свята відзначають свій ювілей — 10 і 20 років відповідно. Як багато хорошого ми повинні сказати нашим вчителям, адже саме вони дають необхідні знання нашим дітям і коли давали їх нам. Складно переоцінити їх самовіддану працю у вихованні підростаючих поколінь, підвищення освітнього рівня усього нашого соціуму. І є такий день, коли кожен може виразити свою вдячність, подяку і глибоку повагу людині, яка працює на благо суспільства, — вчитель. Колектив Кондитерської «Спокуса» підготував кілька варіантів вітальних тортів для Ваших вчителів і вихователів Ваших дітей. Що може бути краще і приємніше для викладачів отримати смачний і чудовий подарунок на день вчителя чи торт на день вихователя. Спільне чаювання в школі або дитячому саду з нашими тортиками доставить нескінченне задоволення тим близьким людям, які допомагають нам робити перші кроки в цьому житті і вчать нас всіх наук і знань і готують нас для дорослого життя. Спеціальним тортом на замовлення до дня вчителя Ви можете показати як ви їх любите і цінуєте їх роботу!

Якщо ви не знайшли потрібний торт на день вчителя в нашому інтерактивному каталозі, то Ви можете пошукати в наступних рубриках: Шкільні тістечка або Торти на випускний, так як вони мають дуже схожу тематику або надіслати нам свої начерки або фотографії на електронну пошту і ми виконаємо будь-яке Ваше замовлення будь-якої складності!

З 2018 року почали діяти відразу кілька нових заходів державної підтримки сімей з дітьми, введені за указом Володимира Путіна. Одним з таких заходів є щомісячні виплати на другу дитину до 1.5 років з материнського капіталу готівкою в розмірі дитячого прожиткового мінімуму в регіоні (в 2018 році в середньому по країні складе близько 10000 рублів). Відповідний закон був підписаний Президентом 28 грудня 2017 року (закон № 418-ФЗ), також вступили в силу два інші зміни з 2018 року в програмі маткапитала.

Щомісячні виплати за 2 дитини в 2018 році

Потребують родини, у яких після 1 січня 2018 року народиться чи буде друга дитина усиновлена, при отриманні сертифікату на материнський капітал зможуть використовувати його на щомісячні виплати до досягнення 1.5 років. Сума виплати на другу дитину в 2018 році буде дорівнює регіональної величиною дитячого прожиткового мінімуму (ПМ) за другий квартал 2017 року (іншими словами — року, що передує зверненню за посібником).

Наприклад, в Москві ПМ на дитину був встановлений в сумі 14252 рублів, а в Білгородській області — 8247, у Чукотському автономному окрузі — 22222 і т. п. У відповідному розмірі та здійснюватимуться щомісячні виплати з МК.

В середньому по країні в 2018 році їх величина складе 10500 рублів. Гроші будуть перераховувати на рахунок у російському банку (на карту), їх можна буде знімати готівкою і сім’ї зможуть розпорядитися ними на свій розсуд. Тобто, як і у випадку з колишніми одноразовими виплатами в розмірі 25 тисяч рублів, витрачати гроші буде не обов’язково на основні напрями, передбачені для використання материнського капіталу:

Допомога буде призначатися на термін 1 рік, після чого потрібно буде подавати повторні документи для отримання права на виплату до досягнення дитиною 1.5 років. Також можна буде достроково припинити отримання допомоги і використовувати сертифікат на материнський капітал по іншому напрямку.

Кому будуть покладені виплати при народженні другої дитини в 2018 році?

Виплати з материнського капіталу в 2018 році готівкою будуть покладені громадянам Росії, які постійно проживають на території країни, у яких:

 • з 1 січня 2018 року народиться друга дитина (саме другий і починаючи з 2018 року!) — тобто виплата буде передбачатися лише по знову видаваних сертифікатів на материнський капітал на 2 дитини, яка є громадянином Росії (в тому числі у разі її усиновлення);
 • середньодушовий дохід (сумарний сімейний дохід в місяць в розрахунку на одного члена сім’ї) не перевищує величину 1.5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатного населення в регіоні за другий квартал попереднього року.

При розрахунку середньодушового доходу будуть прийматися до уваги всі основні доходи членів сім’ї, отримані за останні 12 місяців в грошовій формі, до яких відносяться:

 • заробітна плата та інші винагороди за трудову діяльність;
 • допомоги, пенсії, стипендії та інші аналогічні виплати;
 • доходи від підприємницької діяльності;
 • страхові виплати правонаступникам;
 • державні компенсації;
 • грошове утримання військовослужбовців.

Необхідно особливо підкреслити, що дохід кожного члена сім’ї при розрахунку середньодушового доходу буде враховуватися до вирахування податків (перш за все, прибуткового — ПДФО)!

Не будуть враховуватися при розрахунку рівня достатку сім’ї суми матеріальної допомоги, що отримані від держави у зв’язку зі стихійними лихами, надзвичайними подіями, терористичними актами.

Приклад розрахунку середньодушового доходу сім’ї

Наприклад, розрахуємо суму доходів у родині, що проживає на території Брянської області, яка може претендувати на виплати з материнського капіталу в 2018 році готівкою (при умові, що всі інші вимоги дотримані). Для Брянської області розмір цієї виплати в 2018 році складе 9677 рублів — це величина прожиткового мінімуму для дітей, встановлена за 2 квартал 2017 року згідно з постановою обласного Уряду від 24 липня 2017 року № 338-п.

Порядок розрахунку наступний:

 1. Згідно із зазначеним документом, ПМ для працездатного населення за той же період в розглянутому регіоні дорівнює 10615 рублів. Півтораразова величина цієї суми — 15922,5 рублів (тобто на кожного члена сім’ї в середньому за останні 12 місяців має припадати не більше цієї суми доходів у розрахунку на 1 місяць).
 2. Далі визначається фактичний середньодушовий дохід сім’ї за 1 місяць і порівнюється з полуторакратной величиною прожиткового мінімуму для працюючих громадян. Для цього:
  • загальний дохід сім’ї за останні 12 місяців до вирахування податків ділиться на 12 (виходить середньомісячний дохід за останній рік);
  • отримана величина ділиться на кількість членів сім’ї (враховуються батьки дітей, подружжя, батьків і самі неповнолітні діти).

Отримана сума повинна бути менше 15922,5 рублів (повторимося, це конкретний приклад, справедливий тільки для даного регіону).

Якщо ця умова виконується, то сім’ї при оформленні сертифікату на материнський капітал в 2018 році може бути призначена щомісячна виплата готівкою в розмірі 9677 рублів (прожитковий мінімум для дитини, встановлений в Брянській області за 2 квартал 2017 року).

Граничний дохід сім’ї для отримання права на виплату

На основі даних попереднього прикладу зупинимося докладніше на кількість членів родини та максимальному щомісячному доході. Для отримання права на виплату в сім’ї з 1 січня 2018 року має бути народжений друга дитина. Тоді з урахуванням наявності двох дітей середньомісячний дохід до вирахування ПДФО за останній рік не повинен перевищувати (на прикладі Брянської області — див. розрахунки вище):

 • для повної сім’ї (4 людини — батьки і діти) — 63690 рублів;
 • для неповної сім’ї (3 особи — один батько і двоє дітей) — 47767,5 рублів.

Сім’ю з такими доходами в розглянутому регіоні ніяк не можна назвати незаможної. Тому коло одержувачів нового посібника може бути дуже великим (іншими словами під такі критерії нуждаемости підпадає більшість сімей з двома дітьми).

Правда, працюючим батькам перед народженням дитини з ФСС виплачується велике декретна допомога (лікарняний по вагітності та пологах) в розмірі від декількох десятків до декількох сотень тисяч рублів, тому можуть виникати труднощі з отриманням права на новий посібник них безпосередньо після народження дитини.

Також при оформленні щомісячної виплати з маткапитала за другу дитину може виникнути труднощі з підтвердженням доходу сім’ї за останні 12 календарних місяців (втім, при наявності у батьків постійного заробітку на одному місці роботи і невеликому переліку одержуваних дитячих посібників складних проблем виникати не повинно).

Крім того, законом «Про щомісячні виплати сім’ям, які мають дітей» передбачається можливість подання до Пенсійного фонду відомостей про доходи також за період менше 12 місяців. Проте в яких випадках це буде можливо — поки не уточнюється.

Як оформити виплати з материнського капіталу при народженні другої дитини в 2018 році готівкою?

Законом передбачається, що оформлятися новий посібник буде на особу, яка отримала державний сертифікат на материнський капітал (без нього виплату оформити не вийде). Подавати заяву на виплати потрібно буде безпосередньо в Пенсійний фонд Росії (ПФР) або через МФЦ. Звернутися за виплатами на другу дитину можна буде у будь-який момент після його народження (або усиновлення) до досягнення 1.5 років. Однак необхідно враховувати:

 • якщо звернутися за нарахуванням виплат до того, як дитині виповниться 6 місяців, то допомога призначать за всі попередні місяці з дня народження дитини;
 • якщо звернення буде зафіксовано пізніше, ніж через 6 місяців після народження малюка, то виплати призначать лише з моменту звернення (попередні місяці в розрахунок братися не будуть);
 • щоб не втрачати час, подати заяву на виплату можна буде одночасно із зверненням до ПФР за видачею сертифіката на маткапитал.

Детальний перелік документів, порядок звернення та здійснення щомісячної виплати при народженні другої дитини буде встановлено додатково наказом Міністерства праці та соцзахисту населення РФ.

Оформлятися щомісячна виплата на другу дитину буде строком на один рік. По закінченні цього часу, потрібно буде знову подавати заяву та надавати документи на продовження виплат до того моменту, як дитині виповниться 1.5 року. Залишок материнського капіталу за сертифікатом для сім’ї, одержує виплати, буде щомісяця зменшуватися на суму виплаченої допомоги.

Здійснення виплати сім’ї буде припинено при настанні наступних підстав:

 • досягнення дитиною 1.5 років;
 • при повному витрачання коштів материнського капіталу (якщо залишок по сертифікату дорівнює нулю);
 • у разі надходження від заявника письмової відмови від отримання виплати (наприклад, якщо материнський капітал буде використовуватися на інші цілі);
 • у разі смерті дитини, у зв’язку з народженням (усиновленням) якого була призначена виплата;
 • у разі смерті власника сертифікату на материнський капітал (а також у разі позбавлення його батьківських прав, оголошення його померлим чи безвісно відсутнім);
 • при зміні місця проживання сім’ї (з моменту, коли територіальний орган ПФР буде сповіщений про зміну місця проживання).

Зміни в програмі материнського капіталу на 2 дитини в 2018 році (свіжі новини)

Крім можливості для нужденних сімей отримувати з материнського капіталу виплати готівкою на другу дитину, народжену з 1 січня 2018 року, за указом Володимира Путіна дію держпрограми продовжується до 31 грудня 2021 року. Крім того, з 2018 року встановлюються додаткові напрямки цільового використання грошей, передбачених сертифікатом на маткапитал (закон № 432-ФЗ від 28 грудня 2017 року).

А саме, кошти мат капіталу з 2018 року можна буде витратити також на послуги з нагляду і догляду за дитиною в дошкільних організаціях вже з моменту народження (або усиновлення) другої дитини. Завдяки цьому, на думку Президента, мамам буде не обов’язково буде чекати закінчення декретної відпустки, щоб віддати дитину в ясла і продовжити освіту або вийти на роботу.

У 2018 році материнський капітал індексуватися не буде (індексація припинена в 2015 році) і залишиться колишнім — 453026 рублів. Відновити індексацію Уряд планує не раніше 2020 року.

Всі ці зміни в програму, за винятком заморозки суми материнського капіталу до 2020 року, поки не затверджено на законодавчому рівні, однак, згідно з указом Президента встановлені терміни прийняття відповідних нормативно-правових актів:

 • до 31 грудня 2017 року — для продовження програми материнського капіталу та встановлення додаткових можливостей використання сертифіката;
 • до 18 лютого 2018 року — для опрацювання питання виплати з материнського капіталу готівкою при народженні другої дитини до досягнення 1.5 років, про яку розповідалося в цій статті.

Здрастуйте, дорогі друзі! Пропоную зробити подарунок вчителю своїми руками.

Тільки що почався навчальний рік і не за горами вже День вчителя . Для когось- це абсолютно звичайний день, а для деяких учнів і батьків — привід підготувати педагогам школи приємний сюрприз у один з осінніх свят. Нехай невеликий, але милий і запам’ятовується. Якраз про таких цікавих презентах ми сьогодні і поговоримо.

Ні, можна, звичайно, зробити простіше і купити сувенір, або банальні шоколад і коробку цукерок. Але, повірте, подарунок, підготовлений самим учнем, вчителі зігріє набагато більше, ніж стандартний набір, куплений в магазині (знаю точно, що моя мама — вчитель). До речі, про оригінальні подарунки для педагогів можете прочитати ТУТ і в ЦІЙ СТАТТІ, а зараз пропоную повернутися до сьогоднішньої теми.

Пропоную до розгляду 5 варіантів подарунків для вчителя, підготовлених своїми руками.

Подарунок вчителю своїми руками: 5 способів здивувати і порадувати улюбленого педагога

Наведу кілька прикладів.

Колективні поздоровлення

 • Стінгазета

Не всі сучасні учні в курсі, що раніше для вчителів на свята було прийнято випускати «Стінгазету». А от їхні батьки напевно добре знають цю традицію.

В стінгазетах на ватмані великого формату пишуться привітання для педагогів, робляться цікаві ілюстрації, наклеюються фото педагогів і учнів.

Можна піти второваною доріжкою» і зробити стінгазету описаним вище способом, але тоді слід проявити фантазію, придумати цікавий сюжет, розмістити забавні коментарі.

Або підготувати сучасний варіант — зробити в графічному редакторі колаж з фотографій вчителя і учнів класу , написати привітання, приємні слова на адресу педагога, а потім роздрукувати друкарні на широкоформатному принтері одержаний плакат.

Перед початком занять необхідно повісити в класі ваш подарунок — вчитель точно буде приємно вашу увагу, і цей сюрприз підвищить його настрій святковий день.

 • Дерево побажань

Суть в тому, щоб кожен учень залишив приємне побажання вчителю в його свято.

Робиться «заготовка» — друкується на аркуші паперу малюнок дерева з гілками і листочками. Один листочок — це конкретний учень класу. Кожен вибирає собі один з листочків і пише над ним своє ім’я, а під ним — кілька приємних слів для вчителя.

Увага! Пишуться побажання і імена ручкою, своїм почерком, це важливо!

Таким чином, виходить «тепле» і індивідуальне привітання для вчителя.

Потім помістіть ваше «дерево побажань» в рамочку і все — подарунок готовий для вручення. Напевно такий подарунок займе гідне місце в колекції вчителя, на довгу пам’ять про вашому класі.

 • Привітання від кожного учня у складі загального фото

Суть поздоровлення: ви придумуєте фразу – привітання для вчителя. Кількість слів у фразі має відповідати кількості учнів у вашому класі. Роздруковуєте на аркушах формату А4 кожне слово окремо. А потім фотографуєте кожного учня з одним із слів.

Отримані кадри необхідно з’єднати в одне велике фото (можна використовувати для цього додаток ВКонтакте або будь-який графічний редактор), роздрукувати його, помістити в рамочку і вручити вчителю. Приємні емоції від вашого сюрпризу гарантовані! Подивитися, як виглядає дане привітання можна в цій статті.

P. S. Вже після того, як День вчителя пройшов, мені прислала фото подарунка, зробленого на основі цієї ідеї, Юлія Єрмолаєва. Ось такий у них подарунок вчителю вийшов — фото з привітанням в рамці.

По-моєму, дуже симпатично! Юля — спасибі!

Індивідуальне привітання

Іноді хочеться привітати конкретного, особливо улюбленого вчителя особисто. Пара привітань своїми руками для цього випадку:

 • Букет з цукерок

Так-так, таке незвичайне привітання може підготувати будь-який учень старших класів — при бажанні, звичайно. Подробиці по підготовці солодкого букета дивіться в цій статті. Там же є докладний відео урок як саме робити квіти з цукерок.

Подивившись його, ви переконаєтеся, що підготувати таку красу своїми руками дійсно можливо. Але терпіння знадобиться. Так адже і подарунок виходить шикарний!

Вчителька буде в захваті (особливо, якщо вона любить солодке :-)), і таке привітання їй точно запам’ятається.

Якщо у вас є кілька фотографій педагога, а також його учнів, ви можете підготувати для нього зворушливий подарунок — слайд-шоу своїми руками. Наприклад, ось такий, як в цьому ролику.

Урок — як зробити слайд-шоу з можливістю розмістити привітання і побажання своїми руками можете подивитися в цій статті.

Ну ось, 5 способів підготувати подарунок вчителю своїми руками я вам запропонувала. Якщо у вас є варіанти цікавіше — пишіть в коментарях, буду вдячна!

Ще ціла підбірка ідей для подарунків вчителям є в ЦІЙ СТАТТІ.

Завжди рада бачити вас на сайті «Подарунок-Супер!».

8 БЕРЕЗНЯ (СЦЕНАРІЇ, КОЛЕКЦІЯ ІДЕЙ)

ЖІНОЧІ СТРИЖКИ: КАРЕ, БОБ, ПАЖ, СЕССУН, КАСКАД, АСИМЕТРІЯ

Модний колір волосся весна-літо 2017 – фото приклади фарбування

Ідеї романтичних зачісок

100 ФОТО КРАСИВИХ ВЕЧІРНІХ СУКОНЬ

МОДНІ ЗАЧІСКИ НА ВЕСНУ-ЛІТО 2017 РОКУ

СУКНІ НА ВЕЧІР ДЛЯ ПАМПУШОК: НОВИНКИ 2017 РОКУ

НАРЯДНІ СУКНІ 2017 РОКУ: ФОТО ТРЕНДІВ

ГОРОСКОП ВІД ОЛЬГИ ТАЕВСКОЙ
НА СЬОГОДНІ І КОЖЕН ДЕНЬ ТИЖНЯ

ГОЛОВНА

Не весела, не сумна, мов з темного неба зійшла,

Ти пісня моя заручні, і зірка ти моя божевільна.

Я склонюсь перед твоїми колінами, обійму їх з несамовитою силою,

І сльозами, і стихотвореньями обожгу тебе гірку, милу.
Микола Заболоцький, «Визнання»

Жіночий день 8 березня

Ті, хто звеличує жінок, знають їх недостатньо; ті, хто лає – не знає їх зовсім ( Р. Піго-Лебрен)

СЦЕНАРІЙ СВЯТА 8 БЕРЕЗНЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ
Сценарій корпоративу «8 Березня у казковому царстві»
Сценарій корпоративу на 8 березня «Візити несподіваних гостей»: чоловіки вітають жінок-колег
«Навколосвітня подорож з Вєркою Сердючкою» — сценарій 8 березня для жіночого колективу

КОНКУРСИ, ІГРИ ТА РОЗВАГИ НА 8 БЕРЕЗНЯ
Конкурси та розваги на 8 березня для дорослих (корпоратив)
Командний конкурс на 8 березня «Запитання-відповідь»
Гра-розвага «Жіноча логіка» (для вечора 8 березня на роботі)

8 БЕРЕЗНЯ. ТОСТИ, ПРИВІТАННЯ, ВІРШІ
Тости на честь жінок на 8 березня у віршах
Поздоровлення у віршах до 8 березня — для дружини, доньки, мами, для всіх жінок
Привітання з 8 березня рідній сестрі (СМС) — 9 коротких привітань у віршах
Вірші-поздоровлення до 8 березня коханій дівчині
Привітання з 8 березня дівчатам від чоловіків у віршах
Вірші на 8 березня від чоловіка — коханій жінці

Вірші, привітання бабусям і мамам в міжнародний жіночий день 8 березня
Вірші для мами на 8 березня. Така СМСка зігріє серце будь-якої мами!
Вірші з 8 березня бабусі

ДИТЯЧЕ та ШКІЛЬНЕ ДО 8 БЕРЕЗНЯ
Дитячі вірші до 8 березня для середньої групи дитячого садка
Як привітати бабусю з 8 Березня: подарунок від онуків своїми руками і словесне вітання

Поздоровлення у віршах вчителям на 8 березня:
Учні початкових класів вітають свого вчителя з міжнародним жіночим днем
Учні середніх класів вітають свого класного керівника з 8 березня
Старші класи вітають директора школи з 8 березня
Учні старших класів вітають класного керівника з 8 березня
Привітання для завуча з 8 березня від старшокласників
Для хлопців: ідея музичного вітання однокласниць з 8 березня, відео. Мінусовка пісні — тут

ПРО ПОДАРУНКИ НА 8 БЕРЕЗНЯ
Ідеї подарунків до 8 березня: улюбленою жінці, колезі, автолюбительнице
Жінки вітають один одного: що подарувати на 8 березня мамі, бабусі, дочки, внучки, колеги, подруги
Подарунок порадять зірки: що подарувати жінкам на 8 березня: Овнам, Тельцям, Близнюкам, Ракам, Левам, Дівам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям, Козерогам, Водоліям, Рибам
Що подарувати на 8 березня — яким подарунком порадувати бабусю, маму, дружину, кохану дівчину.
Ідеї подарунків для дівчаток-підлітків, подарунки-компліменти для тещі і свекрухи, подарунки своїми руками, подарунки колегам
Подарунок – додому! Вторгнення в простір
Вибір подарунка з точки зору психології

ЗАСТІЛЛЯ, МЕНЮ, КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ НА 8 БЕРЕЗНЯ
Меню на 8 березня | Що приготувати коханої — прості рецепти
Топ-5 ідей романтичного сніданку
Традиції будинку: 8 березня
Свято 8 березня. Кулінарне натхнення: «Чоловіки, час пішов. »
Курячі грудки в духовці — рецепт і покрокові фото
6 способів незвичайного оформлення страв
Тушковане стегно індички з овочами
Салат «Печінка тріски під шубою»
Торт з сиром і чорносливом — покроковий рецепт з фотографіями

ПРО МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ 8 БЕРЕЗНЯ
Історія свята 8 березня
8 березня за кордоном

ПРО НАЙПРЕКРАСНІШЕ ПОЧУТТЯ
Історії кохання. Перший поцілунок. Поцілунок-очікування. Швидкоплинні поцілунки. Поцілунок-прощання

Романси, пісні, вірші на теми: «Я Вас любив. «, «Я люблю Вас», «Моя дівчинка», «Ти на світі краще всіх»

ВЕЧІРКА 8 БЕРЕЗНЯ: ВАРІАНТИ МОДНОГО ВИГЛЯДУ

8 БЕРЕЗНЯ В КОЛЕКТИВІ: БУТИ СТИЛЬНОЮ НЕПРОСТО

СКОРО 8 БЕРЕЗНЯ. ПОГОВОРИМО ПРО НАШИХ МАМ

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ В ДИТЯЧОМУ САДУ. ФОТОРЕПОРТАЖ

СВЯТА:
НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО | ВЕЛИКДЕНЬ | ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ 8 БЕРЕЗНЯ | 14 ЛЮТОГО (ДЕНЬ ВСІХ ЗАКОХАНИХ) | 23 ЛЮТОГО

Презентації для уроків свят згруповані в 29 тем: свята, свята народів, дитячі свята, шкільні свята, родинні свята, релігійні свята, зимові свята, Новий рік, історія Нового року, святкування Нового року, Новий рік у країнах, новорічні прикраси, дід Мороз, Різдво, традиції Різдва, дня закоханих, 23 лютого, весняні свята, Масляна, 8 березня, Великдень, 9 травня, День матері, Хеллоуїн, День народної єдності, весілля, організація свят, проведення свят, подарунки.

У таблиці для кожної теми показано ескізи перших шести презентацій. Під ескізами — короткий зміст кожної теми, що відноситься до свят. Під назвою теми зазначено кількість презентацій в цій темі, кількість фотографій про свята, використаних у цих презентаціях, і загальна кількість зображень (слайдів та фотографій) в темі.

29 тим 334 презентації про свята

Фото: 345
Картинок: 690
Презентацій: 16

Дні свят. Свята місяці. Екологічні свята. Історія свят. Календар подій. День Росії. День незалежності. Календар пам’ятних дат. Ювілейні дати 2013 року. День мов. Історія Дня Росії. День миру. Татарський сабантуй. Всесвітній день тварин. День захисту навколишнього середовища. Запрошення на бал.

Фото: 159
Картинок: 318
Презентацій: 9

Свята народів. Свята народів світу. Народні свята. Британські свята. Свята Америки і Великобританії. Німецькі свята. Свята в Німеччині. Свята російського народу. Свята Росії та Британії.

Фото: 118
Картинок: 236
Презентацій: 9

Дитячі свята. Свята в дитячому садку. Народження дитини. Привітання з днем народження. День народження 2 клас. Свято День Народження. День народження — найкраще свято. Готові сценарії Дня народження. Вітаємо з ювілеєм.

Фото: 147
Картинок: 294
Презентацій: 9

Свята в школі. Свята в початковій школі. Свята в 1 класі. Позакласні заходи. Початкова школа 1 вересня. День учителя. Свято День учителя. Привітання з Днем вчителя. Історія дня вчителя.

Фото: 254
Картинок: 508
Презентацій: 14

Свята сім’ї. Сімейні свята. 8 липня. День сім’ї. Міжнародний день сім’ї. День літніх людей. День літньої людини. Про день літньої людини. День білої тростини. Тетянин день. День Тетяни. Тетянин день-свято. День подяки. Свято подяки.

Релігійні свята

Фото: 566
Картинок: 1132
Презентацій: 19

Релігійні свята. Святі свята. Православні свята. Свята православної церкви. Російські православні свята. Православний календар. Хрещення. Хрещення господнє. Хрещення Ісуса Христа. Великий піст. Вербна неділя. Трійця. Іван Купала. День Івана Купали. Свято Івана Купала. Історія Покрови Пресвятої Богородиці. Благовіщення Пресвятої Богородиці. День Святого Миколая. День ангела.

Фото: 162
Картинок: 324
Презентацій: 8

Герої Вітчизни. День героїв Росії. День героїв Вітчизни. День конституції. День енергетика. Всесвітній День води. День рідної мови. Міжнародний день рідної мови.

Фото: 424
Картинок: 848
Презентацій: 15

Подарунки на новий рік. Новорічне свято. Гра про Новий рік. Новорічні загадки. Новорічна лотерея. Новорічна вікторина. Вікторина на Новий рік. Питання про Новий рік. Питання про Новий рік з відповідями. З новим роком. Новий рік для дітей. Новий рік свято. Свято Нового року. Привітання з Новим роком. Китайський гороскоп.

Фото: 175
Картинок: 350
Презентацій: 12

Історія Нового року. Виникнення Нового року. Історія свята Нового року. Історія виникнення Нового року. 2011 рік. Новий рік 2012. Рік змії 2013. Новий рік змії. Привітання з роком змії. Рік кролика. Кролик в новий рік. Новий рік дракона.

Святкування Нового року

Фото: 290
Картинок: 580
Презентацій: 13

Зустріч нового року. Як зустрічають новий рік. Як святкують Новий рік. Святкування нового року. Новорічні традиції. Традиції нового року. Новорічні традиції країн. Новорічні традиції в світі. Традиції новорічного свята. Сценарій Нового року. Новорічна програма. Програма Нового року. Старий Новий рік.

Фото: 153
Картинок: 306
Презентацій: 10

Новий рік в різних країнах. Новий рік і Різдво в різних країнах. Новий рік в Англії. Новий рік в Німеччині. Німецький Новий рік. Новий рік в Італії. Новий рік в Росії. Святкування Нового року в Росії. Новий рік у Франції. Новий рік в Японії.

Новорічні прикраси

Фото: 114
Картинок: 228
Презентацій: 7

Новорічна ялинка. Ялинка на Новий рік. Ялинкові іграшки. Новорічні іграшки. Історія ялинкових іграшок. Історія новорічної іграшки. Новорічні гірлянди.

Фото: 291
Картинок: 582
Презентацій: 11

Резиденція Діда Мороза. У гості до діда Мороза. Дід Мороз країн світу. Дід Мороз різних країн. Російський Дід Мороз. Іноземний Дід Мороз. Імена Діда Мороза. Де живе Дід Мороз. Дід Мороз і Снігуронька. Дід Мороз і Санта-Клаус. Дід Мороз проти Санта-Клауса.

Фото: 231
Картинок: 462
Презентацій: 10

Різдво. Різдво Христове. Подарунки на різдво. Свято Різдво. Святкування Різдва. Свято Різдво Христове. Новий рік і різдво. Історія Різдва. Ніч перед різдвом урок. Ігри на Різдво.

Фото: 224
Картинок: 448
Презентацій: 13

Святки. Свято Святки. Різдвяні ворожіння. Різдво в Англії. Різдво в Британії. Німецьке різдво. Різдво Німеччини. Різдво в Німеччині. Святкування Різдва в Німеччині. Різдво в Німеччині та Росії. Різдво в Росії. Різдво в Росії та Англії. Святки і Різдво в Україні.

Фото: 258
Картинок: 516
Презентацій: 12

14 лютого. День Святого Валентина. День Валентина. День закоханих. Валентинів день. Визнання в любові. День Св.Валентина. З днем закоханих. Свято День Святого Валентина. Свято Дня закоханих. Історія Дня святого Валентина. Історія свята Дня святого Валентина.

Фото: 276
Картинок: 552
Презентацій: 14

Свято 23 лютого. День армії Росії. День захисника Вітчизни. 23 Лютого — день Червоної армії. 23 Лютого — День захисника Вітчизни. 23 лютого історія свята. Виникнення свята 23 Лютого. Чоловік-захисник. Чоловіка з 23 лютого. 23 Лютого в школі. Гра на 23 лютого. Конкурси на 23 лютого. Позакласний захід 23 лютого. Захід до Дня захисника Вітчизни.

Фото: 364
Картинок: 728
Презентацій: 21

Свята весни. Весняні свята. День святого Патріка. День води. День театру. 1 квітня. День сміху. 1 Квітня — День сміху. Історія 1 квітня. Міжнародний день птахів. Всесвітній день здоров’я. День Землі. Всесвітній день Землі. Класний годину Дня Землі. Збереження миру. Свято 1 травня. Перше травня. День солідарності. Свято писемності. День слов’янської писемності. День бібліотекаря.

Фото: 236
Картинок: 472
Презентацій: 7

Свято масляна. Масляна 1. Тиждень масляної. Російська народна Масляна. Масляна — народний свято. Традиції Масниці. Традиції свята Масляна.

8 березня, день вчителя сценарій вечірки

Фото: 314
Картинок: 628
Презентацій: 17

8 березня. День 8 Березня. З днем 8 березня. З 8 березня жінки. 8 березня для дівчаток. З святом 8 березня. Міжнародний день 8 Березня. Міжнародний жіночий день. 8 Березня — Міжнародний жіночий день. Історія 8 березня. 8 Березня і 23 Лютого. Вітання жінці. Листівки з 8 березня. Сценарій 8 березня. Ігри «8 Березня». Вік жінки. Географія жінки.

Фото: 302
Картинок: 604
Презентацій: 16

Свято Великдень. Урок Великдень. Проект Великдень. Свята Пасха. Свято Великдень. Християнська Пасха. Святкування Великодня. Великодні традиції. Яйця на великдень. Великодні яйця. Великодній розпис яєць. Ісус Христос. Великдень в Європі. Великдень у Великобританії. Великдень в Німеччині. Великдень на Русі.

Фото: 80
Картинок: 160
Презентацій: 6

День перемоги. Свято 9 травня. 9 травня День Перемоги. Свято День Перемоги. Ветерани ВВВ. Перемога дні війни.

Фото: 303
Картинок: 606
Презентацій: 19

Мама. День мами. Свято для мами. День матері в листопаді. День мами. Улюблена мама. Привітання з Днем матері. Історія Дня матері. Історія свята День матері. День матері в країнах світу. День матері в різних країнах. Свято День матері у Росії. Привітання мамі. Жінка-мати. Струнка мама. День матері. Свято День матері. Міжнародний День Матері. День матері у Росії.

Фото: 91
Картинок: 182
Презентацій: 7

Хеллоуїн. Святкування хеллоуїна. Ніч на Хеллоуїн. Хеллоуїн в школі. Свято Хеллоуїн. Традиції Хеллоуїна. 31 october halloween.

День народної єдності

Фото: 259
Картинок: 518
Презентацій: 9

День народної єдності. Свято єдності. Народне єдність. Свято День народної єдності. 4 листопада — День народного єдності. Державні свято День народної єдності. День народної єдності в Росії. Історія дня народної єдності. Історія свята День народної єдності.

Фото: 124
Картинок: 248
Презентацій: 9

Організація весілля. Ідеальне весілля. Весільний обряд. Весільні традиції. Історія російської весілля. Російські весільні обряди. Весілля на Сході. Китайське весілля. Весільний салон.

Організація свят

Фото: 113
Картинок: 226
Презентацій: 9

Оформлення свят. Організація свят. Проведення свят. Оснащення. Банкетний зал. Опис ресторану. Феєрверк-шоу. Піротехніка. Корпоративні вечірки.

Проведення свят

Фото: 146
Картинок: 292
Презентацій: 7

Проведення заходів. Святкові заходи. Сценарії заходів. Форми звернення. Зона відпочинку. Народні пісні. Музична культура.

Фото: 105
Картинок: 210
Презентацій: 6

Подарунок. Подарунки до свят. Історія листівки. Бісквітні торти. Квіти і людина. Квітки троянди.

Comments are closed.