Привітання день нафтовика проза

0

День нафтовика — свято не останній в Росії. А почитати і завантажити привітання можна на кількох ресурсах. Наприклад, у прозі привітання є на ПРИВІТАЙ.РУ. Якщо душа вимагає для привітання римовані рядки, то їх можна знайти тут — СВЯТА І ВІТАННЯ.

Думаю, що нафтовики не будуть засмучені.

Кожну першу неділю вересня нафтовики відзначають своє свято. Це працівники газової промисловості: геологи, буровики і всі, хто пов’язані з цим розділом промисловості.

Це відважні і мужні люди. Без їх роботи не буде ні роботи заводів, ні комфорту в житлових квартирах.

Ми не бачимо їх роботу, але постійно вона привносить комфорт в звичний побут.

Хочеться побажати їм усіх гараздів у їх роботі і в житті, всіх радощів життя і затишку.

А вірші можна знайти готові в інтернеті, або придумати самостійно.

Радості, щастя, миру, добра! Удачі в нелегкій діяльності, нехай на землі затишно, завдяки старанням тих, хто видобувають нафту і дають газ в міста і селища! Хай ладиться легко будь-яку справу, гарного свята!

В першу неділю вересня відзначається свято всіх, хто бере участь у видобутку чорного золота — нафтовиків. Для привітання настільки значущих людей в економіці країни придумано вже багато красивих віршів і слів у прозі. Їх можна безкоштовно скачати або переписати на наступних сайтах в інтернеті:

п’ятниця, 5 вересня 2014 р.

Привітання з днем газовика і нафтовика проза — 07.09.14

привітання з днем газовика і нафтовика проза

Привітання з Днем нафтової і газової промисловості

І в серцях залишаться

Прийміть повагу і привіт, суворі нафтовики

Перекачується по трубах міць країни,

І в танкерах, розмірами з Титанік,

А біля витоків – просто мужики!

Суворі, з професією нафтовик!

Голосові листівки нафтовикам

Тебе туди ніхто не тягне —

Там шоколаду немає та — дам.

Але ти, приятель наш, — нафтовик,

Привітання з днем нефтянника у прозі

Нафта ще називають рідким золотом. Бажаєте привітати золотошукачів з їх професійним святом? Відмінні слова до цієї нагоди Ви знайдете в рубриці нашого сайту привітання з днем нафтовика в прозі. Не маєте можливості особисто привітати – тоді відправляйте нафтовику аудіо-подарунок у вигляді пісні, розіграшу або привітання. Для цього Вам знадобиться тільки мобільний телефон і пара-трійка хвилиночок вільного часу. Нафтовик обов’язково дізнається, хто є відправником аудіо-сюрпризу.

Привітання з днем нафтовика в прозі.

Прості люди вдячні Вам за тепло в будинках і квартирах взимку. Затишок і комфорт у скромних приміщеннях і шикарних апартаментах відчуває кожен із нас завдяки вам. Газ і нафта — це золотий запас сучасності. Здобувайте його для того, щоб дарувати людям тепло і радість.

Вітаю тебе з днем нафтовика! Чорне золото – в твоїх руках, так нехай же ти ніколи не дізнаєшся, що таке нужда! Бажаю кожен день прокидатися з радісними думками, любити своїх рідних, цінувати сім’ю і друзів, а так само ніколи не забувати про те, що найголовніше в житті – любов і здоров’я. І те, й інше неможливо купити ні за які гроші, тому цінуй те, що маєш, прагни примножити і зберегти. Гарного настрою, успіхів у будь-яких починаннях і нехай нафтова галузь процвітає, а нафта ніколи не закінчується!

Здобувача «чорного золота»: чого тільки не роблять зараз з нафтою! З неї проводиться бензин, різні види палива, каучук, посуд, пластик і багато-багато іншого. І мені приємно знати, що серед моїх друзів є ті, хто мають до цього пряме відношення. Хотілося б побажати тобі не тільки успіхів у роботі, але і відмінного здоров’я і настрою. Нехай воно допомагає тобі відмінно працювати, заробляти великі гроші, побудувати будинок своєї мрії і зробити кругосвітню подорож! А так же в День нафтовика бажаю знайти як можна більше нових родовищ так необхідного нам усім «Чорного рідкого золота»!

Уторовані дороги – не наймудріше рішення. І ти це знаєш, тому прагнеш іти незвіданими шляхами, як першовідкривач. Нафта – вона вимагає саме такого підходу, вірного, чесного, цілеспрямованого. Всіх цих якостей у тебе з лишком! Тому вона і підкорилася тобі, а труднощі тільки загартували і без того залізний характер. Подальших успіхів, відкриття нових горизонтів і досягнення бажаного!

Як друг, я завжди тебе підтримаю. І ти це знаєш. Адже надійне плече ніколи не було тягарем для тих, хто готовий рухатися вперед і вирішувати найскладніші завдання! Я ціную тебе, довіряю тобі і вірю – як справжньому професіоналу. За твоїми плечима вже стільки досягнень учнів, що ти можеш цим пишатися. Зі святом!

Нафта неспроста називають чорним золотом. Значимість цього копалин неможливо переоцінити: без цього ресурсу сьогодні зупинилася б життя. Велике вам спасибі за те, що ви взяли на себе відповідальність працювати в цій сфері, що сприяєте технічного прогресу і вмієте «домовлятися» з Землею, не завдаючи їй шкоди. Нехай кожна крапля видобутого вами чорного золота піде на користь людям, а ваша нелегка праця буде винагороджена не тільки матеріально, але і благородство його обернеться для вас вашим особистим щастям.

Друзі, в цей день я хочу від душі привітати вас і відкрити всім непосвяченим одну важливу таємницю. Багато хто знають, що робота нафтовика – справа важка і почесна, але не всі здогадуються, що це вашим важкою працею кується енергетична безпека країни! Це завдяки вашим зусиллям поповнюється бюджет держави! Це вашими стараннями по всьому світу співає величезний хор двигунів автомобілів, локомотивів, літаків! Так нехай сьогодні кожен на мить замре перед величчю вашого тяжкого благородної праці! Зі святом вас! З днем нафтовика!

Вітаю з Днем нафтовика! У цей день тебе прославляють всі автомобілісти країни! Сміливість і відвага – це про тебе, адже праця твій вимагає зосередженості, сили, уміння, знань. Бажаю тобі сибірського здоров’я і довголіття, французької любові, англійської спокою, німецької розважливості, голландської свободи, тайських масажів, бразильських карнавалів і всього-всього – для хорошої людини нічого не шкода! Нехай твоє добробут збільшується з кожним днем, і ти незабаром міг зрівнятися з арабськими шейхами. Будь щасливий, підкорюй нові висоти, а жага до життя хай завжди приводить тебе до перемоги!

Сьогодні свято у підкорювачів земних надр, у трудівників нафтових свердловин. Сучасній людині нікуди без плодів вашої роботи! І труди ваші складно переоцінити. Тисячі професіоналів, досвідчених і відповідальних, кожен день, незважаючи ні на дощ, ні на спекотне пекло, ні на сибірські морози, виходять на роботу. Раз вибране терені стає справою всього вашого життя! Бажаємо вам успіхів у вашій праці! Нехай відступить втому і прийде задоволення отриманими результатами! Здоров’я вам, нових перемог і звершень! Нехай у вашому домі завжди буде тепло і світло! Нехай усі негаразди обійдуть стороною ваші родини! Добра вам, любові і величезного щастя! Зі святом!

У день нафтової і газової промисловості я від душі вітаю вас і хочу побажати тільки кращого. Завдяки таким як ви, ми їздимо на машинах, літаємо на літаках, в наших будинках тепло. Повірте, ми цінуємо вашу працю та розуміємо, що він заслуговує поваги і достойної оплати. Тому хочемо вам щиро сказати: нехай кожна мить вашого життя буде наповнений радістю і щастям, будь-яка неприємність легко усувається, а близькі люди, колеги вас цінують і поважають. Сімейного щастя, вміння швидко і спокійно вирішувати проблеми, і ніколи не сумувати! Нехай вам завжди посміхається удача у ваших нафтогазових справах!

Праця – працівників нафтової і газової промисловості складний, він вимагає повної віддачі сил і часу. Але саме від вас залежить майбутнє всього світу, адже саме завдяки вам, вашим старанням наша країна займає одне з перших місць по видобутку нафти і газу. І зараз я хочу щиро привітати вас з Днем нафтової і газової промисловості. Нехай осінь, яка тільки-тільки вступила у володіння черговим часом року, допоможе вам у цей день чудово відсвяткувати такий знаменний день! Велике вам спасибі за завзяття до такого необхідній людям справі. Бажаю удачі, здоров’я, багатства і процвітання!

Нафтова, газова промисловість — самі ці слова звучать надзвичайно серйозно. Це — відповідальна робота. Це — важка промисловість! Хочу побажати всім працівникам нафтової і газової промисловості в ваш свято, щоб життя ваше, на відміну від вашої сфери діяльності, була легка і необтяжлива, щоб все вдавалося з першого разу, підкорялися будь-які висоти, відкривалися будь-які глибини. Ви — серйозні люди, чия праця викликає повагу і гідний пошани. Нехай же держава гідно відплатити вам за нього. А вдома завжди чекають люблячі вас близькі люди і доброзичлива атмосфера. Нехай буде стільки здоров’я, щоб вистачило на 100 років, на всі захоплення, на всіх дітей і онуків, і всі-всі мрії. Будьте щасливі!

субота, 6 вересня 2014 р.

Привітання з днем нафтовика проза

День 7 вересня 2014 — Привітання з днем нафтовика і газівника

  • У цей славний день календаря
  • Ми вітаємо з святом вас, з днем нафтовика і газівника! дивитися далі.

Привітання з днем працівників нафтової, газової і паливної промисловості

Вітаю з Днем нафтовика! Ти працюєш з чорним золотом, яке звернеться в паливо і в тисячу потрібних продуктів для всієї світової промисловості! Твій труд нелегкий… Але ти – справжній чоловік не боїться праці і як добувач рідкого золота, сьогодні ти гідний славних похвал і найкращих побажань!

З Днем нафтовика! Про нафту знали ще стародавні єгиптяни, проте справжня промислова її добування і застосування розгортаються лише в наш час, коли, здається, всю землю можна пройти наскрізь і викачати всю до краплі! Нехай чорне золото саме тече тобі в руки, і хіба що щастя можна трохи випереджати його!

У День нафтовика я вітаю того, чия щоденна праця вимагає не білої сорочки, але мужності та ведмежих сил, того, хто працює в самих несприятливих умовах, але завжди білозубо широко посміхається! З Днем нафтовика, роботяга! Нехай не проллється ні краплі цінного нафти, а в особисте життя щастя б’є фонтаном!

Нафта – один із найцінніших ресурсів, але вимагає обережного поводження, якщо звичайно, ми хочемо жити на чистій планеті… Ти, робоча людина, не тільки працюєш на славу, добуваючи чорне золото, але і розумієш всю відповідальність своєї роботи насамперед перед матінкою-землею… З святом, з Днем нафтовика! Нехай у хорошої людини буде славне щастя!

На перший погляд нафту здається непривабливим рідиною, так і добувати, переробляти її не просто, особливо при тому, що вона, народжена в надрах Землі, здатна водночас серйозна нашкодити їй… Але поки нафту добувають серйозні, відповідальні працівники, нам нема чого бояться! З Днем нафтовика! Нехай ллється більше чорного золота на благо промисловості та процвітання нашої батьківщини!

Сьогодні людина піднімає на поверхню землі не тільки самоцвітні камені і дорогоцінні метали, але і дивне, цінну речовину – нафта. Вона – двигун сучасного технічного прогресу, і її здобувача, в День нафтовика – гаряче привітання і найкраще побажання!

Що виробляють з нафти? Подумати тільки, дуже багато і скоро навчаться робити ще більше! А довгий шлях її починається в темних глибинах землі, звідки добути її – тяжка праця й чимала відповідальність перед майбутніми поколіннями… З Днем нафтовика! Нехай нафта тече безпечної рікою, хай будуть відкриті нові її родовища!

Сьогодні для нафти знаходиться тисяча спосіб застосування – від пального до синтетичних матеріалів. Видобуток нафти – складна робота, але цілком тобі по плечу, і неможливо уявити, скільки тонн вже піднято на поверхню і своїми працями! У День нафтовика – прийми мої вітання! Хай важка робота не згинає тебе, нехай скоріше настає відпустка, а в житті буде щастя!

З глибин землі підіймається нафту, і нафтопроводом, немов по венах, розбігається по всій країні, а то й за її межі, на чужину… А добувають чорне багатство трудові люди – нафтовики, чий День сьогодні відзначають по всій країні! Ваша праця, без усякого сумніву, тримає на плаву всю країну! Щастя вам і довгих років!

Кожна нафтова крапля варто великої праці, але не вам, нафтовикам, скаржитися на свою долю! Ступаючи по обраному шляху, ви черпаєте чорне золото, і поки воно є в наших землях, поки за його видобуток беретеся ви – наша країна буде процвітати, і зміцнити міжнародні позиції! З Днем нафтовика! Бажаю вам довгих, щасливих років!

Щоб був у достатку гас, бензин, мазут,
Щоб було Тепло старим і дітям!
Прекрасні і добрі ви люди,
Нам ваша дружба цінніше золота,

І весело ми вітати вас будемо!
І в танкерах, розмірами з Титанік,
Суворі, з професією нафтовик!
Щасливих вам бажаю багато років,

Завжди щоб вдалою була вахта,
Щоб завжди успішним було завтра!
Земна кров по бруду побігла,
І золото для вас тут чорним стало!

Нехай будуть вахти всі ваші легкі,
Достойною щоб була зарплата,
Ваш труд великий і важливий для країни,
Ми вітаємо дружним вас виватом!

Мій друг, адже день нафтовика настав.

Бажаю тобі тільки удач
Ніколи товаришів не підводь
Щоб було багато нових друзів
Успіхів щастя радощів великих
Побажаю бути завжди попереду
Гарне привітання чоловікові
Ніколи не здаватися
Щоб мрії завжди збувалися
Щоб рівна дорога
Грошей – кури не клюють,
Нехай удача вдаль несе!
Нафта і газ — ось це сила,

Тих, хто зміг добути їх нам,
В вашу честь дає фонтан!
Ох, як ж важкий ваш каторжну працю!
Дарувати тепло в наші будинки.

А ще й бензин, і світло!
Оточує нехай вас успіх!
Успіхів у роботі! Ви краще всіх!
Щоб літали літаки

Ви завжди в пошані.
І холод ллється поверхи,
Дає тепло нам, світло і життя!
Досягти вам у житті величезних висот,

Щоб вам було вдома тепло і согласье,
Хай радість і правду день кожен несе!
Ми хочемо вас привітати всіх сьогодні.
Робота ваша нам всім потрібна як повітря —

Тепло і світло даєте ви народу.
Осіннім неділею знаменуючи,
Повна зараз нехай буде гордістю душа,
Нехай все у вас буде благополучно.

Працювали ті, хто видобуває,
Хай буде все у вас чудово,
Удачі вам всім в житті особистому,
Прожити вам багато років прекрасно,

І щастя вам, адже це важливо!
Навіть краплі від застуди
Добуваючи нафту для нас.

Бажаю всього за життя домагатися
Успіхів, радості, везіння
Більше щастя менше спаму
Багато щастя побажати

Нехай буде портмоне товстіший
Щоб було більше радості і сміху
Ніколи не знай горя
Здоров’я і щастя бажаємо успіхів
Така вже даність: без нафти і газу
Вже сьогодні прожити неможливо.

І всіх, хто з роботою цією пов’язаний,
Привітати хочемо ми і подякувати!
Хочемо побажати і здоров’я, і щастя,
І добрих сподівань, та бажаних висот,

Надійних друзів, і тепла, і згоди –
Все, чим душа щоденно живе.
Радуйся, чесної народ:
Буде свято в цей день,

Всіх, хто на вахті, вітаю!
Удачі всім, великого щастя,
Нехай річки нафти не кінчаються!
Чудова робота!

Благородніша навряд чи ми знайдемо.
Адже нафтовик половину світла
Він йде в спеку і в холод твердо
Може голову нести він гордо:

У виробництві нафти або газу
Важливість їх роботи видно відразу –
Сердечно вітаємо зі святом
Нехай у вас все буде бездоганно,

Побажаю я багато добра
Багато щастя щоб життя було раєм
Здоров’я тобі радості
Більше радості і світла

Бажаю багато доброти
Здоров’я без нього, на жаль, ніяк
Щоб настрій був хорошим
Ніколи не кисни
Нехай кар’єрне зростання увись росте,
Нехай здоров’я ключем б’є —

Нехай радість ваша множиться,
Нехай все в житті складеться,
Ти добуваєш нафту і газ,
Вміння твої важливі —

Так нехай здобуте тепло
Повернеться в життя твою з добром.

Побажаю радості тобі і щастя
Більше радуйся грай
Успіхів — блискучих
Ніколи не торкнеться біда

Побажаю багато світла, радості і сонця
Здоров’я, щастя і добра
Щоб щастя в дім стучалось
Багато щастя і слів

В цей день того шану,
І дивиться, чого тече.
«Закатай-ка, брат, губу!»,

Ти титан і ти борець!

Чарку, вилку, огірок!
Так просто надра нафту не віддадуть,
Щоб був у достатку гас, бензин, мазут,
Щоб було Тепло старим і дітям!

Прекрасні і добрі ви люди,
Нам ваша дружба цінніше золота,
І весело ми вітати вас будемо!
Ціни на нафту безперервно ростуть,

Значить, в пошані ваш праведний працю.
Ви заслужили зарплату гідно.
З вами тепло нам, затишно, спокійно.
Вітаємо Вас сьогодні, нафтовик!

Нехай справедливий з вами буде начальник,
І надихає до роботи маршрут.

Нехай бог нічим не обділить
Багато щастя побажати
Більше усмішок і сонця і світла
Здоров’я грошей і везіння
Бажаю бути такою щасливою
Ніколи рідної(а) не кисни
Здоров’я, Удачі, Любові і Везіння
Більше радісних миттєвостей
І в танкерах, розмірами з Титанік,
Суворі, з професією нафтовик!
Щасливих вам бажаю багато років,

Завжди щоб вдалою була вахта,
Щоб завжди успішним було завтра!
Земна кров по бруду побігла,
І золото для вас тут чорним стало!

Нехай будуть вахти всі ваші легкі,
Достойною щоб була зарплата,
Ваш труд великий і важливий для країни,
Ми вітаємо дружним вас виватом!

Мій друг, адже день нафтовика настав.
Так що ж у цей день має відбутися
Нехай збудеться все те, про що мріяв.
Нехай завжди шарудить гроші в кишені,

Відвага до достиженью цілей манить,
І щоб любов у життя повела!
Хто ідеї не взяв до уваги,
Скільки б не було монет,

Підпирає наш бюджет
Щоб усім вистачило,
І удачі дай вам бог!
Буду щасливий, якщо зміг

І старання і вміння,
Щоб їх переробити,
Вам і слава і шана,
В особистому житті — розуміння,

І любові простий і ніжною,
Але без нафти на світі ти не проживеш:
Гас і бензин, природний газ, мазут —
Адже без них не поїдеш ти, не попливеш.

Побажаю в ньому тобі я щастя
Успіхів та особистого щастя
Щоб вічно щасливі ви були
Багато радості любові

Нехай жити буде веселіше
Щоб без горя, зла і бід
Ніколи не знай горя
Здоров’я квітів і успіху
Хай щастя слід всюди

Нехай рідні поруч будуть,
Для слабких місця просто немає.
Щасливих, довгих тобі років!
Роль нафти в житті кожному зрозуміла,

Нехай буде життя твоє солодка, приємна,
Проходить повз нехай і гіркота, і біда!
Тих, хто видобувають газ,
Нафту і паливо, не покладаючи рук.

Життя довге, здоровою, без потуг!
Бажаю вам перемог, великих і малих!
Успіхів грандіозних, небувалих,
Рішень вірних, скоп альтернатив!

Здоров’я, сил і мудрості великий!
Я вітаю вас і словом, і душею!
А так само той, хто качає газ
Удачі, щастя і добра!

Планета, без сумніву,
Щоб все здійснилось!
Що краще сталося!
Без нафти і газу прогресу не буде,

Без нафти і газу не буде тепла.
Нехай частіше зустрічаються добрі люди,
І щоб робота вам радість була,
Запаси земні нехай не вичерпуються!

Бажаю, щоб все у вашому житті склалося,
Нехай тільки успіхи завжди чекають!
У день газової промисловості,
Я хочу все і одразу

Ви трудилися, не покладаючи рук,
Нафта, газ і паливо нам добуваючи,
І ось сьогодні ми вас вітаємо
З вашим професійним святом.

Нехай тобі подарують зірки
Здоров’я Вам, любові і оптимізму
Ніколи не знай сумі
Більше сміху і менше суперечок

Нехай збудуться мрії твої
Успіхів у житті від душі бажаю
Більше радості тобі тепла удачі
Ніколи не плач

На ікру і пряник.
Славний мій нафтовик.
У важливій справі — фарту.
Нафтовик носить горде звання,

І видобуває нам нафту золоту,
Бажаємо нафтовику щастя і сил,
Щоб кожен день нафту приносив.
У свято свій великий прийми.

Нехай петроліум удачу
Щастя, радість, розуміння
Ми тебе, нафтовик милий,
Побажаємо тобі

Нехай буде на душі тепло
Більше радості потіхи і спокою
Ніколи ти не сумуй
Успіхів щоб було багато

Нехай втіляться найкращі мрії
Більше — світла посмішок
Здоров’я вам радості
Ніколи ти не сумуй

Музичні листівки з днем Росії на мобільний

Привітання з днем Росії не у віршах

Вітаю з Днем незалежності — святом патріотів. Адже з того дня, коли був визнаний суверенітет Росії, ведемо відлік становлення нашої великої держави. Тому бажаю у цей святковий день піти від трудових турбот і дозволити собі відпочинок у білих беріз. Хай збудуться мрії і реалізуються наміри!

«Слова вітання з днем Росії в прозі»

Де б ти не був, куди б не закинула доля, бажаю тобі пам’ятати, що Росія – це місце, де ти з’явився на світ! Нехай в день Росії в тебе все збудеться. Нехай у нашій країні все постійно змінюється на краще, і життя допомагає тобі зрозуміти, що краще рідної країни немає місця на землі!

Текст привітання з днем Росії у прозі

Вітаю вас з днем Росії! Нехай в цей чудовий, знаковий день всі жителі нашої величезної країни радіють і святкують! Хай вам щастить, адже ви, як ніхто інший, любіть Батьківщину! Нехай в житті все буде так, як мріється!

«Короткі смс привітання з днем Росії в прозі»

Вітаю тебе з днем Росії! Хочу від усієї душі побажати тобі бути патріотом в самому кращому сенсі цього слова, шанувати традиції рідної країни і любити тих, хто поруч! Нехай удача ніколи не відвернеться від тебе, а Батьківщина нескінченно живе в твоєму серці!

Привітання з днем Росії своїми словами

Вітаємо з днем незалежності Росії і бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя і затишку, миру і любові, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом, новими досягненнями та можливостями, а ваші добрі справи примножать славу нашої Батьківщини — Росії!

«Вітання з Днем незалежності Росії в прозі»

Бажаю вам в день Росії частіше посміхатися, радіти життю, адже не даремно ми всі народжені у величезній країні, а це значить, при бажанні у нас будуть величезні можливості! Нехай рідна країна може реалізуватися і виконати свої мрії!

Прикольні привітання з Днем незалежності Росії своїми словами

День незалежності кожен визначає для себе сам. А я пропоную тост, щоб ми не залежали від фінансів, від поганих звичок і від усіх навколишніх негараздів. Але одну залежність все-таки потрібно залишити — звичку збиратися за святковим столом.
Отже, за незалежність!

«Офіційні привітання з Днем Росії в прозі»

День незалежності Росії – свято всенародне, його радісно зустрічає кожна людина, що вважає себе патріотом Вітчизни! Вітаємо з цим чудовим днем всіх громадян країни! Нехай в кожному російською серце горить бажання зробити свою країну квітучою, багатою і комфортною для проживання людей всіх віків і станів. Бажаємо в колі сім’ї та друзів, весело і цікаво провести цей знаменний для країни день!

Пусть Зима плете накидку,
З сніжинок мереживну.
Ми поставимо будинку ялинку
Справжню живу.

Нехай гірлянди блиснуть
Різнокольоровими квітами.
Зустрінемо Новий рік з шампанським,
І з бенгальськими вогнями!

Хай прийде до нас у дім везіння,
Щастя, радість і веселощі!

З Новим роком! З Новим щастям!
З новою любов’ю!
Нових планів і турбот,
Міцного здоров’я!

Нових знань, нових країн,
Нових вражень!
Нових радісних витівок,
Нових захоплень!

За віконцем вітер злиться,
Завірюха сердиться, паморочиться.
А у нас сьогодні радість,
А у нас сьогодні свято.

Без смутку і турбот
Ми зустрічаємо Новий рік.
Всім бажаємо ми веселощів,
Щастя, сміху і везіння!

Бажаємо вам успіхів
У всіх ваших справах,
Задерикуватих жартів, сміху
І радості в очах.

Нехай від гарячої любові
Розтане зимовий лід,
Нехай до вас прийде успіх,
Нехай вам завжди щастить.

Нехай в цей дивний вечір
Ласкаво вас тільки чекає,
Бажаємо вам щасливо
Ми зустріти Новий рік!

Новий рік прийшов! Ура!
Ми бажаємо вам добра.
Щоб цей Новий рік
Був не гіршим ніж попередній,

Вам приніс нових турбот,
Нових планів, ніжності.
Щоб усе, про що мріялось,
В цей рік, щоб виконувалося!

Відчиніть двері навстіж,
Впустіть у ваш будинок Новий рік.
Нехай буде любов в ньому і щастя,
І багато приємних турбот.

І нехай у вашому домі оселиться
Веселий сміх малечі,
І радості буде стільки,
Скільки в цьому році днів!

Новий рік – безумовно, самий улюблений свято і для дітей і для дорослих. Ми всі з нетерпінням чекаємо приходу Нового року, щиро вірячи, що в цю новорічну казкову ніч станеться диво і всі мрії та побажання обов’язково збудуться.

Святкування Нового Року приносить нам масу приємних клопотів. Ми заздалегідь купуємо подарунки, щоб порадувати своїх дітей, батьків, коханих і друзів. Вибираємо нові вбрання й косметику, щоб в цю чарівну ніч виглядати карколомно. Шиємо карнавальні костюми для себе і своїх дітей, щоб перевтілитися в фей або русалок, стати веселим зайчиком, ведмежам або відважним піратом. Закуповуємо продукти, напої, фрукти і солодощі, і готуємо смачне частування, щоб новорічний стіл ломився від всілякий страв. Ми свято віримо у прикмету, що «як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш».

Жоден Новий Рік не обходиться без ялинки, в кожному домі пахне свіжою хвоєю та мандаринки. А в який захват приходять діти, наряджаючи ялинку блискучими іграшками, з нетерпінням чекаючи приходу Діда Мороза і Снігуроньки, вони старанно розучують новорічні віршики та пісеньки. І всім нам хочеться привітати своїх знайомих, рідних, коханих з Новим роком, підбираючи для них дуже добрі, найголовніші слова.

Comments are closed.