Привітання день державного прапора

0

День Державного прапора України традиційно відзначають 23 серпня. Вперше національне свято було проголошено у 2004 році. У 2009 році указом президента була введена офіційна церемонія підняття прапора у всіх містах країни. З тих пір синьо-жовтий стяг можна побачити на вулицях населених пунктів, будівлях державних установ і підприємств, а також на приватних будинках жителів країни.

Крім церемоній урочистого підняття державного прапора, в Україні в цей день проводяться і інші святкові заходи: показові виступи, концерти, дитячі конкурси, вручення паспортів молодим людям, які досягли успіхів у навчанні, спорті або мистецтві.

Блакитні небеса, жовті поля,
Це Україна — Батьківщина твоя!
Це місце де кожен тобі радий,
Це її символ, це її прапор.

Так неси ж гордо, сміливо,
Прапор рідної країни.
Щастя, радість і удача,
Їй судилися.

З Днем прапора України
Поспішаю привітати всіх,
Побажати здоров’я,
Щастя, радість, сміх.
Нехай підуть нещастя
Подалі з країни,
Адже бурі і негоди
Нам зовсім не потрібні!

День Державного прапора
Нагадує про відвагу,
Красивою нації, народ,
Що кожен на землі вільний,

Має право жити, любити,
Свою історію творити.
Нехай майорить наш прапор,
Народові щастя, більше благ.

День Державного прапора відзначаємо,
Пишається Україна прапором, це все ми знаємо.
Ми вітаємо дорогу нашу Україну,
Квітни, танцюй і співай, і ставай все краше!

Бажаємо українцям ми удачі перемог,
Щоб не було проблем і багато бід.
Бажаємо Україні милій процвітати,
І багато радості у долі пізнати.

Блакитні небеса над безкрайніми польовими просторами неньки України — відображаються на гордій полотні — нашому прапорі! Пишайся своїм прапором, патріот, адже Україна — мужня духом, велика і квітуча країна! Вознеси прапор над головою, нехай вільний вітер хвилює його хвилями свободи і легкості! Радуйся, танцюй і веселися під синьо-жовтим небом! Зі святом, українці!

День держпрапора відзначаємо,
Вітаю вас сердечно,
Розвивається нехай прапор
В небі чистому нескінченно.

Символ віри і держави
Хай нам щастя принесе,
Прапор двоколірний, славний самий
Нехай нам радість приверне.

День прапора України відзначаємо,
А це наш символ і знак,
Ми всім патриотичней бути бажаємо,
Адже нашим предком був козак!

Недарма обрані кольору,
Жовтий-пшениця, синій-небо,
Для нас земля наша свята,
І прапор дізнаємося, що де б не був!

Що може для народу бути важливіше,
Ніж зберегти честь прапора крізь століття?
І нехай віхи історії країни столітньої
Теж знайдуть місця під прапором назавжди.

У нашому прапорі — вся душа народу,
Його тепло в найкрасивіших тонах,
Тут дихає наша українська природа,
Тут чари, що не розкрити в словах.

І золото полів країни безбережної,
І кожен колос — нами він виріс,
І половина — із кольором неба ніжним, —
Під нашим прапором наш народ благословенний!

У любові до держави ми разом, єдині,
І прапор — це символ усієї нашої країни.
Сьогодні з Днем прапора рідної України
Поспішаємо привітати вас так щиро ми!

У ньому синій і жовтий колір з’єдналися,
Значення їх ми серцево зберігаємо.
Бажаємо, щоб ниви завжди колосилися,
І небо залишилося таким блакитним!

Наш мирний прапор бував на барикадах,
Світив нам у темряві, як вогник,
Він — наша віра, а ще нагорода,
Він — України радісний квітка!

І в світі, і в праці він поруч з нами,
Він славить мир, любов і красу,
Він майорить над полями, над лісами,
Охоплюючи цілу країну!

Хай завжди буде мир на Україні,
Добро посіє, біди відведе!
І назавжди залишиться єдиною,
Моя країна, що рухається вперед!

Поздоровлення в прозі з днем прапора Росії

На літньому теплому вітрі величаво майорить прапор могутньої Росії. Двоголовий орел на прапор – це символ відваги і віри. І ми віримо у світле майбутнє нашої неосяжної країни, Віримо в її процвітання. Дозвольте привітати всіх росіян зі святом прапора. Нехай під трибарвним прапором вам живеться радісно і приємно. Нехай кожен відчуває себе захищеним. Хай тільки щастя і удача відвідують ваші оселі, нехай мирне небо завжди буде над вами. Нехай Господь береже вас від бід та невдач. Нехай завжди збувається ваша заповітна мрія. ©

Гордо майорить над Росією триколор. Це гордість, це символ мужності й справедливості великої держави. Сьогодні свято прапора великої і могутньої країни. Я бажаю всім росіянам добра, щастя і благополуччя. Нехай у ваших сім’ях завжди панує мир і спокій. Нехай країна, в якій ви живете процвітає з кожним днем. Усіх земних благ вам, добра і впевненості у завтрашньому дні. Нехай ваші серця наповнює гордість за прекрасну, могутню Росію. Успіхів вам і удачі у всьому., Нехай все у вашому житті буде добре. ©

Російський прапор – це символ триєдності і слави. Сьогодні ми відзначаємо день прапора нашої держави. Нехай у кожному куточку великої, могутньої держави дадуть присягу на вірність батьківщині. Нехай почуття патріотизму завжди буде в серцях росіян. Нехай прапор буде висвітлювати країні шлях до процвітання. Бажаємо громадянам щастя, радості, любові і благополуччя. Нехай будуть мирними світанки і заходи сонця, хай в кожен дім стукає тільки удача. Нехай збуваються всі ваші мрії, а Господь береже від бід. ©

Сьогодні вся Росія відзначає чудове свято – день державного прапора. Це символ нашої країни, це – наш оберіг. Я вітаю всіх росіян, бажаю міцного здоров’я, щастя, великих успіхів, як на роботі, так і в особистому житті. Нехай у ваших родинах панує любов і спокій. Нехай мирне сонечко зігріває всіх своїм теплом. Дай Бог, щоб тільки хороші новини завжди радували вас. Нехай завжди в нашій країні звучить веселий дитячий сміх. Нехай надія, віра і любов оселяться у ваших домівках. ©

На легкому вітрі гордо майорить триколірний прапор. Цей триколор символ мужності, честі і справедливості нашої великої, могутньої держави. Сьогодні день народження прапора Росії. Щиро вітаю всіх росіян з святом. Нехай триколірний оберіг береже вас від біди. Нехай ваше життя буде довгим і щасливим. Нехай тільки радість, удача й везіння завжди супроводжують вас. Так хочеться, щоб ваші серця завжди наповнювалися тільки добротою і любов’ю. Нехай у нашій країні завжди буде мир, хай завтрашній день завжди буде спокійним. ©

Кожна країна має свій державний символ. У нашої могутньої Росії – це триколірний прапор з двоголовим орлом. Сьогодні вся країна відзначає день народження прапора. Ми з великою радістю вітаємо вас з таким прекрасним святом. Бажаємо оптимізму, віри і надії. Нехай у ваших серцях завжди будуть патріотичні почуття до нашої батьківщини. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Бажаємо процвітання великої Росії. Нехай її сила і могутність буде прикладом для інших країн. ©

Російський прапор сьогодні іменинник. Він гордо майорить над країною, як символ мужності, добра і справедливості. Триколірний прапор, як оберіг нашої країни, захищає громадян від невдач. Ми вітаємо всіх росіян з чудовим святом, бажаємо міцного здоров’я, успіхів, щастя і величезною удачі. Нехай у ваших родинах панує мир та добробут. Нехай наша могутня держава міцніє з кожним днем. Нехай Господь оберігає всіх вас. Благополуччя, достатку і всього вам найкращого. ©

Привітання з Днем Прапора Росії: SMS | У прозі

Привітання Губернатора Ст. Володимирового з Днем Державного прапора Російської Федерації:

Сердечно вітаю вас з Днем Державного прапора!

Наш триколор уособлює гордість мільйонів громадян Росії історією рідної країни, віру у велике майбутнє Вітчизни.

Ми працюємо на благо Батьківщини, прагнучи зробити її ще сильніше і успішніше. Впевнений, що і надалі слава державного прапора Росії буде тільки преумножаться, що знову і знову він буде підніматися в ознаменування перемог наших земляків і співвітчизників. Нехай досягнення кожного ставропольца допомагають цьому.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, мирного неба над головою!

Привітання Глави міста Ставрополя Андрія Джатдоева:

Вітаю вас з Днем Державного прапора Російської Федерації!

На новому витку історії триколірний прапор став символом патріотизму і національної самосвідомості. Всі ми пишаємося приналежністю до великої країні, пишаємося її героїчним минулим і трудовими звершеннями в ім’я майбутнього. Намагаємося примножити найкраще, що зроблено нашими предками.

Біло-синьо-червоний прапор надихає нас на самовіддану працю, допомагає гідно відповідати на виклики часу. Під покровом російського прапора кожен з нас пише історію, яка повинна бути гідною пам’яті минулих поколінь.

Ми з любов’ю ставимося до свого краю і нашому місту – частини великої Вітчизни. Своїм прикладом виховуємо в дітях повагу до рідної країни, під триколором ростимо їх справжніми патріотами і гідними громадянами Росії.

Зі святом, шановні краяни! Бажаю всім мирного та благополучного життя, міцного здоров’я та успіхів у справах!

День Державного прапора Російської Федерації — один з офіційно встановлених свят Росії; встановлений в 1994 році указом президента Російської Федерації і відзначається 22 серпня, не є вихідним днем.

Присвячений відродженому прапора Російської Федерації — Росії — «національному триколору».

22 серпня 1991 року члени Верховного Ради РРФСР на ранковому засіданні прийняли постанову про національний прапор РРФСР:

Верховна Рада РРФСР постановляє: До встановлення спеціальним законом нової державної символіки Російської Федерації вважати історичний прапор Росії — полотнище з рівновеликих горизонтальних білою, блакитною, червоної смуг — офіційним Національним прапором Російської Федерації, Перший заступник Голови Верховної Ради РРФСР Р. В. Хасбулатов.

У той же день під час траурного мітингу за загиблими мітингувальники винесли величезний біло-синьо-червоне полотнище.

Офіційно триколірний прапор був затверджений як державний прапор РРФСР від 1 листопада 1991 року.

20 серпня 1994 року президентом Росії Борисом Єльциним підписаний указ «Про День Державного прапора Російської Федерації», який встановив відзначати день прапора 22 серпня, на честь відновлення історичного прапора Росії під час серпневих подій 1991 року.

понеділок, 14 серпня 2017 р.

Вітання з Днем державного прапора Росії

Щороку 22 серпня в Росії відзначається День Державного прапора Російської Федерації, встановлений на підставі Указу Президента Російської Федерації № 1714 від 20 серпня 1994 року «Про День Державного прапора Російської Федерації».

22 серпня 1991 року члени Верховного Ради РРФСР на ранковому засіданні прийняли постанову про національний прапор РРФСР:
Верховна Рада РРФСР постановляє: До встановлення спеціальним законом нової державної символіки Російської Федерації вважати історичний прапор Росії — полотнище з рівновеликих горизонтальних білою, блакитною, червоної смуг — офіційним Національним прапором Російської Федерації.
Перший заступник Голови Верховної Ради РРФСР Р. В. Хасбулатов
Свято закріплений Указом Президента № 1714 від 20 серпня 1994 року «Про День Державного прапора Російської Федерації». Документ підписаний Б. Єльциним.

Російський триколор має більш ніж 300-річну історію. Державний прапор в Росії з’явився на рубежі XVII?XVIII століть, в епоху становлення Росії як потужної держави. Вперше біло-синьо-червоний прапор з нашитими на ньому двоголовим орлом був піднятий на першому російському військовому кораблі «Орел», в царювання батька Петра I Олексія Михайловича, але у дослідників немає єдиної думки про те, як скомбіновані ці кольори.

Законним ж «батьком» триколора визнаний Петро I. У 1705 році він видав указ, згідно з яким «на торгових всяких судах» повинні піднімати біло-синьо-червоний прапор, сам накреслив зразок і визначив порядок горизонтальних смуг.

Вітання з Днем державного прапора Росії

Привітання з Днем російського прапора вірші і проза до державного свята Росії для колег і друзів, рідних і близьких — всіх громадян країни, незалежно від віку, матеріального достатку або положення в суспільстві.
Вітання з Днем державного прапора Російської Федерації у віршах, з гарними побажаннями всіх благ в сім’ї і успіхів на службі, будуть відмінними побажаннями в римі віршів до державного свята всіх росіян. Вітання з Днем державного прапора Російської Федерації в прозі, з душевними побажаннями всього найкращого в службі, стане чудовою промовою сказаної своїми словами у державне свято, присвячений відродженому прапору Росії — «державного триколору».

Триколор Росію представляє,
Прапор Росії всякий знає.
Росіяни ним пишаються,
Бути гідними прагнуть!

З Днем прапора Росії вас вітаю!
Життя кращою від душі бажаю
І здоров’я, і достатку,
А в уряді — порядку!
© http://kto-chto-gde.ru/pozdravleniya/prazdniki/den-flaga-rossii/

Нас, жителів неосяжної Росії, дуже багато, у нас різні долі і часом ми так не схожі один на одного! Але над нами, як символ нашої єдності – гордо майорить прапор Росії, в честь якого сьогодні – свято! Сьогодні я хочу побажати вам частіше посміхатися, вірити в краще і завжди вміти зробити все можливе, для свого щастя і щастя рідних!
© http://bestgreets.ru/gratters ukrainian flag day.html

Величаво над країною
Майорить прапор рідної землі,
Триколор моєї Росії,
Символ віри і любові.
Білий – символ шляхетності,
Синій колір – це честь,
Червоний – колір пролитої крові,
І орел на прапорі є!
Нехай всі символи Росії
Охороняють наш спокій,
Доблесть, мужність і сила
Захищають рідний край!
© http://www.vampodarok.com/pozdr/prazdniki/den-gosudarstvennogo-flaga-rossiiskoi-federatsii/

Кожна людина вам скаже швидко,
Білий, червоний, синій колір прапора.
Означає братську єдність,
Без якого на світлі світу немає.
Зі святом прапора Росії тебе вітаю,
Миру, спокою, щастя бажаю.
Будь гордий за країну, в якій живеш,
Адже краше і краще її не знайдеш.
© https://3d-galleru.ru/wishes/search/день+державного+прапора+росії/page-21/

22 серпня відзначається важливий і значимий свято – День Державного прапора Російської Федерації. Цей день об’єднує націю, виражає дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. Прапор Російської Федерації стверджує спадкоємність поколінь, об’єднує представників різних народів і національностей, що проживають на території нашої Батьківщини, прагнення зробити Росію єдиним, сильним розвиненою державою. Державний прапор об’єднує і допомагає нам відчути, що разом ми – багатонаціональний російський народ.
Бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, миру та щастя, впевненості у завтрашньому дні, благополуччя вашим сім’ям. Нехай цей день додасть усім сил і впевненості в досягненні поставлених цілей на благо нашої держави – Російської Федерації! Нехай завжди у ваших серцях живе почуття гордості за нашу Батьківщину! І нехай прапор Росії майорить над мирною, щасливою і сильною країною!

У день прапора нашого я гордо кажу
На всю країну, як дорослим, так і дітям,
Нехай славний прапор тріпотить на вітрі,
Наш триколор красивіше за всіх на світі.
Всіх росіян я в цей день хочу привітати
Під нашим прапором російського народу,
Тебе, Росія, ми будемо любити і славити,
Адже ми твої душею і серцем патріоти.
© http://www.pozdravik.ru/prazdniki/den-flaga-rossii-3

Скористайтеся запропонованим сервісом аудіо привітань, щоб організувати невеликий, але при цьому справді приємний сюрприз для дорогих і близьких вам людей.

Вітання з Днем державного прапора Росії на телефон ви можете прослухати і відправити одержувачу на мобільний або смартфон як музичний або голосове привітання. Замовити і відправити Поздоровлення з Днем державного прапора Росії на телефон можна як відразу, так і попередньо вказавши дату та час доставки аудіо листівки.

Ви тільки уявіть, наскільки незвичайним виявиться такий варіант привітання і наскільки яскраві емоції він може викликати у людини. До того ж вибрати унікальне і привітання насправді справді легко, тому сюрприз не стане обтяжливим для вас.

Флешмоб на честь Дня Державного прапора РФ

17 Серпня 2017

22 серпня в День Державного прапора Російської Федерації у Парку Перемоги в рамках великої святкової програми пройде унікальний флешмоб учасників та волонтерів Російського Союзу Молоді.

Гаряча лінія дирекції грантових програм: +7 (495) 624-09-78

Регіональні організації

31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3

© Російський Союз Молоді, 2002 — 2017
Джерело: http://ruy.ru/

Поділися з друзями

Рекомендуємо подивитися ще:

Миклушевский Володимир Володимирович Веселі сценарії ювілеїв чоловіків

Коріння президентів Путіна. — m
Російський Союз Молоді
Президент Росії
Sredstva
8 Березня. Історія свята
III Московський відкритий конкурс вокального мистецтва

вітання з днем державного прапора Росії

Не звук марна, не дрібниця,
Не пил століть старовинних –
Ні! Державний наш стяг
Сьогодні іменинник!
Російський славний триколор
Над світом майорить гордо;
Крізь широчінь морів і вершини гір
Звучить наш символ з давніх пір
Урочистим акордом!
Нехай він державу осяє,
Світанком осяяний!
Нехай він усім нині каже:
«З Днем прапора, росіяни!»
Автор: Олексій Резніков

День прапора Росії сьогодні справляем
Як символу російської, могутньої землі!
Три кольори завжди і скрізь восславляем,
Дізналися всюди наші, щоб кораблі!
Колір білий, колір червоний і неба колір – синій
Як символи життя, надії, любові,
Які зшиті в ряди рівних ліній,
І гордість у всіх викликають вони!
Автор: Ольга Фурсова

Він майорить відважно, скріплюючи серця,
Вселяючи мрію і надію,
Що стойкою буде вся наша країна,
Що витримає натиск, як колись!

Ідейно, морально, духовно багатий
Народ вседержавного Росії:
Тут кожен один одному соратник і брат,
Тут сонце купається в сині!

Тебе вітаю з Днем прапора країни,
Якої по праву пишаємося!
Здоров’я, успіхів, втілення мрії,
Будь щасливий в краю, де народився!
Автор: Олена Тихонова

З днем російського прапора трикольорового,
Символічного, оспіваного в піснях,
Благородства в ньому, вірність і мужність,
Триєдності любов і співдружність!
Над Вітчизною завжди гордо майорить нехай,
Осяває орлами російську новь,
Нехай російський народ прославляється,
З нами віра, надія, любов!
Автор: Вікторія Цуканова

Він гордо майорить над просторами,
Три символи ввібравши в себе.
Над синім небом і над горами,
Над фарбами інших держав.
У російському прапорі – гордість нації,
У ньому міць і світло рідної землі
У російському прапорі — афірмації
Надії, Віри і Любові!
Автор: Оксана Єршова

Вона зметнеться над країною наш біло-синьо-червоний!
Від гордості сльоза проб’ється раптом.
І жити так хочеться під цим небом ясним!
З тобою жити, країна, ти — мій надійний друг!
Так нехай завжди з гідністю і честю
Прапор майорить над усією планетою!
Росія, ми з тобою навіки разом!
На світі немає країни ні кращим, ні миліше!
Автор: Ольга Сердариди

Триколірний прапор Росії орел двоголовий прикрашає,
І кожен колір у палітрі цієї, глибокий сенс тая, єдність означає.
І благородство в білому кольорі, і честь у глибокому синьому,
І в червоному гасло для народу – «За Батьківщину загинемо!»
З днем Державного прапора сердечно вітаємо!
Жити у світі на своїй землі від усієї душі бажаємо.
Піднімемо ж сьогодні гордо прапор,
І всім покажемо, що не відомі нам боягузтво, страх!
Автор: Юлія Струк

Кожен школяр Вам відповість,
Білий, синій червоний колір –
Це прапор рідної Росії,
Краще в світі немає.
Сьогодні, в цей світлий день, ми це свято відзначаємо
Рідних, дітей, вчителів, своїх колег з ним вітаємо.
Щоб пам’ятали, шанували і знали свій прапор –
Ту гордість країни, всієї Росії осередок
Автор: Наталія Польська

Вітання з Днем Державного Прапора України

Кольору ясного неба і стиглої пшениці
Прапор крилатий ширяє над моєю Вітчизною.
Звістку несе, наче древня, віща птиця,
У неосяжність простору слов’янських полів:
Де землі моєї Орач, жито зберігає?
Де ти, Сіяч мій миролюбності, добра?
Бачу: коси виблискують в жарі не щадить,
Прапор з небесности віє і сходить зоря.
Діти, діти Землі — моя нива в столітті,
Відроджуйте зараз духом життя свої.
Вам вещаю з вершини вогню про безсмертя:
Край Україною увійде в майбутні дні
Кольору ясного неба і стиглої пшениці
Прапор крилатий ширяє над моєю Вітчизною.
В книзі Правди пишу золоті сторінки,
Древко прапора тримаю на світі я сильніший.

Вітання з Днем Державного Прапора України

У кожної країни знак є особливий,
І цьому вчать у садочках і школах,
Прапор для країни — знак якості,
Він — наша гордість, батьківщини прапор,
Він багатозначний, але все ж один,
Сила народу в ньому — непереможний,
В світі всі знають — це наш прапор,
Гордий, красивий Вітчизни стяг!

Вітання з Днем Державного Прапора України

А під цим склепінням променистим
У вихорі труб тріумфуючого дзвону
Над вільним радісним народом
Гордо майорять різні прапори.
Не стримати радісної стихії:
Не осягнути очах всієї картини.
Ось сяють жовто – блакитні
Гордо прапори «Вільной України».

Вітання з Днем Державного Прапора України

HTML-код для вставки на сайт або в блог:

Comments are closed.