Привітання 80 років дідусеві

1

Дідусь рідний, улюблений дідусь,
Вісімдесят сьогодні виповнилося Вам років!
Нехай в очах завжди виблискує грайливий вогник.
Нехай в душі завжди виблискує добрий, мудрий світ!

Дідусь, здрастуй, привітати тебе
З минулого тижня вирішили,
І, так взаємно тебе ми люблячи,
Цей подарунок пошили,
Вісім десятків сьогодні тобі –
Чекай повний будинок привітань!
Буде все супер в подальшій долі.
Щастя і нових рішень!

У дідуся сьогодні ювілей,
Запустимо в небо голубів.
Нехай тобі подарують радість,
І нехай життя буде, немов солодкість.
Тобі ми бажаємо здоров’я,
Такого міцного, великого.
В твої-то вісімдесят років,
Зовсім не виглядаєш, як дід.
Ти молодий, милий і сповнений сил,
І я тебе завжди любив,
Так само сильно, як зараз,
В цей день і в цю годину!
Бери мій поздравок,
І живи ти довгий термін!

А сьогодні день для нас особливий,
І ось так швидше він влаштований.
Я поспішу тебе привітати,
Адже, дідулю міцно я люблю.

Будь щасливим ти завжди,
І обійде тебе біда.
Біжи швидше по доріжці,
І будеш ти на обкладинці.

Я висилаю поздравок,
Будь щасливий хоча б цей день.

Дідусю, ти завжди був прикладом
Ми на тебе завжди дорівнювати ради,
Життя, між тим, варто з секундоміром,
Ось минув вже твій восьмий десяток.

Ти став мудрішим, став ще дорожче,
Для нас. Тобі даруємо цей поздравок
Бажаємо з кожним днем тобі молодше,
Щасливішою себе почувати, дідок.

Вісімдесят років не жарт,
Це цілий ювілей.
Дідуся ми вітаємо.
Дорогий наш, не болів!

Ти живи завжди з надією,
Віру теж не втрачай,
Будь здоровим і щасливим,
Ніколи не сумуй.

Ювілей ми відзначаємо,
Діду 80 років!
Ювіляра вітаємо,
В честь нього вірші читаємо,
Ось ще один куплет.
Ти чоловік, батько і дід щасливий,
Душею і обличчям гарний,
Тебе ми любимо всією душею,
Живи спокійно, дорогий!
Здоров’я, щастя, довгих років,
Не знати ні смутку, ані бід
Тобі ми в цей день бажаємо
І з круглою датою вітаємо!

Дорогий дідусь, вітаю з твоїм 80-річчям. Нехай здоров’я буде міцним, нехай організм буде сильним і бадьорим, нехай душа радіє кожному дню і добрим зустрічам, нехай у домі буде щастя і затишок.

Дідусю милий і рідний,
Здоров’я пласт тобі великий.
У такий солідний ювілей,
З тобою сім’я і коло друзів.

Тобі вже 80 років,
А ти у нас такий атлет.
Веселий, бадьорий, веселий,
Знай, ми завжди будемо з тобою.

Милий, милий дідусь,
Я зі всією душею,
День такий урочистий
Проведу з тобою.

Як давненько в дитячі,
Славні деньки
Ти розкажеш мені байки
Про свої «грішки»,

Про лиху молодість,
Про життя-буття,
І наллємо по — вісімдесят
Крапель за неї!

Дедуле вісімдесят років,
І це дуже здорово,
Ми цілуємо тебе зараз
В твою сиву бороду!

Ти не хворій, живи без бід,
Тебе ми дуже любимо,
Будь щасливий, любий ювіляр,
А ми з тобою будемо.

80 років — солідний ювілей,
Привітання дідусю,
Бери швидше.
Бажаю міцного
Я тобі здоров’я,
І я буду лікувати
Тебе своєю любов’ю.
Я у неба попрошу
Для тебе щасливих років,
Щоб зі мною ти ішов по життю,
Мій коханий, добрий дід.

Я, дідусю мій коханий,
Схиляюся перед тобою.
Нагородила життя-лиходійка
Тебе сложною долею.

І сьогодні відзначаючи
Твій великий ювілей.
Я бажаю щастя, миру
І веселих, довгих днів.

Твоїх 80 відзначити
Зібралася вже вся рідня.
В твою честь звучать тости,
Бережи, прошу, себе.

Коханий мій дідусь,
Вісімдесятий рік —
Живи ти без зневіри,
Не відаючи клопотів.

І в цей День Народження
Хочу я побажати,
Щоб було все чудово
І бід тобі не знати!

Сьогодні Ваш день, сьогодні всі зібралися навколо Вас. І ми всі хочемо Вам побажати щастя, здоров’я, побільше радісних моментів і люблячих, дбайливих і уважних онуків і правнуків. З Ювілеєм Вас, з восьмидесятилетием!

Дорогий дідусь, з ювілеєм. Нехай твій 80-ий День Народження пройде добре, буде радісним, приємним, а всі дні, що підуть за ним, не принесуть ні болю, ні розчарувань. Для нас усіх ти — найкращий і чудовий дідусь, якого тільки можна побажати.

Привітання з 80-річчям дідуся. Дідусь – це мудрість і тепло, досвід поколінь і нескінчені цікаві історії. З дідусем у онуків складаються особливі відносини – проникливі, творчі.

Схожі привітання:

Нелегко знайти свіжі слова для людини, який відзначає 75-ий день народження: все-то він чув, все знає. Підберіть вітання з 75-річним ювілеєм, адже поетичні рядки — найкоротший шлях до серця ювіляра.

Привітання з 60-річчям папі від дочки, сина. Вибираючи побажання, ви можете підкреслити мужність глави сімейства, його надійність, щедрість, розум і доброту.

Привітання з ювілеєм 70 років чоловікові-начальникові. У чоловіка начальника скоро день народження? Для нього потрібно цікаве і оригінальне привітання, і не потрібно звертати увагу на його суворість.

Подарунки — це те, що повинно радувати людини. Але правильно вибрати презент не так просто. Що подарувати бабусі на 80 років? Це питання виникає у багатьох людей. Адже з віком робити приємні, корисні подарунки стає все важче і важче. Особливо серйозно справи з літніми людьми. Найчастіше їм догодити важко. І вже тим більше проблематично враховувати інтереси іменинника при виборі презенту. Так що ж можна піднести літній людині на 80-річчя? Які ідеї варто взяти до уваги?

Перше, що приходить на розум — це подарунок, зроблений своїми руками. Актуально дану пропозицію в будь-які часи і для будь-яких вікових категорій. Що подарувати бабусі на 80 років?

Багато чого залежить від віку дарувальника. Діти зазвичай роблять вироби бабусям і дідусям, татам і мамам. Також можна намалювати малюнок. Те, що дитина зробила своїми руками, буде цінуватися дуже сильно.

А ось онукам постарше можна приготувати яку-небудь стінгазету або сувенір. Наприклад, сплести з бісеру що-небудь. Не обов’язково, щоб подарунок був дорогий. Те, що людина робить сам, більше цінується. А для старих головне — це увага.

Незважаючи на це, люди все одно замислюються, що подарувати на ювілей дідуся (80 років). Наступний універсальний подарунок — це фотографії. І все, що з ними пов’язано. Можна піднести велику фоторамку з якими-небудь знімками. Наприклад, сім’ї дарувальника.

Оригінальною ідеєю буде відновлення старих фото іменинника. Можна відреставрувати старі знімки і вставити їх у фоторамку. А потім подарувати дідуся. Скласти щось на зразок історії життя іменинника. Оригінальний і приємний презент. Особливо він здивує, якщо серед інших з’являться знімки, які раніше були зіпсовані часом, а нині відновлені.

Що подарувати на 80 років діду? Літні люди не дуже люблять сучасну техніку. Але є і просунуті дідуся. Таким можна як подарунок піднести електронну фоторамку з вже завантаженими на неї зображеннями. Теж дуже гарний, хоч і сучасний варіант.

Далі можна зупинити свій вибір на сувенірах. Що подарувати бабусі на 80 років? Відповідь буде залежати від захоплень нинішнього іменинника. Нерідко серед сувенірної продукції можна підшукати що-небудь оригінальне, пов’язане з інтересами людини.

Приміром, якщо дід був у минулому моряком і йому це подобалося, можна подарувати якусь модель корабля. Збірну чи ні — це не так важливо. Рибаку — картинку-рибку на стіну, механіку або інженеру — оригінальні годинники, які виглядають як якийсь механізм, і так далі.

Подібного роду продукцію продають у магазинах приколів, а також у відділах «Оригінальні подарунки». Вибір величезний, можна підшукати сувеніри на будь-який смак. Головне — дізнатися, що цікавить іменинника.

Наступна порада найбільше підійде онукам. Що можна подарувати дідусеві на 80 років? Яке-небудь приготоване особисто ласощі. Або взагалі організувати день народження, на якому всі страви будуть приготовані без сторонньої допомоги.

Найпростіше — приготування торта. Не обов’язково, щоб він був величезним. Достатньо буде навіть тортика, в якому використовуються вже готові, куплені в магазині коржі. Головне в цій справі — увага.

Якщо є можливість, можна з мастики змайструвати якусь напис. Або зробити фігурку на верхівці торта за допомогою крему і барвників. Якщо ласощі велике, підійде навіть викладання привітання шматочками фруктів. Що написати? «Дідусь, з Днем народження!» — цього напису буде цілком достатньо.

Слід пам’ятати, що при виборі подарунка головне — це увага. Люди похилого віку, як вже було сказано, дуже його цінують. Тому приготоване особисто ласощі хоч і буде згодом з’їдено, все одно доставить масу задоволення і позитивних емоцій імениннику.

Подарунок дідусеві на 80 років вибрати буває не так просто, як здається. Тому можна зупинитися на універсальних сучасних презенти. Мова йде про продукцію з принтами. Можна подарувати оригінальний рушник або набір посуду.

Величезною популярністю зараз користуються різноманітні футболки із смішними або жартівливими написами і зображеннями. Такий подарунок не тільки порадує іменинника, але і розвеселить його. Головне завдання — дізнатися розмір одягу, який носить дідусь. Зазвичай з цим проблем не виникає. Залишається тільки вибрати принт. Тут фантазія обмежується лише ідеями дарувальника. Можна відбутися банальної написом типу «найкращий дід», а можна вибрати що-небудь на зразок «Цар, просто цар!».

Багато люди похилого віку, як вже було сказано, не надто поважають сучасну техніку. Вони вважають її шкідливою. Якщо мова йде про такому іменинника, наступну ідею для подарунка рекомендується пропустити. Ні? Тоді можна показати, що подарувати дідусеві на 80 років із сучасної техніки.

Найпростіше — телефон. Не обов’язково останньої моделі. Все залежить від ступеня «просунутості» обдаровування. Може бути, він добре засвоїв прогрес, активно користується інтернетом, спілкується в соціальних мережах і так далі. В даній ситуації слід підібрати який-небудь недорогий смартфон. Якщо ж мова йде про середньостатистичного старики, то можна обмежитися простим кнопковим мобільним.

Далі — електронна книга. Але! Не слід дарувати такий подарунок людям зі слабким зором. Тому-то його і дарують рідко. Якщо ж з цим проблем немає, бажано заздалегідь завантажити гаджет книжки. Інакше особливого толку в подарунку не буде.

Ще один варіант — слуховий апарат. Правда, підходить він тільки тоді, коли дідусь 80 років дійсно погано чує. При відсутності проблем зі слухом подібний презент здатний тільки засмутити.

Ще що можна подарувати дідусеві на 80 років? Всі дивляться телевізор. І нерідко літні люди голосно включають звук під час перегляду. В даній ситуації можна зробити корисний і оригінальний подарунок — навушники. Просто зупиняти свій вибір рекомендується на якісний товар. Зараз асортимент навушників практично не обмежений.

От і все. Кращі ідеї подарунків дідусеві на 80 років закінчилися. Хоча насправді цей список можна доповнювати ще дуже довго. Адже у кожного свої цінності і інтереси. Але найчастіше люди зупиняються на одному з раніше перерахованих пунктів.

Дід – мій дорогий герой,
Онуки за тебе горою,
Ми тебе всі любимо,
А, люблячи, не ображаємо,

Даруємо в день народження
Щастя і терпіння,
Даруємо мирну зорю!
Даруємо ми любов свою,

Даруємо справ кругообіг,
Той, хто смів, того везе,
Даруємо радість, без сумніву,
Вісімдесятий день народження! ©

Дідусь – дедочек,
Сонця подарую шматочок,
Подарую тепле море,
Попрошу з роками сперечатися,

В душі адже юний ти,
Отримай в подарунок квіти,
Радуй нас своїм теплом,
Нехай під небом голубим,

Чекає тебе успіх,
Вирішуй легко завдання.
Жени геть негоду,
80 – та це щастя! ©

Дідусь рідний, улюблений дідусь,
Вісімдесят сьогодні виповнилося Вам років!
Нехай в очах завжди виблискує грайливий вогник.
Нехай в душі завжди виблискує добрий, мудрий світ!

Ювілей ми відзначаємо,
Діду 80 років!
Ювіляра вітаємо,
В честь нього вірші читаємо,
Ось ще один куплет.
Ти чоловік, батько і дід щасливий,
Душею і обличчям гарний,
Тебе ми любимо всією душею,
Живи спокійно, дорогий!
Здоров’я, щастя, довгих років,
Не знати ні смутку, ані бід
Тобі ми в цей день бажаємо
І з круглою датою вітаємо!

У дідуся сьогодні буде ювілей,
Ти тільки милий добрий часто не болів.
І радуй нас частіше усмішкою своєю,
Давайте ж привітаємо дідка мерщій.
Я пам’ятаю твої руки, їх ласку й тепло,
І все, що ти радив мені в житті допомогло!
Так дай же мені дідусь ще одна порада,
І проживи на світі багато-багато років.
Твій прекрасний ювілей відзначить цілий світ,
Адже улюбленому дідусеві 80 років.
Скажи ж мені з посмішкою: коханий мій внучок,
А тобі з любов’ю вручаю поздравок.

Бажаю дорогому діду
Я ніколи турбот не відати,
Ти поклич – я допоможу,
Завжди на допомогу прибіжу.

Хочу побажати здоров’я,
І в ювілей не сумувати,
Чимало життєвих перемог,
Хоча і 80 років!

У дідуся сьогодні
Прекрасний ювілей.
Прекрепкого здоров’я
Бажаю я тобі!

Міняй восьмий десяток
З сімнадцятьма в душі,
Нехай буде погляд твій ярок,
А щастя є вже!

Ювілей ми відзначаємо,
Діду 80 років!
Ювіляра вітаємо,
В честь нього вірші читаємо,
Ось ще один куплет.
Ти чоловік, батько і дід щасливий,
Душею і обличчям гарний,
Тебе ми любимо всією душею,
Живи спокійно, дорогий!
Здоров’я, щастя, довгих років,
Не знати ні смутку, ані бід
Тобі ми в цей день бажаємо
І з круглою датою вітаємо!

Бажаю дорогому діду
Я ніколи турбот не відати,
Ти поклич – я допоможу,
Завжди на допомогу прибіжу.
Хочу побажати здоров’я,
І в ювілей не сумувати,
Чимало життєвих перемог,
Хоча і 80 років!

Дедуле милому бажаю
Прекрасних днів, гарних років.
Нехай радість чиста без краю
Тобі несе щасливий світ.
Бажаю радіти душею,
Не знати ні смутку, ані бід,
Нехай буде краще з тобою
У щасливих 80 років!

Дідусь, рідний наш! Не хворій,
Не сумуй, про роки не нудьгуй!
Від дружини, від онуків і дітей
У свій ювілей привітання приймай!
Ми бажаємо, щоб ти бадьорість духу
Зберіг на довгі роки,
Щоб не підвело тебе здоров’я,
Щоб не підійшла до дверей біда.
Ти для нас завжди був еталоном:
Витримка, наполегливість і праця…
Навіть онуки з гордістю в приклад
Правнукам прадіда приведуть!
Довгих років тобі бажаємо, щастя,
Щоб в серці не згас вогонь!
Незважаючи на вік ювілейний,
Дідусь, адже ти ще не старий!

У дідуся сьогодні буде ювілей,
Ти тільки милий добрий часто не болів.
І радуй нас частіше усмішкою своєю,
Давайте ж привітаємо дідка мерщій.
Я пам’ятаю твої руки, їх ласку й тепло,
І все, що ти радив мені в житті допомогло!
Так дай же мені дідусь ще одна порада,
І проживи на світі багато-багато років.
Твій прекрасний ювілей відзначить цілий світ,
Адже улюбленому дідусеві 80 років.
Скажи ж мені з посмішкою: коханий мій внучок,
А тобі з любов’ю вручаю поздравок.

привітання дідусю з 70 років привітання дідусю

Було: жив у казармі і
Службу ніс у долі…
У День Російської армії,
Дід, скажу тобі:

Нехай годинник всі зайняті,
Вдень ти спиш часом,
Міцно тримаєш прапор, ти —
Батьківщини герой!

Гаразд форма скроєна,
У відставку — не пора.
Вітаю, воїну
І армії — ура!

Дідусь мій — який ти чудовий!
Тобі будь-яку справу по плечу!
Ти для мене — приклад для наслідування!
Ти знай, що я дуже тобою дорожу!

Бажаю я тобі прожити років двісті,
Щоб праправнуків ти розуму вчив!
А там дивись — і біс в ребро, і тут же
Раптом збільшиться кількість сім’ї!

Хай сивина підкралася таємно,
Але ти, як в юності, кріпись!
Сиве волосся — нагорода
За чесно прожите життя.

Ми будемо надалі з тобою поруч,
Печалі, радості ділити.
Прийми, рідний наш, привітання
І пожеланья довго жити!

Ювілей у коханого діда!
Ми прийшли не заради обіду,
Піднімаємо сьогодні келихи,
Щоб щастя твоє процвітало!

Щоб міцним залишилося здоров’я,
І не зводив би дідусь брови!
Попереду тільки щастя і радість,
Від смутку сліду не залишилося!

З ювілеєм — 80 років!
Дозволь привітати тебе, діду!
В цей день зовсім вже не важливо
Скільки в житті було дрібних бід!

Я від душі тобі бажаю,
Щоб, коли пройде ще сто років,
Ми, зібравшись дружною сім’єю,
Знову співали: «З Днем народження, дід»!

Дідові – 80 років!
Час пожинати плоди,
Випивати нектар перемог
За гідні праці!

Багато щастя побажати
І здоров’я всією душею,
А ще хочу сказати –
Будь же ти завжди такий!

Приходить Старий Новий рік
Ну що ж він нам принесе?
Пора настала відзначати,
Хочу я діда вітати.

Ти, дідусь, мій дорогий,
Тобі спасибі всією душею
За все, чого ти навчив,
Бажаю тобі багато сил!

Сьогодні діда вітаю
Я з 23-їм лютого
І від душі тобі бажаю,
Щоб жив ти, щиро люблячи

Свою сім’ю, рідних і близьких,
І ніколи не сумував,
І мільйон низьких поклонів
За всі старання брав!

Дід, як сьогодні ти прекрасний,
Твердий ясний погляд, чарівна,
Для фронтових подруг небезпечний,
А нами — щиро любимо!

Привітаємо ми з 9 травня тебе
І фронтових друзів!
Рідні, довше будьте з нами
В нестерпному чергуванні днів!

привітання 70 років

70 — не так вже й багато,
Адже вам ще жити і жити!
Попереду ще дорога
Дуже довга лежить!

Сімдесят років – це дата розкішна!
Вам і признанье, загальний шану.
Нехай ваше життя, безмежно хороша,
Радує вас кожен день, кожен рік!

Сімдесят років – це мудрість всього життя,
Сама сіль нашого життя земного!
Нехай доля посміхнеться вам щиро
І обернеться прекрасною мрією!

70 — не свято старості.
Нехай не відчуває серце втоми.
Це зрілість в усьому і завжди,
Це досвід великої праці,

Це зовсім невеликий вік,
Якщо не старіти душею.
Щастя вам повну чашу
За працю і вашу чуйність.

70 років — ось прекрасна дата!
Не біда, що йдуть роки.
Життя прекрасне і дуже світла,
Що не варто сумувати ніколи!

Вам 70 сьогодні,
Прийміть вітання!
Ви молоді душею
І вам моє шанування!

Нехай життя буде комфортною,
Приносить тільки радість.
Я впевнений, що сімдесят
Ще зовсім не старість!

Таточку, прийми від нас, дітей,
Привітання в славний ювілей.
Сімдесят для всіх — чималий термін,
Але хочемо, щоб ти й далі міг

Радувати своєю присутністю.
Знаєш, як дорогий нам, любимо,
Як нам потрібен ласкавий твій погляд,
Гумор твій — ти їм завжди багатий,

Мудрі, від серця, наставленья.
У ювілейний, славний День народження
Радості і добра бажаємо,
Щоб життя ненудна була,

Щоб хвороба не мучила тебе,
Не боліла б за нас душа,
Був у відмінному, бадьорому настрої,
Як сьогодні, в славний День народження!

Сімдесят! Неабияка дата!
Уваженья вимагає вона!
Нехай трохи віскі седоваты,
Але в душі як і раніше весна,
Та й стати – всім чоловікам на заздрість!
Побажати хочемо ми вам зараз,
Крім пишних, але чергових фраз,
Жити, років услід не огризаючись,
Жити своє, на зайве не зарясь,
Виховувати онуків улюблених зав’язь,
І – здоров’я! З ювілеєм вас!

Від усієї душі, з великим волненьем,
З яким, слів не знаходячи,
Ми вітаємо з Днем народження
З 70-річчям Тебе!

Наш рідний ювіляре, не хворій,
Не старей, не сумуй, не нудьгуй
І ще багато років
Дні народження зустрічай.

Ви доброю і ніжною бути не втомилися,
Залишилися красивою і в 70 років.
Ви досягли, дітей виховали,
І ми вам бажаємо подальших перемог!

Всі привітання 70 років (57)

Восьмого березня від душі
Квіти і вітання,
Нехай настала весна
Подарує захоплення,

Приносять радість в цей день
Тюльпани і увагу,
Посмішки близьких вам людей
І звучання музики!

Артем, я вас вітаю,
День народження – особливий день!
Від душі вам сьогодні бажаю,
Щоб цвіла у вашому серці бузок,

Щоб життя вам дарувала подарунки,
Не скупилася на щастя і влада,
Щоб проживши її палко і яскраво,
Ви вигукнули – життя вдалося!

Бажаємо щастя і добра,
Бажаємо життя повної,
Бажаємо радості з ранку
До самої ночі темної!

Бажаємо в житті все встигнути,
І не старіти, а молодіти,
Здоров’я, бадьорість зберегти
І багато-багато років прожити!

Племіннику бажаю в День народження,
Щоб був завжди в гарному настрої,
Друзів чудових, відданих завжди,
І не торкнулася щоб тебе біда,

Нехай тебе супроводжує успіх,
Нехай мрії твої здійснює,
Бажаю я величезного везіння
І всі справи ти роби з натхненням!

Бичок чарівний
Виконає всі мрії…
І буде обов’язково
Все так, як хочеш ти!

Побажати тобі хочеться багато:
Щоб щастя своє ти знайшла,
Щоб довгою була ця дорога,
За якою ти в житті пішла,

Щоб люди тебе поважали
І світло все було навколо,
І щоб поруч з тобою залишався,
Хоч один, але надійний твій друг!

Вітаю, Діма, з ювілеєм
І хочу тобі побажати успіхів,
Щоб всі мрії здійснилися швидше,
Жар-птаха удачі за хвіст спіймати!

А якщо будуть в житті труднощі,
Такі, що піти від них не можна,
Запам’ятай, Діма, в крокової доступності
З тобою поруч будуть вірні друзі!

Вітаю з Днем Перемоги
Фронтового друга я,
Тільки кращого бажаю,
Щоб завжди твоя родина

Процвітала, щоб онуки,
Щоб правнуки твої
Не давали діду нудьги,
Веселили, як мої.

Нарешті-то він у твоїх руках –
Стільки сил, енергії в ньому приховано.
Про диплом раніше ти мріяв —
Ось він! Привітання отримаєте!

Comments are closed.