Привітання 6 місяців синові

0

День народження дитини – особливе свято. Батьки радіють дорослішання своєї дитини, в той час як сам дитина з нетерпінням чекає подарунків. Всі близькі іменинника задаються одним питанням, що подарувати хлопчику на 7 років. У цьому віці у дітей спостерігається бурхливе зростання фантазії і допитливості. Дітям цікаво все, що відбувається навколо, вони з задоволенням пізнають щось нове, а якщо чимось захоплені, то занурюються » в своє заняття з головою. Тому вибираючи подарунок хлопчику 7 років, враховуйте прагнення дитини до фантазування, переосмысленью і творчості.

Іграшки для хлопчика 7 років

При згадці про іграшки для хлопчиків, перед очима одразу ж з’являються машинки і пістолети. Звичайно ж, такого «добра» у будь-якого хлопчиська вистачає. Але ви можете порадувати вашого зрадника, купивши йому відсутню машинку з колекції. Також хлопчикові буде цікаво отримати човен або вертоліт на радіокеруванні, сподобається йому також і машина-трансформер, з якої можна збирати 2-3 різні моделі. Ніхто з хлопців не відмовиться від чергового автомата чи пістолета. Батьки можуть купити зброю, яка стріляє по мішенях, але такі ігри повинні проходити під контролем дорослих. Всім хлопцям подобаються настільні ігри: футбол, хокей. На подарунок синові на 7 років можна вибрати невеликий набір, який встановлюється на будь-яку поверхню, але справжнє захоплення викличе великий стаціонарний набір в комплекті зі столом. Для того щоб діти вчилися моделювати свою поведінку в соціумі, розвивали мислення і фантазію, дитині можна вибрати розвиваючі іграшки, призначені від 7 років: набори для ігор «Рятувальники», «Пожежники», «Лицарський замок», що включають деталі, які наближають гру до реального життя.

Розвиваючі ігри для 7 років

Серед безлічі розвиваючих ігор, варто окремо зупинитися на наборах для творчості і конструювання. Головне, це враховувати інтереси дитини, адже одному хлопчику цікаво проробляти веселі досліди з водою, а іншому склеювати деталі ретро-автомобіля. Кмітливі хлопчики до 7 років можуть зацікавитися іграми для розуму, включають цікаві головоломки, конструктори, мозаїки, пазли. Сьогодні виробники випускають такі іграшки для різних віків, дитині 6 місяців що подарувати ускладнюючи і роблячи гри більш цікавими. Наприклад, пазли будуть мати більшу кількість елементів, а конструктори можуть бути не тільки блоковими, але і магнітними, електронними, що включають болтові або суглобові з’єднання. Ігри можуть допомогти навчитися рахувати або читати. З допомогою розвиваючої гри Лото ось уже кілька поколінь дітей успішно вчаться рахувати до 100.

Настільні ігри для 7 років

Дитині до 7 років вже можна запропонувати логічні ігри, що включають набори з картками або ігровими полями. Виробник Gіgamіc (Джигамик) рекомендує для цього віку гру Кватро, завданням якої є складання ряду фігур за спільною ознакою. Цікавою для хлопчиків стане логічна гра Коридор, яка пропонує заблокувати суперника в лабіринтах і першому прорватися до мети. Такі ігри добре розвивають увагу та мислення. Класичні настільні ігри не втрачають своєї популярності і сьогодні. Разом з дорослими дитина 7 років може успішно навчиться грати в Монополію, в якій можна стати справжнім бізнесменом. Також разом з батьками дитина може грати в ігри, що розвивають інтелектуальні здібності: 7 чудес світу, Дикі тварини. У цих іграх гравці рухаються по ігровому полю, відповідаючи на різноманітні тематичні питання. Для допитливих хлопчиків 7 років ідеально підійдуть пізнавальні ігри. Це можуть бути набори Юний натураліст, хімік або фізик, що дозволяють робити безпечні винаходи і досліди. Всі необхідні інструменти і матеріали йдуть в комплекті, тому дитина, що отримав подарунок, може відразу ж починати робити відкриття.

Подарунок першокласнику дитині

Надходження в перший клас — важливий крок для дитини і початок нового життя. Для того, щоб підбадьорити його і зробити початок навчання більш надихаючим, можна влаштувати дитині свято з подарунками. Про те, що можна подарувати першокласнику, ми розповімо в нашій статті.

Подарунок дівчинці на 8 років

Вибір подарунка для 8-річної дівчинки — дуже відповідальне завдання. Адже дівчинка вже виросла з «лялькового» віку, але напевно ще любить грати в ігри та іграшки. У нашій статті ми поділимося ідеями подарунка дівчинці на 8 років, які напевно сподобаються вашій дитині.

Навряд чи в 6 місяців дитина оцінить дбайливо обраний подарунок, а ось його батькам може виявитися дуже до речі стільчик для годування, літню коляску або пароварку для приготування перших страв. У статті ми розповімо про деякі найбільш корисні подарунки для дитини на півроку.

Що подарувати хлопчику на рік?

Навряд чи в рік малюк здатний гідно оцінити такий подарунок, як золотий ланцюжок, предмет меблів в дитячу кімнату або блендер для приготування страв маленькому гурману. Що ж робити в такому випадку? У статті ми підкажемо деякі ідеї подарунків для хлопчика на рік, приємних для мами і корисних для дитини.

Comments are closed.