Привітання 5 років весіллі

0
  • Переглядів: 12 903
  • Коментарів: 0
  • Оцініть матеріал:

Після 45 років з дати весілля настає час, коли відзначають ювілей цієї події – сапфірове річницю. Це символізує відносини, пронесені через багато років шлюбу і які так само важливі, як і камінь. Порівнюючи шлюб з сапфіром, не можна не відзначити той факт, що він виділяється своїм небесно-блакитним кольором.

Багато знавців весільних традицій вважають знаковим, що символом 45 років від дати весілля є сапфір. Сапфір – це дуже барвистий дорогоцінний камінь. Крім того, це талісман, який допомагає долати наслідки, отримані від стресів. Якщо коротко підбити підсумки, то 45 років від дати весілля – це відносини, які мають всі переваги каменю – фортеця і «отшлифованность» союзу стількома роками міцного шлюбу. Сапфірове весілля – це підтвердження того, що життя вдалося, навіть незважаючи на неможливість написати сценарій життя заздалегідь.

Що вибрати в подарунок?

Традиційно на святкуванні 45 років з дня дати весілля подружжя обов’язково обмінюються обручками з сапфірами. Такий сценарій вітання у день, коли святкується сапфірове весілля, не ми придумали і не нам міняти. Хоча основними поціновувачами каменів (і особливо сапфірів) є жінки, чоловікам також не чуже бажання володіти коштовністю. У зв’язку з цим традицію можна продовжувати і на саме святкування 45 річниці – сапфірового весілля – чоловік може подарувати своїй дружині прикрасу з сапфіром, а вона запонки або перстень своєю сильною половинці.

Запрошені гості також можуть вибрати в якості подарунка різноманітні прикраси з сапфірами. Це можуть бути і запонки, персні, браслети, кулони та п. Але не забувайте про те, що сапфір – це подарунок зовсім не з дешевих, тому він може бути не зовсім доречним (якщо подружжя живе скромно, наприклад). Також в якості подарунка можна вибрати щось із символікою до дня 45 років від дати весілля у синій подарунковій упаковці.

Разом з тим, не варто забувати, що сценарій святкування сапфірового весілля і подарунки не настільки важливі, скільки людські відносини. Красиві слова і ніжні вітання – це ті невидимі сапфіри, які означають набагато більше, ніж блискучі камені оброблені ювеліром. Яка вона, сапфірове річниця? Ось і відповідь: приємна сердець винуватців торжества!

Оформлення в тонах сапфіра

Для синіх відтінків добре підійде поєднання з білим, сірим, срібним або золотим тоном. Щоб акцентувати увагу на тематиці вашої річниці, варто звернути свій погляд на:

  • гірлянди та підсвічники;
  • цукерки в синіх обгортках;
  • сині вироби з скла;
  • синю «сапфірову» скатертина;
  • стрічки і золотисті кульки;
  • білу посуд.

Все вищезазначене легко підкреслить тематику сапфірового свята.

Людям, які вже 45 років прожили рука об руку, як правило, дарують гіацинти або дельфініуми, вони бувають чарівних синіх відтінків. Коли будете прикрашати святковий стіл і зал, варто використовувати гербери, квіти соняшника та інші жовті рослини, які будуть контрастувати із загальною колірною тональністю.

Що надіти на річницю

Гостям на цьому святі не обов’язково з’являється в костюмах синього кольору. Ви можете зробити акцент з допомогою різних аксесуарів або прикрас – це можуть бути шпильки, запонки або шпильки для волосся. Жінки з задоволенням надягають прикраси в синіх тонах, причому зовсім необов’язково це будуть сапфіри, допускається і біжутерія, тільки якісна і красива.

Якщо ви все ж вирішили надіти на сапфірове річницю відповідне плаття, тоді радимо доповнити його золотистою або сріблястою накидкою, поясом і туфлями такого ж кольору. Головна порада: ні в якому разі не намагайтеся затьмарити винуватицю торжества, це неприпустимо.

Чоловіки можуть вибрати для себе сапфірову сорочку, краватку, жилет або кишеньковий хустку, який добре буде поєднуватися з чорним або сірим костюмом. Все це чудово буде виглядати разом з золотими або сріблястими аксесуарами.

Традиції святкування і привітання

За існуючими традиціями винуватці торжества святкують сапфірове весілля в колі лише близьких і рідних людей. Але це не повинно обмежувати вас, а вже тим більше, не дозволити запросити на святкування 45 річниці сапфірового весілля всіх, кого ви захочете бачити поруч із собою в цей урочистий день.

Обов’язково запросіть на річницю свідків з весілля, якщо вони ще в доброму здоров’ї і готові вам озвучити свої привітання. Слід врахувати, що їм повинні віддаватися почесті не менше, ніж самим подружжю. Адже свідки були безпосередніми очевидцями укладення прекрасного шлюбу, якому вже стукнуло 45 років з дня весілля. Практично всі вимовлені тости і побажання на сапфіровій весілля — це вшанування любові, данина розуміння один одного і терпінню подружжя.

Дуже важливо пам’ятати, що весілля яка б не відзначалася, сценарій повинен підбиратися тільки у відповідності з побажанням тих, для кого ця річниця має дуже важливе значення для самих подружжя. Коли позаду 45 років спільного життя, головним подарунком буде любов дітей та онуків, їх відношення, їх бажання бути поруч. Подаруйте свою любов тим, хто проніс полум’я любові через стільки років, адже жоден, навіть самий дорогий подарунок цього не замінить.

Сюрприз для сімейної пари

Кожен сценарій хорошою річниці повинен мати в собі якийсь приємний сюрприз. Пропонуємо зробити невелику видеоколлекцию, зі значимими подіями сімейної пари. Можна придумати невеликий мікс з фотознімків і відеопривітань від найбільш близькі до людей. А ще можете скористатися фотографіями з дитинства чоловіка й дружини, взяти знімки з їх же весілля або цікаві фото у сімейному колі, на відпочинку і змонтувати невеликий ролик під улюблену музику винуватців торжества.

Нажаль, років пройшли не повернути,
Але сьогодні тут панує веселощі,
Щедро життя вам вішає на груди
Сапфірове намисто.

За прожиті разом сорок п’ять років,
Сапфір – гідна нагорода,
Він захистить вас від хвороб і від бід,
Щоб довго жили ви один з одним поруч!

Ваш ювілей так величавий і ставний,
Сім’ї дружний не знайдеш і з вогнем,
Живіть разом в радості, достатку,
І насолоджуйтеся кожним днем!

***
Сьогодні святково звучать фанфари:
Вітаємо вас з весіллям, ювіляри!

Ви разом вже сорок п’ять років,
Ваш ювілей пофарбований у синій колір.
То колір сапфіра – каменю доброти,
Він захистить вас від непотрібної суєти.

Ви бережіть дорогоцінний камінь,
А ми завжди раді з вами,
Блиску сапфіра в ваших очах,
Міцної любові, збереженої в роках!

***
Сапфір – хай дорогою, але все ж – камінь
Від удивленья розведемо руками,
Невже каменем стали відношення?
Скам’яніли душі від терпіння?

Та ні! Він означає, що любов міцна,
Не кам’яна, а тепла, ніжна.
Сапфіра синім кольором глибока,
Любов дарована вам на століття!

***
У нареченої на пальці кільце з сапфіром,
Дорослі діти, дорослі онуки,
Будинок наповнений згодою і світом,
Немає в ньому місця для злості та нудьги.

Відгадайте, що за ювілей?
45 років весілля у моїх друзів!

А наречена – так само хороша,
Як була на весіллі своєї,
А наречений – душа компанії,
Веселить і радує гостей.

Я хочу підняти келих за ювілей:
45 років весілля у моїх друзів!

***
Ми прийшли вас привітати
З ювілеєм весілля вашої!
«Гірко!» — в сорок п’ятий раз,
Хіба є що краше?

Закотили знову бенкет,
Як було колись.
Коштовний камінь сапфір –
Символ цієї дати!

У ньому виблискує глибина,
Мудрість синім кольором,
Наповнює серця він,
Любові ніжним світлом!

Бережіть свій камінь сапфір,
Нехай він принесе достаток і мир!

***
Ювілей сорок п’ять років
Величають весіллям сапфіровою.
Живіть без горя і бід,
Сьогодні бажаємо вам миру ми!

Сьогодні ми бажаємо щастя,
І без хвороб прожити,
Не знати, що таке негоду,
Жити, не старіти, а любити!

Сапфір, як небо бабине літо,
Він несе вам любові тепло,
Бажаємо вам в сорока п’ятиріччя,
Щоб відчуття не зникало, не пройшло!

***
В честь чого сьогодні бенкет?
В честь кого веселощі?
Дарує вам Доля сапфір
В житті намисто.

Значить, рівно сорок п’ять
Років, прожитих дружно,
Не повернеться час назад,
Так вам і треба.

Ваше безмежне терпіння,
Ваша бездоганна любов
Викликають знову восхищенье,
Ви варті найкращих слів!

Намисто з прожитих років
Ви камінь сапфір покладіть,
Живіть і далі без бід,
І золотого ювілею чекайте!

Улюблені мої, дорогі, вітаю вас з вашої сапфіровою весіллям! Сапфір – камінь дивовижної краси і глибокого синього кольору. Ваші стосунки в родині такі ж красиві і глибокі. Вони наповнені любов’ю, яка ось вже багато років осяває свої світлом та ваших дітей і ваших внуків і родичів, близьких і вірних друзів. Ми всі сьогодні прийшли доторкнутися до дивовижного сапфіровому світла вашої невичерпної любові та вірності. Як і 45 років тому, ви прекрасні і сияете від щастя. А тому зберігайте один одного, адже ви – єдине ціле, рідкісний самородок сапфіра, який не розколоти нічим.

Сьогодні настав дуже важливий день в житті двох прекрасних людей: вашому шлюбу виповнилося 45 років. Ви прожили ці роки гідно, показали нам усім, як треба берегти одне одного, щоб створити і зберегти сім’ю. Ви завжди любили і поважали один одного. З роками, немов добре вино, ваша любов тільки набралася сили. Сапфір – камінь, який оберігає любов від усього зла. Нехай він захистить і ваш шлюб, як його захищаєте і бережете ви двоє. Той же сапфір – символ оновлення і доброти. Тому щиро бажаю вам, щоб ваші почуття оновилися, щоб ви зробили те, про що давно мріяли! З річницею!

Сапфірове весілля, яку ми сьогодні відзначаємо – символ вашої любові, не згасла з роками. З дня вашого весілля пройшло стільки років десять, ще десять, знову десять і знову десять, а потім ще й п’ять. Це настільки багато, що навіть порахувати важко! А ви все так само щасливі разом. Це означає, що ваш шлюб, справді, укладений на небесах! Сьогодні рідко зустрічаються люди, які так само вміють цінувати того, хто поряд, хто готовий розділити всі радощі і печалі своєї половинки. Вітаємо!

З того самого заповітного моменту, коли вас оголосили чоловіком і дружиною, пройшло цілих 45 років. За такий великий період в житті траплялося різне, але з усіх проблемних ситуацій ви вибралися з високо піднятою головою, ваша любов, підтримка і турбота витримали всі випробування. Ви набралися досвіду і мудрості, а нинішня дата стала особливою межею, яка відділяє вашу колишню життя від майбутньої. Ваше сімейне життя – це справжній скарб, саме тому символом 45-річчя весілля є сапфір. У деяких культурах його ототожнюють зі спокоєм і впевненістю. Так нехай він принесе їх у життя. Нехай наповнить її ласкою і любов’ю. Зі святом!

45 років – це повноцінна життя однієї людини. Тому я захоплююся вами, адже ви змогли прожити разом такий великий період, незважаючи на всі проблеми і протиріччя. Ви молодці, ви еталон справжньої родини, яка зуміла вберегти полум’я любові до цієї дати. Символом цього дня є сапфір – дорогоцінний камінь. Він такий само цінний, як і ваші почуття, які встояли на шляху довжиною в ціле життя. Здоров’я вам і радості! Побільше посміхайтеся і живіть так, як того бажає ваша душа! Радійте новому дню, і нехай він приносить тільки хороші новини!

Кожна сім’я – це маленька держава, де президентом є чоловік, а міністром економіки, охорони здоров’я, порядку і господарства – дружина. Ваша держава любові, вірності і доброти існує вже 45 років. Щиро хочеться привітати вас двох з його ювілейною річницею. Добра Вам! Щастя і багато онуків, дорогі!

Я один з тих, хто кричав «гірко» на вашому весіллі, а потім поділяв з вами радість майже кожної річниці. Дозвольте порадіти за вас і в цей знаменний день. Дивуюся, що навіть через 45 років, ви так сильно любите один одного, як і в далекий день вашого вінчання. Сапфір – символ цієї дати – називають каменем вірності. У нього унікально красивий синій колір, який порівнюють з любов’ю сімейної пари, він приносить оновлення в родину і захищає її від усілякого зла. Той факт, що ви святкуєте сьогоднішню дату, свідчить про те, що ви є не просто чоловіком і дружиною. Ви близькі друзі, яких пов’язує сильна любов. Напевно, це і є секрет вдалого шлюбу. З ювілеєм весілля!

45 років шлюбу — це величезний термін! І ви провели цей час разом, рука об руку. Весь цей час ви були вірними помічниками один для одного. Стільки різних життєвих ситуацій ви перенесли разом. Ви розділили одне життя на двох, і це гідно поваги. Символом цього дня прийнято вважати сапфір – дорогоцінний камінь, який важко дістати і тому він дуже цінний. Як і ваш шлюб. Не кожен здатний прожити так довго з одним і тим же людиною. Тому цінуйте один одного, а все інше прикластися. Адже у вас вже є головне – ваша любов і взаєморозуміння.

Нехай сьогодні ми не даруємо вам сапфірових намист і кілець, але наші поздоровлення, побажання та щира радість від того, що ви і досі разом — так само дорогоцінні, як і цей камінь. Ваші очі сьогодні сяють щастям чистіше, ніж сапфір, а ваша вічна любов – набагато цінніше всіх коштовностей на світі!

Comments are closed.