Привітання 5 річчя весілля

0

П’ять повних років сім’я живе
І від любові великий росте.
Багатства множачи кожен рік,
Свій побут створює особливий.
Контроль в справах, тонкий розрахунок,
Без марнотратства у грошах облік.
А ось в любові — навпаки:
Велика кількість ласк, безумств, щедрот.
Ви продовжуєте політ,
Не знизивши попередніх років висот.
І нехай ще п’ять років пройде —
Любов врятує від усіх негараздів.
І в п’ятирічний ювілей
Немає пари краще і ніжніше!

Привітання на річницю весілля — 5 років з дня весілля

П’ять років — вже не три:
Тут вже, як не подивися,
Дітки-невелички
І свої звички!
Вітаємо, обіймаємо,
Нових радості бажаємо.
Щоб за весіллям дерев’яної
Весілля нової довгоочікуваної
Настав щасливий строк,
І любові додати зміг.

СМС привітання-побажання на річницю весілля — 5 років — дерев’яне весілля

Стовбур долі — вже не гілка,
Ось і ваша п’ятирічка!
В’ється молодість задерикувато
Перехрестями доріг.
Щастя вам, як світ, великого.
Так сверкай любові підкова,
Щоб справою стало слово
І в усьому беріг вас Бог!

Привітання на дерев’яну весілля — річниця 5 років весілля

З дерев’яним весіллям вас,
Милі ви наші,
З добрим сміхом,
З блиском очей
І з подарунком — чашею.
Бути їй повної до країв
Тим теплом і щастям,
Що зберігає надійний дах,
Не смутясь негодою.

Привітання-тост з дерев’яним весіллям — 5 років з дня весілля

Ріс у полі великий дуб. На ньому були жолуді, вони падали навколо дуба і проростали. І в один прекрасний день дуб виявився оточеним безліччю маленьких дубків. Поступово і вони підростали й самі опинилися серед молодої порослі.
Так вип’ємо ж за те, щоб наші дорогі N і N побачили не тільки онуків, але і правнуків і навіть праправнуків!

Привітання-побажання на дерев’яну весілля — 5 років шлюбу

П’ятиріччя подружжя —
Свято добрий, дорогий.
Хай щасливих душ співдружність
Буде вашою зіркою,
Щоб не вийшла безталанній
Життя в дорозі непростий.
Щоб весілля дерев’яна
Доросла до золотої!

Привітання до річниці весілля — 5 років — дерев’яне весілля

П’ять рочків, як п’ять днів,
Пролетіли яскраво,
Але, як колись, світлих слів
Серце жадає жарко.
Будьте щасливі, друзі,
І живіть довго:
Чим надійніше сім’я,
Тим вірніше дорога.
І не дай вам Бог скласти
Крила молоді.
Дерев’яною весілля — жити,
Щоб зустрічати інші.

Привітання з дерев’яним весіллям — річниця 5 років

Добра, бажана
Весілля дерев’яна!
Дошки, ложки, коновки —
Розписний візерунок!
Радості вам, милі,
Щоб з новою силою
У нову п’ятирічку
Спрямовували погляд.
Щоб жили пісенно,
Сонячно і весело.
В ногу йшли з часом
(стало бути — в струмінь!),
Щоб збувалося головне,
І слова заздоровні
Вшановували ласкаво
Дружну сім’ю.

Дерев’яне весілля — річниця весілля — 5 років спільного життя

Дерев’яне весілля — п’ятиріччя подружжя.
У цей день дарують подружжю дерев’яні речі.
Цей ювілей вважають значним. Подружжя у цей день дарують один одному різні різьблені предмети домашнього вжитку, виготовлені з дерева: шкатулки, свічники, дерев’яний посуд.

П’ята річниця — дерев’яне весілля. Ювілей серйозний, грунтовний. Зв’язок назви з деревом як символом життя, цвітіння і родючості показує, що до п’яти років спільного життя вже має народитися син, а подружжя прирости один до одного корінням, немов дерева, оскільки ніщо так не пов’язує і не зміцнює сімейне життя, як народження дитини. Назва також означає, що до цього моменту чоловік і дружина вже повинні обзавестися власним будинком (господарством), обставити його добротними меблями. На цей ювілей подружжю краще всього дарувати всілякі дерев’яні штучки — шкатулки, ложки та інше кухонне начиння. Можна подарувати дерев’яну підставку для сімейної фотографії або дерев’яну фігурку.

Побажання-привітання на річницю весілля — 5 років

П’ять років ви разом — це не дрібниця!
Образи були? Нехай зовсім не багато.
Але щасливі ви все ж. Це так.
Любов завжди у вашого порога!
А до весілля дерев’яної ми подаруємо
Ось ці дерев’яні предмети.
І побажання щастя вам направимо,
І добрі на ваш спільний шлях заповіти!

Привітання-тост з річницею весілля — 5 річчя з дня весілля

Пропоную випити за те, щоб дрова п’яти років вашого спільного життя не прогорали як можна довше і раніше, палали вогнем любові і пристрасті!

Шановні мої читачі!

На сайті представлена тільки ознайомча інформація для створення оригінального і гарного весільного свята. Я нічого не продаю 😉

Де ж купити? Знайти і придбати описані в статтях аксесуари для торжества Ви можете в Спеціальних інтернет-магазинах де є доставка по всій Росії

Психологічні особливості періоду

Символіка свята була вибрана не просто так. Дерево – матеріал надійний, теплий, домашній, і, звичайно, будівельний. П’ять років спільного життя припускають, що подружжя до цього часу повинні вибудувати свої відносини, а також «пустити коріння» – не тільки обзавестися власним місцем проживання, але і облаштувати його ідеальним чином.

Що подарувати на дерев’яну весілля?

Символічні подарунки

В честь такого ювілею передбачаються дерев’яні подарунки.

Відмінним варіантом стане дерев’яні меблі, наприклад, затишні плетені стільці, журнальний столик, невелике трюмо або симпатичні шафки. Що стосується менш громіздких подарунків, можна піднести фоторамки, скриньки та інше. Тим не менш, дерев’яна складова повинна бути присутнім обов’язково.

Гарним подарунком з нагоди дерев’яної весілля стане ключниця, виконана з відповідного матеріалу. Вона буде дуже корисною і прикрасить вхідні двері. Можна піднести прикраси для дому, зроблені на замовлення: дерев’яні статуетки, вази, великі дзеркала в дерев’яній оправі, настінні годинники або навіть цілі дерев’яні скульптури!

Доречно подарувати величезний торт, на кшталт весільного, на вершині якого буде красуватися дерев’яна статуетка, що зображає чоловіка і дружину.

Символічним подарунком може стати дерев’яна палетка з історією прізвища або книга-родовід, одягнена у дерев’яну оправу.

Існує безліч логічних головоломок з дерева, а також дерев’яних настільних ігор, розрахованих на двох гравців. Можна розглянути як традиційні шашки або шахи, так і більш оригінальні варіанти, як наприклад, ігри на рівновагу або кубики для стрип-покеру. Такий подарунок може урізноманітнити дозвілля подружжя.

Можна приємно здивувати молодих і подарувати дерево: це може бути саджанець молодого дерева (у разі, якщо у ювілярів є місце, куди його посадити), або ж декоративне деревце в горщику (бажано, щоб воно підходило за габаритами до будинку подружжя).

Незвичайним і оригінальним подарунком на річницю стане годівниця для птахів або шпаківня. Адже не дарма в народі кажуть: якщо птах зможе прижитися біля будинку, тоді і сім’я буде щаслива. Якщо подружжя мають власний будинок з садом, то в цьому випадку будуть доречні наступні подарунки: садові світильники, кашпо у вигляді різноманітних фігурок, будка для собаки, таблички з написом: «У дворі злий собака, Ласкаво просимо. Крім всього цього, самим практичним і найпоширенішим подарунком є меблі: стіл, стільці, табуретки, крісло-качалка, полички і багато іншого.

Оригінальні подарунки на ювілей

01. Відмінним рішенням буде, наприклад, колаж, зроблений із загальних фотографій подружжя, укладений в дерев’яну рамку. При цьому до такого подарунку можна підійти дуже творчо: зробити шаржі, кумедні аплікації, додати смішні дитячі фотографії або зобразити цілу історію, проілюструвавши її фотографіями. Це, безумовно, займе деякий час, але, тим не менш, запам’ятається винуватцям торжества більше інших подарунків і напевно прикрасить вітальню.

02. Можна замовити для подружжя загальний портрет, зроблений на одній із сімейних фотографій.

03. Не менш оригінальний подарунок – подорож. Варто лише знати, яке місце сподобається подружжю, – і ще один «медовий місяць» для них забезпечений. Навіть якщо така подорож буде не надто далеким, а по тривалості займе всього лише вихідні, воно напевно порадує ювілярів, додавши у відносини романтики і нових вражень.

04. Також можна подарувати сертифікат на пригоду. Існує безліч фірм, що займаються організацією подібних заходів, починаючи романтичною вечерею при свічках і закінчуючи стрибком з парашутом для двох.

01. В якості подарунка чоловікові на 5 років спільного життя може послужити романтичну вечерю, який дружина приготує сама. При цьому відсвяткувати річницю можна як тет-а-тет, так і запросивши близьких друзів і родичів. Якщо вирішено відзначати ювілей, це можна організувати у формі сюрпризу.

02. Гарним подарунком стане нова ліжко, зроблена з дерева. Такий подарунок можна піднести в якості приємної несподіванки, заодно прикупивши і нову постіль.

03. З менш громіздких подарунків можна віддати перевагу фоторамкам з сімейними фотографіями, ежедневникам у дерев’яних обкладинках, оригінальним фігуркам з відповідного матеріалу.

04. Чоловікові напевно сподобається дерев’яна кружка для пива або набір дерев’яних стопок. Разом з цим можна подарувати також і алкогольну складову.

01. Дружині можна піднести різноманітні шкатулки для зберігання кілець і ланцюжків або дерев’яні прикраси, дзеркало в дерев’яній рамці, гребінець і багато іншого.

02. Якщо жінка байдужа до мистецтва, в якості подарунка підійде картина, рамка якої буде виконана з дерева.

03. Крім усього іншого, дерев’яне весілля – це одна з річниць, коли кухонне начиння не буде недоречним подарунком, а зовсім навпаки – може навіть оживити інтер’єр кухні. Наприклад, жінці напевно припаде до смаку дерев’яний кухонний сервіз. Цікавим подарунком може стати дерев’яна качалка, при цьому її можна прикрасити оригінальними написами.

04. Крім цього, якщо вироби з дерева дарувати не хочеться, можна піднести в подарунок затишний романтична вечеря, приготований самостійно.

Традиції святкування

01. Однією з самих незвичайних і, мабуть, самою веселою є повтор весільної церемонії. Ця традиція бере початок з обрядів південній Німеччині, де дерев’яне весілля відзначалася повторенням майже всієї весільної церемонії, тільки у жартівливих тонах. При цьому, якщо під час цієї церемонії одруження подружжя допускали якісь проколи, про них можна згадати, жартівливо їх обігравши. Будинок молодят до цього дня прикрашали різьбленими фігурками, гілками ялини. На свято приходили всі гості, які були присутні й на зеленій весіллі і перевіряли подружжя на міцність, узгодженість дій і на терпіння.

02. За старою російською традицією на п’ятирічний ювілей весілля чоловік повинен самостійно зробити якусь саморобку з дерева на доказ того, що він ще не розучився працювати руками. А дружина, у свою чергу, повинна покрити цю саморобку лаком, що засвідчить про її жіночої поступливості.

03. З іншого російським звичаєм на дерев’яну весілля потрібно сплести вінок і кинути його в річку, при цьому у води просили «життєвих сил для сімейного дерева».

04. У Сибіру на п’яту річницю подружжя відправляються в довколишній ліс і пов’язують п’ять стрічок на ті дерева, які їм найбільше сподобалися. Такий обряд повинен принести щастя сім’ї.

05. Однією з найбільш пам’ятних традицій є урочисте висадження символічного сімейного дерева. Це може супроводжуватися як красивими урочистими промовами, так і більш забавними заняттями. Наприклад, подружжя можуть по черзі зав’язувати на дерево стрічки з жартівливими бажаннями, що стосуються спільного життя, а потім зачитувати їх вголос.

При виборі деревини на посадку, необхідно пам’ятати про особливе призначення кожного дерева. Вважається, що акація і дуб – повернуть у родину довіру і вірність, береза – ніжність і романтичність, клен – матеріальне благополуччя і фінансовий успіх, вишня, яблуня і зливу – фортецю родини та здоров’я дітей, верба і вільха – відданість подружжя один одному.

Тому уважно вибирайте дерева на дерев’яну весілля. Також за традицією необхідно обійти навколо посадженого дерева, взявшись за руки, і вимовити: Як дерево міцно, як дерево барвисто, як дерево гнучко, як дерево надійно. Будь і наша сім’я такої навіки віків.

П’ята річниця весілля ближче до природи

Відзначати п’яту річницю весілля краще всього в природній обстановці, ближче до матінки-природи. Якщо цей ювілей припадає на теплу пору року, то краще всього виїхати на природу і приготувати шашлики, або відправитися в один із заміських пансіонатів і влаштувати святкування на свіжому повітрі.

Свято вдома в російській стилі

Якщо ви вирішили відзначити п’ятирічний ювілей весілля вдома, тоді можна влаштувати прийом в традиційному російською стилі. В оздобленні приміщення повинно бути як можна більше дерев’яних предметів. Посуд на святковому столі, в основному, також повинна бути з дерева. Крім цього, на стіл можна поставити свічки в дерев’яних свічниках. За традицією, основною стравою на дерев’яну весілля повинна бути домашня ковбаса, а інші можна приготувати в стилі традиційної російської кухні: холодець, м’ясо в горщику, окосту, рибні страви і багато іншого. Обов’язковим напоєм на столі має бути червоне вино.

Інші варіанти святкування 5 років весілля

Відмінним варіантом буде спільна подорож. Якщо можливості вирватися на кілька днів в інше місто не випаде, можна відновити у пам’яті, наприклад, першу шлюбну ніч, знявши номер в готелі.

Проведіть день разом, займаючись улюбленими справами. Організуйте похід в кіно, ресторан або парк атракціонів.

Якщо у подружжя є спільне бажання, до виконання якого раніше не доходили руки, дерев’яне весілля – відмінний привід його виконати! Головне – провести такий день весело і незабутньо, щоб було про що згадувати.

Можна також подарувати гумористичну медаль з листівкою і написом «Дерев’яне весілля»

Анастасія Скореева Річниця 16.10.2015

Привіт! І ось я знову з вами, і знову з новими думками та ідеями по темі свят. Тепер вирішила взяти вельми делікатну тему: що подарувати чоловікові на 5 річницю весілля.

Тема цікава, дуже важлива і цінна, так як саме в такі дні ми можемо особливо проявити себе, і висловити своє другій половинці всю свою любов, вірність, ну і звичайно подякувати своєї коханої людини.

Довго думала над цим питанням, намагалася сформувати план, але все йде від серця не має графіків, діаграм і умовностей, тому передаю інформацію від серця. А значить простою і доступною мовою — мовою любові.

Значимість 5й річниці

Річниця весілля – це унікальна подія, яке нагадує нам про весілля, про першу зустріч, створює всередині нас відчуття романтики і польоту.

Саме тому організація свята і подарунок повинні передавати весь жах, всю сентиментальність вашої душі, як якщо б ви знову стояли перед своїм коханим у білому весільному платті — за 5 років це відчуття могло забутися.

Отже, перші п’ять років спільного життя. Це небагато, але для того щоб домогтися більшого, результат потрібно закріпити. Тут і батьки намагаються, вибирають дерев’яний подарунок, і подружжя в бруд обличчям не падають)

Подружжя, які досягли позначки 5 років сімейного життя, можуть отримати лаври переможців, і диплом про «дерев’яної весілля», а саме так називається ця дата в народі.

Може, звучить не так голосно, але залишити без уваги цю подію просто не можливо, та ідею «дерева» в подарунок краще висловити і підкреслити. Далі напишу про те, як це краще зробити.

Цей урочистий день з раннього ранку потрібно налаштувати на потрібний лад. Смачний сніданок і каву в ліжко – тільки приємна дрібниця перед феєричною кульмінацією.

Гарні подарунки на дерев’яну весілля

Тепер безпосередньо про подарунок. Так як ви відзначаєте дерев’яну весілля, то можна обіграти її назва і у подарунок, тим більше що презент ви даруєте своїй другій половинці, а це значить, що всі витрачені гроші залишаться в сім’ї.

Хорошою ідеєю буде пара якісних годин з дерев’яним браслетом. Такі аксесуари є сучасною тенденцією, якимось модним напрямком, який може скріпити ваш союз, і стане прекрасним символом п’ятиріччя вашого спільного життя.

Ті, хто думають, що дерев’яний браслет підійде тільки дружину, то глибоко помиляються. Сучасні браслети з дерева дуже витончені і красиві, часто їх декорують кристалами Сваровскі.

Якщо ви не бажаєте робити парний подарунок, і на першому місці у вас персонализированность, то можете підібрати своєму чоловікові:

 • дерев’яний портсигар,
 • дерев’яну скриньку для чоловічих прикрас,
 • красивий дерев’яний трон в робочий кабінет,
 • брендовий кухоль для класних вечорів,
 • ви навіть можете побудувати для коханої дерев’яну лазню, якщо ваш сімейний бюджет не піде по швах.

Будь-який подарунок з дерева, «в тему».

Єдине, чого не потрібно дарувати – це іронічних подарунків, типу ляльки Буратіно або Піноккіо.

Подарунок може бути не оцінений по достоїнству і не з тією часткою гумору. А ось осад у вашого благовірного залишиться. Поставтеся до цього дня більш серйозно!

А якщо грошей не дуже багато, то можна підібрати і недорогий презент — думаю, чоловік зрозуміє.

Дійсно оригінальні ідеї

Коли настає цей день, дівчата починають робити цілком стандартні дії. Біжать в торгові доми і купують букети з шкарпеток, набувають 1000 і 1 сорочку або дбайливо упаковують нову блешню на вудку.

А адже йти потрібно відразу до різьбяра по дереву. Тут можна замовити унікальну роботу з дерева:

 1. Зробити ваш родинний герб, який буде спадщиною для майбутніх поколінь. Ця порада для тих, хто не є прихильником банальності, і розглядає довгострокові перспективи. А чому б і ні?
 2. Можна замовити ваше генеалогічне дерево, на якому будуть розміщені фотографії ваших предків, ваші і ваших нащадків. Дуже оригінально! Навіть унікальна дерев’яна рамка з ініціалами дружина стане гідним предметом інтер’єру його робочого столу.
 3. Для тих, хто не позбавлений почуття гумору, відмінним подарунком стане дерев’яний міні — бар, виконаний у незвичайній формі. Хорошим варіантом стане бар у формі глобуса, так би мовити, «земна куля з гарячливим всередині».
 4. Прекрасним подарунком стане сімейний альбом, виконаний з дерева. До таких речей, як правило, проявляється підвищена акуратність, і навіть трепет, а значить можна бути впевненим, що подарований предмет з великою ймовірністю опиниться в руках у ваших онуків і навіть правнуків.
 5. Якщо ви відносите себе до парам, які воліють проводити час в комфортній обстановці, граючи в інтелектуальні ігри, то можна зробити індивідуальне замовлення на створення шикарного набору шахів або нард. Ручна робота раніше, як і зараз високо оцінюється, до того ж кожен майстер вкладає частинку душі в своє творіння. Такий подарунок не може не гріти!
 6. Хороший варіантом подарунка стане дерев’яне крісло – качалка, і для цього достатньо відвідати класичний меблевий салон. Кожна хвилина, проведена в цьому кріслі, стане можливістю для спогадів про найкращі моменти вашого спільного життя. Чи це не чудово?
 7. Екзотичний музичний інструмент. Скажімо, Диджириду. Ось чесне слово, тільки тут і знайшла, ловіть, поки не розібрали.

Повірте, всі ці подарунки стануть центр наступних урочистих заходів, гордістю вашого чоловіка, і об’єктом заздрості для його друзів. Не сумнівайтеся!

Ідея подарунка своїми руками

Можна купити вже готову дерев’яну рамку для фото, яку ви, згодом, прикрасите чоловічими предметами, такими як оригінальні блешні в колір, запонки, або навіть сигари. Це зовсім не дорого, але дуже в тему і за місцем.

Таке прикольне оформлення порадує вашого коханого, особливо перед поїздкою на риболовлю (якщо ви все-таки вибрали блешня)).

Це лише мала кількість тематичних ідей, які можна реалізувати, вибираючи своєму коханому подарунок на п’ятиріччя спільного життя. Важливо пам’ятати, що будь-який подарунок стає більш гармонійним, якщо підносити його з теплотою в серці і неприхованим блиском в очах.

Завершити церемонію вручення можна романтичною вечерею при свічках, в приємній обстановці.

Думаю, не помилюся, якщо скажу, що вашому обранцеві зараз близько 30 років, тому і подарунки з цієї статті йому точно підійдуть

Поки ви знайомитеся з моїм блогом, я пишу для вас цікаві статті на тему подарунків, приуроченим до урочистих дат. Заходьте в блог частіше, я обіцяю, що далі буде тільки цікавіше!

5 річниця шлюбу неспроста називається дерев’яним весіллям. Дерево – твердий матеріал, який використовують для будівництва, і в назві ювілею воно символізує початок побудови міцного будинку сімейного життя, щасливого шлюбу на всю майбутню життя.

Чому саме дерев’яна?

На 5 років подружжя прийнято підбивати підсумки того, що було пройдено подружжям за ці роки. Вважається, що за такий термін чоловік і дружина вже повинні дати поповнення своєї сім’ї, купити житло, в якому будуть жити до самої старості. Це відображається і в назві: дерева починають плодоносити на п’ятому році.

Чоловік і дружина вже подолали разом безліч випробувань і їх відносини стали схожими на гладке відшліфоване дерево – без шорсткостей і скалок, але здатне згоріти у вогні пристрасті.

І всі сили, затрачені на шліфування відносин протягом 5 років, ризикують прірву задарма, якщо подружжя не проявлять один до одного бережность і любов. І коли у відносинах все добре – значить, і свято ювілею стане заслуженою нагородою, і відзначити його треба яскраво.

Як прийнято відзначати 5-річчя весілля

Як зазначається 5-річчя весілля? Згідно з традицією, на дерев’яну весілля 5 років потрібно запрошувати всіх рідних, друзів, знайомих і святкувати її гучно і масштабно. Існує звичай у цей день прикрашати весільне дерево, яким може бути домашнє рослина в горщику, або макет, куплений чи зроблений своїми руками. На весільне дерево гості мають пов’язати записки з побажаннями. Це дуже яскрава традиція, яка дасть незабутню атмосферу свята і залишиться надовго матеріальним нагадуванням про торжестві.

На річницю 5 років прийнято в якості подарунка підносити вироби, сувеніри, зроблені з дерева: прикраси, посуд, предмети декору, шкатулки, годинники.

Сценарій дерев’яної весілля «Лісова казка»

Готуючись до святкування ювілею, потрібно продумати місце та сценарії його проведення. Незабутнє свято краще відзначити в орендованому залі: адже передбачається, що гостей буде багато. Зал прикрашається предметами декору, фотографіями подружжя в дерев’яних рамках, по стінах розвішуються повітряні кулі зеленого та коричневого кольорів, покликані створити відчуття лісового затишку.

Для прикраси можна використовувати також декорації у вигляді гілок, по підлозі розкидати вирізані з кольорового паперу жовті і зелені «листя». По стінах розвісити написи «5 років», «вітаємо!», «з дерев’яним весіллям!».

Стіл за сценарієм річниці 5 років повинен бути заставлений, хоча б частково, дерев’яним посудом: ложки, підставки, глечики з напоями. Перед винуватцями торжества потрібно поставити дерев’яні келихи для вина. Дуже бажано, щоб костюми подружжя за кольором і стилем відповідали атмосфері свята і мали забарвлення дерева і зелені.

Ведуча почне свято річниці з того, що роздасть гостям за дві дерев’яні ложки, на яких вони повинні синхронно зіграти Марш Мендельсона. Ті, кому ложок не дісталося, можуть відбивати такти долонями. Під таке оригінальне супровід подружжя вийдуть в зал.

Ведуча зачитає віршоване привітання, після чого заграє російська народна пісня про весілля (на вибір). Під цю музику вручить подружжю дерев’яні чотки: дружині – світлого дерева і чоловікові – темного, запросить їх зайняти свої місця на чолі столу. З цього починається святкування ювілею 5 років спільного життя.

Далі, згідно зі сценарієм дерев’яної весілля, ведуча проведе гру під назвою «глечик світу»: великий дерев’яний посудина наповнюється вином і пускали «по колу». Починаючи з глави сім’ї і його коханої, і кожен гість повинен сьорбнути з глечика по одному ковтку. Той, кому дістанеться останній ковток, повинен зачитати тост, а решта – піднімають келихи і випивають за винуватців торжества.

Після невеликої перерви, під час якого грає музика, а гості беруть частування, слід захоплюючий конкурс під назвою «дерев’яне визнання», участь у якому беруть тільки подружжя. Ведуча видає чоловікові і дружині дощечки з фанери або дерева і по коробочці сірників. Учасники повинні написати на дошці слово «люблю», туша про неї запалені сірники. Переможця повинні відзначити гості, а подарунком стане набір для випалювання.

Після конкурсу, стоячи, гості виголошують тости і випивають на честь батьків чоловіка та дружини. Їх дякують за те, що вони виростили і виховали таких чуйних, люблячих людей, бажають їм добробуту та довгих років життя.

Настав час для вручення подарунків. Подружжя стають поруч з весільним деревом, а решта по черзі вручають їм подарунки, бажано зроблені з дерева.

Першими підносять батьки подружжя, за ними – всі інші. Вручення подарунків за сценарієм дерев’яної весілля супроводжується віршованими привітаннями провідною.

Знову продовжується трапеза, після якої провідна запропонує гостям запросити одне одного на танець. Звучить романтична музика, і дружини виходять першими, гості ж за бажанням запрошують свої другі половинки.

Якщо винуватці торжества встигли обзавестися дітьми, малюки можуть заспівати для батьків пісеньку-привітання, розповісти вивчені вітальні вірші, показати прикольний номер або станцювати.

Тепер ведуча запрошує гостей взяти участь у конкурсі «Посадка»: учасники діляться на дві команди по п’ять осіб у кожній (стільки ж, скільки років прожили разом подружжя), і одержують посадковий набір», в який входить горщик, пакет керамзиту, лопатка, штучне деревце і лійка.

Кожна команда призначає по одному учаснику, які на швидкість з закритими очима повинні посадити дерево і полити його.

Виконавши завдання, учасник розв’язує очі і швидко передає естафету наступному. Кожен гравець садить своє дерево, але виграє та команда, яка швидше посадить наосліп всі 5 «дерев». Переможцям вручаються подарунки: календарі з фотографіями парку, лісу або пейзажів.

Наступний конкурс починається після трапези і музичної паузи, під час якої гості можуть потанцювати. Назва конкурсу – «Сірниковий будиночок». Суть його в тому, що гості, які бажають взяти участь, повинні за відведений час (5 хвилин) зліпити красивий сувенірний будиночок із смужки пластиліну і коробка сірників. Краща робота визначається оплесками і підноситься в подарунок на річницю подружжя.

Далі буде найцікавіша і «приємна» частина сценарію дерев’яної весілля, під назвою «подарунки для гостей». Ведуча попросить гостей встати зі своїх місць і заглянути під стільці.

Під сидінням кожного стільця, знизу, будуть перебувати заздалегідь підготовлені за сценарієм дерев’яної річниці невеличкі подаруночки, зроблені з дерева: сувенірна зображення, кулончик, підставка під чашку, кільце, брелок, і будь-яке інше.

Закінчення свята

Після цього, за сценарієм річниці в зал, під супровід віршованих привітань або весільної музики, вноситься торт, виконаний в стилі свята. Перші шматочки дістаються чоловікам, потім усім іншим.

У заключній частині урочистості гостям знову видають по дві ложки з дерева і, починаються «дерев’яні оплески». Під стукіт ложок чоловік і дружина покидають зал, після чого розходяться гості.

Такий веселий сценарій 5-річчя весілля обов’язково залишить у всіх яскраві спогади на довгі роки.

Comments are closed.