Привітання 5 місяців дитині

0

Вчимося розрізняти знайомі обличчя

Гра 1. «Сімейний альбом»

В цей період у дитини формується здатність розрізняти по обличчю своїх і чужих. Поява рідного особи приносить малюкові велику радість. Чергування різних зображень допомагає навчитися розрізняти знайомі обличчя за частки секунди.

5 кольорових фотографій осіб родичів розміром 10х15 см, 2 аркуша картону або щільного паперу, 5 коктейльних трубочок, клей, скотч і ножиці.

Як зробити іграшку

Виріжте з аркуша картону картки розміром 10х15 см і наклейте на кожну з них по фотографії. Потім скотчем з задньої боку кожної картки з фотографією прикріпіть верхній кінець коктейльної трубочки. У вас вийшло 5 табличок з портретами родичів, які ми можете показувати малюкові.

1. Посадіть малюка в переноску або розташуйте у себе на колінах таким чином, щоб ви могли бачити його вираз обличчя. 2. Покажіть один з портретів на відстані 30 см і здивовано запитаєте: «Хто це?» 3. Дочекайтеся, поки дитина впізнає обличчя на портреті і усміхнеться, і підтвердьте його правоту: «Так, це дідусь!» Якщо малюк не дізнається родича, посміхніться і скажіть: «Це ж дідусь!» 4. Повторіть те ж саме з іншими портретами. Зверніть увагу, на які особи малюк реагує слабкіше за все, і постарайтеся зробити так, щоб він частіше спілкувався з цими родичами.

Батькам на замітку

1. Портретів може бути більше, проте краще включати в гру фотографії тих родичів, яких малюк бачить найчастіше. 2. Не прикривайте свій особа чужим портретом під час гри. Це може заплутати або навіть налякати малюка. Дивіться на портрет разом з ним. 3. З тих же причин не використовуйте свій портрет під час гри – нехай це робить хтось інший з рідних. Гра підготовлена Марією Баулиной – нейропсихологом, кандидатом психологічних наук, фахівцем з дитячої нейропсихології і проблем розвитку психологічних функцій дитини.

Розвиток: спостерігаємо за малюком

Тепер малюк росте і набирає вагу не так інтенсивно, як в перші місяці після народження. В цьому віці хлопчики важать 6,7-8,4 кг при зрості 63,8-68,0 см, відповідні показники для дівчаток: 6,1-7,8 кг і 61,8-66,2 см*.

П’ятимісячна дитина здатний не тільки дотягнутися до іграшки, але і схопити її спочатку однією, а потім іншою рукою. Малюк набагато краще вміє володіти своїми пальчиками і може брати і утримувати навіть маленькі предмети.

Дитина відкриває для себе новий і загадковий світ, в якому важливо знайти застосування всім оточуючим предметам. У дитячій свідомості речі знаходять сенс, коли їх можна не тільки побачити, а й помацати, спробувати на смак. Якщо малюк втрачає інтерес до іграшки і опускає її, вона перестає для нього існувати. Якщо дитина не може дотягнутися до іграшки, він буде розглядати її і повільно стискати і розтискати пальці. Ще місяць тому головним критерієм корисності предметів був їхній смак, малюк волів спочатку покласти іграшку в рот, і тільки потім розглянути її. Тепер він спочатку крутить предмет в руках, розглядаючи його, трясе і тільки потім тягне в рот.

У дитини тонкий слух, він повертає голову і намагається знайти джерело навіть самих тихих звуків. Малюк відчуває музичний ритм і пожвавлюється, коли чує жваву веселу мелодію.

Можливо, малюк вже вміє вимовляти якусь подібність слів «ма-ма-ма», «на-на-на» або «так-так-так-так», причому, він майже ніколи не вимовляє склади по одному, а видає цілі серії повторюваних звуків. Він поки ще не вкладає зміст «слова», які вимовляє, але, відповідаючи на захоплену реакцію оточуючих, повторює їх знову і знову.

Найспритніші діти вже відмінно повзають, інші освоять це вміння тільки через кілька місяців. Пам’ятайте, що всі діти різні, і темпи розвитку у них можуть не збігатися.

*На основі даних, які надали експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) за результатами Багатофокусного дослідження з еталонів зростання (МИЭР).

У ньому брали участь діти, догляд за якими відповідав правилам охорони здоров’я, прийнятим ВООЗ, — наприклад таким, як грудне вигодовування і відмова матері від куріння. На сьогоднішній день результати МИЭР — це визнані світові стандарти, з якими можна і потрібно звіряти розвиток дітей незалежно від їх місця проживання, типу вигодовування і приналежності до різних етнічних груп і культур.

Поведінка: розуміємо малюка

Раніше життя дитини протікала між двома станами: він був щасливий чи нещасливий. Тепер різноманіття навколишнього світу викликає у малюка цілу гаму почуттів, яку він намагається висловити всіма доступними йому способами, в тому числі — нескладним лепетом. У поведінці дитини починають проявлятися індивідуальні особливості характеру і темпераменту.

Побачивши маму і тата, малюк посміхається, махає руками і видає гучні звуки. Поява інших близьких людей він зазначає набагато більш стримано, а незнайомий гість удостоїться простий привітної усмішки.

Коли дитина намагається вимовити деякі «слова», наприклад, «ма-ма» або «па-па», то бурхлива схвальна реакція оточуючих спонукає його повторювати їх знову і знову. Він уже розуміє, що, використовуючи ці поєднання звуків, можна привернути увагу батьків, навіть коли вони знаходяться поза полем його зору. Своє невдоволення малюк висловлює настільки ж голосно і безпосередньо, як і захват. Мама, наприклад, може викликати гнів дитини, якщо занадто довго його переодягає.

Мама і тато — улюблені об’єкти для вивчення дитини. Маля буде уважно спостерігати за всіма їхніми діями і прислухатися до їх мови. Якщо мама вийшла з кімнати, погляд малюка ще деякий час буде прикутий до того місця, де вона тільки що була, ніби він намагається подумки покликати її назад.

Серед іграшок вашого крихітки тепер є улюбленці, і він не стане приховувати своє роздратування, якщо розлучити його з коханою брязкальцем.

Для п’ятимісячного малюка кожне купання — справжня пригода. Доросла дитина вміє бити по воді долоньками і влаштовувати водоспади з бризок. Граючи, він вчиться реагувати на зміну навколишнього середовища: якщо вода летить прямо в очі, вона мружиться або відвертає обличчя.

Всі рухи у воді даються набагато легше, тому ваш малюк із задоволенням буде вчитися сидіти і повзати на череві.

Коли ви витираєте дитини рушником, обов’язково називайте вголос всі частини його тіла, до яких доторкаєтеся.

Навчання та спілкування: займаємося з малюком

Настав час спустити вниз іграшки, які прикрашали манеж або ліжечко, і на які раніше малюк міг тільки дивитися. Простого спостереження йому тепер не досить: кожну річ треба схопити, потрясти, повертіти і розглянути ближче. Якщо іграшки не призначені для контактних ігор, краще заберіть їх зовсім. У цьому віці дитині важливо помацати все, що його цікавить.

Використовуйте рюкзак-кенгуру, щоб займатися домашніми справами разом з малюком, і обов’язково описуйте вголос все, що ви робите, своєму маленькому помічникові.

Простягайте руки до малюка і говорите «Оп!», перед тим, як взяти його на руки. Незабаром малюк почне тягнутися ручки вам назустріч.

Дивитесь разом у велике дзеркало: дитина буде не тільки милуватися своїм відображенням, але і порівнювати його з вашим.

Коли малюк не спить, можна розкласти поруч з ним кілька невеликих іграшок. З часом, він почне розрізняти їх і вибере собі кохану.

Покажіть дитині, як правильно вимовляти звуки «на дотик». Покладіть його маленькі пальчики собі на губи і повторюйте за ним звуки, щоб малюк відчував вібрацію, коли ви їх вимовляєте.

Посадіть дитину до себе на коліна і почніть читати веселі віршики або співати веселу пісеньку. В кінці кожного куплету або строфи влаштовуйте сюрприз: виділяйте голосом яке-небудь слово або вставляйте в пісню ім’я малюка в той момент, коли він з вашою допомогою підстрибує у вас на колінах.

Допоможіть дитині навчитися приймати самостійні рішення: дайте йому іграшку спочатку одну руку, потім в іншу. Поступово малюк сам навчитися користуватися обома ручками по черзі.

Поступово кількість грудного молока (або адаптованої молочної суміші у разі неможливості грудного вигодовування), необхідного для повноцінного харчування малюка, зменшується. Щоденна норма споживання в 5 місяців становить 800-900 р.

Якщо ваш лікар прийняв рішення про додавання в дитячий раціон прикорму, то прийшла пора пригостити малюка фруктовим пюре. Почати краще з невеликої порції (не більше 5 г) яблучного пюре, потім урізноманітнити меню пюре з банана, сливи, груші та персика. Якщо дитина добре переніс введення фруктового прикорму, то кількість пюре можна поступово збільшити до 30 р. Також можна додати в раціон малюка каші і овочеве пюре.

Дотримуйтесь норми споживання продуктів для дітей цього віку: овочеве пюре — 50-100 г, каші — 50-100 г, фруктове пюре — 5-30 р. На сніданок можна приготувати маляті гречану або рисову кашу і розвести її грудним молоком (або дитячою сумішшю при штучному вигодовуванні). За один прийом їжі дитині можна випити не більше 50 мл соку.

Під час грудного годування дитина отримує не тільки їжу: це час важливого спілкування з мамою, коли дитина як ніколи відчуває її любов і підтримку. Тому, крім трьох повноцінних годувань грудним молоком, необхідно догодовувати малюка на вимогу протягом дня.

П’ятимісячні малюки сплять близько 16 годин на добу*. Поступово режим дня у дітей вирівнюється, нічний сон стає довшим, але без нічного годування поки не обійтися.

Якщо дитина втомилася, але не може самостійно заспокоїтися, притуліть його до плеча і ласкаво і ритмічно похлопывайте по спинці. Поступово малюк розслабиться і засне.

Якщо у вас є крісло-качалка, то відпочиньте в ньому разом з дитиною. Заколисуючи малюка, шепчите йому на вушко ніжні слова — це теж допоможе йому швидше заспокоїтися.

Колискова — перевірений століттями засіб для засипання. Вона напевно допоможе дитині швидше заснути, якщо її буде виконувати знайомий голос, особливо — мамин.

У цьому віці малюк комфортно себе почуває в суспільстві тільки найближчих людей, тому буде краще, якщо укладати його спати будуть мама або тато.

(*) Вищенаведені норми – усереднені, тривалість і час сну залежить від темпераменту малюка. Головним критерієм «норми» завжди залишається гарне самопочуття малюка, посмішки і життєрадісність. Якщо у Вас виникають якісь сумніви, проконсультуйтеся з Вашим педіатром.

Готуйте дитячу кімнату до того, що зовсім скоро у неї буде повзати і вивчати місцевість активний малюк. По можливості приберіть зайву меблі. Комоди, шафи, телевізор та велика побутова техніка повинні бути закріплені до стіни. На підлозі має бути достатньо місця для ігор і фізичних вправ.

У деяких дітей вже починають прорізуватися перші зубки. Вибираючи іграшки-прорізувачі, звертайте увагу на матеріал, з якого вони зроблені. Найбільш безпечні плоскі прорізувачі з прозорого харчового силікону. Вони легко дезінфікуються і їх важко прокусити (на відміну об’ємних прорізувача, наповнених охолоджуючим гелем).

Будьте особливо обережні, вибираючи іграшки для малюка, у якого вже виліз хоча б один зуб. Дитина з легкістю може відкусити шматочок від самого твердого на перший погляд предмета.

Доню, моя люба!
Я гадала, ворожила,
Вірші все складала,
Душу чим тобі зігріти,
Сьогодні мені надіти.
Мріяла і тебе все згадувала:
Розумна, красива,
Міла, правдива, радісна і весела.
Ти завжди такою була.
І тому тобі бажаю:
більше радості, ніж турботи,
більше відпочинку, ніж роботи,
більше сонечка, ніж негоди
і просто людського щастя!

Дорогий, рідний ти мій синулька.
День Народження сьогодні у тебе.
Хочеться щиро побажати
Усмішок море, радості, тепла,
Щоб життя завжди веселу була!
І нехай друзі зустрічаються в дорозі,
Щоб мерщій свою мрію знайти

Дорогий, улюблений наш синочок!
Сьогодні перший день народження у тебе!
Нехай у цей день усмішки і веселощі
Це свято, малюк наш,тобі лише принесе!
Дуже шкода, що Перший День Народження
Лише один раз в рік!

Коли настає день народження
На рік стаєш дорослішим.
В душі твоїй сміх і веселощі,
А життя стає складніше.
Але роки швидко пролітають.
Їх зупинити не в нашій владі
Але ними треба дорожити.
Ми вітаємо з днем народження,
Бажаємо життя цінувати.

Хай ангел життя твоє оберігає,
біда нехай тебе не знає,
хай горе від тебе біжить,
друзі нехай не кривдять,
щоб усім ворогам на зло,
тобі завжди у всьому везло.
З днем Народження тебе доню!

З днем народження, малюк!
Скільки нам виповнилося?
Хочу, щоб щастя в цей день
Назавжди запам’яталося!
Подарунків та веселощів
Бажаю в день народження!
Красивим, розумним виростеш
Без всякого сумніву!

Чоловічок маленький, донька люба,
Добра і мила, сама рідна!
Ти — мій промінчик сонця і квіточка ніжний.
І любов, і віра, і надія моя!
Будь завжди веселою, рости здоровенькою.
Кольорові і щасливі нехай приходять сни!

У радісний день, в День Народження,
Розумниці нашої бажати,
Ми станемо лише виконання
Мрій, і лікарем скоріше стати!

Вік твій — двенадцатилетие, —
Самий чарівний із днів,
Є мрії виконання
Цілий вік, лише не бійся!

Ми бажаємо тобі, наш ангел,
Кращого в житті твоєму,
Щоб по життю веселою, ти,
Мчала на білому коні!

Тихим грудневого ранку,
Ти з’явилася на світ.
Маленькій нашій принцесі,
Радів весь білий світ!

Стала ти промінчиком сонця,
Щастям в безодні снігів
І твоєї появи,
Радів сам Господь Бог!

Ради цього дня нам урочистий,
Бачити ми щастя й сміх.
Наш ангелок ти божественний,
Нехай тебе чекає лише успіх!

Милий хлопчик, улюблений синок!
Світлою, радісною життя тобі!
Цікавих, веселих доріг,
Беззастережного щастя в долі!
Нехай будь-яка задача проста,
Цікава будь-яка гра!
Нехай повна золота мрія
Пригод, перемог і добра!

Маленький синочок,як ти міцно спиш.
Про тебе мріяла я завжди малюк!
Нарешті,ми з татом дочекалися,
Вітаю з святом,дорогий здоровань!
Ось і перший день народження,
Будь здоровим і великим
В цей сонячний день і весняний!

Я заслужила це щастя,
Пройшла крізь біль, тривогу, страх.
Ти мені подарунок, диво, казка…
«Ну, здрастуй, доню моя!»

Тримаю в руках тебе, малятко.
Ти життя промінчик, гімн, хвала,
Ти відблиск місяця і сонця спалах…
«Як довго я тебе чекала!»

У три роки світ такий великий,
В ньому стільки цікавого!
Тебе, малятко, багато чекає
Прекрасного, чудового!
Удача, добрі друзі
Нехай з тобою будуть!
І це зовсім не секрет:
Ти — супер найкраща! Ти — чудо!

Бажаємо ми в твоє свято тільки
Рости, сміятися і цвісти,
Добра, тепла і щастя стільки,
Щоб років через сто не забрати!
У навчанні та праці – удачі,
А відпочивати – легко і всмак!
Нехай будуть вілли, гроші, дачі
І над долею нехай буде влада!

В цілому світі немає тебе милею,
Донечка безцінна, рідна!
Добрих зустрічей, усмішок і друзів,
Щастя від душі тобі бажаю!
Ніжних зір і трепетних квітів,
Яскравих зірок і шепоту прибою!
Нехай удача, радість і кохання
Будуть поруч кожну мить з тобою!

Привітання дитині

Сонячні зайчики
Радісно блищать,
В твоїх оченятах яскраві
Вогники горять!
Сміх веселий, милий,
Щічки — чудо,
Ти — скарб,
Ти — скарб!
З найкращим днем народження!!!

Привітання дитині з Днем народження

Нехай і весело, і яскраво
Цей чудовий день пройде,
Нехай тобі п’ятсот подарунків
Фея добра надішле!
Нехай у них будуть мишки, рибки,
Всі,кого так любиш ти,
Всі,хто чекає твоєї усмішки
І звичайно, доброти!

Привітання дитину з Днем народження

(ім’я)! Сонечко! Вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі щастя, здоров’я і удачі! Щоб дитинство швидко не закінчувалося! Рости на радість мамі і татові, на диво бабусі і дідуся! З Днем народження!

Привітання на рік дитині

Гудзики-оченята, ротик,
Хто тут сміється завзято у нас?
Маленькій дитині виповнився рік!
Щасливі мама і тато зараз!
Нехай цей дім наповнює веселощі,
Щастям, любов’ю повняться серця!
Нехай дитячий сміх, немов звуки сопілки
В будинку відтепер звучить без кінця.

Привітання дитини в перший рік народження

Один рочок! День народження!!!
Хай буде радість і веселощі!
Все на світі пізнавай,
Смійся, радій, грай.
Рости красивим, розумним, милим,
І головне, завжди щасливим!

Привітання мамі, у якої дитині виповнилося рік

Дорога наша, рідна юна матуся. Ось і вже рочок виповнився твоєму чарівному малюкові. Він встиг зробити свої перші щасливі кроки в житті і порадувати тебе першими словами. Нехай все також щастя супроводжує тебе в житті, і твої очі завжди святяться любов’ю.

Привітання з Днем народження дитині

Будь веселим, сонячним дитиною,
Кожен день з усмішкою день зустрічай,
Труднощів марно не здавайся,
І п’ятірки в школі отримуй.
Хай буде в твоєму житті багато світла,
Надія, віра і тепло,
У всьому супроводжує удача,
А серце нехай буде гарячим.

Привітання з Днем народження для дитини на 1 рік

Ти мій маленький ангелочок! Від твоєї посмішки я просто таю! Коли ти дивишся на мене своїми ніжними і чарівними оченятами, мама готова на все! Будь сильним, здоровим, щасливим і вдалим малюком на всьому білому світі! З першим Днем народження!

Привітання з Днем народження для дитини

(ім’я)! Вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі вирости великим, красивим і добрим людиною! Нехай твоє свято буде наповнений подарунками та великим тортом! З Днем народження тебе!

Привітання дитині з Днем народження в віршах

Хіба можуть бути сумніви,
В тому, що краще за всіх ти у світі,
Настав твій день народження,
Розкривай долоньки ширше,
Бери швидше подарунки
І звичайно привітання.
Буде радісним та яскравим
Нехай сьогодні настрій!

Привітання дитині Днем Народження

Нехай цей день народження щасливою датою в життя твою увійде. Нехай та зірочка що засяяла на небі в момент твого народження завжди була тобі дороговказною зіркою. Будь здоровим, щасливим, коханим і бажаним для всіх, кого ти зустрінеш на своєму шляху.

Вітання дитині на 3 рочки

На серці свято і в душі
Тобі три рочки вже!
І ми всі разом заявляємо:
З величезною датою вітаємо!
Рости, розумнішою, крокуй вперед,
Побільше їж і не хворій!
Чекаємо — покличеш нас через рік
На свій четвертий ювілей!

Привітання дитині 5 років

Сонечко ти моє ясне, у тебе сьогодні свято! Хочу тобі побажати добра, розуміння, щастя, успіху, рости жвавим і веселим! Нехай завжди сяють твої оченята, хай всі твої мрії сьогодні здійснюватися! Нехай у твоєму житті чудеса збуваються, як у казці!

Привітання з Днем народження дитині 1 рік

Наше головне в житті подія —
Яскравий промінчик в нашій долі!
З Днем народження тебе вітаємо —
Один рочок сьогодні тобі!
Кожен день тобі дарує подарунки,
Світ прекрасний, його пізнавай,
Нехай все твоє дитинство буде яскравим,
Веселися, розвивайся, грай!

Привітання дитину з Днем народження іменна

Милого малюка (ім’я) вітаємо з Днем народження! Бажаємо здоров’я і радості, щоб життя було дуже важким, щоб в школі всі предмети давалися легко і подобалося вчитися. Рости на радість мамі і татові, і нехай всі твої дитячі мрії перетворяться в реальність!

Привітання дитині у прозі

Мій янголятко, моє щастя, моє життя! Саме в цей день, День Твого народження, Доля подарувала нам Тебе і осяяла щастя наш будинок і будинки наших батьків! Рости великий, міцний, сильний і здоровий! Нехай життя розкривається перед Тобою з найкращої сторони!

Привітання дитині у віршах від батьків

(ім’я)! Ти наше сонечко! І ми хочемо побажати тобі, щоб життя вся твоя була сонячною і яскравою. Щоб ти був здоровим і слухняним, щоб у дитячому садку з дітьми у тебе були хороші стосунки, і щоб вихователі тебе не кривдили! І щоб завжди на твоєму шляху тільки добрі люди зустрічалися. Ми тебе дуже любимо!

Привітання для дитини

Ти найкращий –
Наша дитина!
Непередбачуваний —
З пелюшок!
Тобою горді —
Батько і мати!
Зібралися разом –
Вітати!
Бажати –
Здоров’я та везіння!
І радісного настроенья!

Найкраще привітання з Днем народження для дитини

День народження – самий чудовий свято!
З юних років нам його не забути.
Це мама придумала радість
У День народження дарувати діткам
Радість життя, веселощів і сміху,
Пожеланья здоров’я і сил.
Щоб великої море успіху,
Щастя щоб новий день дарував!

Вітання дитині на День народження іменна

Золоте моє сонечко, (ім’я!), вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі радісного настрою, веселого сміху і вірних друзів! Рости добрим, розумним і красивим! Ми тебе любимо!

Привітання з Днем Народження дитині

В цей день хочу побажати, щоб ти був завжди здоровий і щоб в житті ти ніколи не знав зловісних атомних вітрів. Щоб снилися тобі тільки кольорові райдужні сни. І щоб вітру змін завжди були теплими і попутними. З Днем Народження тебе!

Привітання з Днем Народження для дитини 1 рік

Милий наш малюк. Вітаємо з Днем Народження — рік виповнився тобі! Яке це щастя дивитися на твої перші кроки і чути твої перші слова, які ти ще невпевнено вимовляєш. Ти наше сонечко, ти наша радість, ти наше щастя в нашій долі.

Привітання з Днем Народження дитині миле

З ніжними почуттями і з любов’ю ми хочемо привітати з Днем Народження наш скарб, нашу красуню донечку. Рости і гарною на радість мамі і татові, ми тебе дуже любимо, ти наша життя. Будь же і щаслива у всьому.

Смс з Днем народження дитині

З Днем народження вітаю,
Рости міцненьким бажаю!

Вітання дитині на 7 років

Радість наша! Успіхів тобі і здоров’я! Щастя тобі неосяжного! Щоб тобі завжди у всьому везло! Вирости гарною людиною! З Днем народження!

Привітання з Днем Народження дитині тепле

Ми так довго чекали твоєї появи на світ і ось ти з нами, немов золотий промінчик засяяв у нашому житті. Бажаємо тобі вирости щасливою і красивою, бути добрим і справедливим. І найголовніше-щоб ти ніколи не забував нас, своїх батьків.

Привітання з Днем Народження дитині ніжне

На серці свято і радість у нас, ми святкуємо твій перший день народження. Побажати хочемо ми тобі, рости, розумнішою, крокуй впевнено вперед, поповнюй свій словниковий запас мерщій. І ще побажаємо бути міцним і здоровим, і ніколи не хворіти. З Днем Народження тебе!

Привітання для дитини іменна

(ім’я!), у тебе сьогодні свято! Рости великим, здоровим і щасливим! Не засмучуй маму і тата, адже вони тебе люблять, потіш їх частіше! Я бажаю тобі знайти хороших і вірних друзів, вчись на «4» і «5», закінчив школу на відмінно!

Привітання дитині 1 рік

Всього один лише рік, але найважливіший,
Ви в житті здобули повний верх,
Дитина допитлива, відважний,
Йому бажаю в житті я успіх!

Привітання з Днем Народження дитині від близьких

Малюк дорогий наш улюблений тебе з Днем Народження ми від усієї ми душі вітаємо!
І в житті тобі, твій період дорослішання з любов’ю ми всі бажаємо любові і здоров’я, усмішок і сміху, багатств, довгого життя, удачі. Нехай твій життєвий шлях буде світлим.

Привітання дитині іменну

В цей радісний день, в день народження, ми шлемо тобі від душі пожеланья. Щоб ти красунею зростала, розумницею і сонечком нашим чарівним. Нехай всі ті наші сподівання і мрії про твою щасливу долю обов’язково здійсняться. Ти наша улюблениця.

Привітання дитини

(ім’я)! Сонечко моє ясне! Я вітаю тебе. Бажаю тобі всього самого доброго і хорошого, рости на здоров’я і радій цього світу, правда, він дуже гарний, і я постараюся зробити його казкою для тебе!

Привітання дитині у віршах

Веселися — твій день народження!
Посміхнися — послухай пташок спів,
Вони складають пісні для тебе,
Щоб життя твоя була легка і весела!

Новорічне привітання дитині

Радість наша! Вітаємо тебе з Новим роком! Бажаємо, щоб дід Мороз приніс тобі три мішки подарунків! У першому, щоб була радість, у другому — сміх, а в третьому мішку — успіх! Свою хворобу, смуток, тугу, смуток — склади в мішок йому! Нехай він їх збере і в ліс понесе!

Привітання з Новим роком дитині віршики

Якось взимку у січні
Приходить в будинок рік молодий.
Подарунки несе дітворі,
Вогнями зустрічають його.
І ти, мій малюк, в цей день
Під ялинкою знайдеш свій сюрприз.
Костюм свій ошатний одягни,
І буде счастливою життя.

Вітання дитині на День народження

Наш улюблений малюк ми вітаємо тебе з Днем народження. Ти зараз в зворушливому юному віці, коли ти сам вирішуєш з ким дружити і як себе вести з друзями та батьками. Тільки пам’ятай завжди, краще не сваритися і ображатися, а завжди знаходити в суперечці золоту середину. І згадувати частіше улюблену фразу кота Леопольда — «Хлопці, давайте жити дружно!».

SMS привітання однорічному дитині

Ти найближча на землі,
Шлю вітання тобі,
Ти малюк ще зовсім,
Дуже потрібен всім!

Привітання на весілля від дитини

З весіллям сьогодні Вас вітаю.
Дядька і тітку давно вже знаю.
Я їм бажаю, щоб гроші в них були
І також, як колись, мені щось дарували.
Також, щоб «Мерса» крутого дістали,
Влітку на море з собою мене брали,
Щоб лелека до них скоріше добрався,
Хлопчиська залишив — я з ними грався.

SMS привітання однорічному дитині

Ти найближча на землі,
Шлю вітання тобі,
Ти малюк ще зовсім,
Дуже потрібен всім!

Привітання з народженням дитини (Гродно) LASERMAXX

Привітання з
Вдень
Народження дитини
В цей день хочу побажати, щоб ти був завжди здоровий і щоб в житті ти ніколи не знав зловісних атомних вітрів. Щоб снилися тобі тільки кольорові райдужні сни.

І щоб вітру змін завжди були теплими і попутними.

Відео привітання на Новий рік для вашої дитини | Де замовити?

З Днем
Народження тебе! Вітання дитині на
День народження іменна
Золоте моє сонечко, (ім’я!) вітаю тебе з
Днем народження!
Бажаю тобі радісного настрою, веселого сміху і вірних друзів!
Рости добрим, розумним і красивим!
Ми тебе любимо! Вітання дитині на 7 років
Радість наша!
Успіхів тобі і здоров’я!
Щастя тобі неосяжного!
Щоб тобі завжди у всьому везло!
Вирости гарною людиною!
З Днем народження! Привітання з
Вдень
Народження дитині миле
З ніжними почуттями і з любов’ю ми хочемо привітати з
Вдень
Народження наш скарб, нашу красуню донечку. Рости і гарною на радість мамі і татові, ми тебе дуже любимо, ти наша життя. Будь же і щаслива у всьому. Смс з
Днем народження дитині
З Днем народження вітаю,
Рости міцненьким бажаю! Привітання з
Вдень
Народження для дитини 1 рік
Милий наш малюк. Вітаємо з
Вдень
Народження — рік виповнився тобі!
Яке це щастя дивитися на твої перші кроки і чути твої перші слова, які ти ще невпевнено вимовляєш. Ти наше сонечко, ти наша радість, ти наше щастя в нашій долі. Привітання з
Вдень
Народження дитині тепле
Ми так довго чекали твоєї появи на світ і ось ти з нами, немов золотий промінчик засяяв у нашому житті. Бажаємо тобі вирости щасливою і красивою, бути добрим і справедливим. І найголовніше-щоб ти ніколи не забував нас, своїх батьків. Привітання для дитини іменна (ім’я!) у тебе сьогодні свято!
Рости великим, здоровим і щасливим!
Не засмучуй маму і тата, адже вони тебе люблять, потіш їх частіше!
Я бажаю тобі знайти хороших і вірних друзів, вчись на «4» і «5», закінчив школу на відмінно! Привітання з
Вдень
Народження дитині ніжне
На серці свято і радість у нас, ми святкуємо твій перший день народження. Побажати хочемо ми тобі, рости, розумнішою, крокуй впевнено вперед, поповнюй свій словниковий запас мерщій. І ще побажаємо бути міцним і здоровим, і ніколи не хворіти. З Днем
Народження тебе! Привітання з
Вдень
Народження дитини від близьких
Малюк дорогий наш улюблений тебе з
Вдень
Народження ми від усієї ми душі вітаємо!
І в житті тобі, твій період дорослішання з любов’ю ми всі бажаємо любові і здоров’я, усмішок і сміху, багатств, довгого життя, удачі. Нехай твій життєвий шлях буде світлим. Привітання дитині у віршах

СЬОГОДНІ МЕНІ ВИПОВНИЛОСЯ ПІВТОРА РОЧКИ!

26.
08.
2009среда
МІЙ РЕЖИМ (як я проводжу свій день) : я Прокидаюся в 7 – 7-30 ранку. Випиваю пляшку кефіру. Потім йду на кухню, де бабуся снідає, збираючись на роботу, і обов’язково випрошу у неї кілька ложечок смачної кашки або сиру. Потім мама забирає мене в ванну, де я приймаю душ і вмиваюся. Після чого ми з мамою граємо або читаємо книжки, іноді гуляємо в цей час. В 10 ранку починається сніданок. Зазвичай я їм молочну кашу, сирок
Агуша, омлет, булочку або печиво, яблуко або який-небудь інший фрукт, п’ю сік або трав’яний чай з медом. З 10 до 12 годин дня – це час для ігор, або прогулянки (якщо погода не підводить) . Часто в цей час мама займається домашніми справами, а я можу похулиганничать, тільки потім чую часте слово
Не МОЖНА!
В 12 годин, іноді трохи пізніше, коли я втомлюся, у мене починається денний сон, і сплю я десь близько години. Але якщо мама лягає спати поруч зі мною, то спимо ми разом і полтара години, а то й дві години!
Після сну настає обід: Суп (куряча локшина, або рисовий з фрикадельками, або борщ) їм із задоволенням. Наїдаюся я швидко, і тому друге їм не завжди (на друге каша з овочами, або пюре картопляне) . Люблю хлібець пожувати, і чорний, і білий. Потім обов’язково фруктик знімання (ківі, яблуко, сливу) . Запиваю всі чаєм, компотом, киселем або соком. Вдень мама мені кефір вже не дає, т. к. вночі я його дуже багато п’ю. Ну і так, в перервах між їжею печивом або кукурудзяними паличками ласую.

О 15 годині ми йдемо гуляти. Я бігаю по всій ділянці, а мама за мною, часто з фотоапаратом. Або з дідом гуляю, а мама в цей час готує вечерю (вони з дідом поперемінно готують) . І так до вечора, поки тато і бабуся з роботи не прийдуть. О 18 годині ми сідаємо вечеряти. Я їм все те, що приготували дорослі для себе. Особливо мені подобається салат з помідорів – я його дуже люблю!
Після вечері ігри тривають. То з бабусею, то з татом. То у двір вийдемо знову, то в місто поїдемо в парк кататися на гойдалках. О 20 годині вечора я вже вередувати починаю від втоми, і ми йдемо
КУПАТИСЯ!
Воду я люблю, купаюся довго і витягнути мене з ванни дуже складно (зазвичай мама мені обіцяє кефірчик дати, і я тоді миттю вилажу:) !
До 21 години я вже вилежуюсь у маминих обіймах і засинаю з пляшкою кефіру в роті. Сплю я у своєму ліжечку, але іноді серед ночі, якщо раптом не спиться, батьки мене до себе кладуть. Вночі я прокидаюся кілька разів, але засинаю відразу, як тільки мама дасть кефір. Нічого іншого я пити не хочу, а якщо не давати, спати я не буду, а буду довго плакати і кричати. Мама переживає, що я п’ю багато кефіру, а я дуже люблю його і спокійно сплю разом з ним. ЩО Я КАЖУ І ВИМОВЛЯЮ: Кажу слова – ТАТО,
ПАПИЧКА (улюблене слово) .
Раніше говорила і мама, і дедя, і баба, а зараз забула. Маму називаю – АВА, діда – ДЕ. Віддай – ОТДЯ!
КРА – собака
Гранд. КІКА – це і кіса і
Віка (двоюрідна сестра) . На будь-які питання відповідаю впевнено — ТАК! (завжди з різною інтонацією) . Вимовляю звуки – як кажуть тварини: КО-КО-КО — курочка та півник. А. А. А. (уривчасто) – собачка гавкає. А-ааааааа (гортанно) – ведмідь реве. ПІ-ПІ — ПІ — мишка або курча пищать (іноді пищащее говорю
Тя-тя) Кажу
ГА, коли прикосаюсь до гарячого, або якщо суп не охолов.
Коли цілуюся з усіма говорю
Пи-ии. (цілуватися я люблю!) Взагалі-то говорити я дуже люблю і багато, тільки мене чомусь ніхто не розуміє, навіть мама. А якщо чогось хочеться мені, то я кричу, а вона тільки догадується, пити я хочу гуляти, наприклад. МОЇ РУХИ,
ЩО Я ВМІЮ РОБИТИ і як грати:
Я вмію не тільки швидко ходити, але і швидко бігати!
Переступаю перешкоди. Легко піднімаюся по низьким сходинках сама і без підтримки, а за високої і крутої сходах взбираюсь швидко рачки. Лазаю я скрізь і всюди, на шафу можу залізти і на обідній стіл. Легко керую пультом і можу включити і вимкнути телевізор. Люблю танцювати, при цьому топаю ніжками, плескати в долоні, кружусь і присідаю. Можу з себе зняти кофточку і шкарпетки. Люблю по телефону дзвонити і розмовляти (телефоном може бути будь-який предмет хоч трохи на нього схожий) А з маминого телефону пару раз додзвонювалася і до тата. Вільно збирати пірамідку, вежу з кубиків. Люблю кидати м’яч (великий і маленький) і бігати за ним. Знаю всі іграшки по імені, причому в кожній може бути кілька імен. Наприклад пірамідка
КЛОУН,
КЛЕПА,
ЦЫРКАЧ, або мишка – БАРАБАНЩИК,
ЖОВТИЙ,
МІША НА КОЛЕСАХ… Ще , мама називає, а я показую на картинках всіх тварин і деякі предмети. Ще, коли мама попросить, збираю розкидані іграшки в кошик або манеж. Іноді я злюся і починаю бити маму по обличчю рукою. Вона лає, каже, що бити і ображати не можна, пожалій маму!
І я тут же починаю її жаліти, гладити ручкою її по обличчю, обіймати і цілувати!
А ще я показую мамі, де у мене
Носик,
Ротик,
Зубки,
Оченята,
Вушка,
Мова,
Щічки,
Голова,
Волоссячко,
Лоб,
Пузо і пупок (іноді плутаю з попою) . І на інших людях і тваринах з картинок теж саме показую пальчиком. пост створений: 26 серпня 2009Пусть, малюк, все буде добре
І як йдеться в шоколаді.
Скільки б не минуло після
Як сьогодні будь красивий і ладен. Нехай збуваються найзаповітніші мрії.

Навіть перша – зжерти всі цукерки. Ніколи не стій біля риси
З вибором «ось» і чи ж «це».
Будь здоровим, бігай і грай,
Розкажи віршик кумедний незабаром. Для тебе земним нехай буде рай
І не існує слова горі.
На грішний світ ти з’явився. І мій світ дуже змінився,
Чому я невимовно радий. За те, щоб ти щасливо жив,
І нас приємно здивував,
Бажаю, щоб легко і швидко
Напасти будь-яку здолав.
Щоб виріс розумним, як лев смів,
З величезним серцем, з душею чистою. Солодкого сну і завзятого сміху,
Жити всією сім’єю – немов у маслі кататися,
Не сумувати і не плакати – сміятися.
Побачити багато звірів у зоопарку,
З мамою пройтися за ручку по парку,
Вирости найкращим з усіх малюків,
Будиночок скласти з олівців.
Радувати маму, щоб тато пишався,
Адже ти їх надія, щастя, відрада. Бажаю, щоб всі що хотів вдалося. І неодмінно, звичайно, збулося. З днем народження квіточка аленький,
Диво головне з усіх чудес.
Ти поки що ще дуже маленький,
Але помітно, що характер. Нехай поки що ще дитяча впертість
Допомагає весь світ полонити.
Тільки головне, щоб твоє бунтарство
Не заважало нам тебе виховувати. Вирости гідним чоловіком,
Гордістю і мами і батька.
Нехай душа буде завжди вільною,
А не приз
Емленной, як у дурня.

Comments are closed.