Привітання 1 вересня презентація

0

Як тільки осінь приходить на поріг, для мільйонів школярів 1 вересня відкриваються після канікул двері шкіл. З радістю і хвилюванням зустрічають їх вчителі. Презентація «1 вересня – День знань» — прикраса цього особливого свята в кожному класі. Найлегшою, красивою, яскравою і такою, що запам’ятовується повинна бути презентація на тему 1 вересня до уроку для учнів 1 класу. Вони хвилюються більше інших, тому музика, красиві слайди привернуть їхню увагу. А як же не скачати презентацію про 1 вересня до класного години учителю, який зустрівся після літа зі своїми одинадцятикласниками? Вони розуміють, що це їх останній перший дзвінок у стінах улюбленої школи, тому вчитель може завантажити невелику презентацію про 1 вересня на 3 – 4 слайда і додати туди класні знімки, що розповідають про головні віхи життя класу.

Гарна презентація до уроку на тему «День знань» нагадає про те, що відпочинок закінчений. Тепер діточок чекають книжки і уроки. Їм пора вирушати за новою порцією знань. І доказ тому – перший урок на перше вересня. Скачати безкоштовно презентацію про День знань, щоб показати її у своєму класі, можна з нашого сайту без попередньої реєстрації. 1 вересня адже прийнято дарувати подарунки. Діти несуть букети вчителям, першокласник отримає подарунок від дорослих випускників. Шлях підбірка презентацій до уроку на тему «1 вересня – День знань» стане подарунком для кожного творчо працюючого вчителя.

Збираєтеся взяти перший клас? Вам допоможе організувати незабутню зустріч з дітьми презентація на тему «1 вересня» для 1 класу. Її слайди – відмінна можливість створити дітям святковий настрій, зрозуміти, як важливо кожному добре вчитися. В презентації до 1 вересня в 1 класі зібрані цікаві завдання для першокласників, впоравшись з якими вони відчують себе справжніми учнями.

Презентація на тему 1 вересня в 1 класі виконана на 39 слайдах. Тут не тільки завдання для першокласників, але й перші відомості про нашу країну, про її гербі і прапорі, про столицю. День знань в 1 класі з презентацією пройде як маленьке свято, що відкриває двері в світ знань. Матеріал підготувала вчителька міста Кізел, тому при підготовці до уроку або класному годині замініть цю назву і розкажіть школярам про свою улюблену маленької Батьківщини.

Прикрасьте свято розкішним оформленням. Презентація «День знань», завантажити яку вже зараз можна безкоштовно для учнів початкової школи, складається всього з 6 слайдів, але їх цілком достатньо, щоб розповісти історію виникнення шкільного свята. В презентації до 1 вересня зібрані поздоровлення до Дня знань для учнів 1, 2, 3 або 4 класу.

Не тільки першокласники 1 вересня вважають святом. Презентація на тему 1 вересня для 3, 4 або 5 класу потрібна не менше, ніж у 1 класі, щоб прикрасити День знань. Так як діти зустрілися з однокласниками після тривалої літньої розлуки, їм хочеться поділитися враженнями про літо. Презентація до 1 вересня без музики, але в ній є загадки, веселі завдання. Слайд «Розкажи-но» дозволить на першому уроці поділитися своїми враженнями про літо.

Прийшовши до школи, діти повинні не тільки відчути атмосферу свята Дня знань, але й дізнатися про шкільних законах. Презентація «Перший урок» призначена для першого класу. Нехай День знань стане більш яскравим і незабутнім. Нехай школа стане тим місцем, де кожен день буде весело і цікаво, де з’являться нові друзі, де мудрий вчитель на кожному уроці давати нові знання. Презентація першого уроку складається з 16 яскравих слайдів. Вставити в неї свою фотографію і розповідь про себе і урок до 1 вересня з презентацією готовий.

Всім, хто готується до Дня знань і зустрічі з першокласниками, стане в нагоді барвиста презентація «Перше вересня», завантажити яку ви зможете прямо тут. В цей день дітям хочеться музики і радості, побажань від свого вчителя і незабутніх вражень. Презентація на тему перше вересня містить не тільки красиві слайди про День знань. В архіві є весела дитяча пісенька, яку теж приємно буде послухати або зробити фоном при перегляді презентації до першого вересня. Встигніть скачати, свято зовсім скоро!

Що може бути більш хвилюючим для маленького першокласників і його батьків, ніж перший в їх житті шкільний дзвоник. Презентація «Перший дзвінок» запрошує батьків та учнів 1 класу здійснити прекрасне подорож 1 вересня в нову країну, де доведеться залишитися на цілих 11 років. Багато шкільних дзвінків буде почута за цей час, але саме він, перший дзвінок, як і ця презентація, назавжди залишиться в пам’яті.

Не забудьте, що 1 вересня уроків з хвилюванням очікують не тільки першокласники, а й ті, хто в минулому році першу сходинку подужав і перейшов у 2 клас. Презентація до уроку 1 вересня для 2 класу так само актуальна і необхідна. Нехай після урочистої лінійки діти поринути у країну вивчених уроків і виконають невеликі завдання з російської мови, навколишнього світу і навіть малювання. Презентація на тему «1 вересня у 2 класі» з конспектом — подарунок учням і вчителю до нового навчального року 2014.

Вчитель, третій рік зустрічає зі своїм класом разом 1 вересня, повинен грунтовно підготуватися до першого уроку до Дня знань. Презентація на тему «1 вересня» на класному годині в 3 класі пропонує учням ряд захоплюючих завдань з навчальних предметів, але в дуже цікавій формі. Тут і питання по казковій літературі, та завдання на виправлення помилок на пустотливий граматиці. З іншими завданнями ви зможете познайомитися самі і запропонувати учням 3 класу на класній годині, якщо захочете завантажити презентацію до 1 вересня у нас безкоштовно.

Особливим моментом є перехід учнів у п’ятий клас, де не буде першого вчителя, де все нове і невідоме. Нехай презентація «Перший раз у п’ятий клас» 1 вересня дозволить зняти напругу і відчути радість від переходу на нову шкільну сходинку. Її слайди допоможуть створення відповідного мікроклімату в новому класному колективі. Презентація до класного години на День знань у 5 класі дозволить малечі вже 1 вересня полюбити вчителя, який стане на кілька років їх класним керівником і незмінним помічником. Нехай з переходом в 5 клас дитинство не закінчиться, а лише відкриє нові перспективи для дитячих успіхів. До презентації є конспект уроку.

Презентація З Днем Знань

Урок — презентація, де учні в ігровій формі (дається право вибору, використовуючи «Перше вересня – День Знань у 4 класі». Сценарій і презентація заходу 1 вересня «З днем народження! День Знань в 1 класі виконаний як захоплюючу подорож по країні.

Урок-свято «День знань. Здрастуй, школа!» (презентація, буклет). 1-й клас.

1 слайд. Зміна слайдів, читання текстів на слайді, прослуховування музичних моментів, перегляд малюнків і фотографій здійснюється натисканням мишки, клацаючи. (Додаток 1). а) ознайомити дітей з правилами поведінки в школі;. б) навчити поводитися зі шкільним приладдям;. в) виховувати любов до Батьківщини, школі, сім’ї. Підручники для 1 класу, ручки, кольорові олівці, портфелі.

Плакати, з тематикою «1 вересня», повітряні кулі, записи пісень на шкільну тему. Модель медалі з написом “Учень 1 класу. З Днем знань» в», індивідуальний буклет з фотографією учня 1 класу і фотографією першого вчителя. Мультимедіа установка, комп’ютер. …Високо в небо злітають повітряні кульки з написом «ДОШКІЛЬНИК»….

Сценарій і презентація до уроку Знань у 4 класі «Подорож у Шкільну Привітання дітей із першим навчальним днем, знайомство вчителя с. 02.09.15 Презентація 1 вересня Презентація 02.09.15 «День Знань ми будемо зустрічати, жартувати, грати і танцювати» Щоб зарядитися гарним. Ранки, сценарії, презентації, класні години, урочисті лінійки, відеоролики, слайд-шоу і т. п. присвячені Дню знань. Урок-свято «День знань. Здрастуй, школа!» ( презентація, буклет). 1-й клас. Масько Любов Георгіївна, вчитель початкових класів. Розділи.

Після Урочистої лінійки веселі, схвильовані, дуже важливі (т. до ім’я та прізвище кожного учня було виголошено директором школи, що він наказом по школі зарахований учнем 1 класу) діти, разом з батьками, прийшли в свій — 1 Б клас.

Презентація З Днем Знань 4 Клас

Пролунав перший шкільний дзвінок для моїх першокласників. (А для мене — восьмий раз в моїй педагогічній діяльності). Клас дуже красиво прикрашений, на дошці, з листівок, присвячених 1 вересня, напис «1 Б клас». Діти дуже здивовані – сюрпризи продовжують захоплювати дітей.

— Дорогі діти, ось ви і переступили поріг чудесної країни – Країни Знань. Подорожуючи нею, дізнаєтесь багато цікавого і захоплюючого. Сьогодні у вас свято. Хто знає, як називається він.

— 1 вересня — День знань. — Перший урок – Урок знань, на якому ви дізнаєтеся все, що необхідно знати кожному школяреві. Для вас прийшла пора ставати учнями. Про це подбала наша Батьківщина.

Як ви розумієте слово «Батьківщина»? (Діти: Батьківщина у людини одна, як мати, і її треба любити і берегти. ) Правильно, діти. Давайте ще раз скажемо всі разом, хто ж тепер ви. 2 слайд (музичне оформлення) (Додаток 1). Ми тепер не просто діти –.

Минув Завзятою піснею літо отзвенело,І золота осінь почалася.Швидше, друзі, у вас чимало справ,Вас чекає залитий сонцем шкільний клас. Ви побували в таборі, в поході,Зміцніли, подорослішали, розвинулися -Дозвольте вас привітати з новим роком,З навчальним роком — новим кроком в життя! Нехай кожен шкільний день пройде недарма,Вам треба багато, дуже багато знати,Щоб стати такими, як герой Гагарін,Щоб глиб Землі і підкорювати Космос!

Про літо попрощався З літом, сонцем посміхнувся,І зовсім інше життя тепер почнеться-Не журися, учителю, я вже повернувся,І нудьгувати без справи більше не доведеться. І знову серйозним потрібно стати,І знову нелегкий тягар нести:Множити, схиляти і віднімати,Розмірковувати, вчитися і рости.

1 вересня святкують всі школярі і студенти. В цей день у них починається новий навчальний рік.

«Знання – це сила» — Юлій Цезар. В Росії День Знань за традицією відзначається 1 вересня. Офіційно це свято було засновано Верховною Радою СРСР в 1984 році. До цього часу цей день вважався самим звичайним навчальним днем.

Дзвінок веселий, сильний, сміливий, дзвінкий, Він продзвенить для кожного з вас.Сьогодні всі хлопці і девчонкиПришли в улюблений, відпочилий клас

Дзвени дзвінок Нехай саме дзвінок тебе привітає З Днем Знань, З Першим Вересня! Запалиться нехай вогонь знань,Він щастя і удачу принесетВсем тим, хто вірить в силу й удачу знань!

Потягнулася дітвора До школи з раннього ранку…

Всі діти з нинішнього дняВ школу відправляються,Усі уроки, як завжди,починаються В дев’ять.

І ось знову кличе вересень за парти — Випадкових балів і перемог не чекай,І пам’ятай: школа буде тільки стартомДальнейшего тернистого шляху.

Математика Математика складна, але скажу з почтеньем:Математика потрібна Всім без исключенья1.Назвіть п’ять днів підряд, не користуючись вказівкою чисел місяця, не називаючи днів тижня?2.Якщо в 12год дня йде дощ, то чи можна очікувати через 36 годин сонячної погоды3.Скільки в кімнаті кішок, якщо у кожному з 4-х кутів кімнати сидить по одній кішці, а навпроти кожної сидять по 3 кішки.4.у бабусі жив онук Федір, пес Шарик, кіт Васька. Скільки онуків у бабусі

Російська мова Розбий іменники з суфіксом –ець:-хитрун-хлібець-кавказець-гонець — улюбленець-іспанець-стовпець-борець-красень-ленінградець-канадецна групи за значенням:а) зменшувально – ласкательноеб) назва особи за действиюв) назва особи за признакуг) назва особи за місцем проживання або народності

Читання ЗАПИТАННЯ: 1. Хто з літературних героїв 28 років провів на безлюдному острові? 2. Хто зазнав корабельної в подорожі і був узятий в полон ліліпутами?3. Хто вивернув вовка навиворіт, застрелив шалену шубу, витягнув себе з болота, побував на місяці? 4. Хто помчав навздогін за Білим кроликом, провалився в глибокий колодязь, опинився в дивній країні? 5. Хто провчив директора лялькового театру Карабаса –Барабаса

Загадки 1. То я в клітку, то в лінійку.Написати за ним зумій-но! 2. Листи у неї білі-білі,Вони не падають з гілок.На них я помилки делаюСреди смужок і клітин. 3. На нозі стоїть одній,Крутить-вертить головою,показуючи Нам країни,Річки, гори, океани. 4. Новий будинок несу в руці,Двері на замку,А живуть в будинку томКнижки, ручки і альбом. 5. Стоїть будинок:Хто в нього увійде,Той розум придбає. 6. Є великий і світлий будинок,Чомучок багато в ньому.І пишуть вони, і вважають,Читають, творять і мріють. 7. Кулик не великий,Та цілої сотні велить:То сядь та вчися,То встань, розійдися. 8. Ти розмовляй частіше з нею —Станеш вчетверо умней9. Хоч не капелюх, а з полями,Не квітка, а з корінцем,Розмовляє з намиТерпеливым мовою. 10. Не кущ, а з листочками,Не сорочка, а зшита,Не людина, а розмовляє. )

МАЙБУТНЄ Непомітно ви стали дорослими,Швидко шкільні роки летять,3 класу вже стали минулими,Їх, на жаль, не повернути назад.Попереду буде рік чудовий,Чудовий, але непростий,Буде він для вас випробувальний,Адже четвертий клас – випускний!

Давайте сміятися Давайте дружитьДавайте учитьсяИ весело жити!

Всім! Всім! Всім!Відразу після літа,Хочете ви чи ні, Хлопцям і дівчатам– Всім пора вчитися.Проженіть нудьгу геть,Сховайте під подушкиИ тримайте круглий годУшки на маківці.

Відгадай… чому раптом поникла природа? Підкажу:Вітаю з початком навчального року!Осені день перший, найбільш ранній -Перші з дерев кружляють листи…Знають цей день як День знань:Знову в школу збирайся ти.Літа тілу не вистачило, чи що,І мізкам, щоб відпочити сповна?Немає: вже скучили за школою Навіть снилася в серпні вона!Нехай навчання буде світлою, звезднойИ вдасться вам дізнатися більше.

Встигніть скористатися знижками до 50% на курси «Инфоурок»

Вибраний для перегляду документ 1 вересня 2 клас 2011.pptx

Опис презентації за окремими слайдами:

Презентацію підготувала вчитель МОУ СЗШ №3 п. Сонячне Хабаровського краю Сафронова І. А. Сафронова І. А. МОУ СЗШ №3

У добрий шлях, хлопці!

5 + 6 4 + 5 10 — 7 7 + 5 9 + 6 10 -4 11 — 3 15 3 8 11 12 9 14 6 7

Працює як Боягузливий як Хитра як Впертий як Тупає як мураха заєць лисиця осел слон

— це читати вас вчить. Це дає молоко і мукає. Цей росте в городі на грядці. плаває в цьому рибка-красуня. ..КВА.. К…ВА ..КВА . КВА….

Знайдіть помилки в высказыва-ниях

Два чоботи — тара. Один в золі не воїн. Не знаючи броду, не лізь у моду. П П В

Завдання Темниця 3 не порожня Відповідь Тут Змій Горинич

М О Л О Д Ц И! у н у к д з

Історія нашого класу

Джерела http://fotki.yandex.ru/ -фотографії Вчитель МОУ СЗШ №3 п. Сонячний Сафронова І. А. http://s58.radikal.ru/i162/0903/18/12857a4edda0.jpg яблуня http://blogs.privet.ru/community/social lirik/92595898 Баба — Яга http://liveangarsk.ru/files/images/1 73.jpg рамка «Дівчинка і хлопчик» http://images.yandex.ru/ -скриня http://images.yandex.ru/yandsearch Кощій

Вибраний для перегляду документ Урок-казка. День Знаний.docx

Завдання:
• розвивати пізнавальний інтерес;
• розвивати творчі здібності;
• розвивати логічне мислення;
• формувати позитивну мотивацію до навчальної діяльності .

Обладнання:
1. Барвисто оформлений клас: повітряні кульки, плакати
2. Мультимедійна система 3. Малюнки, наочність до конкурсів;
4. Медальки «1 вересня».

Вчитель: Сьогодні у нас радісне свято – перший шкільний день після канікул. Вітаю вас, хлопці, з початком нового навчального року. Нехай у нас в класі буде світло від бажання множити свої знання і вміння, тепло від доброго ставлення один до одного.

Здається, ніби вчора ми стояли,

Веселий час канікул зустрічали,

Яке після навчального року

Давно ль почалося?

Але цариця природа невблаганна,

І місяці літа в минулому.

І шкільна форма надіта.

Пара хвилин – і перший дзвінок

Вас покличе знову на урок.

Шкільні двері знову відчиняться,

З святом я вітаю всіх вас.

Зустрілися знову друзі і подруги,

Напевно, багато розкажуть один одному:

Про те, що побачили, де побували,

І що з ким сталося, поки відпочивали,

Я теж порадію – привід є –

Того, що ми знову зібралися всі тут,

Того, що за літо ви всі подорослішали.

Вчитель: За доброю традицією перший у новому навчальному році дзвоник кличе на урок Знань. Він запрошує всіх хлопців у величезний і загадковий світ.

( слайд №1, музика). Сьогодні ми здійснимо захоплюючу казкову подорож. Хлопці, нам прийшов лист незвичайне. Послухайте.(Читає лист Василини Премудрої)

Низький уклін вам, добрі молодці і красні дівиці!

Була у нас книжка. Непроста, заповітна, чарівна. Про все на світі з неї можна було дізнатися. Але трапилася біда страшна. Налетіли вітри буйні, забрали нашу книгу за тридев’ять земель у тридесяте царство. Зачарував її Кощій. Допоможіть знайти шість чарівних ключів і книгу визволити.

Без вашої допомоги нам не обійтися! Залишаю вам підказки і помічників.

З низьким поклоном, Василиса Премудра.

Вчитель . Допоможемо знайти чарівну книгу? А не боїтеся? Помічниками будуть герої казки Вітя і Маша, такі ж школярі, як і ви. Пора в шлях! Скажімо заклинання: «Раз, два, три! Ну-ка, казка, оживи!» (слайд №2)

Вчитель . (слайд № 3, 4)

Чарівне Дерево з яблуками спілими.

Якщо з’їси його плоди – будеш дуже розумним ти.

Вам належить розгадати ребуси.

Голос Яблуні . Спасибі школярі, расколдовали мої яблучка. За це дарую вам чарівний ключ і клубочок, який вкаже шлях у царство злого Кощія.

Вчитель . А ось і ріка, кисільні береги. Та тільки перейти зможе той, хто вміє добре рахувати. (Діти вважають, вчитель клацає по камінню з відповідями. Вибудовують місток.)

-Десь тут сховали ключик. Хто його бачить? Знайшли? (слайд № 6 )

Пора далі в дорогу. Послухайте побажання. Кому воно належить.

Я бажаю від душі

Здоров’я Вам, малюки!

Щоб щеплень не боялися,

Щоб не мучив вас бронхіт.

Хто ж це? (Айболить). (слайд № 7 )

-Кого лікував Айболить? Він пропонує відгадати тварин у відомих виразів:

Голос Айболита. Молодці, хлопці впоралися із завданням. За це я вручаю вам ключ.

Вчитель. А ми вирушаємо за клубком.

Скільки років — ніхто не знає,

В ступі і з мітлою літає,

Ніс гачком, горбом спина,

З нечистю лісовий дружна.

Її дім — на курячих ніжках,

Ну, і шкідлива трошки. (Баба-Яга) (слайд № 8, 9)

Шифрування Баби-Яги. ). Вісім КВА. (голос Баби-Яги)

Рано Вранці на узліссі

Голосно квакають жаби.

Багато слів, і всі слова

Завжди містять в собі «ква»:

В середині і на початку,

І в розбивку, і підряд:

Ви слова, не раз зустрічали,

Нехай вони заговорять!

1. До ВА — це дає молоко і мукає ( корова ), Слайд №10 (читає вчитель)

2. КВА — цей росте в городі на грядці ( гарбуз ).

3. КВА — цей КВА читати навчить ( буквар ),

4. КВА — плаває в цьому рибка-красуня ( акваріум ),

Вчитель. Молодці, хлопці, і з цим завданням впоралися. Видно, що влітку ви не тільки відпочивали, але і книги різні читали. Запрошую вас на виставку книг. (слайд № 11 )

А яку казку ви читали про рибку? Хто автор казки? Пропоную потрапити в незвичайну музичну казку. Можете підспівувати, танцювати. (посилання на відеоролик «Дитячий реп. Золота рибка», автор Котова Я. В.). –посилання на інший слайд. Слайд № 12 Учитель. Вітя і Маша потрапили до печери Кощія. Вам, хлопці, не страшно зустрітися з Кощієм? Отже, вперед. ( слайд № 13, 14)

Два чоботи –тара.

Один золе не воїн.

Не знаючи броду, не лізь у моду.

Завдання Кощія . (Виправити помилки у висловлюваннях і пояснити.)

Клікнути на зірку, і з’явиться відповідь.

Вчитель . Останній ключик нам залишилося знайти. Кощій пропонує вирішити завдання:

Темниця 2- «Темниця 3 не порожня»;

Темниця 3 – «Тут Змій Горинич».

Кощій . Віддам останній ключ, якщо вгадаєте, в якій він темниці. Покажете на двері, за якої Змій Горинич, — бути вам їм роздертими. Покажете на порожню темницю — бути тобі в ній в’язнем до кінця днів своїх. Підказка — жоден запис не вірна.

Слайд №17 — Кощій віддає ключ.

Слайд № 18 — «Зібрати слово з літер ключиків» (Зібравши слово « скриня » , діти дізнаються, де лежить книга)

Вчитель . Скриня расколдован, царство Кощія зникло, пора і книгу діставати.

Ключем відкривають скриню. (слайд №19)

Вчитель. Хлопці, ця книга не проста, називається (читають хором) «Історія нашого класу»

Діти пояснюють, що може бути в ній.

Вчитель . Але не будемо поспішати. Адже як кажуть «Поспішиш. »

Діти : Людей насмішиш.

Вчитель. У першому класі ми зробили багато добрих справ. Брали участь в конкурсах, змаганнях, іграх, з бажанням вчилися. Все це занесено в книгу «Історія нашого класу» . Ми з вами будемо продовжувати цю книгу далі і в 2, і 3, … і 11 класах. А зараз відкриємо перші сторінки і подивимося, як це було. (Презентація «Привітання» )

Вчитель. У кожній родині люди складають древо життя. Пропоную вам створити «Дерево бажань». У нашого дерева є тільки стовбур і не вистачає листочків. Ці листочки лежать у вас на партах. І вам необхідно виконати завдання:

написати на зворотному боці аркуша те, чого ви хочете навчитися у 2 класі, в цьому навчальному році.

прикріпити його до дерева.

Поки діти виконують завдання, вчитель вирішує організаційні питання.

Заключне слово вчителя. (слайд № 21)

День Знань У 4 Класі Презентація

Презентації «День Матері» [10] Сценарій та презентація до уроку Знань у 4 класі «Подорож у Шкільну Цільова аудиторія: для 4 класу.

Презентація на тему Здрастуй, 2 клас! до Дня знань та методичні вказівки для класний години до 1 вересня у 4 класі.

Презентація. Класний годину «Здраствуй школа» ( 4 клас). Конспект · Презентація. Відеоролик «Будемо дружити». (до свята «День знань» 2 клас).

Сценарій презентації класу для посвяти у старшокласники День Знань в 1 класі виконаний як захоплюючу подорож по країні Знань. Розробка позакласного матеріалу до Дня знань у 4 класі.

Презентація » День Знань. Подорож по країнах світу». вашій увазі сценарій урочистої лінійки 1 вересня» для 2 — 4 класів.

Презентація до уроку (3 клас) на тему: «День знань в 3 класі. Усынина 4. Цікавий навколишній світ. День цікавих уроків.

День знань 1 вересня Ранки, сценарії, презентації, класні години, урочисті лінійки, відеоролики, слайд-шоу і т. п. присвячені Дню знань. Фільтри — Всі матеріали — урок нов. матеріал повторення, систематизація робоча програма гра, вікторина перевірка знань факультатив олімпіада класний годину корекційна школа інтерактивна дошка — Всі матеріали — презентація конспект сценарій тест завдання запитання відео стаття скасувати День знань 1 вересня | класний годину | сценарій Сценарій урочистої лінійки в початковій школі — День Знань. Мета даного заходу: підтримати у дітей святковий настрій від зустрічі зі школою; створити настрій на навчальну діяльність. День знань 1 вересня | презентація Слайд-фільм сприяє створенню святкового настрою для першокласників, які вперше переступили поріг школи. У цьому їм допоможе їх улюблений мульт персонаж Маша. В основу слайд-фільму покладена GIF — анімація, створена на основі фрагментів мультиплікаційного фільму «Перший раз у перший клас» про Машу День знань 1 вересня | класний годину | презентація Презентація пісні «Тепер ми першокласники!» (плюс і мінус, текст пісні). Презентація створена в програмі Microsoft Power Point. Мета: Формування позитивної мотивації до навчальної діяльності. День знань 1 вересня | класний годину | презентація 1 вересня -важливе свято для першокласників, який знаменує початок шкільного життя. Щоб діти краще запам’ятали цей перший день у школі вчитель вручає кожному першокласнику листівку-вітання. Не треба шукати в магазині листівки до 1 вересня, а треба всього лише роздрукувати цей матеріал і в шаблон внести свої дані. День знань 1 вересня | класний годину | презентація Урочиста лінійка 1 вересня – святковий і значущий захід для школярів і вчителів. Для когось День знань стане першим днем в школі, який запам’ятається на все життя. День знань 1 вересня | відео Перший день у школі — це радість від зустрічі з друзями і вчителями, пролунає традиційний перший дзвоник на лінійці. Ролик «Знову в школу буде хорошим прикраса для початку або закінчення свята. День знань 1 вересня | сценарій «Сьогодні день у нас особливий» урочиста лінійка, присвячена Дню Знань. Сценарний хід для проведення першого шкільного свята, провідними можуть бути педагоги та учні 11 класу. День знань 1 вересня | гра, вікторина, класний годину | презентація Матеріал даного ресурсу можна використовувати при підготовці до класних годинах на 1 вересня. В презентації представлені заставки на початок класних годин, а також загадки на шкільну тему. День знань 1 вересня | класний годину | презентація Презентація «День Знань. Подорож по країнах світу», яка складається з 16 слайдів, призначена для проведення класного години. День знань 1 вересня | відео Відеоролик «Попурі на шкільну тему складається з семи знайомих і улюблених всім пісень. Ресурс містить: відеоролик, мінус і текст пісні. Твір можна виконувати в шкільному хорі на урочистій лінійці 1 вересня. День знань 1 вересня | класний годину | презентація Презентація оформлена в програмі PowerPoint 2007. Складається з 28 барвистих слайдів. Є музичний супровід. Презентація може бути використана для проведення урочистої лінійки або класного години Дня знань 1 вересня | класний годину | відео Відеоролик пісні» Здрастуй, наша школа!»можна використовувати на урочистій лінійці. 1 вересня — святковий і значуще для всіх школярів, батьків і вчителів захід.Для першокласників День знань стане першим днем їх шкільного життя,який має запам’ятатися на все життя. Також ця весела пісня допоможе розпочати будь-класний годину присвячений Дню знань. День знань 1 вересня | гра, вікторина, класний годину | презентація, сценарій Перший класна година у 5 класі, присвячений Дню знань, проходить урок-свято «Здрастуй, школа!» Це свято допоможе дітям зняти напругу при переході до середньої ступені навчання. Мета заходу: допомогти учням швидше адаптуватися при переході від літнього відпочинку до навчальної діяльності. День знань 1 вересня | сценарій Здається, зовсім недавно пролунав останній шкільний дзвінок. Але вже не за горами новий навчальний рік. І початися він повинен з урочистої лінійки, на якій будуть присутні учні, вчителі,почесні гості та батьки. Це свято має стати яскравим і незабутнім, повинен дати позитивний настрій на цілий навчальний рік. День знань 1 вересня | сценарій У даній розробці представлений сценарій урочистої лінійки «Шкільний ранок, здрастуй». За традицією в школі лінійку проводять ведучі — учні 8 -10 класів. Ошатні першокласники читають вірші і дають клятви добре вчитися, а одинадцятикласники дають наказ першокласникам і дарують подарунки. День знань 1 вересня | класний годину | презентація Презентація «Шкільний гороскоп» містить 15 слайдів. Презентація містить жартівливі вірші-передбачення. Ресурс можна використовувати на класних годинах на початку навчального року. Вік: 7-11 кл. День знань 1 вересня | конспект Пісенний текст на мотив «Дихання» гр.Наутілус. Цією піснею можна завершити святкову лінійку. День знань 1 вересня | класний годину | сценарій Сценарій урочистої лінійки 1 вересня — День знань». Перше вересня — День знань — традиційно починається з урочистої лінійки, на якій збирається вся школа: учителі, школярі, батьки. З-за величезної кількості гостей в нашій школі лінійка проходить поетапно: 1 етап — для 1, 9 та 11 класів у актовій залі, 2 етап — для 2-4 класів у актовій залі, 5,6 класи в правій рекреації і 7,8,10 класи в лівій рекреації. Надаю вашій увазі сценарій урочистої лінійки 1 вересня» для 2-4 класів. День знань 1 вересня | класний годину | конспект, сценарій Святково-ігрова програма для учнів 3 класу, присвячена Дню знань «Як здорово, що всі ми тут зібралися сьогодні…» або свято «Здрастуй, третій клас!» Мета: Створити в класі сприятливий емоційно-психологічну атмосферу, допомогти швидше адаптуватися до шкільного життя після літніх канікул. День знань 1 вересня | класний годину | презентація, сценарій Презентація і сценарій до свята День Знань у 2 класі. Цікавий урок: вікторина, ребуси, кросворд, коломийки і багато іншого. За бажанням можна замінити фотографії на слайді з привітанням на власні.

Як провести День знань так, щоб він дав заряд на весь навчальний рік? Можна провести 4 -й клас!» Сергєєва Нонна Вікторівна, вчитель початкових класів. Розділи: Початкова школа. Вступ. 1 слайд презентації.

Позакласний захід для 1 класу «День Знань» (Проводиться у формі «День. Презентація до Дня Знань для 2 — 4 класу.

Урок — презентація, де учні в ігровій формі (дається право вибору, використовуючи «Перше вересня – День Знань у 4 класі ».

Анотація до презентації

Презентаційна робота, підготовлена викладачем спеціально для того, щоб зустріти нових школярів, які вперше прийшли у школу і стали першокласниками. Автор читає вітальні вірші для учнів, а також показує, як раніше навчалися діти і наскільки стало краще зараз.

  • Привітання з днем знань
  • Перший раз у перший клас!
  • Навчання в старовину і сучасні класи

Для проведення уроку вчителем

«Від пера до комп’ютера»

Навчання і труд поруч живуть.

Навчання світло, невчення – тьма.

Не соромно не знати, соромно не вчитися.

навчання корінь гіркий, так плід солодкий

Рукою переможеш одного, головою – тисячі.

Першокласник, першокласник,У тебе сьогодні свято!Він серйозний і веселий –перша Зустріч зі школою.

Нехай на плечі лягають турботи,Але тобі про них сумувати?З понеділка і до суботи Будеш

знання ти добувати.

Букви різні писатьТонким пір’їнкою в тетрадьУчат у школі, вчать у школі, вчать у школі.

Якісні авторські сценарії уроків і заходів, презентації та класні години, присвячені важливого свята 1 вересня для вчителів і учнів. Проведіть День Знань в своєму класі цікаво, яскраво і цікаво.

Будемо раді, якщо Ви поділитеся посиланням на ці розробки з друзями!

Інші збірники для педагогів:

Диплом і подяку кожному учаснику!

© 2007 — 2018 Спільноти вчителів-предметників «Учительський портал»
Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № ФС77-64383 видано 31.12.2015 р. Роскомнаглядом.
Територія розповсюдження: Російська Федерація, зарубіжні країни.
Засновник: Нікітенко Євген Ігорович
Контакти: info@uchportal.ru

Використання матеріалів сайту можливе лише з дозволу адміністрації порталу.

Відповідальність за вирішення будь-яких спірних питань, що стосуються опублікованих матеріалів та їх змісту, беруть на себе користувачі, які розмістили матеріал на сайті.
Адміністрація порталу готова надати підтримку у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з роботою і змістом сайту.

Comments are closed.