Привітання 1 вересня офіційне

0

Привітання з Днем знань 1 вересня у прозі офіційне

Офіційні привітання з початком навчального року і Днем знань — 1 вересня. ПРИКЛАДИ зі ЗБІРКИ

Шановні педагоги і батьки, дорогі школярі, учні та студенти !
Прийміть сердечні вітання з Днем знань і найкращі побажання у зв’язку з початком нового навчального року!
Особливо хвилюючим цей день буде для юних , перед якими двері в країну знань відкриються вперше. Нехай для них він стане початком нової цікавої життя, подарує зустрічі з мудрими наставниками і вірними друзями.
Для старшокласників — цей навчальний рік буде вирішальним у виборі професії. Бажаю їм успіхів в оволодінні знаннями і вірних планів щодо вибору життєвого шляху. Студентам, вже обравши-шим сферу професійної діяльності, бажаю стати не тільки висококваліфікованими спеціалістами, а й виробити активну громадянську позицію, усвідомити відповідальність не тільки за свою долю, але і за майбутнє нашої , всієї Росії.
Висловлюю щиру подяку всім працівникам освіти за копітка повсякденна праця, професіоналізм та відданість обраній справі.
Бажаю всім успішного навчального року, завзятості в придбанні знань, радості творчості і всього самого доброго!

1 вересня – свято особливе.
Це свого роду старт на дистанції довжиною в довгий але захоплюючий навчальний рік. Для пер-воклашек – це зустріч з першою вчителькою та перший у житті шкільний дзвоник, як символ того, що на зміну безтурботному дитинству невблаганно поспішає пора шкільної юності.
Цей день відзначений червоним кольором у календарі місцевої влади. Освіта — предмет номер один нашій опіки та піклування. Ми прекрасно розуміємо, що сьогоднішнім школярам і студентам, завтра доведеться жити та працювати на рідній землі, примножувати славу нашої держави.
Яким воно буде, завтрашнє покоління, багато в чому залежить від вчителя. Ось чому ця професія — шанована, відповідальна і почесна. Бажаємо всім педагогам наснаги і творчих знахідок! А всім, хто сьогодні сяде за парту – старання і відмінних оцінок.
Зі святом!

Офіційне поздоровлення в прозі

ВІТАЛЬНІ ПОЧЕСНІ АДРЕСИ:
Привітання з ювілеєм жінки керівника
Привітання з ювілеєм керівника чоловіки
Привітання у зв’язку з виходом на пенсію
Привітання з ювілеєм підприємства установи організації
Привітання з ювілеєм комунального підприємства
Привітання з ювілеєм школи / навчального закладу
Привітання з ювілеєм медичного Вузу, технікуму, коледжу, училища
Привітання з ювілеєм педагогічного Вузу, технікуму, коледжу, училища
Привітання з ювілеєм ветеранської організації
Привітання з ювілеєм профспілки
Привітання з ювілеєм Служби зайнятості населення
Привітання з ювілеєм банку
Привітання колективу ЗМІ: газети, телекомпанії, ЗМІ
Привітання з ювілеєм військово-патріотичного клубу
Привітання з інавгурацією на посаду голови

По кожному державного свята в збірці кілька текстів поздоровлень, які можна використовувати як:
1. Привітання в ЗМІ. Від імені голови, депутата, директора.
2. Привітання діловим партнерам і представникам влади. Головам, депутатам, директорам.
3. Привітання для факсів, листівок, електронних повідомлень, почесних вітальних адрес.
4. Основу для вітальної промови.
5. Текст привітання для публічних виступів, записи на ТБ і радіо, відеозвернень.

УВАГА! Практично в КОЖНОМУ привітанні збірника КІЛЬКА різнопланових варіантів (від 1 до 3). Тобто привітання можна використати декілька разів (наприклад, за рік). Або вибрати з декількох привітань саме те, що більше підійде саме Вашій поздравляющему/поздравляемому, за стилістикою звернення, специфіки регіону та іншим особливостям.

Вельмишановний Керівник, Прес-секретар, Секретар, Офіс-менеджер, Помічник керівника!

Ви, нарешті, знайшли те, що так довго шукали! Сміливо закривайте всі інші вкладки пошуку за запитом: «текст офіційного привітання з… в прозі». Ви прекрасно знаєте, що там нічого немає крім віршів і загальних вітальних фраз.

Я ж пропоную Вашій увазі тексти ОФІЦІЙНИХ ПРИВІТАНЬ, ВІТАЛЬНИХ ПРОМОВ та ЗВЕРНЕНЬ на всі випадки життя. Вам залишається лише підставити ПІБ або назва населеного пункту. І все! Офіційне поздоровлення в прозі… готово!

Впевнений, це було в останній раз, коли Ви з жахом думали про майбутні святкові дати і гарячково шукали в мережі хоч якусь подобу офіційного привітання. А потім кляли дуже дорогих і вельмишановних земляків, намагаючись в черговий раз їх серцево з чимось привітати і від усієї душі чого-небудь побажати!

За роки роботи прес-секретарем сам пройшов через усі ці «муки творчості». А будучи редактором в друкованому виданні, займався нескінченної правкою подібних «творінь».

Я прекрасно розумію Вас! Нам, що відповідають за мовлення і поздоровлення, всі ці численні свята – черговий головний біль. І якщо привітання до офіційним датам ще хоч якось плануєш і готуєш заздалегідь, то часом, вигадувати привітання доводиться безпосередньо в день, а то й за годину до заходу…. І адже багато хто щиро вважають, що підготувати текст привітання – пара дрібниць! Ви ж на власному досвіді давно переконалися, якою це колосальна праця!

Отже, Вашій увазі, збірник офіційних привітань, який на кілька років вперед забезпечить Вам «спокійне життя». Всі тексти привітань, промов та звернень реальні! Вони написані досвідченим професійним прес-секретарем / редактором!

Із закінченням літа починається ще одна прекрасна пора року — золота осінь, і відкриває сезон свято 1 вересня, якому з 1984 року Верховна Рада СРСР присвоїв офіційна назва — День знань.

Як зробити свято щасливим і незабутнім

Для першокласників це пам’ятна подія Першого дзвоника для випускників – не менш значуще початок останнього нового навчального року в рідній школі. По-особливому урочисто святкують день знань в дитячому саду майбутні першокласники.

В цей день ми будуємо нові плани, мріємо про нові досягнення, жадаємо нових знань, ради знайомствам, друзям і учням.

Як привітати всіх зі святом, щоб створити радісну атмосферу свята? Зараз прийнято вітання з 1 вересня учням, вчителям і батькам відправляти за допомогою СМС. План святкування Дня знань у класі можна обговорити в інтернеті задовго до початку навчального року – просто і зручно. Ось кілька тем для інформаційних розсилок на е-мейл або скайп:

 • як краще провести День знань;
 • який оригінальний подарунок вибрати для вчителя;
 • що надіти мамам на урочисту лінійку;
 • як красиво оформити торт на 1 вересня;
 • фотоидеи для класу;
 • топ-10 святкових зачісок класу.

В принципі, не так важливо, про що писати, головне – відчуття свята вже при його підготовці, а дорогу, як відомо, здолає той, хто йде.

Починається День знань в кожній школі з урочистої лінійки, вітальних промов, першого дзвоника, пісень про школу, подарунків першокласникам і не тільки їм.

Яке вибрати привітання вчителю

 • З 1 вересня вітають і вчителів, обмежуючись, як правило, квітами. Щоб привітання запам’яталося, краще, якщо квітка буде в красивому горщику або у вигляді букета з цукерок ручної роботи. Якщо ваш вчитель не тільки інтелектуалка, але і модниця, ласун, просто весела людина, оригінальність привітання обов’язково оцінить. Якщо ви знаєте свого вчителя не перший рік, можна надихнути його на плідну працю привітанням-розіграшем, додавши трохи гумору в поздоровлення з 1 вересня.
 • Беручи вхідний дзвінок, учитель чує напуття від президента Путіна або приємні слова і привітання від інших не менш відомих особистостей – Жириновського, Галкіна, Баскова.
 • День знань навчальним днем не вважається, але до 1 вересня вчителі готують відкриті уроки Світу, на які запрошуються всі бажаючі – батьки, колеги, гості.
 • Після урочистої лінійки та уроку починаються розважальні заходи. Учні влаштовують культпоходы в кіно, театри, парки атракціонів, організовують екскурсії. Прямо в школі – концерти, огляди, конкурси.

Треба вітати випускників

Навіть якщо дитина йде в 11 клас, вітання йому потрібні обов’язково, і від батьків в тому числі. Можна приготувати подарунок у вигляді абонемента або ігрового сертифіката в ТРЦ, де він зможе відсвяткувати цей день з однокласниками як захоче. Зустріч друзів після канікул, враження від літа, новини і плітки – це завжди подія. Модна обновка, в якій можна покрасуватися перед друзями, також буде до речі. Де-то всім класом за містом палять багаття, влаштовуючи «арбузники».

Цей день треба виділити як свято в будь-якій сім’ї, де є школяр і зробити святкування 1 вересня ще однією сімейною традицією.

Звичайно, можна доручити дитяче свято фахівцям, якщо не лякає ціна – вартість одного аніматора – 3500 руб. в годину., середня вартість двогодинної програми з декількома аніматорами в будь-якому образі– 12000 – 16 000 руб. За 8 000 руб. можна побачити шоу мильних бульбашок, за 12 000 руб. – фокусника або театр ляльок. Всі ці дива можна спостерігати і безкоштовно на міському святі, який нерідко влаштовують на честь Дня знань.

Як влаштувати свято першокласника

Святкова лінійка закінчилася, а що потім? Щоб продовжити дитині свято, варто включити фантазію і подумати, чим зайняти першокласника після школи.

Найпростіший спосіб – запросити додому друзів або рідних новоспеченого школяра. Перший раз у перший клас – це один раз буває, тому святковий торт з такої нагоди треба замовити обов’язково або спекти домашній. Цей мамин шедевр у відповідному оформленні запам’ятається першокласнику не менше, ніж офіційна частина привітань 1 вересня першокласнику на День знань. До свята можна підготувати не тільки подарунки та частування, але і конкурси, музику, розваги.

Якщо погода сприяє прогулянкам, можна продовжити свято в парку атракціонів, зоопарк, аквапарк, дитячому кафе, влаштувати річкову екскурсію на теплоході.

Можливо, до свята буде приурочена шкільний ярмарок, де всі речі можна купити з хорошими знижками, або просто разом з дитиною вибрати йому корисний і практичний подарунок.

На честь 1 вересня в багатьох місцях проводяться загальноміські свята:

 • виступи циркових артистів – клоунів, жонглерів, акробатів;
 • запуск у небо повітряних кульок;
 • міська виставка квітів;
 • вуличні музиканти з пропозиціями дітям зіграти на будь-яких інструментах;
 • вистави лялькового театру;
 • містечко майстрів з майстер-класами дитячої творчості;
 • конкурси малюнка на асфальті;
 • концерти юних виконавців;
 • спортивні виступи;
 • презентації гуртків позашкільних навчальних закладів.

Якщо в місті є така програма, приготуйте фотоапарат і вирушайте з дитиною на свято за новими враженнями.

У нашій країні день 1 вересня давним-давно перестав бути лише початком осені. Для мільйонів школярів, студентів, їх батьків, а так само для викладачів і наставників, це справжнє свято — День Знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

1 вересня — чому навчальний рік починається в цей день?

З XV століття Новий Рік на Русі вступав у свої права 1 вересня, а всі школи в ті часи були церковними, тому за парти учні сідали саме з церковного Нового Року. Існує ще один доказ цієї версії: найважливіші сільськогосподарські роботи завершувалися саме з приходом календарної осені, тому відпускати на навчання підростаюче покоління без особливого збитку для сім’ї можна було саме в цей час.

У Радянському Союзі 1 вересня набув статусу початку навчального року постановою уряду від 1935 р. Державне свято День Знань був заснований 1 вересня 1980 року відповідним Указом Голови Президії СРСР Л. В. Брежнєвим. Остаточно День Знань був закріплений у якості офіційного свята 1 вересня 1984 року. Що примітно, День Знань, незважаючи на визнання його офіційним святом, залишається навчальним днем.

У нашій країні у цього свята є свої традиції і специфіка.

Традиції Дня Знань 1 вересня

Як вже говорилося раніше, Перше Вересня — це свято початку навчального року. Школярі та студенти вирушають в навчальні заклади, щоб «гризти граніт науки», а викладачі — щоб допомагати їм у цьому. Всім вчителям у цей день дарують квіти, а також адресують вітання з 1 вересня у віршах і прозі. З телеекранів з Днем знань традиційно вітають вчителів і учнів перші особи країни.

Батьки починають підготовку до шкільних буднях заздалегідь. І ось, нарешті, в шафі висить новенький, з голочки, шкільна форма і спортивний костюмчик, письмові приналежності дбайливо укладені в яскравий ранець, ближче до вікна встановлено новий письмовий стіл (http://mebel-online.com.ua/stoli-pismenie) і зручний ергономічний стілець. Скоро-скоро знадобляться школяру і настільна лампа, і підставка для підручників, і книжкові полиці…

Ну, а в перший день вересня мами і тата младшеклассников, озброївшись фото — і відеокамерами, супроводжують до школи своїх дітлахів. Як приємно і зворушливо бачити своє повзрослевшее чадо, у святковій формі з букетом квітів стоїть на урочистій лінійці! Багато батьків не стримують сліз розчулення.

До речі, урочисті лінійки в школах — це одна з усталених традицій 1 вересня. У Внз і Ссузів лінійки не проводяться, але перший навчальний день від цього не стає менш святковим. Урочисте зібрання може проводитися лише для першокурсників. Студенти старших курсів 1 вересня, як правило, навчаються в звичайному режимі.

Особливу увагу в цей день приділяється першокласникам. На урочистій шкільній лінійці традиційно виконується ритуал «Першого Дзвоника». Старшокласник проходить урочистий коло по шкільному двору, несучи на руках, на плечах першокласника, дзвонить у дзвіночок. Дзеленчання дзвіночка в руках першокласника вторить шкільний дзвінок, який з цього дня буде відраховувати уроки і зміни для галасливої і веселою «шкільної братії».

На лінійці можуть вручатися нагороди: за активну участь у літніх роботах по ремонту класів, за активну громадську діяльність в шкільному таборі та інші. Також оголошується статистика про надходження недавніх випускників у вищі навчальні заклади. Нерідко в програму лінійки включаються сценічні номери, вокальні та танцювальні виступи. На щастя, існує безліч відмінних пісень радянських композиторів, присвячених школі і традиційно звучать на шкільній лінійці першого вересня. Пам’ятайте ось цю?

«У перший погожий вересневий день
Боязко входив я під світлі склепіння.
Перший підручник і перший урок,
Так починаються шкільні роки…»

Ще одна добра традиція 1 вересня — на завершення урочистої лінійки учні випускних класів беруть за руки першокласників і під звуки музики проводжають їх до навчальних кабінетів.

У Радянському Союзі зародилася ще одна традиція. Першим уроком нового навчального року став так званий Урок Миру. Вчителі читали лекції про силу і могутність рідної країни, про її велич, про ключову роль СРСР у встановленні дружби народів і зміцнення миру на Землі. Молоде покоління школярів і студентів називали майбутнім великої країни, закликали вчитися, осягати науки, переймати знання і досвід, щоб згодом стати гідними будівничими комуністичного суспільства. Незважаючи на формальний характер Уроку Світу, в цілому він мав позитивний ефект. Тим більше, що Радянський Союз дійсно був величезною і великою країною — цією супердержавою.

Коли починається навчальний рік в інших країнах?

У більшості держав колишнього СРСР і в Чехії двері навчальних закладів традиційно відкриваються 1 вересня, як і в Російській Федерації. За винятком Узбекистану, святкує 1 вересня День Незалежності. Навчання там починається 2-го вересня.

В інших країнах немає єдиної для всіх дати. Приміром, у Німеччині та Франції навчальний рік починається в період з серпня по кінець вересня. В Іспанії початок нового навчального року досі залежить від строків збору врожаю, і в кожній провінції країни ця дата своя. В Італії початок навчального року — 1 жовтня, в Японії — 1 квітня, в Грузії навчальний рік починається 20 вересня. В Австралії, на протилежному боці земної кулі, починають вчитися у лютому, тобто, за місцевим календарем — в кінці літа.

Одне з головних відмінностей першого навчального дня в зарубіжних країнах від нашої країни полягає у відсутності традиції дарувати вчителям квіти. Проблема «що подарувати вчительці» за кордоном неактуальна, оскільки будь-який подарунок може бути витлумачений як хабар.

Як би це дико не звучало, але навіть у ХХІ столітті є країни, де шкільна освіта не є обов’язковою. Можна взагалі не ходити в школу жителям Пакистану, Кенії, Гамбії, Лівану та деяких інших країн Африки і Азії. Відсоток неписьменних у таких державах досягає значного числа від усього населення. А адже ще в XVII столітті видатний чеський просвітитель і педагог Ян Амос Коменський, чиї праці багато в чому визначили образ сучасної школи, довів:

«Щоб людина стала людиною, він повинен отримати освіту».

Не дарма в нашій країні свято «Першого Дзвоника», що сповіщає про початок нового навчального року, є державним. Адже саме освіта є запорукою успішності нації в цілому і кожного громадянина окремо.

Привітання з 1 вересня у прозі

Знань ніколи не буває забагато! Сьогодні я вітаю вас з Днем знань! Бажаю успішних занять і відмінних оцінок! Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами та друзями! Бажаю, щоб у вашому житті ніколи не закінчувалася навчання, тому що вчення — світло, а неуцтво — тьма! То ж хай у вашому житті яскраво сяє світло мудрості та знань!

Привітання з першим вересня у прозі

Вітаємо вас з 1 вересня! В це свято ми хочемо вам побажати цікавих уроків у новому навчальному році, щоб вас любили учні, поважали і шанували, а так само щоб ви завжди були задоволені результатами своєї праці! Нехай все буде так, як ви завжди мріяли!

Привітання з днем знань в прозі

Сьогодні, 1 вересня, ранок особливо чудово: прокидається сонечко, і здається, що навіть дерева святково причепурилося до Дня знань – сиплють золотими, рудими листям на голову учнів, які поспішають до школи! Я вітаю тебе з початком ще одного навчального року і бажаю удачі і хорошого настрою!

Привітати з 1 вересня у прозі

Білими бантами, яскравими квітами, веселими шкільними дзвінками відзначений цей день в календарі! 1 вересня — довгоочікуваний, улюблений і хвилюючий день! Особливий він для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг. Прийміть наші найтепліші і добрі вітання з 1 вересня! І нехай у вашому житті завжди буде місце знанням і мудрості!

Офіційне привітання з 1 вересня у прозі

Шкільна пора — це чудова можливість проявити себе у навчанні, відчути смак першої закоханості, перших перемог, досягнень, і, звичайно, невдач. Адже саме таким шляхом з’являється життєвий досвід. Тому, дорогі учні, не дайте можливості світу не впізнати вас, і доведіть, що ви гідні кращого життя. Ставтеся до всього, що робите з відповідальністю. Не втрачайте життєвого оптимізму, ні за яких обставин. Світлих думок для здійснення гідних вчинків вам. З Днем знань!

Гарне привітання з 1 вересня у прозі

Перший день вересня. Для когось сьогодні дзвенить перший дзвінок, для когось- черговий або останній, а для багатьох дзвінки вже відлунали. Але ми неодмінно згадуємо це тихе, але наполегливе звучання. Воно спонукає дітей до знань, а дорослим дозволяє згадати значення цього свята — Дня знань. Всім бажаємо цікавої та пізнавальної навчання і роботи, успіхів і різноманітних відкриттів!

Привітання з 1 вересня учням у прозі

Вітаю тебе з днем знань, з 1 вересня! Я бажаю тобі, щоб знання в голові примножувалися, щоб бажання дізнаватися нове ніколи не відступала, і щоб найрадісніші моменти чекали тебе! Удачі, успіхів у всіх твоїх починаннях!

Привітання з 1 вересня від батьків у прозі

Сьогодні в школу поспішають усі – вчителі, школярі та їх батьки, адже сьогодні 1 вересня, день знань, які неодмінно щедро злетяться на ваші світлі голови, як листя з прикрашених дерев восени! Я вітаю вас із початком нового навчального року і бажаю добре вчитися, жити весело і частіше посміхатися!

Побажання з 1 вересня у прозі

Сьогодні у всіх школярів, а також їх батьків, свято – 1 вересня! Акуратно покладені в портфелі підручники і чисті щоденники, дожидающиеся п’ятірок… Напучуючи тобі в школу, в палац знань я бажаю тобі великих успіхів у навчанні, гарного настрою та незабутніх перерв!

Красиві слова вітання з 1 вересня у прозі

До 1 вересня школа прикрашена як палац, своїх вірних поданих – учнів, урочисто зустрічають добрі правителі – педагоги. Я вітаю тебе і бажаю поспішити на веселе свято, раніше за всіх увірватися в клас і весь рік вчитися напрочуд старанно і добре!

Офіційне привітання з днем знань в прозі

Вітаючи з Днем знань, хотілося б сказати, що без певного інтелектуального багажу неможливо обійтися ніде і ніколи. Як лікар без відповідних навичок не зможе допомогти хвороби, так і льотчик не зможе злетіти в синє небо. Так нехай кожному буде дано засвоїти і знати стільки, скільки він забажає.

Рубрики

 • Свята (51)
 • Новий Рік Змії (14)
 • Новий Рік Мавпи 2016 (12)
 • Різдво (10)
 • Новий Рік Дракона (6)
 • 23 лютого (3)
 • Новий Рік вівці (кози) 2015 (2)
 • 8 березня (2)
 • 1 вересня (1)
 • День матері (1)
 • 1 квітня (1)
 • Новий Рік 2014 (1)
 • Інше (3)
 • Коментарі до фото (1)

Пошук по щоденнику

Підписка по e-mail

Інтереси

Постійні читачі

Статистика

1. Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани! Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом – Днем захисника Вітчизни. Насправді – багато у нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – Батьківщину захищати, захищати свою хату, боронити свою правду – своєю силою і своєю волею. Сьогодні в кожному домі віддають данину поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив свою Батьківщину. Захисників Вітчизни вшановує вся Росія. Але найбільшу повагу вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину. Щиро бажаю вам доброго здоров’я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.

2. Зі святом вас, захисники Вітчизни! 23 лютого народ Росії святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. В інших вимірах живе й наше суспільство. Але не можна забувати, відкидати все те, що цьому передувало. Священною є пам’ять про нашу перемогу. Всі ті, хто носить почесне звання захисника Вітчизни, уособлюють всі етапи розвитку нашого славетного війська. Користуючись нагодою, хочу привітати Вас з Днем захисника Вітчизни, побажати міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги і успіхів в нелегкій праці захисника Батьківщини.

3. Вітаю Вас з Днем Захисника Вітчизни! Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

4. Шановні колеги! Щиро вітаю всіх із справжнім чоловічим святом – Днем захисника Вітчизни! 23 лютого – визначна дата для всіх чоловіків, хто колись мав честь носити погони і військову форму, а також – для всіх жінок, які з тривогою і гордістю чекали на повернення з лав Збройних сил своїх синів, братів, коханих. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників. Попри зміну часів і політичних систем, нині 23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Тому сьогодні я вітаю Вас зі святом. Здоров’я, витримки й нових фахових висот, щастя і родинного затишку кожному з вас!

5. Дорогі співвітчизники! Прийміть щирі вітання зі святом захисників і визволителів рідної землі, – Днем захисника Вітчизни. Свою вірність справі та заповітам героїв Великої Вітчизняної, полеглих і живих, ми покликані підтверджувати активною і свідомою участю в будівництві нової Росії – заможної, процвітаючої, знаної і шанованої у світі. Керуючись при цьому головним уроком війни і Перемоги, що її увінчала: великі цілі і великі здобутки по плечу лише єдиному і згуртованому народові. Бажаю вам, шановні співгромадяни, а перш за все дорогим нашим ветеранам, щастя, здоров’я і бадьорості духу, впевненості у собі і своїй Батьківщині.

6. Сердечно вітаю Вас з Днем Захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому ми зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Від усього серця бажаю Вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

7. Шановні захисники Вітчизни, прийміть найщиріші вітання до Дня захисника Вітчизни, Вашого професійного свята! 23 лютого вже досить давно протиставляється 8 березня, як свято чоловіків. Але сучасні умови розвитку суспільства призвели до того, що далеко не всі молоді люди служать у лавах збройних сил, і навпаки, дуже багато жінок обрали цю мужню професію. Тому цього дня хочеться поздоровити всіх, хто має чи мав відношення до захисту нашої Батьківщини і побажати їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та нескінченний запас енергії, яку б вони спрямували на справу захисту нашої Вітчизни від зовнішніх та внутрішніх ворогів. Зі святом Вас і всього Вам найкращого!

Вітаємо вас з Днем знань!

Це свято нікого не залишає в стороні. Букети гладіолусів і білі банти першокласників 1 вересня у будь душі викликають спогади про щасливу пору життя, коли світ навколо був новий, неизведан і чарівно цікавий. Нам відкривали його дивовижні секрети, мудрі і добрі люди – вчителі. Всі ми колись сиділи за партою, і свято першого дня осені – воістину всенародний.

Шановні педагоги! Ви обрали, чи, радше, стали обранцями найшляхетнішій професії. Праця вчителя, вихователя, викладача, майстра – неймовірно важкий, але вдячна. Ви віддаєте без залишку свою душу, виводячи інші душі у велике плавання життя. Спасибі вам, і низький вам уклін!

Дорогі школярі, студенти, курсанти! У ваших руках майбутнє області і країни. Від ваших сьогоднішніх успіхів в навчанні залежить, чи стане Кольський край передовим регіоном процвітаючою, щасливою Росії. Кожна ваша маленька перемога – хороша оцінка, успішно зданий залік, з повною віддачею зроблена самостійна робота – наближає нас до цієї мети.

Зі святом вас, друзі! Океан знань невичерпний, і, так чи інакше, ми вчимося все життя. Хай ніколи у нас не згасне інтерес до нового, і нехай всі набуті знання йдуть тільки на користь!

Губернатор Мурманської області Марина Ковтун

Голова Мурманської обласної Думи Василь Шамбір

Головний федеральний інспектор в Мурманської області Володимир Лосєв

Comments are closed.