Привітання 1 вересня листівки

0

Продовжуємо публікацію листівок часів СРСР. Листівки, плакати ще зовсім недавно користувалися величезною популярністю. Вітальні картинки, на яких можна було написати щось від себе, використовували всі, так як альтернативи деколи просто не було. Тому радянські художники використовували цей пласт культури і активно створювали все нові і нові зображення. Багато з тих, що представлені тут, напевно згадають і дізнаються ті, хто застав це нелегка і щасливий час. Такі звісточки з минулого викликають ностальгію за минулими часами і веселі спогади.

У цій добірці листівок СРСР хочу представити привітання на 1 Вересня. Може бути, кому-небудь і зараз прийде в голову привітати з першим днем навчання та осені в такій оригінальній ретро-формі.

Через 1 вересня пройшов кожна людина нашої країни. В цей день всі діти йдуть до школи та інші навчальні заклади. Звичайно, найбільш пам’ятним є похід перший раз у перший клас. Море емоцій, нові друзі, перші вчителі, які дають тобі в руки квиток у життя. Звичайно, незабаром від цих щасливих перших днів, у багатьох не залишається і сліду, але це не суть. Як би не була складна навчання, її «наслідки» залишаються з кожним з нас назавжди. Перше вересня у День знань, коли нарядні діти йдуть з квітами до школи обов’язково викликає в кожному теплі почуття. Шкода, що цього ніколи не повернути, а дитинство пішло так далеко, що воно здається тьмяним маячком, який віддаляється все далі і далі.

Comments are closed.