Поздравление_с_новым_учебным

0

Сьогодні знову новий клас,
А серце шукає тих, вчорашніх.
І знову місяць звикати,
З сумом впоравшись відважно.
Здоров’я Вам, душевних сил,
Любові, удачі і везіння.
Учням відкрийте світ,
А їм шукати шляхи

3. Не бігайте по класу на перервах, а то можете ненавмисно розбити вазу або впустити золоте яєчко. І мені тоді доведеться висиджувати нове яєчко, не золоте, а просте. (курочка Ряба)

4.
Вітаю всіх першокласників! Бажаю набиратися розуму і обов’язково навчитися читати. А то коли папа Карло подарував мені абетку, я проміняв її на квиток в ляльковий театр, про що дуже шкодую. Бережіть ваші підручники! (Буратіно)

5. Якомога старанніше вчитеся в школі, і не тільки наукам. але і ввічливості. А то до нас одного разу в гості прийшла дівчинка Маша. Вона з’їла нашу кашу, зламала стільчик Мишка і навіть валялася на наших ліжках! (Три ведмеді)

6. Я теж мрію піти в школу, як ви! Якби я вчилася в школі, то дізналася б, що Вовк

Для багатьох 1-го вересня починається новий рік, новий навчальний рік.
Нехай він приведе до нових знань і відкриттів, які обов’язково принесуть успіх, щастя, успіх і професійне зростання. Вчіться і живіть захоплено! З новим навчальним роком!

1 вересня — свято першого дзвоника, свято білих бантиків і нових портфелів, свято твій і мій! Всі дороги сьогодні ведуть до школи. Ошатні дітлахи гордо крокують вулицями в очікуванні нових навчальних днів, домашніх завдань і п’ятірок у щоденниках.

І першокласники та першокурсники сьогодні вступають в абсолютно нове життя, тому сьогоднішнє свято для них мабуть самий хвилюючий, як і перше і нове.

Побажаю щастя і добра
Щоб очі твої вічно сміялися,
Удачі, не старіючого серця,
Щоб на дорозі було менше перешкод.

Побажаю міцного здоров’я і великої любові,
Ніколи не сумуй!
Міцного здоров’я, світла. краси,
Багато радості, веселощів.

Побажаю сонечка, радості, миру,
Ніколи хай фарт не вичерпається
Здоров’я, удачі і любові,
Побільше цікавого нам розповіли.

Нехай округлюються риси,
Світило сонце кожен день
Побільше знань і маса відкриттів
Величезних успіхів тобі у всьому і скрізь.

Бажаю щоб тобі завжди щастило,
Щоб всі мрії збувалися
Здоров’я, щастя і везіння
Багато щастя мало бід.

Нехай радують друзі!
Ніколи не знати сліз,
Побільше щастя ми тобі бажаємо
Перемог тобі, нових перемог.

Нехай ллється щастя просто за краї.
Щоб домагався свого.
Здоров’я, щастя побажати!
Побільше сил і натхнення.

Хай буде все у тебе чудово,
Ніколи не відступати,
Удачі, трепету, завжди благополуччя,
Щоб на дорозі було менше перешкод.

Бажаю бути завжди під захистом
Ніколи не міняйте свої принципи
Удачі у навчанні, у справах нових сил,
Побільше щастя в особистому житті.

Нехай в житті буде лише успіхи,
Ніколи не підводило, щоб здоров’я.
Побільше радості і без клопоту
Успіхів тобі у всьому.

Перший день червня, в перший день літа. Школяры в країні пішли на заслужений відпочинок. А ось в армії сьогодні перший день літнього навчального періоду навчання розпочався. Адже армія навчається два рази в році: зимовий період навчання з 1 грудня по середину квітня і літній з 1 червня по середину жовтня. Між ними три місяці віддається на підготовку до чергової навчанні.

Правда в часи сердюковских реформ була спроба перейти на один навчальний період: з 1 січня по 30 жовтня але, на жаль, спроба була не зарахована. Армія після усунення Сердюкова перейшла на звичний, дідівський спосіб навчання.

Згадаймо, як це відбувається. Загальна побудова частини (частин), мітинг з Гімном Росії, привітання командування і триразовим «Ура», а потім суспільно-державна підготовка до примірної темою:

Росія в системі міжнародних військово-політичних відносин. Завдання особового складу на літній (зимовий) період навчання.

Зазвичай цю тему проводить командир частини для всього особового складу у клубі частини. В цій темі після окреслення міжнародного становища, першими пунктами загроз для Росії завжди йшли:

розширення НАТО на Схід, посилення Китаю, міжнародний тероризм та ісламський фундаменталізм і тд.

Завжди слухаючи цю тему і проводячи заняття з цієї теми з особовим складом, я сміявся про себе. Адже головну загрозу для світу і Росії, в тому числі ніколи не називали вголос:

Імперська політика США спрямована на встановлення світового панування «обраної» (не моє-Обами слово) нації — американського народу.

Так Америка-велика країна, так для світу її цивілізація зробила багато, особливо в побутовому плані для життя людей, але і бід вона несе дуже багато. Особливо після зникнення з політичної карти світу СРСР. Не буду перераховувати, всі ми бачимо, що творять США і їх сателіти в світі.

Щодо посилення Китаю і загроз для Росії, розповідаючи про це солдатам, я задавав питання:

— Від Пекіна до Владивостока 400-500 кілометрів, а від Москви до Владика 9000, так чому місто на Тихому океані наш, а не п’ятитисячолітню імперії, як люблять козиряти своєю старовиною китайці.

Відповідь, думаю, зрозумілий, не потрібна наша земля китайцям, у них у самих до 40% територій не освоєно. Тому в найближчому майбутньому нам не треба боятися китайців, хоча тримати вухо гостро, адже «Схід справа тонка Петруха». До речі китайці досі пам’ятають нашу допомогу у ІІ світовій війні, і після, і багато хто вважає нас братами.

Тепер же, швидше за все в цій темі, що спускається для навчання особового складу, загрозу посилення Китаю не згадують, адже Китай тепер майже брат і союзник.

Міжнародний тероризм та ісламський фундаменталізм звичайно страшна річ. Але варто припинити підживлення його ззовні, ті ж штати і саудити у головних спонсорів складаються, і почне його загасання, перетворюючись з міжнародної проблеми у регіональні, які під силу суверенним державам вирішити. Згадаймо Лівії, поки полковник Каддафі тримав узду на «ісламістів», і країна процвітала, варто було Захід рило криваве туди всунути, і запанував хаос, кров, війна всіх проти всіх.

На жаль, США потрібен хаос для порятунку самих себе, а ще краще заварити світову бійню, як вже раніше траплялося двічі. Ось тоді світової вампір насититься кров’ю мільйонів (золотом світу) і відвалить трохи на відпочинок від тіла людства. А для світової війни кров з носа треба участь Росії в ній. Адже світова війна без Росії це регіональний конфлікт. Для втягування нас у світову війну і були затіяні останні конфлікти: Сирія і головне Україна. Адже заокенцы розуміли, що у випадку з Україною Росія не промовчить. Так і вийшло, не промовчала…

Втім, заговорився я. Російську армію з новим навчальним роком і військовослужбовцям успіхів в осягненні військової науки. Пам’ятайте слова Володимира Ілліча Леніна:

Наш лозунг повинен бути один — вчитися військовій справі справжнім чином…

Ось і настав новий навчальний рік. Думаю, що для кожного з нас він буде цікавим, пізнавальним, особливим.

Цей навчальний рік дійсно особливий. Він ювілейний: 50 років тому Краснодарський державний інститут культури вперше відкрив двері студентам. Сьогодні я перш за все хочу привітати першокурсників. Вступивши в наш інститут, ви зробили важливий вибір у житті! Адже саме культура зберігає і передає традиції, які забезпечують спадкоємність поколінь і єдність суспільства.

В інституті працюють видатні педагоги, майстри культури, які не просто навчать вас працювати, але і розкриють найдивовижніші таємниці професії.

Впевнений, що знання, отримані вами в найближчі роки, допоможуть внести гідний вклад в розвиток російської культури, а досвід, набутий тут, допоможе стати не тільки професіоналами, але і гідними громадянами нашої країни.

четвер, 24 грудня 2015 р.

Привітання з новим навчальним роком учнів

Прикольні поздоровлення учнів на 1 вересня

День знань – знову в школу прагне дітвора.

Йдемо, тримаючись за руки, до шкільного двору.

Адже попереду навчання, відкриттів цілий рік,

Сміливіше, малюк, в дорогу, тебе чекає перемога!

Нехай важкі задачки вирішуються легко,

Відгадай. чому раптом поникла природа? Підкажу:

Вітаю з початком навчального року!

Осені день перший, найбільш ранній —

Перші з дерев кружляють листи.

Знають цей день як День знань:

Білою шаллю вкрилися поля і ліси,

Сніг іскриться в морозному тумані.

Новий рік нам несе водяна Змія,

Доброї гостею, з глибин океану.

Захоплює її дорогоцінний наряд,

Дивовижним, казковим блиском.

Відступають зловісні біди і морок,

1 вересня — день знань 2016 — поздоровлення в прозі — привітання своїми словами

Дорогі друзі! З величезним задоволенням хочу привітати всіх нас з 1 вересня. Після спекотних літніх канікул ми, відпочили, набралися нових сил, приступаємо до нового навчального року. Всім учням бажаю легко і з ентузіазмом отримувати нові знання. Вчителям ж побажаю багато терпіння, енергії та натхнення. Нехай цей навчальний рік буде сповнений яскравих подій, перемог і звершень!

Дорогі першокласники, вітаємо вас з першим у вашому житті Днем знань! Сьогодні перед вами відкривається нова сторінка життя — шкільна пора. Нехай вона буде наповнена яскравими враженнями, корисними знаннями, дивовижними відкриттями. Бажаємо вам терпіння, здоров’я, сил і енергії!

Дорогі учні та педагоги! Мені приємно привітати вас у цей радісний для всіх день, в цю точку відліку нового навчального року. Дуже сподіваюся, що ви відмінно відпочили і тепер з новими силами будете підкорювати нові вершини. Нехай цей рік знаменується для вас важливими перемогами, які вироблять і зміцнять у вас позитивні якості, такі як працьовитість, воля, прагнення до успіху.

День сьогодні непросто цікавий, а неймовірно захоплюючий і пізнавальний, адже цей день розкриває багато чудових, дивовижних, інтелектуальних граней. Сьогодні, беруть початку всі знання, адже саме сьогодні починається навчальний рік, який, безсумнівно, принесе багато нових відкриттів і вражень. У День знань, мені хотілося б побажати тобі прагнень, яскравості, захопленості і позитивних емоцій. Знайди себе у світі наук, і тоді, ти зумієш відкрити для себе нові, дивовижні перспективи!

В День знань ми вітаємо всіх учнів, бажаючих отримати найкращу освіту, знайти своє місце у житті і принести користь суспільству. Але, найголовніше, ми від усієї душі вітаємо першокласників, які роблять перший складний крок на шляху до знань. Ми завжди готові підтримати вас і допомогти впоратися з труднощами, які можуть здатися нездоланними. Знайте, що будь-які труднощі можна вирішити, якщо докласти старання і старанність. Вітаємо!

Дорогий другокласник, з днем знання тебе! Сьогодні ти вже вступив на знайому дорогу знань. Рік тому ти прийшов нетямущим першокласницею, недовірливо робив перші кроки, пізнавав захоплюючий світ цифр і букв. Тепер ти сміливо дивишся вперед, поруч надійні друзі і знайомі наставники вчителя. Нехай в цьому році, тебе чекають тільки успіхи, відмінні оцінки і нові відкриття. Зі святом, малюк!

Вітаю милого третьокласника з днем знань! Хай новий навчальний рік відкриє для тебе двері до нового потенціалу і прагнення до наук. Не опускай руки і не вішай ніс, як би не був тернистий твій шлях до знань. Пам’ятай, уважність, послух і адекватне сприйняття вчителя — важливі складові твого успіху. Розвивай свою пам’ять, відкривай у собі блискучі здібності, збирай грамоти і п’ятірки. Зі святом, учень!

Перше вересня-я-я-я! Студеент. Повертайся в життя після літнього веселощів! Не забудь як слід відзначити початок нового навчального року, щоб він видався вдалим та багатим на п’ятірки. З 1 вересня!

Коханий мій синочок (ім’я)! Нехай граніт науки буде для тебе м’яким, мов пломбір, нехай вчителі звертаються до тебе по імені-по батькові, нехай перерви здаються уроками, а уроки — переменками. Але не засмучуйся, якщо відразу не помітиш цього, адже все пізнається в навчанні.

Уроки країнознавства Німеччини

Уже протягом двох років у початковій школі а. саме, спочатку в 3-му,а потім і в 4-му класі» А» працює дивовижний гурток, в якому хлопці вивчають багато німецькою мовою,чого немає в програмі самого предмета.Вони розгадують кросворди,читають дитячі журнали,вчать вірші і ставлять міні-вистави.Викладач групи-заслужений вчитель Баллер Е .Е

35-річчя Музею Бойової Слави

З початком нового навчального року!

ШАНОВНІ ШКОЛЯРІ, СТУДЕНТИ, ПЕДАГОГИ, БАТЬКИ! ДОРОГІ ІВАНІВЦІ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань!

Перше вересня в нашій країні — один з найулюбленіших свят. Радісне та схвильоване настрій в цей день у педагогів, учнів, батьків, проводжаючи дітей до школи, і, звичайно, у першокласників, для яких сьогодні прозвучить перший шкільний дзвінок. Ви стали школярами: ступили на дорогу, що веде у доросле життя. Вас чекають щасливі відкриття, добрі друзі, цікаві зустрічі і серйозна праця.

Для старшокласників новий навчальний рік стане вирішальним роком — роком вибору професії, вибору життєвого шляху. Мені хочеться, щоб він був вдалим і щоб ті випробування, які вас чекають, були пройдені з честю. Дорогі хлопці! Я щиро бажаю вам, щоб школа стала для вас вдалим стартом у велику доросле життя. Гарну освіту в школі – запорука майбутнього успіху в справах і професії, кар’єрі і у відносинах з людьми. Грамотна, ерудована, освічена молодь потрібна Росії. Вчіться, набирайте знання, ростіть добрими і порядними. Дерзайте! Все у ваших руках – ваше майбутнє і майбутнє Росії!

Дорогі педагоги, нехай новий навчальний рік буде трохи краще, ніж попередній, нехай успіхи наших учнів стануть яскравіше і помітніше.

Від душі бажаю всім успіхів, творчих відкриттів, нових цікавих ідей. Будьте здорові і щасливі!

ЗІ СВЯТОМ! З ДНЕМ ЗНАНЬ!

перший заступник керівника

фракції «Єдина Росія» у Державній думі.

ДОРОГІ УЧНІ ПЕТРІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ,

Від усієї душі вітаємо вас з початком нового навчального року. Хочеться сказати, що час навчання у школі для багатьох людей є самим яскравим, радісним, цікавим у житті. Це залежить і від самих учнів, і від педагогів. В цей день ми бажаємо хлопцям добрих і відмінних оцінок. Вчителям — здоров’я, терпіння, доброти і творчого підходу до своєї діяльності.

У цьому році є ті, хто вперше переступає шкільний поріг — це наші першокласники. Нехай школа стане вашим другим домом.

Адміністрація і Рада Петровського міського поселення.

ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ, УЧНІ, СТУДЕНТИ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

1 вересня – це день, наповнений радістю, квітами і посмішками. Сьогодні навчальні заклади знову відкривають свої двері для всіх, хто прагне до знань! Роки навчання залишають у нашій пам’яті, мабуть, самі теплі і приємні спогади. Ми пам’ятаємо про першого вчителя, допомагає пізнати світ, про товаришів, які навчили віддано і вірно дружити, про перше кохання.

На сьогоднішній день регіональні влади докладають максимум зусиль, щоб все більше шкіл Івановської області були оснащені новим навчальним обладнанням та сучасними комп’ютерними класами. Якісна освіта завжди було і залишається одним із пріоритетів державної політики. Регіональні влади і далі будуть продовжувати сприяти його розвитку.

Дорогі хлопці! Бажаємо вам цікавих уроків і відмінних оцінок. Будьте допитливі і працьовиті. Постарайтеся отримати як можна більше різноманітних знань. Сьогодні перед молодими фахівцями відкриті всі шляхи для самореалізації, і її заставою виступає високий рівень освіти.

В цей день неможливо не згадати про заслуги людей, які вкладають у наших дітей свої знання і душу, діляться досвідом. Шановні вчителі! Ви виховуєте достойних громадян нашої країни. Бажаємо вам терпіння і успіхів, а також висловлюємо щиру подяку за ваш труд і самовіддане служіння Росії та іванівської краю.

Щастя, благополуччя вам і вашим близьким!

З повагою, М. А. МЕНЬ, губернатор Івановської області.

голова Іванівської обласної Думи.

ДОРОГІ ДІТИ, УЧНІ, СТУДЕНТИ!

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ І БАТЬКИ!

Прийміть сердечні вітання з початком нового навчального року і Днем знань! Перше вересня — свято не тільки для школярів і студентів, викладачів і батьків, це особливий день для всіх, чия пам’ять свято береже кращі роки шкільного та студентського життя. З цього дня у кожного з нас починалася або починається хоч важка, але дуже захоплююча дорога. Це цікавий час зустрічей і відкриттів, надій і прагнень, свято дружби і нескінченного дитинства.

В цей день шкільні двори наповняться гулом дитячих голосів, переливистым дзвоном дзвіночка,- звіщає про початок нового навчального року.

Відпочивши за літо учні сядуть за парти, щоб з новими силами продовжити подорож за знаннями.

Від душі вітаємо з цим вічно юним святом всіх учнів шкіл, училищ, коледжів, технікумів, вузів, а також їх батьків.

Особливі наші вітання вам, дорогі вчителі, людям, які віддають всі свої сили, знання і досвід підростаючому поколінню, чимало зробили для того, щоб організовано, підготовлених класах розпочався новий навчальний рік. Ми вдячні вам за високу свідомість і витримку. Кожне досягнення ваших учнів — це ваша особиста перемога.

Від душі бажаємо всім успіхів в оволодінні безконечним багатством знань, ніколи не зупинятися на досягнутому, не втрачати бадьорості духу та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай процес навчання буде не тільки корисним, але й цікавим.

Сподіваємося, що новий рік принесе вам радість людського спілкування, успіхи і досягнення, зміцнить духовні та моральні орієнтири, стане ще одним значним кроком на шляху до заповітної мети.

ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Щасливої вам подорожі по шкільній країні знань!

глава Гаврилово-Посадського муніципального району,

Дорогі друзі, шановні колеги! Від усієї душі вітаю Вас з початком нового навчального року! Нехай цей рік принесе Вам здібних, старанних учнів, масу нових творчих ідей і перемог! Здоров’я, терпіння і особистого сімейного щастя!

Знову літо позаду, і знову діточок
Покликав до себе вересень черговий,
І ось вже осінь до вас поспішає ледь чутно,
Але душі ваші повняться навесні!
Вирує кипуче часу теченье,
І немає йому ні краю, ні кінця…
Нехай у День знань наші привітання
Зігріють ваші душі і серця!

Ще раз зі святом Вас!

Дорога Наталю! Вас теж зі святом , З Новим Навчальним роком! Удачі,щастя, здоров’я, нових ідей, прекрасних постановок і уважних старанних дітей!Дякую, Вам!

Спасибі! І вас зі святом. Талановитих вам дітей

Наталія! Прийміть взаємні привітання з початком навчального року! Нехай він принесе багато натхнення, радості, удачі та перемог!

Дякую, всім за привітання! І тим, хто привітав мене тут в коментарях і тим, хто написав на пошту!

Шановна ,Наталя! дякую за привітання.Зустріли 1 вересня новим виступом ансамблю » ГОРОШИНКИ»!.Рік почався энских побеергично,весело і яскраво! Бажаю вам творчих перемог,здоров’я,молодості і любові!

Довбиш Наталія Reply:
вересня 1, 2011 at 22:23

Спасибі! Почалися робочі будні…

Спасибі велике. Всім удачі і творчих успіхів

Наташа, з святом! Здоров’я, сил і творчих Вам успіхів!

Довбиш Наталія Reply:
вересня 1, 2011 at 22:52

Велике спасибі! Вони мені дуже потрібні… 🙂

НАТАЛЯ,ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ ЗА ВСЕ СПАСИБІ! ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ ВАМ І ВСІМ ХТО РАЗОМ З НАМИ НА ЦЬОМУ САЙТІ ! З СВЯТОМ ДОРОГІ.

Довбиш Наталія Reply:
вересня 2, 2011 at 9:21

Шановні колеги. З початком навчального року.
Нехай він буде вдалим, неважким, цікавим, значним і успішним.

Спасибі величезне за привітання і за все що ви робите)))Здоров’я, удачі і творчого натхнення вам)))))

Дякую за привітання,за допомогу, за підтримку, всіх вам благ.

Всіх з святом! нехай новий навчальний рік принесе багато нових творчих ідей і нехай вони втіляться в життя!

Наталя, дякую Вам за привітання. Ви велика розумниця, що зробили цей блог.
Особисто для мене це багато значить. Я все літо скачувала у Вас різні матеріали. І Зараз, на початку навчального року, я відчуваю, що можу дати дітям набагато більше, що у мене багато цікавого матеріалу, що я можу , нарешті, отримати потрібну мені інформацію від компетентного людини. Це, як кажуть, дорогого коштує.

Спасибі Вам ще раз.

Велике спасибі за привітання і матеріал! А особисто Вам хочеться побажати величезного жіночого щастя, нам без нього нікуди.

Довбиш Наталія Reply:
вересня 2, 2011 at 23:13

Спасибі! Це дійсно важливо, щоб сім’я завжди була поруч і підтримувала у всьому.

Наталя та всі, всі, всі….Творчого Вам навчального року, побільше терпіння і натхнення. Наталя, дякую Вам за Вашу активну життєву позицію, за Ваш досвід, знання і бажання допомогти:))

Спасибі! Всіх зі святом і творчого натхнення.

СПАСИБІ! І ВАС ЗІ СВЯТОМ!ТВОРЧИХ УСПІХІВ.

Велике спасибі! Всіх з новим навчальним роком!

Spasibo,vsem uspehov !!Esche ras spasibo sa Seit

Велике спасибі. Я хореограф з великим стажем давно і непогано працюю , ніби й розмовляти вмію і передавати думки та доносити. Що то прочитаю у вас подумаю, а що б я сказала,посоветывала, а ви раз і в точку. Молодець ви Наталія. Велике вам спасибі за вашу титанічну методичну роботу у наш непростий час . Нехай не збідніє рука, що дає. Ще раз велике спасибі.

Довбиш Наталія Reply:
вересня 5, 2011 at 15:59

Просто багато хто ситуації прожила на власному досвіді, тому і відповіді на багато питань є, але все одно не на все. І групу створила почасти через це, якщо я не можу дати відповідь, хто з колег зміг. Не дарма кажуть: «вік живи, вік учись» — народна істина.

Юлія Шмельова
Сценка-привітання з новим навчальним роком співробітникам ДОО від дітей

(Цю невелику інсценізацію можна використовувати і для привітання співробітників на День дошкільного працівника).

На сцені кілька дітей, як би зустрічаються в садку після літнього відпочинку.

1 хлопчик. Макс, привіт! В селі був?

2 хлопчик. Так, з дідом щуку я ловив.

1 дівчинка. А я в Туреччину літала!

2 дівчинка. А я в Ялті засмагала!

Разом. Весело ми відпочивали,

Але по садку нудьгували!

3 дівчинка. З мамою в групу ми прийшли,

Разом руки розвели:

Фарба свіжа блищить,

Меблі нова варто.

Зайчика, ляльки, м’ячі

Куплені для дітвори.

3 хлопчик. Може, не туди потрапили?

1 дівчинка. Переплутали поверх?

3 дівчинка. Ні, туди! Адже нас зустрічає

Вихователь любий наш!

1 хлопчик. Тут, поки ми відпочивали,

Педагоги не дрімали.

У них безліч ідей

Для розвитку дітей!

2 дівчинка. Чекають нас знову розваги,

2 хлопчик. Будемо спортом займатися!

3 дівчинка. Пісні співати, ліпити!

3 хлопчик. Дорогі освітяни!

Вітаємо вас зараз!

У всьому світі не знайдеш

Дітям відданіше вас!

1 дівчинка. Ми вас дуже любимо!

І коли підростемо,

Ніколи не позабудем

Разом. Дитячий сад – другий наш дім!

«З Новим роком!» Сценарій свята для дітей 4-6 років в центрі розвитку дітей Сценарій рекомендований для організації змістовного дозвілля дошкільнят у дитячому садку, в установі додаткової освіти, в центрах.

Колективна робота батьків і дітей «Новорічна листівка «З Новим роком!» На заклик до батьків дитячого саду №283 р. Пермі, про оформлення до новорічних свят,відгукнулися всі! Вирішено було виготовити колективну.

Листівка «З Новим роком!» Ось вже 2014 рік закінчується, і ми вже думаємо як зустріти Новий рік, пишемо сценарії, робимо вироби, малюємо ялинки і інші малюнки на новорічну.

Привітання з Новим роком та роздуми на тему… Здрастуйте, дорогі друзі, колеги та гості славного сайту МААМ! Вже залишилося мало часу до самого загадкового й чарівного свята.

«З наступаючим Новим роком!» Стінгазета — колективна робота дітей і вихователя всі чекають Нового року дорослі й діти, з надією, що він буде кращим,ніж попередній. А насправді, все просто,потрібно просто навчитися.

З Новим роком! Новий рік вже прийшов в наш «Теремок» весь дитячий сад сяє гірляндами, мішурою, дощем і ялинковими іграшками. В очах дітей проглядається.

Стінгазета «З новим роком!» Новий рік -це свято чудес,чари,виконання бажань. В очікуванні свята ми з хлопцями намалювали стінгазету,якою привітали.

Стінгазета-привітання «З Новим роком!» До кожного свята, червоного дня календаря, ми з дітьми робимо стінгазети–привітання. Всі діти без винятку беруть активну.

Стінгазета «З Новим роком!» Стінгазета «З новим роком!» Ось вже багато років в дитячому саду, стало традицією малювати стінгазету до новорічного свята. Діти чекають.

Стінгазета «З Новим роком» Новий рік — казкове і довгоочікуване свято для дітей і дорослих. В це свято хочеться всім побажати всім виконання бажань. Ми.

Comments are closed.