Поздравление_ко_дню_леса

0

Здрастуйте, шановні читачі, гості, друзі. 7 лютого Даші виповнилося 6 років! Уявляєте, 6 років. Здається, що тільки вчора вона була така маленька, що містилася у мене на одній ручці, вчилася ходити і говорити. А зараз переді мною стоїть маленька леді, яка має свою думку, яка чітко розуміє, що вона хоче в цьому житті і як цього досягти. Дашка має хитрістю від народження, якої у мене і в помині немає, вона дуже творча, і одночасно з цим любить точні науки. Вона така, про яку я мріяла, який собі її уявляла і мені хочеться вірити, що я теж така, про яку вона мріяла 🙂

Дашулькин день народження в цьому році ми відзначали в невеликому ресторані з дитячою кімнатою. Ми вже святкували там її триріччя і вирішили в цьому році також відсвяткувати свято не вдома (і дуже добре. ), нас смачно нагодували, а від послуг аніматора я відмовилася, так як обіцяла Даші провести свято в стилі Фей Літнього і Зимового лісу. Отже, наше свято.

Для початку ми з дівчатками поговорили про те, де опинилися. А ми опинилися в чарівному лісі, вони маленькі феї: Дінь-дінь, Розетта і Незабудка. І в центрі цього лісу є дерево, яке зберігає в собі чарівну пилок, завдяки якій феї літають. І ось цю саму пилок викрав злий троль.

Троль сховав чарівну пилок у найдальшому кутку лісу у великій скрині. Але от біда, заховав він не в лісі фей, а в якомусь іншому, казковому лісі, і треба вгадати, в якому саме.

Зачитую розповідь, а дівчатка називають казки, які впізнали в ньому і остання казка в оповіданні та, в якій троль сховав скриня з пилком.

Лягла Снігова королева спати на горошинку, але заснути не змогла, тому що Бременські музиканти всю ніч грали музику під вікном, а Кіт у чоботях танцював з Попелюшкою, а Хлопчик з пальчик з Червоною шапочкою співали пісні.

(7 казок: «Снігова королева», «Принцеса на горошині», «Бременські музиканти», «Кіт у чоботях», «Попелюшка», «Хлопчик-мізинчик», «Червона шапочка».)

Феечки зрозуміли, що скриня захований у лісі з казки про червону шапочку і тепер їм треба туди потрапити, але вони не можуть долетіти. Тому їм потрібно пройти крізь усі казки.

Ми стали грати в пантоміми, кожна фея дістає по 1 записці з мішечка, читає назву героя і показує його іншим феечкам. Герої тільки з казок, які феї дізналися тільки що прочитаної історії.

Коли дівчатка вгадали всіх персонажів: трубадура, попелюшку, снігову королеву і т. д. ми опинилися в потрібній нам казці.

Ось ми і пройшли через всі казки і потрапили в потрібний нам ліс. Перед нами пролягло болото, через якого потрібно перейти по купинах. Йти потрібно по черзі. У кожної феї є всього 2 купини, які треба переставляти. Але купини допоможуть перейти тільки, якщо фея кожен раз буде називати новий предмет, який підходить під опис на купині:

  • називати кругле
  • назвати зелене
  • назвати колюче

Наприклад, поклала Даша купину з написом «Кругле», називала яблуко, зробила наступний крок – сонце – м’яч і т. д. І так поки не добралася до краю болота.

Болото позаду. Попереду темний ліс. В лісі дуже багато звірів і птахів і потрібно просуватися акуратно, щоб нікого не зустріти і не потурбувати. Ведучий підкидає повітряна куля. Поки він летить, можна ворушитися, торкнувся підлоги — всі повинні застигнути і не посміхатися. Хто не застиг — вибуває з гри. Ось Таким чином ми пройшли і через ліс.

І потрапили в самий його дальній кут, де захований скриня з пилком. Але просто так розкрити скриня у нас не вийде, треба зняти заклинання троля. Ведучий пускає мильні бульбашки (у нас це був Рома), а дівчатка мечами з повітряних кульок (у нас це довгі кульки-сосиски) повинні встигнути сшибить всі бульбашки.

Скриня знайдений! Дістали його феї з-під корчі, але дивляться, закритий він на 7 печаток. Феї встають у коло, в центрі якого лежить скриню, загорнуту в кілька шарів подарункового паперу. Дівчатка під музику водять танок навколо скарби. Як тільки музика зупиняється – феї повинні швидко розгорнути один шар упаковки. Гра продовжується до тих пір, поки з скарб не будуть зняті всі шари упаковки.

Коли скриня розпакували, на ньому збоку виявили дірку для руки. Кожна фея може засунути руку в скриню тільки 1 раз. Їй потрібно знайти посудину з частиною пилку і дістати його. Чарівний пилок можна зробити тільки, змішавши всі три частини. Для пилку я взяла пластикові бульбашки, насипала в них соду упереміш з блискітками різних кольорів. В окремий пухирець налила растрів лимонної кислоти.

Тепер треба переконатися, що пилок чарівна. Висипаємо В миску пилок з трьох пляшечок і капаємо чарівної рідиною, пилок починає шпеть і пінитися, значить чарівна.

Забула написати, що за кожне завдання феї отримували шматочок пазла з картою чарівного лісу і коли всі завдання були виконані, вони склали пазл в єдину карту і вона перенесла їх до дерева в чарівний ліс фей. Клеєм пва дівчинки нанесли на дерево візерунки і посипали його чарівної пилком! Дерево ожило!

Всі отримали кіндер-сюрпризи з феями.

Потім маленькі феї самі майстрували іграшок з довгих повітряних куль (я їх боюся), а вони самі крутили собак, мишей і всякі інші штуки. Як? Для мене загадка, я не вмію.

Далі був смачний торт, який я спекла сама, фото сесія і просто божевільні ігри в дитячій кімнаті з лабіринтами, гірками, басейном з кульками і т. д.

Свято вдалося! Доню, з днем народження.

p/s/ для фото сесії всі елементи вирізала сама з картону. Надихнулася прекрасним профілем у инстаграмме @man4uge

Home «Forums» All Fathers » привітання з днем народження подрузі прикольні смішні проза

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by MeganBeize 2 days, 20 hours ago.

https://clck.ru/DTo8x – Прикольні привітання на телефон ТУТ>>>> –

прикольні поздоровлення подруги з тридцятиріччям
прикольні поздоровлення чоловікові з 30 річчям весілля

з днем радянської армії прикольні поздоровлення
прикольні привітання з ювілеєм у прозі жінці
привітання з 23 прикольні короткі смішні

привітання з днем народження чоловікові віктору прикольні

прикольне привітання з днем компанії
прикольні привітання з днем народження фірмі
короткі привітання з днем народження дочки від папи прикольні

привітання з ювілеєм-55 років мамі від сина жіночі короткі

прикольні привітання до дня працівників лісу
прикольні сценки привітань з днем весілля
прикольне привітання з днем народження чоловікові від блатного чебурашки
прикольні привітання до дня вчителя біології
привітання з днем весілля 9 років прикольні

прикольні привітання для жінок-52 роки
привітання з днем молоді прикольні
вітання колегам з 1 вересня прикольні

прикольні привітання з ювілеєм-55 років жінки у віршах

сценарій привітання вчителів на день вчителя
смс привітання з днем народження молодої жінки жіночі короткі
зайчик зубі прикольні поздоровлення
прикольні привітання з новим роком мавпи
привітання 55 років чоловікові одному прикольні
з новим роком, прикольні поздоровлення коханому
прикольні привітання начальника з гумором короткі

привітання подрузі на новий рік

привітання для бухгалтера прикольні

з 8 березня прикольні поздоровлення відео з днем народження

Ти прийдеш просити вибачення, Я не вижену тебе. Та й навіть, якщо дарувати такі роздягнені листівки без особливого умислу, то все одно вони просто обов’язково порадують іменинника до глибини душі. Я хочу, щоб все це мені не здавалося. На картинці напівоголена дівчина прикриває соски руками з трояндочкою між цицьок Природно, на кожній такій еротичної листівці голі дівчата будуть бажати добрі слова або привітання з приколом. У них можна детально розписати правила та дозволені межі одягу, щоб ніхто не мав можливості прийти до вас в суворій костюмчику і без листівки з еротичним змістом. Ти зникла, як сон і я став задихатися. Подарункові ілюстрації з голими тьолочками. Складаний судочек для їжі – зручний, компактний контейнер, в якому можна приносити з собою обід. Порожньою, вона легко складається і практично не займає місця. Набір таких контейнерів – відмінна ідея, що можна подарувати працівника, якщо він вважає за краще харчуватися домашньою їжею. Привітання з 8 березня колегам Дорогі, улюблені, наші співробітниці, З 8-м пожежі вас всіх вітаємо.

Чоловіче синє портмоне або бірюзовий гаманець – ідеальне поєднання для сучасної сімейної пари, яка прожила разом стільки років. Загалом можна обдарувати молодих і красивими ременями, піднести чоловікові ремінь синього кольору, а дружині, скажімо так, бірюзового. І нехай їхні стосунки надалі будуть точно такими ж міцними, скажімо так, як і ці прекрасні галантерейні вироби. Ось кілька прикладів веселих коротких побажань подружжю з ювілеєм їхнього спільного життя через смс: Складений своїми словами привітання — відмінний варіант для побажання своїм колегам і друзям добра, щастя. При цьому написати текст прикольний зможе будь-яка людина. Наступні підказки і приклади допоможуть легко скласти гарне привітання своїми словами для всіх колег до Нового 2018 році.

прикольні привітання з новим роком колезі Новий рік — прекрасний привід, щоб прикольно привітати свого колегу зі святом! Ви не .

привітання батька від сина з днем народження від

9. Для дівчатка дев’ять років – це велика дата, і нехай оточуючим іменинниця здається малою, але сама вона вже підростаюча леді і хоче скоріше стати дорослою! Так що можна сміливо говорити їй компліменти, не шкодувати слів захоплення, дівчинці це буде дуже приємно. Фотосесія або фільм про подружжя також будуть відмінним подарунком!

Невелика заминка, дівчинка вийшла з магазину мабуть подумати. По камерах видно було, що вона кудись телефонувала, через пару хвилин повернулася назад.

прикольне привітання з весною подругу

Для цього доведеться заздалегідь провести барвисту тематичну фотосесію в оточенні квітів. Цветик мій, моя рідна, я тебе вітаю від усієї душі. Сьогодні день народження найкращою дівчинки на планеті! Нехай ніякі життєві буревії не зіб’ють корабель твоєї долі з вірного курсу. Нехай твоє оточення підтримує тебе і додає сили у важку хвилину життя. Ніщо на світі не здатне замінити мені тебе. Ти моє життєве скарб, мій промінчик сонця в дощовий день. З днем народження тебе, щоб не сталося, знай я поруч! Адже таких щирих діток, я ще ніколи не зустрічала. Нехай нові пригоди, приходять в твоє життя кожен день. Нехай дива, приходять у все, і приносять з собою частинку щастя, що оселитися в тебе під подушкою. З днем народження! Смс-привітання з весіллям – симпатична дрібниця. © shutterstock

Comments are closed.