Поздоровлення в прозі оригінальне

0

Що важливіше всього чоловікові? Щоб був достаток, щоб кар’єра прагнула вгору, щоб поруч були лише ті люди, за яких він готовий віддати все, що у нього є. Саме цього я і хочу побажати. З днем народження!

Тобі сьогодні і не багато, і чимало. Ти — це чоловік, на якого рівняються ті, кому тобою не стати. Бажаю тобі й надалі залишатися еталоном і бути таким же чудовим людиною. Будь собою, будь щасливий, а все інше нехай відбувається тільки тобі на благо.

Нехай в цей день будуть тільки позитивні емоції, а негативні обійдуть стороною. Щоб здоров’я дужчав. Залишайся завжди душею компанії, на якого завжди можна покластися і який завжди знайде потрібні слова. Бажаємо в день народження все, про що може тільки мріяти чоловік!

В цей чудовий день бажаємо завжди залишатися справжнім чоловіком, люблячим і турботливим чоловіком і батьком! Просування по кар’єрних сходів, нехай у твоїх кишенях завжди шелестить національна валюта. Ведмежого здоров’я, океан любові і щастя, нехай удача життя зашкалює. Залишайся таким же надійним товаришем і справжнім господарем в будинку. З днем народження!

Мій милий друже, хочу зауважити, що хоч ти і став старшим на один рік, нітрохи не змінився. Горда постава, велична хода, допитливий розум, а ще мужність, невгамовна енергія, життєрадісність і шикарне чарівність. Залишайся завжди душею компанії, чудовим другом, турботливим сином і батьком. Я бажаю тобі тільки благ і щирого щастя. Насиченого тобі дня народження!

З днем народження! Бажаю мужності, стійкості духу і стати режисером свого життя. Нехай фортуна буде добрим супутником всюди. Нехай серце буде наповнене завжди святом при будь-яких обставин.

Нехай завжди буде можливість проявити себе героєм і вчинити благородно, нехай ніколи не підводить здоров’я і не втрачається сила. З днем народження. Бажаю твердих позицій та рішень, успішних справ та ідей, світлих обріїв і сторін життя.

Бажаємо тобі натхнення і невичерпної енергії перетворювати своє життя на справжній витвір мистецтва! Побільше яскравих фарб, свіжих ідей і, звичайно ж, можливостей їх реалізувати. Радуй нас частіше цими завзятими іскорками в очах, а сам відчувай той душевний жар, який їх випускає!

Вітаю з днем народження чудового чоловіка. Бажаю горіти цікавими ідеями, ніколи не пасувати і дрейфувати в море удачі і везіння. Хай серце працює справним мотором, нехай твоє баку ніколи не закінчується життєвий паливо.

Для справжнього чоловіка бажаю справжніх перемог. Бажаю бути єдиним і неповторним для своєї коханої, бажаю подвійної суцільної із удачі і везіння, бажаю три місяці успіху і слави в кожному сезоні, бажаю доброго вітру щастя з усіх чотирьох сторін світу.

Красиві, оригінальні смски з визнанням в любові, з побажаннями коханим на ніч, з добрим ранком, смс вибачення, віршики-привітання на день народження. А також новинка «Поздоровлення в прозі»

Нехай все, що ти чекаєш, що станеться. І все, що шукаєш, знайдеться. Бажаю тобі кохання, як головної рухової сили. Бажаю тобі щасливих доріг, з постійним і вірним супутником, ім’я якого — Гармонія!


Нехай дивовижна, але незмінно синій Птах Вашого Щастя подарує свої крила Вам! А сама залишиться у Вас погостювати, так і загоститься і пропишеться!.)) Окрилених ідей, рішень, звершень!

Відносини поділяються на приємні і корисні! Приємно спілкуватися корисно для здоров’я! А корисне спілкування — подвійна користь!)) Нехай твоє оточення поєднує в собі і те, і інше! Нехай радість позначить можливості! З днем народження!)

/Ім’я/! Вітаю!) Нехай твої цілі стануть для тебе дороговказними.. Нехай досвід буде гідним витрачених сил.. Нехай трофеї предвосхитят прийдешні перемоги, мріючи про яких ти побачиш нові цілі.. Нехай твої цілі..) З днем народження!)

/Ім’я/! Нехай твій вибір не залежить від обставин.. Нехай свобода стане єдиною константою рішень.. Нехай твоя самооцінка не залежить від результату..Нехай результат завжди має можливості вибору.. З днем народження тебе!)

Друже, сьогодні твій бьоздей..) Вітаю тебе і хочу побажати.. розчарувань, які стануть провокаціями нових, прицілів), незаперечно значущих і шалених..)) Нехай цей день стане точкою відліку твоїх перемог!. Вітаю!

/Ім’я/! Вітаю тебе! Нових приємних шансів!. Впевнених перспектив!. Оптимальних методів!. А головне — безмежної.. сталевий).. позитивної впевненості в собі!.) Адже ти, і насправді, рівних не маєш!.) З днем народження!)

Взаєморозуміння, друже мій /Ім’я/, штука важлива! А сьогодні — тим більше! Якщо твоя ніжно-єдина не вникає у важливість злагодженості дружнього святкування..) кинь у неї гаманець з баксами! І.. з твоїм бездеем нас!)) І всіх тобі благ!

Твій головний день року, милий! З днем народження тебе! Хочу, щоб ти відчував наповненість сонячною радістю кожен день, кожну хвилину!. Я люблю тебе і бажаю, щоб всі наші бажання здійснилися.. адже я мрію разом з тобою!.)

З днем народження /Ім’я/! Бажаю тобі щоденного спокою духу і особистих перемог.. Успішних реалізацій можливостей пізнання і толерантності до неведанному..) Пробувати.. прагнути і робити.. І нехай не відразу, але все вийде.. )

Дорогий наш /Ім’я/! З днем народження!) Бажаємо Вам, надихаючись блискучими ймовірностями), гармонійно насолоджуватися тим, що відбувається..) Бажаємо Вам переконливих показників здоров’я і енергійного радісного настрою! Вітаємо!

Межі можливостей існують для того, щоб їх порушувати!.) А межі відчуттів допускають нескінченності досконалості ограновування..) Дорогий наш /Ім’я/! Емоційної безмежності тобі і небачених досягнень. З днем народження!.)

З днем народження тебе, мій Справжній!. Тепло твоїх долонь дарує мені впевненість і силу.. Слухай мої почуття.. мою ніжність.. Я щиро вітаю тебе! Нехай твій настрій завжди радіє приємного приводу для посмішки!. Не змінюйся!)

…і, якщо мир-це океан.. ти Капітан бригантини Прагнень.. нехай навіть шторм не зіб’є тебе з курсу Перемоги.. нехай надимають вітрила посмішки попутного вітру.. йди до причалу Мрії.. під променями Фортуни.. З днем народження тебе /Ім’я/!.)

Друже, вітаю тебе з днем народження! Нехай у тебе постійно спостерігається хронічно безконтрольне) навала мотивуючих шансів! Хвилюючий свавілля супутніх можливостей! А також постійна константа бадьорого «ОК»!

З днем народження! Удачі! Ще — чіткого усвідомлення значущості ретельного попереднього планування цієї Удачі!.) А тому я бажаю тобі бадьорості, гарного самопочуття та твердої переконаності!) Вітаю і.. я поруч!

З днем народження тебе, /Ім’я/! Нехай мої побажання прокладуть тобі той безпечний шлях звершень, якому ти зможеш довіритись.. Нехай твоє довіру не допустить сумніви у витоках моїх побажань.. Вітаю! Я допоможу тобі посміхнутися!)

/Ім’я/! Вітаю тебе! Нехай саме сьогодні до тебе прийдуть такі почуття, які ти чекаєш.. Нехай вони стануть луною твоїх снів.. Нехай їх почують саме ті, чий відгук для тебе важливий.. Нехай результат порадує тебе!)) З днем народження!)

/Ім’я/! З днем народження! Хочу, щоб у тебе кожен день перебувала хвилинка посміхнутися собі!) Хвали себе за мале і велике! Дай сонячним променям озолотити цілющою енергією всі свої починання! Ну, а потім поділися золотом зі мною!))

Будь-яке «так» і «ні» мають слідства..) Перед питанням, найкраще знати, що ти будеш робити з відповіддю!)) З днем народження тебе, /Ім’я/! Нехай твої питання будуть передбачливими! А реакція надшвидкісний!) Вітаю!


Старий, з днем народження тебе! Нехай сенс бажаного і можливості співпадають! Роби те, що подобається! І.. до речі, за це, як правило, ще й непогано платять!)) Будь вірний собі і своєму покликанню! Нехай вітер змін принесе тобі успіх!

/Ім’я/! Не змінюйся! Вір собі і в себе! Знай! Думки всіх — це лише думка того, кого особисто і не запитали!)) Стійкості.. в урагани сумнівів.. Нехай зустрічний вітер принесе тобі хвилюючий запах перемоги!. Вітаю тебе з днем народження!

/Ім’я/! Нехай, що наближається до Вас сьогодні зрілість, буде стурбована розкішним вибором блискучих можливостей! А спантеличена лише методами витрат неймовірно зростаючого прибутку!)) З днем народження Вас! Освітлює ідей і приємних рішень!)

Старий! Цензура, етика і політкоректність — лише тіні польоту думки, яскравості переконань і гостроти висловлювань! Використовуй всі! Миксуй контрасти і перемагай в суперечках і звершення! З днем народження тебе! Мудрою тобі красномовства! )

Старий, нехай з цього дня жіночі «та» зізнань прикрашають твої будні і свята, ніжно мерехтливої гірляндою слів!) І нехай цих ніжностей буде стільки, щоб.. і для рівного рахунку.. і для повного щастя!) З днем народження! Вітаю!)

/Ім’я/! З днем народження! Вчені знаєш, стверджують, що наш стан визначається тим, що ми їмо! Доведеться відмовитися від гречки і вівсянки перейти на лобстерів, Дон Періньон, білугу і Хенессі! І нехай твій стан тебе не засмучує!

/Ім’я/! Вітаю тебе! Хочу побажати тобі відчайдушно сміливих ідей і красивих мрій! Створюй можливості! Провокуй обставини! Дражни вітру успіху.. і вони поженуть твій, нехай навіть паперовий кораблик до мети!. З днем народження!

Нехай все, що ти хочеш, отримає шанс стати реальним! Нехай ти зумієш помітити цей шанс вчасно! Нехай у тебе вистачить рішучості і сил не пропустити його!. Вітаю тебе з днем народження! З днем народження!) Познач мета мрією!.

З днем народження тебе, /Ім’я/! Високих тобі почуттів і зачаровують відчуттів! Великої стійкості в складнощах і світлої радості звершень! Толерантного сприйняття дійсності і гармонії! Будь марнотратним емоційно.. )

Шановний /Ім’я/! Вітаємо Вас! Нехай мотивації Ваших звершень будуть подібні до сонця, що дарує світло.. нехай тепло Ваших задумів перетворить крижинки коливань в потік чистих вод, що живить сходи прагнень! З днем народження Вас!

Милий, слово «кращий» передбачає порівняння.. Ти поза порівнянь!. Я вітаю тебе з днем народження! Нехай мої обійми укриють тебе від розчарувань! Нехай наша любов одягне тебе в шати щастя, зігрівають тебе ніжністю..)

/Ім’я/! Я вітаю тебе з днем народження! У тебе чудовий вік зараз! Тепер, ти зможеш змінити світ.. просто, почавши з себе!.) І тут твій потенціал справді безмежний!.) Виняткових тобі відкриттів і приємних змін!

/Ім’я/! Вітаю тебе з днем народження!) Нехай сьогодні до тебе прямо з небосхилу і прямо в долоні, впаде зірка, яка принесе тобі щастя! Нехай вона своїм чарівним сяйвом висвітлює потрібні тобі напрямки і вірні шляху!)

З днем народження /Ім’я/! Бажаю тобі гарного настрою і розслаблення!) А для повного спокою.. хай у тебе будуть віддані друзі! Скажімо.. доктор, адвокат, депутат і снайпер.. І твоя реальність гармонійно зміниться!))

Друже, іноді, щоб зрозуміти пару рядків, потрібно прочитати тисячі слів.. дізнатися безліч істин.. доторкнутися до таємниць і почути почуття.. З людьми також!) З днем народження! Взаємозбагачення свідомості за допомогою взаєморозуміння!

Немає нічого однозначного! Все залежить від того, яке значення вибереш ти, сам! З днем народження тебе, /Ім’я/! Райдужних тобі очок в складнощах! Легких радісних рішень! Мудрості позитивних висновків! Виразною віри в себе! Вітаю!

Дорогий наш /Ім’я/! Вітаємо Вас з днем народження і бажаємо Вас стати.. лікарем), кондитером) і будівельником!) Бажаємо Вам винайти таблетки радості! Цукерки веселощів! І збудувати палац успіху! Особисті рецепти спрацьовують швидше!)

Кажуть.. будь-які наші стани визначають наші думки.. /Ім’я/! Радісного тобі дня народження! І нехай з цього моменту твої думки будуть тільки світлими і добрими! От нехай тепер і стану підлаштовуються!)) Вітаю тебе!

..і, коли тебе притиснуть до стіни.. посміхнись!) — у тебе з’явилася опора! Дорогий /Ім’я/! Нехай твої складності стануть досвідом, який допоможе тобі довести.. придбати.. і заявити!. З днем народження! Нехай все хороше розпочнеться сьогодні!.)

Маленькі радості відкривають шлях великого щастя.. Маленькі радості просто перевіряють, наскільки ми готові прийняти великі!) З днем народження тебе, /Ім’я/! Помічай хороше всюди і незабаром поганого просто не залишиться!.) Вітаю!)

  1. Офіційне привітання з днем народження керівникові чоловікові в прозіОфіційне привітання з днем народження керівника начальнику шефові чоловікові в прозі Шановний /Ім’я!/ Ваша абсолютна твердість і безсумнівна компетентність — запорука наших незаперечних перемог! Трудитися.
  2. Привітання з днем народження чоловікові в прозі начальникуПривітання з днем народження чоловікові в прозі дуже красиво начальнику Дорогий (ім’я/по батькові). Бажаю Вам завжди йти під руку з нерозлучними супутниками успіх і щастя. Нехай.
  3. Зворушливе привітання з днем народження коханому чоловікові в прозіЗворушливе гарне привітання з днем народження коханому чоловікові в прозі НЕХАЙ твоє життя буде схожа на безбережне море гармонії і спокою, повний штиль якого лише.

Дорогі друзі, думаю ви вже почали підготовку до майбутнього свята і замислюєтеся про те, щоб написати красиві привітання з 8 березня у прозі. І я впевнена, що у кожного з вас буде своє найкрасивіше, саме неповторне й оригінальне привітання з 8 березня у прозі для ваших дружин, мам, бабусь, сестричок, і дівчат.

По собі знаю, що для близьких людей завжди легше знайти слова ніжності і любові, складаючи гарні визнання в любові в прозі чи побажання до 8 березня, а от якщо потрібно написати привітання з жіночим днем приміром, співробітниці, начальниці, відправити красиві привітання 8 березня на листівці далеким родичам, часом просто не вистачає фантазії. Адже дуже важливо, щоб ваше привітання з 8 березня у прозі виглядало не банально, і було не як у всіх.

Одного разу в офісі зі мною сталася дуже кумедна історія, яка безпосередньо пов’язана з привітаннями з жіночим днем. У переддень свята, директор попросив мене підготувати привітання жінкам з 8 березня відправити факсом та електронною поштою всім нашим контрагентам. Я вибрала в інтернеті різні побажання до 8 березня в віршиках, склала з них один гарний вірш, і розіслала по всіх підприємствах.

Яке ж було моє здивування, коли у відповідь від одного з контрагентів прийшло привітання жінкам з 8 березня для нашої компанії з тим самим вірша, який я спочатку відправила.

Видно секретар напередодні свята так запрацювалась, що не звернула уваги, і відправила «мої побажання до 8 березня в якості відповіді. З тих пір, завжди використовую привітання з 8 березня у прозі, щоб уникнути подібного роду казусів.

Спеціально до свята, я підготувала підбірку, де кожен може знайти для своїх улюблених жінок гарне привітання з 8 березня у прозі.

Такі привітання з жіночим днем як не можна до речі підійдуть для того, щоб блиснути красномовством на офісній вечірці, або щоб відправити красиві привітання 8 березня партнерам по бізнесу.

У будь-якому разі, якщо використовувати привітання з 8 березня у прозі в якості шаблону, і дописати кілька слів від себе, то вийде не гірше, ніж замовляти привітання жінкам з 8 березня за гроші на спеціалізованих сайтах. Беремо на озброєння готові привітання з 8 березня у прозі, щоб гідно зустріти, і красиво підписати вітальні листівки 8 березня.

Милі і прекрасні жінки, вітаємо вас з 8 березня!

У самий весняне свято 8 березня бажаємо вам 8 жіночих, дуже потрібних речей: миру в родині, спокою в душі, здоров’я у тілі, радості в очах, любові в серці, легкості в ногах, приємних слів у вухах і красивих квітів у руках!

Нехай цей день подарує вам прекрасний настрій, виконання всіх заповітних бажань. Нехай він стане стартом для нових починань, які принесуть тільки радість! Бажаємо вам в цей день не просто отримати від життя свою частку щастя, але міцно взяти Долю у свої руки і влаштувати все кругом по своєму смаку!

Нехай з відродженням природи, приходом теплих сонячних днів у ваших душах народжується надія на краще і піднімається настрій. Кохайте і будьте коханими!

Весна — саме красиве і чарівне час року. Настання весни ми чекаємо з особливим нетерпінням, і не піддається поясненню хвилюванням. Зимові морози та снігові заметілі відступають від одного тільки проблиску сонячних березневих променів. Свято весни символізує пробудження природи, початок нового і світлого періоду, з яким у кожного із пов’язані надії на позитивні зміни в житті. З святом вас, любі жінки! Завдяки вам, ми знаємо як виглядає весна!

У свято весни, всі чоловіки світу поспішають привітати своїх коханих, одиничних, неповторних жінок з цим чудовим святом. Всі відкриття цього неймовірного світу зроблені заради вас – наші ніжні і дбайливі мами, дружини, доньки та сестри. Перед вашою сліпучою красою, витонченою жіночністю, і безмежну мудрість важко встояти. Ви сражаете нас своєю безпосередністю, і підкорюєте наш цинізм мирним спокоєм і безтурботністю. Зі святом, вас, дорогі жінки! Сьогодні весна біля ваших ніг!

Милі дами! У цей чудовий весняний день від усього серця вітаємо вас з прекрасним святом весни і краси! Від усієї душі бажаємо вам яскравого весняного настрою, запаморочливої любові і сімейного благополуччя. Нехай приємні миттєвості свята назавжди поселяться у вашій душі. Будьте здорові, і радуйте нас вашими сліпучими усмішками!

Дорогі жінки, прийміть наші найщиріші вітання з чудовим весняним святом — Міжнародним жіночим днем 8 березня! Тільки представниці прекрастного статі здатні поєднати в собі ніжність і наполегливість, мудрість і вічну молодість. Тільки у жінок достатньо сил, щоб робити кар’єру, наповнювати будинок затишком, і оточувати турботою близьких. І ви по праву займаєте головне місце в нашому житті. Нехай у цей радісний день вас оточують близькі люди, нехай ваші очі світяться від щастя як можна частіше!

Наші любі жінки! Прийміть найщиріші та найтепліші вітання з Міжнародним жіночим днем — 8 Березня! Ваш прекрасний свято стало непідробним символом весни, з яким пов’язані найсвітліші надії на зміни. Це чудовий час, привітання на 8 березня у прозі коли оживає природа, стають теплішими взаємини людей, що народжуються грандіозні плани і нові мрії. Ми дякуємо вам за красу і чарівність, розуміння і терпіння. Нехай у вашій душі завжди цвіте весна, а щастя, любов і удача будуть вашими незмінними супутниками! І нехай тепла атмосфера цього прекрасного весняного свята зігріває ваші серця, а чоловіки виконують всі ваші таємні бажання! Міцного здоров’я, благополуччя, радості Вам і Вашим близьким!

Все те прекрасне, що уособлює собою жінка – краса, доброта, ніжність, турбота, гармонія, любов, — розквітає до свята весни, согретому посмішками, квітами, красивими подарунками. Ви завжди такі різні, але від цього ми не любимо вас менше. Ви пропускаєте чужу біль через себе, і завжди готові прийти на допомогу і захистити цілий світ. Спасибі за вашу доброту і увагу, за мудрість і ангельське терпіння, і за те, що служите для нас джерелом натхнення і піднесених почуттів. Зі святом весни, вас дорогі жінки! Любові вам і благополуччя, міцного здоров’я та удачі у всьому!

Наші найбільші красиві, найкращі представниці прекрасної статі! Прийміть наші привітання з самим ніжним весняним святом 8 березня. Для нас, ви завжди будете втіленням доброти і турботи, адже поруч свамі завжди панує аура добра і ніжності. У світі немає нічого дорожче і більш священним, ніж жінка, яка подарувала дитині життя, і ми схиляємося перед вами за це! Нехай у вашій душі завжди буде весна, любіть і будьте коханими!

Спасибі вам, милі жінки, за вашу життєлюбність і віру в добро, за те, що даєте життя, охороняєте і прикрашаєте її. Бажаю вам відмінного самопочуття, прекрасного настрою, здійснення життєвих планів і сподівань! Щастя вашим сім’ям!

Добре, що пора року — Весна-починається зі свята, присвяченого вам — подругам, дружинам, матерям, бабусям, сестрам. У цей день прийміть найщиріші побажання та привітання зі святом весни. Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, любові без меж. Нехай побутові дрібниці, і прагнення зробити кар’єру не глушать вам пісні весни і життя. Будьте щасливі, тричі здорові, і розквітайте, адже ви — наша весна.

Дозволь тобі сказати: ти сьогодні чарівна! Дозволь сказати ще: сьогоднішній день не виняток! Виключення з правил — це ти! Залишайся завжди такою!

Весна – відродження природи, а жінка – початок нового життя.
Сяйте, даруєте людям посмішки і красу!

Вітаю вас із самим головним жіночим святом, що уособлює пробудження всієї природи, і чоловіків від зимового сну. Нехай це свято – 8 березня – буде для всіх вас тим днем, коли всі навколо будуть радіти лише одному вашому появи, і нехай вас оточують лише одні сліпучі посмішки. Щастя вам і весняного настрою не тільки в цей чудовий свято, але і у всі решту 364 дні в році.

Мила, ти так покращала, ти, наче сама весна, сподіваюся, далі буде пристрасне і спекотне літо, затишна тепла осінь, а ось зиму ми, мабуть, пропустимо! Будь завжди різною, і я завжди буду з тобою! Зі святом!

Милі дами, з святом весни, ласки, уваги, зі святом жіночої чарівності. Від щирого серця бажаємо щастя, любові, благополуччя. Нехай поповниться ваш будинок черговим букетом квітів. Нехай не вистачає поличок для подарунків і вазочок для цукерок. У цей день все тільки для Вас!

Промінчиками весняного сонця зігрівають нас посмішки милих жінок, як щебет птахів звучить їх ніжний сміх. Нехай сьогодні всі фарби нової весни яскравим салютом розцвітять ваше життя. Щастя вам особистого! Відмінного настрою! Краси і успіхів у всьому!

Бринить весна, щебечуть птахи і як швидкий струмок дзюрчать дзвінкі голоси наших красунь, наших милих леді. Ви різні: яскраві квіти, ніжні як хмари, стрункі як берізки, ароматні як черемха, але однаково трепетно і сильно ми любимо вас. Щастя вам і любові!

Прекрасні дами, недарма це свято відзначають навесні. Кожна з вас несе в собі її частинку. Красиві і сяючі, ніжні та яскраві, квітучі та пахучі як перші квіти ви незмінно викликаєте трепет чоловічих сердець. Нехай з новою весною у ваш будинок прийдуть щастя і любов. Зі святом! З 8 Березня!

Вітаємо зі святом весни, жіночої краси та ніжності!

Бажаємо бути завжди коханою, щасливою, повною енергії та оптимізму.

Ви найчарівніша і найпривабливіша:) І це факт!

Це може бути вам цікаво:

Новорічна казка 2011

Святочні ворожіння починаються з 13–го грудня!

Жартівливі ворожіння на новий рік

Листівки до Великодня

Івана Купала – свято з мого дитинства

Як прикрасити будинок на новий рік: оригінальні ідеї новорічного декору

ГОЛОСОВЕ ПРИВІТАННЯ хіт!

Х очу привітати Вас з Новим роком! Побажати, щоб все, що Ви задумали, обов’язково здійснилося! Нехай настрій буде відмінним, а сумні моменти підуть у небуття. Адже Новий рік — це чудовий і казковий свято, надихає на нові справи і добрі вчинки.

Зі святом! Добивайся нових вершин, сміливо йди вперед — ти на вірному шляху! Залиш все непотрібне в цьому році, адже в новому тебе чекають чудові, прекрасні події, які принесуть щастя та впевненість у завтрашньому дні!

ІМЕННЕ ПРИВІТАННЯ

П усть Новий 2018 рік стане краще, ніж попередній. І поруч з Вами завжди будуть щирі, надійні друзі, а в особистому житті — люблячий і вірний чоловік. Зустрічайте це свято з посмішкою, щоб він був сповнений радісних подій і добрих емоцій!

Н овий рік – це час виконання бажань, надій, що збулися і яскравих вражень! Бажаємо, щоб ці чарівні відчуття не покидали Вас весь прийдешній рік! Нехай разом з його новим символом — Собакою, під бій курантів, у Ваш будинок постукають радість, затишок та казкова любов! Будьте щасливі!

Я вітаю Вас із Новим роком. Це свято у нас завжди асоціюється із запахом ялини, смак мандаринів, вибухом хлопавок і відмінним настроєм! Але головне, що він асоціюється з новими планами, ідеями та починаннями. Я бажаю, що б всі, що Ви загадаєте, обов’язково у Новому році було втілено в реальність. Зі святом Вас!

П усть у Новому році у всіх справах Ви б знаходили тільки користь і радість, а удача переслідувала всі 365 днів і наздоганяла в самий підходящий момент! Нехай всі негаразди обходять стороною, а навколо будуть лише щирі посмішки і вірні друзі!

Р азрешите привітати Вас з цим чудовим і веселим святом! Адже 2018 рік за Східним календарем буде роком Собаки, а вона завжди є символом дружелюбності, матеріального достатку і благополуччя!

Ж елаем Вам і Вашим близьким у Новому році тільки добра, великої любові і повного взаєморозуміння! Тому що сім’я для нас займає найголовніше місце у житті!

В очікуванні чудового свята я бажаю терпіння. У Новому році успіхів у роботі, спокою в сім’ї, гарного відпочинку влітку і ніяких прикростей і тривог! Тільки сміх, радість і посмішки близьких нехай оточують Вас в Новому році!

Ж елаем вам, щоб у Новому році було б стільки радісних і хороших подій, скільки бульбашок у Вашому келиху з шампанським. Хай вирішаться всі проблеми і здійсняться заповітні мрії в прийдешньому 2018 році.

П усть у вашому житті завжди буде місце любові і нових звершень! Нехай думки будуть легкими і чистими, як перший сніг, а неприємності, якщо і будуть, то такі короткі, як заміна старого новим!

Ж елаем Вам щастя, удачі, усмішок і тільки святкового настрою у Новому 2018 році! Нехай всі Ваші очікування обов’язково втіляться в життя. Дім буде повний друзів, посмішок і веселого сміху. Нехай вага погане забудеться і ніколи не повернеться!

Я вітаю Вас з Новим роком і бажаю хвилюючого і прекрасного настрою. Щоб душа була наповнена щастям, а емоції били через край! Нехай у пам’яті залишаться лише добрі і приємні спогади про рік, що минає!

П усть Вам завжди супроводжує благополуччя. Щоб Новий рік став плідним і результативним. Хочу побажати добра і тільки руху вперед, а старий рік хай забере з собою всі сумні моменти і переживання.

Д ля нас цей рік був важким. І я хочу побажати, щоб всі проблеми і переживання залишилися навічно у році, що минає. А у новому: щастя, удача і любов стали нашими вірними супутниками. Зі святом Вас, друзі!

Я вітаю Вас з цим чарівним святом! Адже тільки напередодні Нового року ми віримо в чудеса і відчуваємо найтепліші почуття. Так нехай же всі, що Ви задумали, неодмінно втілиться в реальність у Новому 2018 році!

У цей самий довгоочікуваний і радісне свято я бажаю свіжих морозних ідей, нових відкриттів і тільки вірних рішень. Щоб Ваше життя наповнилася яскравими і радісними емоціями. Всього самого доброго і світлого Вам у Новому році!

До ак відомо, зустріч Нового року завжди проходить з підбиттям підсумків року, що минає. Так от, нам є чим пишатися! І головне, є до чого прагнути. А я хочу побажати любові, здоров’я і миру Вашим родинам!

П од дзвін келихів і переливи гірлянд, радісний сміх дітей і дорослих, я вітаю Вас зі святом! Бажаю щастя, любові і благополуччя. Нехай Новий рік буде кращим за попередній, а старий запам’ятається як ще один пройдений етап у житті. Етап, який навчив не робити нових помилок і прагнути до нових починань

П усть цей Новий рік виконає всі бажання! Наповнить життя небаченими чудесами, подарує яскраві емоції та враження! Вірте в краще, і любіть своїх близьких. І щастя в ту ж мить здійсниться!

П оздравляя з наступаючим роком Собаки, бажаю, щоб всі Ваші мрії та потаємні бажання обов’язково здійснилися. Життя сповнене радісних подій та неймовірних емоцій! І як кажуть, нехай справи йдуть з Вами в ногу і тільки в гору.

З святом дорогі мої! Я дуже хочу, щоб в цьому Новому 2018 році, відбувалися тільки гарні події, звучали тільки добрі новини і відбувалися тільки благородні справи! Всього найкращого Вам і Вашим близьким!

Напередодні Нового року ми неодмінно чекаємо дива і відчуваємо надію на те, що в наступному році все обов’язково вийде. Так і буде — знайте це! А я лише хочу побажати здоров’я, адже всього іншого можна добитися і самому.

П оздравляю! Нехай наступаючий рік Собаки по праву буде відповідати настрою цього дивовижного тваринного, яке постійно веде активний спосіб життя і не сидить на місці. Бажаю, щоб добробут та щастя не покидало Вас ні на хвилину. Всього найкращого Вам і Вашим близьким!

Я бажаю Вам мандаринового настрою! Ароматно-ялинових емоцій! Шипучого і іскристого сміху! І морозно-білосніжної посмішки в Новому році! Зі святом!

Е слі Ви не вірите в Діда Мороза, значить, Ви не вірите в чудеса. Адже Новий рік — це свято чудес, заповітних бажань і щирих сподівань! Вірте тільки в хороші, будьте здорові і щасливі!

П усть зимовий настрій стане теплим, як літо. Нехай під твої ноги не падають сніжинки, а мішки з грошима. І нехай тепло дають не обігрівачі, а серця близьких тобі людей. Щастя тобі в Новому році!

Б езграничного веселощів і відсутність похмілля! Тільки хороших спогадів і самих сміливих починань! Вір у Діда Мороза, і буде тобі щастя!

П од дзвін наповнених келихів і вибух салютів, ми бажаємо Вам здоров’я і добробуту. Тільки святкового настрою, оптимізму, і правильних рішень у всіх життєвих ситуаціях. Нехай 2018 рік буде переломним, з радісними новинами і приємними подіями!

Дорогі друзі, думаю ви вже почали підготовку до майбутнього свята і замислюєтеся про те, щоб написати красиві привітання з 8 березня у прозі. І я впевнена, що у кожного з вас буде своє найкрасивіше, саме неповторне й оригінальне привітання з 8 березня у прозі для ваших дружин, мам, бабусь, сестричок, і дівчат.

По собі знаю, що для близьких людей завжди легше знайти слова ніжності і любові, складаючи гарні визнання в любові в прозі чи побажання до 8 березня, а от якщо потрібно написати привітання з жіночим днем приміром, співробітниці, начальниці, відправити красиві привітання 8 березня на листівці далеким родичам, часом просто не вистачає фантазії. Адже дуже важливо, щоб ваше привітання з 8 березня у прозі виглядало не банально, і було не як у всіх.

Одного разу в офісі зі мною сталася дуже кумедна історія, яка безпосередньо пов’язана з привітаннями з жіночим днем. У переддень свята, директор попросив мене підготувати привітання жінкам з 8 березня відправити факсом та електронною поштою всім нашим контрагентам. Я вибрала в інтернеті різні побажання до 8 березня в віршиках, склала з них один гарний вірш, і розіслала по всіх підприємствах.

Яке ж було моє здивування, коли у відповідь від одного з контрагентів прийшло привітання жінкам з 8 березня для нашої компанії з тим самим вірша, який я спочатку відправила.

Видно секретар напередодні свята так запрацювалась, що не звернула уваги, і відправила «мої побажання до 8 березня в якості відповіді. З тих пір, завжди використовую привітання з 8 березня у прозі, щоб уникнути подібного роду казусів.

Спеціально до свята, я підготувала підбірку, де кожен може знайти для своїх улюблених жінок гарне привітання з 8 березня у прозі.

Такі привітання з жіночим днем як не можна до речі підійдуть для того, щоб блиснути красномовством на офісній вечірці, або щоб відправити красиві привітання 8 березня партнерам по бізнесу.

У будь-якому разі, якщо використовувати привітання з 8 березня у прозі в якості шаблону, і дописати кілька слів від себе, то вийде не гірше, ніж замовляти привітання жінкам з 8 березня за гроші на спеціалізованих сайтах. Беремо на озброєння готові привітання з 8 березня у прозі, щоб гідно зустріти, і красиво підписати вітальні листівки 8 березня.

Милі і прекрасні жінки, вітаємо вас з 8 березня!

У самий весняне свято 8 березня бажаємо вам 8 жіночих, дуже потрібних речей: миру в родині, спокою в душі, здоров’я у тілі, радості в очах, любові в серці, легкості в ногах, приємних слів у вухах і красивих квітів у руках!

Нехай цей день подарує вам прекрасний настрій, виконання всіх заповітних бажань. Нехай він стане стартом для нових починань, які принесуть тільки радість! Бажаємо вам в цей день не просто отримати від життя свою частку щастя, але міцно взяти Долю у свої руки і влаштувати все кругом по своєму смаку!

Нехай з відродженням природи, приходом теплих сонячних днів у ваших душах народжується надія на краще і піднімається настрій. Кохайте і будьте коханими!

Весна — саме красиве і чарівне час року. Настання весни ми чекаємо з особливим нетерпінням, і не піддається поясненню хвилюванням. Зимові морози та снігові заметілі відступають від одного тільки проблиску сонячних березневих променів. Свято весни символізує пробудження природи, початок нового і світлого періоду, з яким у кожного із пов’язані надії на позитивні зміни в житті. З святом вас, любі жінки! Завдяки вам, ми знаємо як виглядає весна!

У свято весни, всі чоловіки світу поспішають привітати своїх коханих, одиничних, неповторних жінок з цим чудовим святом. Всі відкриття цього неймовірного світу зроблені заради вас – наші ніжні і дбайливі мами, дружини, доньки та сестри. Перед вашою сліпучою красою, витонченою жіночністю, і безмежну мудрість важко встояти. Ви сражаете нас своєю безпосередністю, і підкорюєте наш цинізм мирним спокоєм і безтурботністю. Зі святом, вас, дорогі жінки! Сьогодні весна біля ваших ніг!

Милі дами! У цей чудовий весняний день від усього серця вітаємо вас з прекрасним святом весни і краси! Від усієї душі бажаємо вам яскравого весняного настрою, запаморочливої любові і сімейного благополуччя. Нехай приємні миттєвості свята назавжди поселяться у вашій душі. Будьте здорові, і радуйте нас вашими сліпучими усмішками!

Дорогі жінки, прийміть наші найщиріші вітання з чудовим весняним святом — Міжнародним жіночим днем 8 березня! Тільки представниці прекрастного статі здатні поєднати в собі ніжність і наполегливість, мудрість і вічну молодість. Тільки у жінок достатньо сил, щоб робити кар’єру, наповнювати будинок затишком, і оточувати турботою близьких. І ви по праву займаєте головне місце в нашому житті. Нехай у цей радісний день вас оточують близькі люди, нехай ваші очі світяться від щастя як можна частіше!

Наші любі жінки! Прийміть найщиріші та найтепліші вітання з Міжнародним жіночим днем — 8 Березня! Ваш прекрасний свято стало непідробним символом весни, з яким пов’язані найсвітліші надії на зміни. Це чудовий час, коли оживає природа, стають теплішими взаємини людей, що народжуються грандіозні плани і нові мрії. Ми дякуємо вам за красу і чарівність, розуміння і терпіння. Нехай у вашій душі завжди цвіте весна, а щастя, любов і удача будуть вашими незмінними супутниками! І нехай тепла атмосфера цього прекрасного весняного свята зігріває ваші серця, а чоловіки виконують всі ваші таємні бажання! Міцного здоров’я, благополуччя, радості Вам і Вашим близьким!

Все те прекрасне, що уособлює собою жінка – краса, доброта, ніжність, турбота, гармонія, любов, — розквітає до свята весни, согретому посмішками, квітами, красивими подарунками. Ви завжди такі різні, але від цього ми не любимо вас менше. Ви пропускаєте чужу біль через себе, і завжди готові прийти на допомогу і захистити цілий світ. Спасибі за вашу доброту і увагу, за мудрість і ангельське терпіння, і за те, що служите для нас джерелом натхнення і піднесених почуттів. Зі святом весни, вас дорогі жінки! Любові вам і благополуччя, міцного здоров’я та удачі у всьому!

Наші найбільші красиві, найкращі представниці прекрасної статі! Прийміть наші привітання з самим ніжним весняним святом 8 березня. Для нас, ви завжди будете втіленням доброти і турботи, адже поруч свамі завжди панує аура добра і ніжності. У світі немає нічого дорожче і більш священним, ніж жінка, яка подарувала дитині життя, і ми схиляємося перед вами за це! Нехай у вашій душі завжди буде весна, любіть і будьте коханими!

Спасибі вам, милі жінки, за вашу життєлюбність і віру в добро, за те, що даєте життя, охороняєте і прикрашаєте її. Бажаю вам відмінного самопочуття, прекрасного настрою, здійснення життєвих планів і сподівань! Щастя вашим сім’ям!

Добре, що пора року — Весна-починається зі свята, присвяченого вам — подругам, дружинам, матерям, бабусям, сестрам. У цей день прийміть найщиріші побажання та привітання зі святом весни. Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, любові без меж. Нехай побутові дрібниці, і прагнення зробити кар’єру не глушать вам пісні весни і життя. Будьте щасливі, тричі здорові, і розквітайте, адже ви — наша весна.

Дозволь тобі сказати: ти сьогодні чарівна! Дозволь сказати ще: сьогоднішній день не виняток! Виключення з правил — це ти! Залишайся завжди такою!

Весна – відродження природи, а жінка – початок нового життя.
Сяйте, даруєте людям посмішки і красу!

Вітаю вас із самим головним жіночим святом, що уособлює пробудження всієї природи, і чоловіків від зимового сну. Нехай це свято – 8 березня – буде для всіх вас тим днем, коли всі навколо будуть радіти лише одному вашому появи, і нехай вас оточують лише одні сліпучі посмішки. Щастя вам і весняного настрою не тільки в цей чудовий свято, але і у всі решту 364 дні в році.

Мила, ти так покращала, ти, наче сама весна, сподіваюся, далі буде пристрасне і спекотне літо, затишна тепла осінь, а ось зиму ми, мабуть, пропустимо! Будь завжди різною, і я завжди буду з тобою! Зі святом!

Милі дами, з святом весни, ласки, уваги, зі святом жіночої чарівності. Від щирого серця бажаємо щастя, любові, благополуччя. Нехай поповниться ваш будинок черговим букетом квітів. Нехай не вистачає поличок для подарунків і вазочок для цукерок. У цей день все тільки для Вас!

Промінчиками весняного сонця зігрівають нас посмішки милих жінок, як щебет птахів звучить їх ніжний сміх. Нехай сьогодні всі фарби нової весни яскравим салютом розцвітять ваше життя. Щастя вам особистого! Відмінного настрою! Краси і успіхів у всьому!

Бринить весна, щебечуть птахи і як швидкий струмок дзюрчать дзвінкі голоси наших красунь, наших милих леді. Ви різні: яскраві квіти, ніжні як хмари, стрункі як берізки, ароматні як черемха, але однаково трепетно і сильно ми любимо вас. Щастя вам і любові!

Прекрасні дами, недарма це свято відзначають навесні. Кожна з вас несе в собі її частинку. Красиві і сяючі, ніжні та яскраві, квітучі та пахучі як перші квіти ви незмінно викликаєте трепет чоловічих сердець. Нехай з новою весною у ваш будинок прийдуть щастя і любов. Зі святом! З 8 Березня!

Вітаємо зі святом весни, жіночої краси та ніжності!

Бажаємо бути завжди коханою, щасливою, повною енергії та оптимізму.

Ви найчарівніша і найпривабливіша:) І це факт!

З днем появи у світі самої доброї, найкращою, самою хорошою подруги! Хай твоя доля буде незвичайною і дивовижною, такий, який ти могла б потім написати книгу. Бажаю тобі великої любові, щоб тебе завжди цінували і берегли. Бажаю тобі запалювати зірки на небосхилі. ©

Моя рідна і кохана, як же я ціную твою дружбу. Не можу передати словами наскільки ти цінна для мене! Вітаю безцінного чоловічка з прекрасною датою, з днем народження! Ти найкраща і неповторна подруга в світі. Я дуже сильно тебе люблю! ©

Подруженька моя дорога! Сьогодні – чудовий день, День твого народження! Як же я рада, що ти з’явилася в цей день на світ, що ми з тобою пізнали одне одного і стали подругами! Ти – скарбничка моїх секретів і підтримка в труднощах. Спасибі за те, що я можу бути впевнена в тобі! Щастя тобі, рідна! ©

Улюблена моя подруженька! Сердечно вітаю тебе з Днем народження! Хочу, щоб ти знала: я пишаюся такою стильною, красивою і цікавою подругою, як ти. Я щиро вірю, що наша дружба не закінчиться ніколи, адже ми через багато що пройшли! Щастя тобі, життєрадісності, оптимізму і любові! ©

Дорога моя подружка! Сьогодні, в твій День народження, я від усієї душі хочу побажати тобі «водної» життя: щоб на курорти ти плавала, в багатстві купалася, а по вулицях, як королева, пливла! І щоб всі зустрічні «крейсери» йшли до дна від одного твого прицільного погляду! ©

Дорога подруженька! Сьогодні у тебе День народження! Від усієї душі вітаю тебе з цим чудовим святом! Бажаю тобі бути красивою – але не красивіша за мене, заможної – але при цьому зі мною ділитися і привабливою для чоловіків – за умови, що знайдеш когось і для мене! З щирою любов’ю, я! ©

В цей день вітаю дорогої людини, мою найкращу подругу з днем народження на світ! Нехай ти станеш найщасливішою на світі. Бажаю в цей день, як і завжди, відмінного настрою. Нехай буде чарівним свято, приємними думки, дивовижними події, запаморочливими подарунки. ©

З іменинами тебе, прекрасна подруга! Нехай поруч з тобою завжди будуть близькі та улюблені люди. Бажаю тобі хорошої роботи, процвітання, щастя, везіння та успіху. Такої приголомшливої, незвичайній жінці не вистачає тільки одного — такого ж чоловіка. Бажаю зустріти свого принца і жити довго і щасливо. Нехай він буде розумний і розумний. ©

В нашій школі ти – найпомітніша і красива дівчинка, ти – наша гордість і кумир молодших класів! Але твоя краса не змусила тебе піднести себе вище інших, ти все така ж чиста і мила, приємна у спілкуванні і добра, щира і завжди готова всім допомогти! Бажаємо тобі в день твого народження, наша найкраща подруга, щастя та успіхів у навчанні! Твої найкращі друзі. ©

У день народження, мила моя подруга найкраща на світі, я подарую тобі моря, я подарую вогонь і вітер, я подарую тобі успіх, я подарую тобі удачу, я подарую тобі лише насолоду життям в твій світлий свято! Бажаю тобі ніколи не сумувати і не розчаровуватися у житті, бажаю тобі світити яскравим Сонечком і дарувати людям свій світ! Ура в твою честь, моя подруженька! ©

Щирі побажання щастя, успіхів у будь-яких починаннях, душевного тепла і взаєморозуміння. Нових зустрічей, нових здобутків, здійснення всіх бажань, З Днем Народження!

У цей прекрасний, радісний день — день твого народження — бажаємо тобі море подарунків, красивих квітів, море визнань і посмішок, море приємних зустрічей і чудових хвилин, а в дні відпустки — теплого піщаного пляжу Чорного або Середземного моря.

Нехай життя дарує тисячі щасливих можливостей, і кожна з них буде використана на всі сто. Щастя, удачі, благополуччя! З Днем Народження!

Бажаю тобі дожити до ста років, нехай мотор в твоїх грудях працює без перебоїв і без ремонтів, нехай життя твоє буде широкою і рівною трасою без вибоїн і вибоїн. Бажаю також, щоб не заносило тебе на крутих поворотах, щоб ти завжди міцно тримав кермо свого життя в твердих руках. Вдалою і щасливої тобі дороги!

День Народження – це чудовий привід ще раз відчути прекрасне та неповторне життя! Нехай кожен новий день буде приємним сюрпризом збудуться всі мрії!

Будинок нашого життя складається з двох залів — зали очікувань і залу звершень. Я бажаю тобі якнайшвидше перейти з першого в другий. А для того, щоб залишити свій слід в залі звершень тобі потрібно терпіння, здоров’я, мужність і удача, чого від усього серця і бажаю!

В цей чудовий святковий день з найщирішими побажаннями щастя, радості, здоров’я! Незмінного добробуту, нескінченного потоку достатку, довгих років життя, повної радісних хвилин!

Нехай цей чудовий день стане новою сходинкою на шляху до найвищих досягнень і найсміливішим мріям!
Вітаємо!

В найпрекрасніший день – самі чудові побажання: щастя, ніжності, виконаних бажань,
і завжди чудового настрою!

Поважаємо за життєрадісність і оптимізм, любимо за добру вдачу і щедрість душі! Вітаємо з найкращим святом у році, бажаємо здоров’я і всього самого чудового!

Comments are closed.