Поздоровлення в прозі молодим

0

Ви сьогодні такі гарні, як ніколи… Хочеться вірити, що це не сон, адже наші діти вже такі дорослі, щоб одружитися… Ваше весілля – це найбільш значуща подія в житті нас, ваших батьків, і ми всіма силами будемо намагатися вам допомагати, щоб ви жили дуже довго і дуже щасливо! Знайте, ніщо не повинно порушити ваш союз, і це в ваших руках. Нехай яскраве сонце щастя висвітлює ваше спільне життя, а бурхливий вітер змін якщо і змінює щось, то тільки на краще. Бажаємо вам скоріше подарувати нам чудових онуків, адже так кортить приміряти на себе роль бабусь і дідусів! Здоров’я вам, наші діти, гладкою спільного життя, благополуччя, взаєморозуміння і великої любові.

Дороге ви наші! Сьогодні ви вступаєте на шлях вічної любові, щастя та родинної злагоди! Вірте один в одного і любіть один одного! Нехай ніщо не затьмарить вашого благополуччя, а ми вас в усьому підтримаємо!
Ми дуже раді за вас і за цей крок, який ви робите зараз на своєму життєвому шляху! Починаючи нову сторінку, пам’ятайте і про свій слід на цій землі – плодіться і розмножуйтеся! Даруйте нам онуків і онучок, а ми їх будемо плекати, любити і балувати!
Дай Бог, щоб все було добре в родині, щоб у домі не переводилися в готівку, щоб ваш вогнище завжди залишався теплим! І нехай «гірко» ви чуєте тільки на весіллі! Рада вам та любов! Миру та благополуччя! Гірко!

Дорогі наші діти! Ми дивимося на вас і радіємо! Які ви у нас гарні, як ви підходите один до одного! Ми, ваші батьки, вітаємо вас з одруженням! Бажаємо вам повної сімейної гармонії, бажаємо розуміння і тактовності. Не бійтеся йти на компроміси, тільки так ви зможете зберегти те безцінне, що зароджується зараз! Бажаємо завжди і у всьому «золотої середини»! Бажаємо тобі, наречена, бути за чоловіком, як за кам’яною стіною. Завжди відчувати його опору і підтримку. Бажаємо тобі, наречений, залишатися гаряче коханим чоловіком, відчувати турботу, ласку, любов своєї дружини. І щоб не трапилося, будьте завжди разом! А ми чекаємо від вас довгоочікуваних онуків! Будьте щасливі, дорогі наші! І хай у вас все буде солодко! Гірко!

Дорогі наші діти! Ви зробили важливий, відповідальний і, найголовніше, спільний крок – офіційно закріпили свої почуття. Тепер у вас своя сім’я – молода, красива і дуже славна. Відтепер ми не маємо права втручатися у ваше життя, але з радістю прийдемо вам на допомогу у будь-яку хвилину. Ми будемо раді, якщо в житті ви станете брати приклад з нас з мамою, але намагайтеся прислухатися насамперед до своєї половинки. Нехай на вашому горизонті ніколи не буде хмар, а дороговказна зірка вашої родини ніколи не тьмяніє. Вітаємо вас з одруженням і початком нового життя. Рада вам та любов, дорогі діти!

Ми, батьки, вітаємо і благославляем наших дітей. Їм разом будувати своє щастя. Нехай вони допомагають один одному, створюють міцну сім’ю і дочекаються такого щасливого дня, коли їх діти будуть одружуватися, заводити свої сім’ї. А зараз, дорогі гості, наповніть келихи, вип’ємо за молодих, за нову сім’ю і нехай з ними буде все життя віра, надія, любов! Гірко!

Дорогі наші діти! В цей щасливий день бажаємо вам море радості, веселощів і посмішок. У сімейному житті – річки добра з кисільними берегами, нехай будуть у вас один для одного океан любові і озеро віри і надії. Лебедину вам вірність, голубиної відданості. Довгого і щасливого життя!

Дорогі діти! Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного кохання тільки яскравою, тільки вірних друзів! Отже, хай буде щасливий ваш союз!

Наші улюблені й милі діти! Сьогодні у вас великий і знаменний день — день присвоєння нових і дорогих титулів: чоловік і дружина. Ви разом поєднали свої життя і тому це день великої радості. І йти по життєвому шляху вдвох, рука в руку з коханою людиною — це велике щастя. Так нехай же це щастя буде з вами завжди — на всю вашу довге життя. За вас і ваше процвітання! Гірко!

Дорогі діти, (ім’я) і (ім’я)! Благословляємо вас міцний шлюб, на дружну сім’ю. Живіть у мирі та дружбі, любові та злагоді, собі на щастя, людям на радість! Нехай у вашій родині сміються діти, нехай у вашому домі будуть спокій та добробут!

У цей знаменний день ми щасливі бачити тут прекрасну пару, яка відправляється в спільне плавання по життю і святкує цю подію. Недарма кажуть, що з коханим рай і в курені. Це означає, що навіть саму гірку чашу можна підсолодити любов’ю. Щиро і від усього серця бажаємо, щоб союз, укладений між вами, був союзом любові, розуму, радості і взаємної допомоги на нелегкому життєвому шляху, щоб ви бачили своє щастя в щасті іншого і дякували хвилини, коли життя звела вас разом. За ваше щасливе сьогодення і безхмарне майбутнє!

Милі (Ім’я подружжя)! У вас сьогодні особливий, урочистий день! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною. Сьогодні ви зробили серйозний, важливий крок у нове життя. Нам хочеться побажати вам добра і тепла, багато радісних днів. Побудуйте свій будинок, щоб вам жилося щасливо в ньому, посадіть свій сад – найкращий, виростите своїх дітей, щоб вони були вашою гордістю. Пам’ятайте: міцна сім’я – запорука вашого успіху в житті. Бережіть і цінуйте один одного, будьте один одному надією і опорою.

Дорогі наші діти! Від усієї душі хочемо вам побажати радісного життя. Нехай у вашому домі завжди лунає сміх, а з часом — обов’язково і дитячий. Якщо на одну шальку терезів покласти клопоти від дітей, а на іншу — радість і щастя, яке вони приносять, то друга чаша обов’язково переважить!

Сьогодні для молодят найкрасивіший і самий значний день — день присвоєння нових і дорогих титулів: чоловік і дружина. Вона поєднали свої життя і тому це день великої радості. І йти по життєвому шляху вдвох, рука в руку з коханою людиною — це велике щастя. Нехай це щастя буде завжди з вами, на всю вашу довге життя, і ви знайдете щастя у ваших дітях і внуках. За вас, за вашу процвітання! Гірко!

Милі діти, напучуючи вас в нове життя бажаємо вам любові, щастя, сімейного благополуччя. Живіть в ім’я добра і любові. Благословляємо вас на щасливий шлюб, на міцну родину!

Колись ми теж були молодими, і наш сімейний союз і наша міцна любов служили прикладом для наслідування. І ми хочемо щиро побажати вам також зустріти разом глибоку старість і зберегти до тих часів свою сильну любов. Дбайливо ставитеся до вашого шлюбу, не допускайте зради. Будуйте свої відносини, і нехай вони з кожним роком все більше міцніють!

Милі (ім’я) і (ім’я), в цей урочистий день, перед Богом і людьми благословляємо вас на щасливий шлюб, на довге сімейне життя. І даємо вам свій батьківський наказ: живіть-поживайте — добра наживайте! Миру вам і радості!

Дорогі діти! Вітаємо зі вступом у законний шлюб. Бажаємо щастя, здоров’я, довгих років подружнього життя. Ласкаво просимо в наш дім — ваш дім. Спробуйте наш хліб-сіль, а ми подивимося, хто в домі господар.

Милі (імена подружжя)! В цей урочистий і хвилюючий день бажаю вам океан любові, море щастя і широкі ріки добра! Якщо трапитися так, що океан любові зникне, море щастя зміліє, а річка добра перетворитися на маленький струмочок, нехай у вас залишиться чисте і глибоке озеро надії. Надія, віра, любов і мудрість нехай будуть вашими супутницями. Нехай вони допоможуть вам не перетворити своє життя в болото буденності. Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю, веселощами та любов’ю! Щастя вам у сімейному плаванні, нехай ваш корабель ніколи не збивається з курсу!

Дорогі діти! В цей щасливий день ви стоїте на порозі нового життя. Ще зовсім трошки, і ви станете чоловіком і дружиною! Перед початком сімейного життя прийміть наші батьківські настанови і вітання!

Живіть дружно, мирно да ладно!
Любов бережіть, сім’ю кріпіть,
Діток народите і добро зберігайте!

Величезного вам щастя, великого кохання, чималого статку. Благополуччя і радості вашій родині!

Милі (ім’я) і (ім’я)! Від усього серця хочеться побажати вам щасливого подружнього життя! Свейте своє сімейне гніздечко затишним і теплим. Нехай це гніздечко частіше відвідують лелеки, хай ваша родина росте не по днях, а по годинах! Живіть – як два лебедя: лебединою любові, лебединої вірності, лебединої пісні вам через сто тисяч років.

Дорогі наші діти, дозвольте нам в щасливий день, в щасливу годину сказати напутнє батьківське слово. Живіть так, щоб у вашому домі була радість, щоб звучали в ньому сміх і пісні, щасливі дитячі голоси. Побудуйте свій найкращий, самий добрий, самий чарівний світ. Нехай ваша сім’я стане взірцем родинного щастя і благополуччя.

Життя – це суєта, що складається з безлічі дрібниць, нагроможденная непотрібними словами, пустими суперечками, дурними сварками. Життя – це переплетення сонячних і похмурих днів, чергування білих і чорних смуг. Щастя і благополуччя Вашого життя буде залежати від Вашої згоди і розсудливості, вміння знаходити компроміси і стійко витримувати життєві труднощі. Нехай повсякденні дрібниці і дрібниці не псують головного у Вашому житті – любові і щастя!

Рідні наші дітки! Сім’я – це крихкий музичний інструмент. Дисгармонія в сім’ї – річ рідкісна, тому щоб домогтися лада, доводиться крутитися на всі лади, інакше ладу не доб’єшся. Бажаємо Вам, щоб в музиці, заснованій на гармонії люблячих сердець, ніколи не звучало нот зневіри і фальші. Нехай в цю музику ніколи не вривається дика, безумна какофонія скандалів і чвар. Нехай Ваші серця завжди б’ються в унісон!

Дорогі наші діти! У цей урочистий день дозвольте нам від усієї душі привітати вас. Любіть і цінуйте один одного, поважайте і підтримуйте. Сьогодні ви стали сім’єю, стали самими рідними один одному людьми. Ніколи не забувайте це. Народжуйте дітей, а ми в свою чергу завжди будемо раді вам допомогти і поняньчитися з вашими дітьми! І пам’ятайте, що сім’я — це праця, важка щоденна праця!

Улюблені наші діти, дорогі молодята! В цей радісний день бажаємо вам щастя, усмішок і радості на всю довге сімейне життя! Нехай вона буде схожа на чудове свято, а медовий місяць не закінчується ніколи! Нехай дзвінкі дитячі голоси звучать у вашому домі! А будинок буде наповнений радістю, сміхом, посмішками! Шануйте і бережіть один одного! Пам’ятайте, що життя прожити, не поле перейти! Благополуччя і щастя вашій родині!

Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною, дорогі наші діти! І ми як батьки благословляємо вас на щасливе сімейне життя. Сьогодні ви зробили дуже серйозний крок — ви створили сім’ю. Але сім’я буде повноцінною тільки після народження діточок! Так що народжуйте блакитнооких або черноглазых дівчисьок і хлопчиськ і ніколи не забувайте, що ви відповідаємо одне за одного! Гірко!

Дорогі наречені! Від усієї душі вітаємо вас зі вступом у законний шлюб і утворенням нової сім’ї. Рада вам та любов! Найпрекрасніше в житті — велика людська дружба і любов. Нехай ваша любов буде такою ж довгою, як ваше життя! Створюючи сім’ю, ви несете відповідальність не тільки один перед одним, але і перед суспільством, і ваш обов’язок перед ним — жити в любові і щастя, ростити здорових і життєрадісних дітей і бути вірною опорою вашим батькам і матерям. В добрий час, дорогі молодята, на довгі роки! Проголосимо гучну здравицю на честь молодят!

Дорогі наші діти! Нехай буде щасливий ваш союз! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного кохання тільки яскравою, тільки вірних друзів! І хай буде щасливою ваша спільна подружнє життя!

Подружнє життя – це книга, яка складається з двох частин: перша частина, поетична – медовий місяць, друга частина, прозаїчна – вся подальша життя. Звичайно, у першій частині зовсім мало сторінок, у другій частині, навпаки, дуже багато. Бажаємо Вам, щоб другу, більшу частину книги Ви розділили на кілька розділів і кожну з них зробили медової!

Син і дочка! Сьогодні ви зважилися на серйозний крок — скріпили свою любов священними узами шлюбу! Ми щасливі вашим щастям! Бажаємо вам завжди відчувати один до одного велику ніжність і бути одним цілим! Нехай усі ваші починання призводять тільки до перемоги, а щастя і достаток ніколи не покидають ваш дім! Ми і всі ваші близькі і друзі завжди будемо поруч, щоб розділити з вами і горе, і радість! Гірко!

Любі наші діти! Вітаємо вас з весіллям! Нареченому бажаємо бути справжнім господарем і любити дружину, а нареченій — бути турботливою дружиною і у всьому допомагати чоловікові! Нехай вогнище вашої любові не згасає ніколи! Єдності і щастя вам!

Дорогі наші дітки! Життя дуже довга, але проходить дуже швидко. Остерігайтеся гультяйське життя, ставте перед собою цілі і досягайте їх. Мрії збуваються, а думки матеріальні. Пам’ятайте про це і з успіхом застосовувати у своєму житті. Пил після нас залишиться іль слава, при житті вибрати наше право.

Дорогі наші діти! Вітаємо вас від всієї душі — тепер ви справжня сім’я! Ваші мрії один про одного здійснилися, тепер з’являться нові — загальні. Так нехай вони здійсняться, як за помахом чарівної палички! Закруглюючи, хочеться зауважити, що якщо ви тепер теж дорослі, з вами більше нецікаво. З нетерпінням чекаємо від вас подаруночків — маленьких принців і принцес! А поки — прийміть наш подарунок…

Коментарі в нас можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація займе у тебе не більше 1 хв, зате ти отримаєш доступ до безлічі можливостей:

 • Залишати коментарі
 • Публікувати свої пости
 • Збирати монетки і витрачати їх
 • Голосувати за чужі пости
 • Дарувати і отримувати подарунки
 • Створити свій фотоальбом і переглядати чужі
 • Так само на сайті є Банк, Суд і Магазин, де і стануть тобі зібрані на сайті монетки.
  Зареєструватися прямо зараз!

Отримуючи запрошення на весілля, гості замислюються не тільки про вибір подарунка — ще потрібно сказати нареченому і нареченій гарне побажання, піднімаючи келих за них. Адже хочеться розділити з молодятами радість, а виразити всю повноту почуттів на словах не завжди виходить, найчастіше заважає хвилювання. Тому привітання молодим краще підготувати заздалегідь.

Організатори весільних свят радять вивчити текст з вітальною промовою, щоб не плутатися і не читати його, як доповідь. Підібрати правильні слова буде простіше, коли запрошених пов’язує з молодятами своя історія. Напевно знайдуться цікаві моменти, які були пережиті разом з ними. Спершу слід підібрати найбільш цікавий випадок, потім записати отриману історію на папері. Таким чином виходять цікаві і зворушливі вітання молодим в прозі.

Наприклад, якщо пощастило стати свідком знайомства молодих, можна в жартівливій формі розповісти про цю подію присутніх. Від себе додавши, що відразу було видно, як з маленької іскри, промелькнувшей між ними, стало розпалюватися величезне полум’я любові.

Подруги нареченої можуть розповісти про те, як вона з дитинства мріяла саме про такому супутнику життя. Уявляла, як він приїде за нею на білому коні. І про те, як тепер всі друзі ради за молодих, адже справдилися їхні заповітні мрії.

Друзі нареченого напевно згадають, як вони вередували в дитячі та юнацькі роки. У той час ніхто навіть подумати не міг, що коли-то їх товариш по-справжньому закохатися. Що буде такий щасливий бачити поряд з собою одну з дівчат, яких він у свій час смикав за кіски і закидали сніжками.

Родичі теж можуть пригадати кумедні історії, пов’язані з молодими, і органічно вписати їх в вітальну промову.

Привітання від батьків

Молодятам буде дуже важливо почути слова напуття від рідних людей, тому батьківське привітання молодим може звучати як невеликий приклад з їхнього сімейного життя.

 • Вогонь нашої любові спалахнуло багато років тому, донині не згас і з кожним роком гріє все сильніше. Бажаємо, щоб полум’я ваших почуттів не змогли задути шторми життя і хуртовини негараздів. Нехай цей вогонь завжди зігріває і підтримує вашу сім’ю.
 • Ми були такі ж молоді, як ви зараз, коли сказали один одному «так» і створили родину. З тих пір нам довелося пережити багато радісних і сумних моментів, але ми все робимо разом, тому радості завжди вдвічі більше, а горя вдвічі менше. Бажаємо і вам, наші молодята, йти по життю, взявшись за руки, тоді в ній завжди буде більше світла і менше темряви.
 • Кажуть, що найбільший дар, який Бог може подарувати людині, це дитина, і чим більше дітей, тим багатші люди. Сьогодні наша сім’я стала багатшою, у ній з’явилося ще одне дитя. Вітаємо молодят і бажаємо, щоб незабаром ця пара отримала подарунок від Бога, і тоді ми всі станемо ще багатшими.

Привітання у вигляді притчі

Грузинські тости славляться своєю мудрістю, оскільки засновані на легендах і притчах. Сказане в подібній манері гарне привітання молодим не тільки сподобається, але і запам’ятається.

 • Хочу розповісти притчу про двох волах, яких ставили селяни в одну упряж, щоб зорати якомога більше землі. Коли обидва працюють однаково завзято, земельний наділ буде зораний добре і швидко, але, якщо один вол лінується, інший незабаром впаде і земля залишиться не обробленою. Давайте всі дружно привітаємо наших молодих і побажаємо, щоб вони все робили разом, а їх починання завжди приносили хороший урожай.
 • Один мудрець сказав, що не може бути більшого подарунка ніж любляче серце, але тільки коли взамін віддаєш коханому своє. Вітаємо цю прекрасну пару, яка зробила один одному такий подарунок, обмінявшись сьогодні не тільки кільця, але й серцями.
 • Кажуть, якщо не пощастило в коханні, у людини черствіє серце, а мова стає злим. Саме такі люди розпускають чутки про те, що все в світі помилково, а одруження — це кайдани, які назавжди позбавляють людину свободи. Але хіба самотність можна назвати свободою? Вітаємо цих вільних людей, які сьогодні самі зробили свій вибір і створили родину!
 • Вітаємо молодят і бажаємо: ніколи не пізнати самотності. Свою ніжність ділити на двох. Ніколи не бути третім зайвим. Від усього мати законну чверть. Працювати не більше п’яти днів на тиждень. Мати заробіток з шістьма нулями після першої цифри. Завжди перебувати на сьомому небі від щастя. Мати любов обопільну і нескінченну, як вісімка. Нехай три заповітні бажання будуть помножені на три і здійсняться. А всі поставлені цілі потраплять в десятку.
 • Нехай ваш шлюб, як бездоганна страву, буде наповнений усіма необхідними інгредієнтами: величезною кількістю любові, дрібкою гумору, нальотом романтики і ложкою розуміння. Нехай ваша радість триває вічно. Вітаємо!
 • Привітаємо і піднімемо келихи з ігристим вином за наших молодих! Нехай ваше життя завжди буде цікавою і вируючим, як це вино! Нехай ваша любов буде такою ж солодкої! Нехай від ваших поцілунків також голова йде обертом! Нехай ваші стосунки стають міцнішими і краще з року в рік, як хороше вино!

Короткі привітання молодим на весілля

Ймовірно, багато хто чув, що стислість – сестра таланту. Тому, коли збирається велика компанія, вітальну промову не варто затягувати. Якщо самостійно не виходить написати цікаве і короткий привітання молодим, яке повною мірою зміг би відобразити почуття до них, можна скористатися готовими текстами привітань, додавши трохи особистого ставлення.

 • Вітаємо молодят. Бажаємо їм щасливого і довго подорожі по морю життя на сімейному кораблі, який сьогодні був спущений на воду.
 • Ваш весільний святковий день закінчиться, але нехай спільні щасливі роки тривають нескінченно, а любов живе вічно. Вітаємо ідеальну пару!
 • Як маяк темної ночі, нехай ваша любов один до одного завжди світить яскраво, щоб не загубитися в розбурханому морі життя.
 • Коли я дивлюся на наших молодих, то бачу дві половинки одного цілого. Так давайте привітаємо їх і піднімемо келихи за цей союз, створений Всевишнім. Нехай ніхто і ніколи не посягне на бездоганну роботу Творця.

Побажання та поздоровлення у віршах молодим

 • Бережіть ваше щастя! Дорожіть ним завжди! Нехай негаразди та незгоди не торкнуться вашої пари ні за що і ніколи!
 • Нехай кожен день і кожну годину ваш буде наповнений радістю. Піднімемо ми за вас келих, щоб море щастя було повним.
 • Багато прекрасних слів так хочеться сказати! Щастя і миру вам побажати! Грошей побільше і вірних друзів! Успіхів, удачі і радісних днів!
 • Ваша любов нехай цвіте кожен день! Так яскраво, так палко і гаряче, щоб у старості ви, відпочивши від турбот, сказали: «Ні дня нам не шкода!»
 • Щоб ви ніколи не сумували! Щоб життя було суцільною навесні! Щоб ваш медовий місяць тривав до самого весілля золотий!
 • Ми бачимо тут кохання творіння, прекрасний молодий союз! Так вип’ємо зі сльозами розчулення за міцність цих шлюбних уз!
 • Для молодих відкриті всі дороги! Будь-які труднощі їм по плечах, коли без страху і сумніву вони йдуть до своїх мрій!
 • Наречена казково прекрасна, наречений, як молодий орел, і щастя повною чашею ллється, коли над молодими в’ється любові взаємної ореол!
 • Молоді так прекрасні, як квіти в саду весною! Ми поспішаємо бажати їм щастя і удачі неземної! Нехай завжди вам світить сонце! Хай душа співає завжди! Хай любов живе на світлі дні, роки, століття!

На завершення слід додати, що привітання молодим вийде не тільки красивим, але і зворушливим, коли слова будуть збігатися з почуттями співрозмовника. Не варто ховати емоції, навіть якщо від розчулення хочеться розплакатися. Адже сльози радості — один із проявів щастя.

Моя мила хрещениця. Сьогодні у тебе надзвичайний день

Нехай господь береже вас, діти!
Нехай для вас лише сонце світить!
Бажаю вам любові великий,
І щоб з відкритою душею
Завжди ви мирно, дружно жили,
Своєю любов’ю дорожили,
Щоб ви ніколи не лаялися,
А тільки радісно сміялися!

Я хрещена мати, і я вас вітаю
З днем весілля, і бажаю жити в любові!
Зараз на весіллі славно ми гуляємо,
І я прошу

Як хрещена, хочу привітати вас
З днем весілля, з днем прекрасним і щасливим.
Нехай вас закружляє в щасті цей вальс,
По життю нехай веде неквапливо.
Чи Любите ви один одного дня за днем,
Даруйте ніжність, ласку і посмішки.
Живіть ви без думок про погане,
Не робіть дурниці помилки.

Від хресної приймайте привітання
З днем весілля вашої радісною, щасливою.
І нехай всі ваші найкращі миті
Крокують день за днем неквапливо.
Живіть разом у радості і щастя,
Любов’ю ви один одного зігрівайте.
І найактивнішу участь
У сімейному житті дружно приймайте.

Я вітаю молоду пару
З законним шлюбом. Нехай він буде міцним.
Як хрещена, привітати вас хочу я
І побажати, щоб були у вас дітки.
Любили щоб одне одного поважали.
І в домі щастя вашому щоб витало.
Гостей у свій дім частіше запрошували,
І щоб завжди вам і всього вистачало.

Я похресницю з днем весілля вас вітаю,
Бажаю їй бути щасливою у шлюбі.
І світло любові хай дім ваш осяває.

Привітання на весілля від хрещеної мами у прозі

Дорогі діти, ваша хрещена вітає вас з днем весілля. Від душі бажаю вам миру та злагоди, щастя і любові, благополуччя і радості, здоров’я і удачі, добра і розуміння, взаємоповаги і достатку. Рада так любов вам, милі голубки.

Дорогі дітки, ваша хрещена від усієї душі вітає вас з днем одруження. Від щирого серця бажаю вам доброго спільного шляху і вірною удачі, щирого щастя і світла надії, міцного здоров’я і безсумнівного благополуччя, вічної любові і великої радості.

В день вашого весілля хрещена бажає вам великих спільних перемог у житті, впевнених планів на майбутнє і світлого щастя в сьогоденні. Діти, будьте завжди міцно одне іншому улюблені і щирі у своїх почуттях.

Милі дітки, ваша хрещена вітає вас з днем одруження. Від душі вам хочу побажати світлої спільної дороги, вірного блага у вашому домі і щирого щастя. Бажаю вам безустанно любити один одного, жити в достатку, мирі і розумінні.

Тости на весілля від хрещеної, Gorko

Тости на весілля від хресної мають велике значення для молодят, так як у них є не тільки побажання сімейного щастя, любові, а й наставні слова.

Честь і слава молодим!
Життя світлою і вдалою
Від душі бажаємо їм.
Нехай любов їх окрилює,
Дружба радує серця,
Нехай мрії перешкод не знають,
Щастя буде без кінця!

Хрещений син, я вітаю,
Чоловіком бути тобі до лиця!
Крок серйозний, розумію,
До шлюбного йти вінця!
І я вірю, що ти зможеш
Для сім’ї опорою стати,
І батьком ти будеш суворіше —
Ласкавою нехай буде мати!

Я похресницю з весіллям
Привітати так поспішаю.

Привітання похресниці в день весілля від хрещеної мами або похресника — від хрещеного батька, неодмінно поєднують в собі мудре повчання у важкій науці сімейного життя, і особисті побажання, які відображають особливості характеру молодого подружжя.

Якщо голова новоспеченої сім’ї — гурман і сибарит, добре би це з гумором підкреслити, та побажати молодій дружині якомога більше часу приділяти дому, сімейних обідів і вечерь. І подарувати кулінарну книгу.

 1. Автор Женя розміщено 27.12.2018

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Запах з рота — наслідок паразитів. Вони вийдуть, якщо випити ложку.

Весілля — дуже важливий день для молодят, але вони далеко не єдині учасники торжества. Батьки молодих також беруть безпосередню участь у церемонії, і зазвичай саме їх привітання привертають найбільшу увагу гостей. Які весільні привітання від мами нареченого будуть найбільш щирими і зворушливими, розповідаємо далі.

Віршовані побажання від батьків нареченого

Зворушливі рядки від батьків нареченого завжди вимовляються в першу чергу, і зазвичай вони бувають переповнені щирими емоціями. Яким має бути ідеальне привітання у віршах від мами винуватця торжества?

 1. Найкраща довжина для такого вірша — не більше 8-10 рядків.
 2. Чудово, якщо батьки зможуть самі написати вірш, не вдаючись до хай і красивим, але все ж банальним варіантом з інтернету.
 3. У такі рядки слід вписувати особисті подробиці, наприклад, імена нареченого і нареченої, дату весілля і так далі.
 4. Подібне вірш має звертатися і до нареченому, і нареченій, утримуючи привітання для обох. Багато батьків забувають про те, що це свято не тільки їх сина, але і його нареченої. Саме тому у вірші варто писати про зв’язки між молодятами і про любов по відношенню до них обох.

Зрозуміло, самостійно написати вірш, не маючи ніякого досвіду в цій справі, непросто, але такі твори зазвичай виявляються щире тих, що бездумно взяті з інтернету. Зворушливе привітання у віршах може звучати наступним чином:

«В шлюб ви сьогодні вступили, союз любов’ю закріпили.

Нехай кожен рік і кожен день кохання стає сильнішою.

І нехай сім’я росте, міцнішає, біда про вас хай забуває.

Вас, діти, дуже сильно любимо, і допомагати завжди будемо вам!»

Такі поздоровлення на весілля, щирі і зворушливі одночасно, навряд чи когось залишать байдужим. Варто пам’ятати і про те, що ідеальне вірш на весілля не повинно займати за часом більше пари хвилин. Саме тому, якщо батьки хочуть презентувати значний вірш з напутніми словами, його слід написати на листівці. У такому разі приємні рядки не будуть забуті, і ще дуже багато років зможуть нагадувати парі про найщасливіший день у їхньому житті.

Дуже зворушливо можна сказати навіть вірш, взятий з інтернету, якщо батько і мати нареченого будуть по черзі говорити по рядку. В такому випадку вони і підкреслять силу власних почуттів, і висловлять своє напуття молодятам.

Поздоровлення в прозі: переваги та недоліки

Традиційно вітання молодятам від батьків оформляють у віршовану форму, вважаючи, що римовані рядки куди більш щирі і виразні. Так, вірші дійсно можуть висловити набагато більше емоцій, і це головний недолік прозового привітання. До того ж, у прозі розповісти про важливість події буває дуже складно. Думки людини розтікаються і направляються в різні сторони, і тут дуже легко дійти до надмірного просторікування.

Однак переваг у прозових привітань набагато більше, ніж недоліків, і ось лише деякі з них:

 • у стандартну прозу можна укласти набагато більше ніжних слів, витративши на їх вимову стільки ж часу;
 • прозовий привітання точно може придумати кожен, а значить, воно апріорі буде щире;
 • у прозі легше використовувати епітети, метафори і різноманітні порівняння, адже не потрібно думати над римами;
 • на тлі нескінченних віршів щирі слова, сказані в прозі, будуть звучати навіть оригінально, що тільки посилить враження від них.

Слова батьків нареченого обов’язково повинні бути щирими і продуманими.

Ідеальне поздоровлення в прозі може виглядати так:

 • Здається, зовсім недавно ми самі вимовляли клятви любові і вірності, а зараз вже наш син стоїть біля вівтаря. У цей прекрасний день нам хочеться побажати, щоб кожен прожитий вами рік був наповнений розумінням і щирістю почуттів. Щоб взаємоповага і пристрасть у вашій парі міцніли з кожним днем, а сьогоднішня весілля стало лише прелюдією, першим актом на шляху до справді великого щастя!

Всього 3 пропозиції, але в них укладено стільки ніжності, що молодята будуть зворушені. Ідеальне поздоровлення в прозі повинно бути не більше п’яти пропозицій, і при цьому варто стежити за часом. Молодят щирі побажання повинні радувати, а не стомлювати, тому краще, щоб їх тривалість не перевищувала 3-4 хвилини.

Постарайтеся зробити поздоровлення в прозі не просто важливим, але ще і дуже красивим, глибокодумним. У такому разі щирість всього сказаного зробить потрібне враження на винуватців торжества.

Прикольні привітання на весілля: як не перейти від доброго гумору до вульгарності і колкостями?

Хто сказав, що весільні привітання обов’язково повинні бути глибокодумними і серйозними? Багато батьків обирають жартівливі вірші для привітання сина і його нареченої. Яким же повинен бути ідеальний жартівливий віршик?

 1. Він не повинен зачіпати гідності пари або ображати винуватців торжества.
 2. Жартівливий віршик, як анекдот, повинен бути коротким і ємним.
 3. Чудово, якщо крім гумору в такому творі знайдеться місце і для зворушливості.
 4. Вимовляти подібне привітання варто веселим, дзвінким голосом, заздалегідь пропрацювавши інтонацію.

Придумати самостійно твір з гумором буває непросто. Ось непоганий варіант того, як подібне віршоване привітання може виглядати:

«Все, хлопці, ви потрапили, адже сім’єю тепер ви стали.

Один бюджет, одні турботи, кохання прощай, привіт клопоти.

А якщо серйозно, ми раді за вас, адже ви так щасливі зараз.

Прекрасний шлях вас чекає, і кожен день любов’ю хай сяє!»

За допомогою гумору батьки нареченого можуть розповісти про труднощі, які чекають на пару. Однак у фіналі варто резюмувати, що, незважаючи на всі проблеми, щира любов все одно зможе перемогти будь-які негаразди.

Образи, матюки та образливі вирази варто відкинути в бік, залишивши місце лише для легкого і завзятого гумору. Зазвичай гумористичні привітання виявляються настільки милими, що миттєво привертають до себе загальну увагу, роблячи того, хто їх вимовляє, справжньою зіркою вечора!

Найгірші побажання для молодих, або як робити не треба

Найчастіше вітання молодих від батьків перетворюється в саму нудну частину вечора, і все через непідготовленість старшого покоління. Перед тим, як вимовити побажання, його варто ретельно вивчити, вимовити вголос, а бажано і зовсім вивчити напам’ять. Тоді вимову вірша чи прози викличе куди більше приємних емоцій.

У яких же випадках ще привітання, нехай навіть найкрасивіше, перетворюється в справжній кошмар?

 1. Якщо вірш або прозовий побажання вимовляється занадто довго, то нічого, крім позіхання і втоми, в оточуючих подібні рядки не викличуть.
 2. Якщо побажання виявляється нудним, абсолютно не виражає емоцій, це також ні до чого доброго не приводить.
 3. Варто бути обережніше з використанням злих жартів або нецензурних слів, особливо в адресу нареченої.
 4. Не варто віддавати перевагу занадто складним віршам з неймовірно красивими римами, адже за ним відразу зрозуміло, що писав це привітання не самостійно.

Висловити всю глибину власних почуттів можна навіть за допомогою експромту, але все ж привітання краще підготувати заздалегідь. Чудово, якщо батьки нареченого гарно оформлять або хоча б написати на листівці. У такому разі листівку можна буде презентувати винуватцям торжества, дозволивши їм і в майбутньому насолоджуватися красивими рядками. Також побажання можна вишити на наволочці або вигравіювати на декоративною фігурці.

Грамотно складене привітання в день весілля — це не якесь диво. Будь-яка людина може придумати такі ніжні рядки, не звертаючись до інтернет-джерел. Єдине, що від нього вимагається, — говорити щиро. В такому випадку наречений і наречена залишаться в повному захваті від усього почутого!

Comments are closed.