Поздоровлення в прозі газовикам

1

субота, 6 вересня 2014 р.

Привітання з днем народження нафтовику у прозі

День 7 вересня 2014 — Привітання з днем нафтовика і газівника

  • У цей славний день календаря
  • Ми вітаємо з святом вас, з днем нафтовика і газівника! дивитися далі.

«День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості» — національний професійне свято, яке відзначається в Україні працівниками легкої промисловості щорічно у другу неділю вересня, згідно з Указом Президента № 302/93 від 12 серпня 1993 року. Промисловий видобуток нафти в Україні почалася в 18 столітті, і вже в 1909 році в Прикарпатті видобували 2 млн. тонн нафти. Газова промисловість бере свій початок з введення в експлуатацію Дашавського газового родовища і будівництва першого газопроводу Дашава — Стрий в 1924 році.

Показані тільки поздоровлення в прозі !

Нехай вітання ллються рікою в цей святковий день, хай щастя разом з грошима міцно увійде в життя. Нехай день газовика запам’ятається на століття!

Прості люди вдячні Вам за тепло в будинках і квартирах взимку. Затишок і комфорт у скромних приміщеннях і шикарних апартаментах відчуває кожен із нас завдяки вам. Газ і нафта — це золотий запас сучасності. Здобувайте його для того, щоб дарувати людям тепло і радість.

Текст, слова, офіційні привітання з днем нафтовика в прозі, найкращі щирі побажання колегам нафтовикам і газовикам з професійним святом

День працівників нафтової, газової і паливної промисловості поздоровлення в прозі колективу нафтовиків своїми словами

Нафта – рідке золото Росії, блиск якого не повинен згаснути ніколи. Завдяки Вам – нафтовикам, наша величезна країна росте і розвивається.

Кожен день і кожну годину Ви вносите свій неоціненний внесок у наше світле майбутнє, адже нафта – найважливіший товар, що поставляється на експорт в багато країн світу.

Сьогодні Ваш знаменний день – день нафтовика! Вітаємо! Хочеться побажати Вам, щоб життя супроводжували вас тільки світлі смуги, щоб щастя світило як сонячний промінь!

Щоб робота завжди була цікавою і плідною, щоб кожен з Вас став автошин стахановцем у своєму напрямку.

Бажаємо, щоб свято у Вашій душі тривав завжди і радість, притаманна професійному дню ніколи вже Вас не покидала.

Хочеться вірити, що завдяки таким чудовим людям як Ви, ніколи не згасне і наша Вітчизна, адже нафтовики так важливі, насамперед, для нашої країни.

Вітання колегам з днем Нафтовика своїми словами

Сьогодні свято у тих людей, які знають, що таке справжнє золото Росії і можуть уявити, в якому напрямку буде розвиватися наша країна.

У тих сміливих і відважних людей, які не відступають перед труднощами і сильні духом, які прагнуть бути кращими у своїй галузі, бути професіоналами в роботі і відданими своїй справі.

Дорогі і шановні нафтовики, від душі вітаємо Вас з цим чудовим професійним святом, з днем, коли всі мрії повинні обов’язково збуватися! З днем Нафтовика!

Поздоровлення в прозі колективу нафтовиків

Дорогі наші нафтовики!

В цей святковий вересневий день дозвольте мені щиро і від всього серця привітати вас з цим прекрасним професійним святом з днем нафтовика.

Нехай робота дарує вам лише радість і успіх, робочі будні будуть спокійними і щасливими, всі колеги хай шанують вас, а ваші близькі хай вами гордяться! Щастя вам, процвітання і благополуччя!

Приклади привітань нафтовикам на урочистому зібранні з нагоди свята

Шановні працівники газової і нафтової промисловості, ось вже більше 30 років ми відзначаємо свято — день нафтовика.

Від усієї душі та щирого серця висловлюємо слова вдячності за вашу звитяжну працю та неоціненний внесок в економіку нашої країни. Бажаємо Вам невичерпних свердловин, невичерпних запасів нафти і багатих надр нашої землі.

Добра, тепла і любові вам, вашим сім’ям, близьким і рідним людям.

Дорогі нафтовики, ви підкорюєте надра нашої землі, бурите нафтові свердловини часом від 4,5 до 6 км глибиною, добуваєте найдорогоцінніше корисна копалина. Ви працюєте часом у важких умовах, особливо в сибірських болотах, де взимку -40, а літом +30. Спочатку вам доводиться вирубувати ліс, потім осушувати болота, відсипати робочий майданчик навколо свердловин піском.

Завдяки вашій праці вся країна отримує можливість збагачуватися, розвиватися та проводити благодійні заходи. Ви забезпечуєте паливом і енергоресурсами міста і країни.

За результатами 2011 року Росія добула 511,4 мільйонів тонн нафти (10,27 мільйона барелів за добу) і Росія як і раніше займає лідируюче положення у світі по видобутку чорного золота. Ви професіонали своєї справи, низький Вам уклін і величезне спасибі!

Щастя Вам і з професійним святом!

Першу нафту в Росії виявили в далекому 1684 році в районі Іркутського острога. Безпосередня її видобуток в нашій країні почалася в 1745 році, але спочатку розробка родовищ була збиткова із-за малого застосування продукту. Зараз ситуація кардинально змінилася і видобуток нафти стала прибутковим і високооплачуваним справою.

Багато хлопці зі шкільної лави мріє працювати в газово-нафтової промисловості, бути забезпеченими і респектабельними людьми. Вам пощастило, ви працюєте за своїм покликанням і добре знаєте свою справу.

Привітання з днем народження нафтовику

Тебе туди ніхто не тягне —

Там шоколаду немає та — дам.

Але ти, приятель наш, — нафтовик,

І, зрозуміло, твоє місце — там.

Слайди привітання з днем нафтовика

В першу неділю вересня відзначається День працівників нафтової, газової і паливної промисловості, який часто називають просто – День нафтовика і День газовика.

Це свято відзначають ті люди, хто пов’язав своє життя з розробкою родовищ нафти, газу, а також їх видобутком і проектуванням обладнання, яке використовується при видобутку цих корисних копалин.

Незважаючи на те, що професія відважного підкорювача надр землі існує століття, свято це зовсім молодий. Це свято було законодавчо закріплено указом Президії Верховної Ради СРСР «ПРО святкові і пам’ятні дні» від 1 жовтня 1980 року. Держава не могла не відзначити власним днем тих, хто забезпечує один із самих головних джерел доходу країни, роботу, без перебільшення, всіх підприємств і організацій.

Видобуток нафти і газу – це не легка праця тисячі людей, починаючи з геолога, який займається розвідкою і пошуком нових родовищ газу і нафти, і закінчуючи робочими бурової установки. У Росії близько 15% населення можна зарахувати до «нафтовикам». Від того, наскільки професійно і якісно буде виконана робота цих людей, залежить правильне функціонування інших галузей промисловості, побутова життя громадян та інших країн.

Хто з нас зможе хоча б добу інші обійтися без усіх благ, які забезпечують ці люди? У наш час складно уявити життя без тих благ, які ми отримуємо завдяки «чорного золота» і «блакитного палива». Тому ми з великою повагою ставимося до людей нафтовикам і поспішаємо привітати їх з професійним святом.

Привітання з Днем нафтовика

Складно собі уявити, скільки всього корисного роблять з нафти.. Бензин, асфальт, фарби, пластик і навіть губну помаду. Подаруйте вірші нафтовикам — адже без них наше життя було б зовсім іншою!

Привітання нафтовикам і газовикам у віршах

Без нафти не прожити на світі:
Вона бензин і полімер,
Майже в будь-якій вона предметі,
Куди не глянь скрізь приклад.
Нафтовик! Хто тебе важливіше?
Твоя праця почесна і великий.
Вдар же, нафта, та сильніше!
Благословенен цю мить!

Газ – блакитне золото планети,
А ти з цим золотом на «ти».
Вітаємо з Днем газовика,
Прийми вітання і квіти!
Робота непроста у тебе
Але ти їй дуже вірний, дорогий!
Нехай твоє серце наповниться радістю,
І пам’ятай, ми завжди з тобою!

Сьогодні тих поспішаємо привітати,
Чия праця так важливий для країни:
Нафтовиків! Чого лукавити —
Без нафти як без рук всі ми!
Нафтовики завжди на сторожі
Благополуччя людей.
Нехай руки їх чорніше сажі,
Але в серці сотня коней!
Хай буде супутником везіння
У всіх працях і працях,
Щоб додати краплю уміння —
І ось успіх у твоїх руках!
Бензин, мазут, масла і мастила —
За це все спасибі Вам!
Живемо в комфорті ми, як в казці,
Мороз і темрява нам по зубах!

З Днем нафтовика!

Привітання з Днем нафтовика в прозі (офіційні і дружні)

Шановні працівники нафтової та газової промисловості, сьогодні ми дякуємо вам від щирого серця за Ваш високий професіоналізм, тяжку працю та відповідальне ставлення до своєї роботи рік за роком. Завдяки Вашим старанням збільшується щорічний видобуток необхідних і цінних продуктів – нафти і газу.
Нехай і надалі Ваші зусилля будуть спрямовані на плідну і несучу зростання країні роботу. Всі технічні та економічні досягнення країни безпосередньо пов’язані з Вашою працьовитістю, натхненною творчою працею.
Хочеться побажати Вам процвітання, професійної впевненості, кар’єрного росту, самореалізації у своїй професії. Хай Ваш будинок завжди буде наповнений радістю і веселим сміхом.
Будьте здорові і щасливі! Успіхів вам і поменше аварійних ситуацій у вашій важкій роботі! Натхнення і нових висот у роботі та особистому житті!

Дорогі наші нафтовики і газовики!Не можна уявити собі сучасну наше життя без газу і бензину, що зігріває наші будинки і дає «життя» нашим автомобілям.
В цей день ми хочемо побажати вам теж тепла, але тільки душевного.
Ми цінуємо ваш великий труд і позбавлення, які так часто можна зустріти на вашому терені. Так нехай же не кінчається любов близьких, нехай б’є нафтовим фонтаном щастя.
Будьте завжди щасливі і здорові, а також бажаєм щастя і здоров’я вашим близьким!
Мирного неба вам та ясного сонця!
Зі святом вас, нафтовики, не піддавайтеся смутку і нехай трубопроводи завжди будуть з нафтою, а ми з газом.
Спасибі Вам за вашу працю, ми вас любимо і цінуємо!

Голосові поздоровлення з Днем нафтовика

День нафтовика — професійне свято працівників нафтової, газової і паливної промисловості. Привітати нафтовиків і побажати успіхів в нелегкій праці допоможуть голосові вітання від політиків і знаменитостей!

Вибране аудіо вітання надсилайте на телефон одержувача, вказавши точний час доставки. Привітання надійде на телефон адресата у вигляді вхідного дзвінка і буде для нього несподіваним сюрпризом. Вітальні листівки Ви можете відправляти на мобільні і стаціонарні телефони. Вартість відправлення одного аудіо привітання 3-4$.

Нафтовиків — видобувачів «чорного золота» привітайте голосової листівкою! Нехай привітання з Днем нафтовика будуть оригінальними і від усього серця!

Прикольні привітання з Днем нафтовика

Нехай роба в мазуті і в кіптяви особи,
Не гріх і нафтовикам повеселитися.
До того ж і привід знайшовся реальний –
Сьогодні наше свято професійний.

Ми нафтопромисловість тримаємо на рівні,
А значить нафтовики – люди достойні.
Нехай ллється рікою наше «чорне золото»,
Тоді не вичерпаються і застольні пісні.

Отримуєш ти нафту, добуваєш.
Кожен день твій — за десять часом.
І сьогодні ти відзначаєш
День нафтовика — свято рідної.
Нафти багато, нафтовиків багато.
Від рідних ти завжди далеко.
Якщо скінчиться нафта, знаємо точно,
Будемо їздити ми на молоці.
Побажаємо тобі щастя,
Міцного здоров’я.
Будемо нафту ми берегти,
До побачення, до швидких зустрічей.

Comments are closed.