Поздоровлення день народження проза

0

Всього самого найкращого!

Здоров’я, щастя, море посмішок і любові розміром з океан!
А головне завжди залишатися красивим, розумним і привабливим!

Твої друзі з днем народження вітають і, звичайно ж, бажають, щоб душа наповнилася частинкою літа, захопленням і світлою печаллю.
Нехай збуваються сни і бажання, нехай настане, нарешті, приз
нание. Бажаємо тобі щастя сотні років, щоб навколо тебе крутився світ, щоб ти – Всесвіту центром став. Бажаємо, друг, чоловік світлий, щоб Бог тебе все життя оберігав. Ти – найкращий!

З ьогодні я хочу від душі привітати самого мудрого, хороброго, мужнього і сильного чоловіка, якого я знаю.

Я бажаю тобі здійснення найпотаємніших і самих зухвалих планів, які тільки прийду тобі в голову. Добийся досягнення всіх цілей, до яких прагнеш.

Нехай в родині тебе цінують, люблять і розуміють і все в твоєму житті буде позитивним, приємним і добрим!

Мій дорогий друже, я дуже хочу найперша привітати тебе з твоїм святом. Для будь-якої людини дуже важливо мати хороших і вірних друзів, які завжди допоможуть, вислухають або просто проведуть з вами час.

Ось у мене є такий чудовий друг, з яким ми вже так давно дружимо. Нас пов’язують довгі роки дружби, протягом яких ми не раз виручали один одного, навіть прикривали.
Було деколи часом важко, але ми допомагали і підтримували один дружка, тому що саме для цього і потрібні друзі.

Я хочу побажати тобі в твій святковий день тільки всього найкращого. Пам’ятай, що я в будь-який момент готова прийти тобі на допомогу, підтримати тебе.

Ми вже стільки разів проходили через труднощі, що нам не звикати.

З днем народження!

Бажаю стабільного доходу, миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я зайвим, воно ніколи не буває. Щоб ти завжди був радий тому, що в тебе вже є, але при цьому ніколи не переставав ставити перед собою великі життєві цілі.
Нехай за пазухою тебе завжди гріє почуття любові, а улюблена буде надійною опорою в житті.
Поглянь на світ свіжим поглядом, розвивайся, радій життю, будь щасливий, здоровий і любимо!

Бажаю своєму фантастичному одному в День народження, щоб грошей просто кури не клювали, життя було солодким, наче мед, очі світилися від щастя, а душа була переповнена трепетними почуттями.
Удачі тобі у всіх справах і починаннях, прагнення до кращого, міцного здоров’я і процвітання.

Сьогодні відзначає День народження мій чудовий друг. У цей славний свято я хочу йому від усього серця побажати дивовижною життя, не знати бід і горя, не сумувати ні секунди свого життя. Хай радість і веселощі тебе переповнюють, настрій завжди буде на позитиві, а очі світяться, як ліхтарі від щастя.

З Днем народження тебе, друже!
Від усієї душі вітаю тебе з цим чудовим святом і бажаю завжди радіти життю, ніколи не сумувати, бути переможцем в кожному задуманій справі і душею компанії — серед друзів!

Comments are closed.