Офіційне привітання день знань

0

Знову наповнюються галасливими і радісними голосами світлі класи шкіл, просторі аудиторії коледжів, професійних училищ, університетів та інститутів.

День знань. і, звичайно ж, День миру —
Такий для всіх день перший в вересні,
Коли під звуки вальсу з ефіру
Шле привітання диктор дітлахам.
День знань — мирний день, необхідний,
Як символ доброти і чистоти,
Давно і міцно гаряче улюблений,
І щедрий на усмішки і квіти.

Хай живе перший вересневий урок!

За парти сідати пора.
З посмішкою ступає на цей поріг —
Хай живе школа!
Ура!

Привітання з днем знань та початком навчального року в прозі своїми словами

Перше вересня-я-я-я!
Студеент. Повертайся в життя після літнього веселощів!
Не забудь як слід відзначити початок нового навчального року, щоб він видався вдалим та багатим на п’ятірки. З 1 вересня!

Ось і настало свято – 1 вересня!
Тобі пора відправлятися в школу, в новий клас, до нових знань!
Нехай удача буде до тебе особливо прихильною, бажаю тобі завжди бути в числі тих, ким педагоги щиро пишаються!
Посміхайся, не сумуй і нехай збудуться усі твої бажання!

Славно, коли новий навчальний рік починається зі свята, з 1 вересня!
Сьогодні для тебе знов починається пора знань, і я від усієї душі бажаю тобі рости швидше і знати побільше, адже тоді в найближчому майбутньому ти зможеш бути дуже щасливою людиною!

З Днем прагнення!
З днем бажання!
З днем можливостей!
З Днем знань!
Нехай ваші інформаційні портали постійно поповнюються сотнями гігабайт теорії, яку дарують педагоги.

Привітання з Днем знань

Особливі привітання я адресую першокурсникам. Сподіваюся, ви використовуєте максимум того, що може дати вам наш вуз. Будьте кращими у навчанні, щоб стати кращими в професії. Будьте цілеспрямованими і впевненими в собі, щоб досягти найвищих цілей.

Від усієї душі бажаю вам успіхів у навчанні, а також в науковому, громадському і культурному житті вузу. А всьому колективу інституту хочу побажати енергії, оптимізму, здійснення найсміливіших планів і подальшої плідної роботи!

Знання – це одне з основних багатств людства, вони визначають не тільки рівень його розвитку, але й моральність і духовність. Вступаючи у вищі навчальні заклади, наша молодь прагне отримати міцні знання і приносити користь місту, Донському краю і країні.

Новочеркаський інженерно-меліоративний інститут – один з найстаріших вузів Півдня Росії, готує професійні кадри інженерно-меліоративного профілю, і навчатися в ньому – велика честь для кожного студента.

Привітання з днем знань офіційне колегам у прозі

Вид поздоровлень: у віршах у прозі в смс всі

Дорогий Друже!
Сьогодні, без всяких сумнівів одне з найважливіших свят у твоєму житті. Цей день символізує не просто один якийсь момент, але цілий рік наполегливої праці. І праця ця дуже важливий в майбутньому, адже саме за рахунок нього закладається твоє майбутнє. Можливо , зараз тобі здається, що ще рано що—небудь вирішувати для себе, рано ще старанно трудиться. Але це, повір, не так, освіта— ніби сходи, де неможливо перейти на наступну сходинку, не засвоївши попередню. А тому на ступающем році я тобі від усього серця бажаю навчається і розбиратися в собі, адже це все дуже цікаво;) І в майбутньому ти багато віддаси , щоб знову повернути цей час.
Удачі і прагнення тобі в новому році, щиро твої ..

На межі літа та осені, безтурботності і навчання школа оживає. Знову наповнюється дитячими голосами і вимушеної тишею. Кожного чекають шкільні коридори і парти. Кожен отримає знання і досвід, яким немає ціни, але є цінність! Навчання світло, так нехай це світло наповнює Ваше життя не тільки в школі, але і все життя! З Днем знань, поспішайте вчитися, але не подорослішати!

У переддень нового навчального року вчителям і батькам хочеться побажати терпіння Прометея і мудрості Конфуція, учням — працьовитості Спанч Боба і відповідальності людини—Павука! Вчіться вчитися, намагайтеся намагатися і встигайте встигати! З Днем знань! Нехай знання будуть в радість, а уроки не в тягар!

Шкільна пора — це чудова можливість проявити себе у навчанні, відчути смак першої закоханості, перших перемог, досягнень, і, звичайно, невдач. Адже саме таким шляхом з’являється життєвий досвід. Тому, дорогі учні, не дайте можливості світу не впізнати вас, і доведіть, що ви гідні кращого життя. Ставтеся до всього, що робите з відповідальністю. Не втрачайте життєвого оптимізму, ні за яких обставин. Світлих думок для здійснення гідних вчинків вам. З Днем знань!

Гарний, легкий осінній день щемить серце. Черговий навчальний рік ступив на поріг школи. Нехай збагачуються знання правильними термінами, нехай формули послужать не тільки для рішення математичних рівнянь, але і для дозволів життєвих ситуацій. Нехай вчителі будуть вірними друзями і наставниками. На сторінках щоденника нехай фарбуються оцінки, які будуть тішити очі батьків. Нехай кожен з вас вчиться не заради оцінки, а для майбутнього використання накопичених знань. Вчіться не лише красиво, грамотно писати, але бути справжніми людьми!

Ось і прийшов один з найголовніших свят у році — день знань! Цей день приводить з собою золоту осінь, а разом з нею і пору нових відкриттів, цікавих пригод, яскравих подій! Вітаємо всіх вчителів та учнів з цим чудовим святом! Нехай не полишає вас натхнення, життєва мудрість, прагнення до нових відкриттів, бажання вчитися і дарувати знання оточуючим! Отримуйте знання з легкістю і задоволенням, дерзайте! Усі ваші починання нехай увінчаються успіхом, блищить у всіх науках і предметах! Зі святом!

Перший день прекрасної пори року збирає всіх школярів , батьків і вчителів на святі Дня знань. Учні чекали цього дня з нетерпінням і хвилюванням, тому що в школі на них чекає все нове і цікаве. Нові знання, цікаві знайомства, подруги і друзі, і, звичайно, перше кохання. За час, проведений в школі, дітям доведеться вирішувати багато завдань і ситуацій, вони накопичать великий багаж знань, які знадобляться їм у майбутньому. Вітаємо з Днем знань! Бажаємо учням працьовитості, батькам бажаємо бути терплячими і уважними, а вчителям міцного здоров’я і багато позитивної енергії в новому навчальному році!

У День знань ранок по—особливому прозоре й урочисте. Сьогодні дорога в школу перетворюється на чарівний шлях до пізнання, дружбу, нових звершень. Нехай він подарує чисту осінню свіжість, вітер добрих змін, теплоту зустрічей. Нехай світло знань у вікнах затишного шкільного будинку буде маяком мудрості, творчості, культури. Зараз нас усіх зібрав гордо заявив про себе Новий Навчальний рік. Нехай він стане прекрасним стартом для втілення надій, цікавих починань, пізнавальних подорожей в незвідане.

Настав вересень, перше число вже сьогодні, а це значить, що саме в цей день весь світ святкує день знань! Знання — це те, з допомогою чого ти реалізуєш себе, з цього ти повинен добре вчитися. І в твоєму житті буде все добре. Я вірю, що ти зможеш наповнити свої кишені грошима і зробити своє життя щасливим. Як говориться :» Спочатку ти працюєш на знання, а потім знання працюють на тебе і приносять гроші». З цього тобі потрібно бути терплячим, наполегливим і наполегливим. Адже навчальний процес не простий, але плоди, які він дарує —безцінні.

День знань до нас увірвався першим вересневим днем, і нехай позаду залишилося веселе літо з канікулами, але як же ми всі скучили по школі! Засмаглі і відпочилі стоїмо на першій шкільній лінійці і розглядаємо один одного, і так не терпиться вже почати навчання, адже вона принесе нам стільки нового і невідомого, але дуже цікавого! Знову починається ранній підйом, уроки, книжки і зошити, але це здорово! Нехай же нам легко дається навчання, нехай ми дізнаємося ще більше, позначки нехай будуть високими, і нехай довіку ми будемо поспішати в нашу улюблену школи за знаннями! З днем знань друзі!

Сторінок: < Ctrl ПредыдущаяСледующая Ctrl >

Дорогі хлопці!

Шановні педагоги і батьки!

Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року!

Перше вересня – День знань – свято для всіх, він наповнений щасливими спогадами і радісними очікуваннями. У цей день усі навчальні заклади знову відкривають двері класів і аудиторій, а 15 тисяч першокласників Володимирській області вперше перелистнут сторінку самої захоплюючої з книг – Книги знань. Новий навчальний рік почнеться і для 25 тисяч педагогів регіону.

Влади всіх рівнів разом з вчителями та старшокласниками постаралися зробити все, щоб кожна школа та дитячий садок нашої області зустріли Перше вересня у повній готовності. У цей день відкриють двері оновлена Красногорбатская школа Селивановского району на 600 осіб, клубно-спортивний блок на 33 класу Юр’євецької школи № 42. Зроблений капітальний ремонт Осиповской школи Ковровського району. Більше половини сільських школярів в цьому навчальному році буде займатися у відремонтованих спортивних залах. Завдяки підтримці федерального центру, усі малюки від трьох років до семи в нашому регіоні прийняті в дитячі сади. А до кінця року мають відкритися ще 6 дитячих садків на півтори тисячі місць.

Багато яскравих значущих подій відбувається у сфері професійної освіти Володимирській області. Почалася реалізація проекту з розвитку дуального освіти, яке поєднує в собі теоретичне навчання в коледжі або вузі з практичним навчанням на підприємстві. Вперше наші студенти стали переможцями та призерами Всеукраїнського чемпіонату робочих професій за міжнародними стандартами системи ВорлдСкиллс, метою якого є підвищення престижу робітничих професій.

Особлива увага – нашим вчителям. У переважній більшості це поважні люди, які користуються авторитетом не тільки у вихованців та їх батьків, але і серед жителів населених пунктів, де вони працюють. На думку вчителя прислухаються земляки, його порадами дорожать. Ми прекрасно це розуміємо і всіляко намагаємося підтримувати педагогів.

Дорогі друзі! Перше вересня – свято, близьке кожному. З нього починається важка, але дуже захоплююча дорога у світ знань.

Міцного вам здоров’я і благополуччя в родинах! Нехай новий навчальний рік буде для всіх цікавим і плідним, принесе радість відкриттів і нових досягнень!

Губернатор Володимирської області С. Ю. ОРЛОВА.

Дорогі діти, учні та студенти!

Шановні педагоги і батьки!

Прийміть найтепліші вітання з Днем знань і початком нового навчального року.

1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчався, навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми дорослішими вихованцями і щасливий шанс знову і знову відкривати дітям дивовижний світ знань. Для хлопців – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів та нових відкриттів. Найбільш пам’ятним цей день буде для першокласників. Для них сьогодні разом з першим дзвінком відкриються двері у новий, великий світ, повний цікавих відкриттів і яскравих вражень. З не меншим трепетом чекають цього дня вчорашні випускники шкіл, а сьогодні першокурсники коледжів, інститутів і університетів.

Бажаємо педагогам і батькам успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть стартовою основою для нового покоління киржачан.

А всім школярам і студентам – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Переконані, що вам під силу подолати всі труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій внесок у розвиток Кіржачского району та Росії.
Глава Кіржачского району

В. о. голови адміністрації Кіржачского

Дорогі наші першокласники!

Сьогодні ваш перший шкільний день, перший свято знань!

Звичайно, ви хвилюєтеся, вступаючи в новий світ, хвилюються і ваші батьки, і вчителі. Всім разом вам належить довгий шлях – одинадцять шкільних років. Ми сподіваємося, що шлях цей буде світлим, що попереду вас чекають нові друзі, хороші оцінки, безліч приємних, незабутніх хвилин.

В школі ви навчитеся читати і писати, освоїте іноземні мови, отримати необхідні знання з математики, літератури, фізики, хімії та інших шкільних предметів, але, хочеться вам сказати, це аж ніяк не головне. Найважливіше, чому вас може навчити школа, – вміння думати, самостійно знаходити рішення складних завдань, аналізувати, вміння співчувати, співпереживати.

Бажаємо вам, щоб перший шкільний рік, а за ним і всі наступні, був схожий на одну з глав дивовижної книги, повною чудес і нових відкриттів.

Глава міського поселення р. Киржач

Н. Ст. СКОРОСПЕЛОВА.

Голова Ради народних депутатів міського поселення р. Киржач

Дорогі хлопці!

Шановні педагоги і батьки!

Вітаю вас з Днем знань!

Перше вересня – один із самих добрих і світлих свят осені. Для першокласників – це початок нового етапу в житті, перші кроки на шляху до знань і досягнень. Для старшокласників – це можливість поставити перед собою нові високі цілі і досягти їх.

У цей день особливі слова хочеться сказати на адресу педагогів, які з самих ранніх років ведуть дитину за життя, формують його особистість, розкривають потенціал. Крім того, вчитель не тільки передає важливі знання своїм учням, але і виховує в них любов до Вітчизни, відповідальність, працелюбність та інші важливі якості громадянина своєї країни.

У новому навчальному році бажаю всім нових відкриттів, цікавих зустрічей, виконання всього задуманого, а їх педагогам – наснаги, творчих та професійних успіхів! Зі святом! З Днем знань!

Депутат Державної Думи РФ,

голова ВПОО «Милосердя і порядок» Григорій АНІКЄЄВ.

День знань — чарівний, одночасно хвилюючий та веселий день для мільйонів школярів і їх батьків. Особливо урочистий це свято для дітей, які тільки чекають щасливі шкільні роки. Майбутні першокласники та їхні батьки, особливо старанно готуються до 1 вересня, заготовлюючи ручки, зошити, пенали та інші атрибути щасливої шкільної пори, необхідні для пізнання наук.

Офіційно день знань стали відзначати в СРСР, у далекому 1984 році. Як і десятки років тому, кожен день знань починається з урочистої лінійки. Особлива увага приділяється першокласникам, адже для них 1 вересня — це не тільки початок навчального року, але і свято першого дзвоника, яке знаменує перехід на новий щабель, у нову життя. Новоспеченого школяра чекають нові знайомства, справжня дружба і перша любов.. На Перше Вересня прийнято дарувати вчителям квіти, вітати з початком нового навчального року. У цей день, школи відвідують голови округів і районів, традиційно вимовляючи вітальні промови.

В даному розділі ми старанно зібрали самі чарівні вітання з 1 вересня, роблять цей чудовий день ще більш урочистим та незабутнім. ©

Поділись посиланням з одним в соцмережі 🙂

У день знань всюди безліч квітів,
Банти видно на головах і ранці за плечима,
Ми літо поза межами школи провели
І тому трохи за нею сумували,
Шкільна лінійка, знову дзвонить дзвінок,
І знову заходимо дружно ми під школи склепіння.
І ми запам’ятаємо цей веселенький днина,
Щоб не забути безхмарні роки.

Вітаємо першокласників,
Середніх, старшокласників!
Свято знань — чудове свято,
Будь до навчання ти готовий!
Нехай вирішуються завдання,
Нехай диктант напишется
По-англійськи і По-російськи
Точно так, як дихається.
Ми бажаємо вам успіхів
І в навчанні і в праці,
Окличних побільше
Знаків у творчій долі.

Вересневим ранком світлим
Дзвенить дзвінок веселий,
З портфелями, букетами
Всіх збирає в школу.
Нехай цей рік промчить,
Як ніби санчата з гірки.
Бажаємо вам вчитися
Лише на п’ятірки.

Ми зібрали книжки, ручки,
Не хочемо бути в недоуках,
В школу нині ми йдемо,
Школа наш рідний дім.

Числа, букви, країни світу,
Сто питань-сто відповідей,
Цікаво в школі жити!
І вчитися, і дружити.

Вітаємо з поступленьем.
Вчинив, так вже вчися.
І не падай на коліна —
Не тому нас вчить життя.
Збери в кулак нерви,
Не рівняйтеся на всіх хлопців.
Встигай у всьому бути першим.
Нехай Господь береже тебе!

Знань день такий чудовий,
Знають в школі і в саду,
Немає відоміший, цікавіше
Денька рівному йому!

Першокласник, випускник
Без праці відповість —
Що таке алфавіт,
Потрібен він дітям?

Осіннім Днем, учень,
Ми тобі бажаємо —
Не лінуйся, а потрудись.
Не полювання? Знаємо!

Завзятою піснею літо отзвенело,
І золота осінь почалася.
Швидше, друзі, у вас чимало справ,
Вас чекає залитий сонцем шкільний клас.
Ви побували в таборі, в поході,
Зміцніли, подорослішали, розвинулися —
Дозвольте вас привітати з новим роком,
З навчальним роком — новим кроком в життя!
Нехай кожен шкільний день пройде недарма,
Вам треба багато, дуже багато знати,
Щоб стати такими, як герой Гагарін,
Щоб глиб Землі і підкорювати Космос!

Бажаємо відмінно вчитися
І в класі з усіма дружити,
Вміти відпочивати і працювати,
Любов’ю рідних оточити.
Завжди від душі веселитися
І надалі не хворіти ніколи,
Стати розумним і сильним, намагатися
Бути дуже старанним завжди!

Пізнати, запам’ятати все на світі
Обміркувати все, і все зрозуміти
За все на світі бути у відповіді
День знань святкуємо знову!
Раз свято є — він значить потрібен
А був би привід у вересні.
Ось жовтий лист знову закрутить
Осінній день у календарі.
Коли потрібні розум і знання
. а значить і жива душа.
Народиться світ крізь випробування
Завзято до мудрості поспішаючи!

Початок осені чудово,
День знань знову до нас прийшов.
Йдуть смішні першокласника
Квітами місто знову розцвів.
Нехай свято знань буде радісною,
Для всіх — батьків, дітей,
Давайте знання весело черпати
З розумних і серйозних книжок.

Спеціально для сайту ПоздравьДруга.ру

Запрошуємо авторів віршів до прямої співпраці!

Щороку 1 вересня розпочинається новий навчальний період. Букети квітів, білі банти, шкільні ранці миготять на вулицях міст і сіл. Цей день є по-справжньому святковим і для тих, хто вперше познайомиться зі школою, і для тих, хто в школі вже не новачок. Вчителі не тільки приймають вітання з Днем Знань від своїх учнів, але і з щедрістю їх роздають своїм підопічним і колегам. Які побажання підібрати, щоб поздоровлення з 1 вересня були оригінальними і щирими? В прозі або віршах? В якій формі піднести привітання з Днем Знань? Які слова підібрати для урочистої промови на святковій лінійці? Що побажати на класній годині? Відповіді на ці нагальні питання з легкістю знайдуться на нашому сайті. Вчителям припадуть до душі привітання з глибоким змістом, а учні оцінять прикольні і веселі побажання.

А все-таки літо – коротка штука…
Знову ця школа… Хоч плач!
Знову ця мука з названьем «наука»:
Решенье безглуздих завдань,

(Ех, хто б їх самих, педагогів, змусив
Засмічувати мізки собі даремно!),
Зубріння якихось ненужнейших правил,
Побудки ні світ-ні зоря;

До директора новоствореного (за безневинну витівку!)
Мене (чи, може, батька)
Почнуть викликати… А адже начебто здавалося,
Що літа не буде кінця…

Знову будуть двійки (на жаль, неминуче!)
І запису червоним щоденник…
…Останню нічку ми спимо безтурботно:
Я – мама, і син-учень…

Літо скінчилося, дзвенить шкільний дзвіночок.
Букет в руках у кожного другого!
Вітаю я тебе з Днем знань,
Будь щаслива, успішна і здорова!

І нехай тебе ніщо не зупинить
По дорозі до знанням і відкриттів.
І нехай День знань буде для тебе завжди
Святковим і радісним подією!

«Навчання – світло, а невчення – тьма» —
Недарма так в народі кажуть.
Адже знання, отримані в школі
І дорослим можуть дуже стати в нагоді.

Буває, порушуємо дисципліну,
Не моєму дошку, і, не вивчивши урок,
Приходимо в школу, ніби на арену,
Не чуємо навіть як дзвенить дзвінок.

Але входить в клас учитель – затихаем
І слухаємо, дихання затая,
Розповіді про морях і про пустелях,
Про те, як обертається Земля…

Ми вдячні: не шкодуючи сили,
Ви допомагаєте розумнішати нам і рости,
І відкриваєте простори знань,
Вказуючи нові шляхи!

Тепер вас називають «старшокласники»
І з повагою дивляться на вас.
Тепер вам кажуть «десятикласники» —
У вас відповідальності більше у 10 разів.

Для молодших ви станьте прикладом,
Помічниками — для вчителів.
З надією, вірою і любов’ю
Вперед дивіться веселіше!

Промчали весело року,
Не забути ніколи!
Але підійшла пора розлучитися –
Адже завтра в школу збиратися!

Прощайте ляльки, зайчика, ведмедика!
Тепер важливіше зошити, книжки,
Старанним учнем будь,
Успіхів, щастя, у добрий шлях!

Дорогий вчитель, з 1 вересня!
Радості, здоров’я, щастя і добра!
Щоб вистачало сил, витримки, терпіння
І завжди гарний настрій було!

Щоб учні знаннями блищали,
Радували Вас роботами, стараннями.
І для них прикладом і підтримкою стали,
Всіх своїм предметом зацікавили.

День знань, і, звичайно ж, День миру —
Такий для всіх день перший в вересні,
Коли під звуки вальсу з ефіру
Шле привітання диктор дітлахам.

День знань — мирний день, необхідний,
Як символ доброти і чистоти,
Давно і міцно гаряче улюблений,
І щедрий на усмішки і квіти.

Як світяться очі діточок-першокласників!
Як світять їм посмішки вчителів перших!
Як хочеться побільше таких добрих свят!
Коли все попереду! Коли ще без нервів!

Так нехай же день знань для усіх тут буде святом!
І школі наші діти хай будуть завжди раді!
Ким кожен з них стане слухняним іль проказником? –
Нехай на дорозі знань не буде вам перепони!

Здрастуй,
Навчальний рік, шкільний!
У добрий шлях учні!
Дзвоновим передзвоном

Нехай дзвенять, дзвенять дзвінки!

За теплі деньки спасибі льоту.
Зривається з дерев жовтий лист,
І ми з тобою в один день вересневий цей
Трохи сумуємо, що швидко промайнули

Веселі канікули і знову
Прийшла пора за парти повернутися,
До підручників, уроків, новим знанням,
І, відпочивши, знову почати вчитися.

Нехай щедро золото листя даруючи,
Нам осінь шкільне свято прикрашає,
Я вітаю з 1-м вересня,
Великих успіхів від душі бажаю!

Привітання-віршик офіційне на День Народження

Вітаю з річницею
Справжнього чоловіка
І бажаю всією душею:
Щоб був великий оклад,
Сил і міцного здоров’я,
Серця, сповненого любов’ю
Радісним, щасливим бути,
Всі негаразди пережити!

Оригінальне привітання з Днем Народження офіційне

Бажаємо Вам:
В роботі — швидкості,
В здоров’ї — бадьорості,
У щастя — вічності,
В житті — нескінченності,
Від сонця — тепла,
Від людей — добра,
Від чоловіка — ніжності,
Від друзів — любові і вірності.

Офіційний вірш-привітання з Днем Народження

Бажаємо бадьорості душевної,
Успіхів у повсякденному житті,
Здоров’я міцного завжди,
Не падати духом ніколи.

Бажаємо міцного здоров’я
І радісних погожих днів,
Нехай буде щастя в Вашому домі
І багато відданих друзів.

Привітання на День Народження офіційне чоловікові

Будь таким як ти є:
Для друзів — хорошим другом,
Будинки — люблячим чоловіком
І турботливим батьком,
На роботі — молодець!

Офіційне поздоровлення в прозі на День Народження

З днем народження, наш улюблений і шанований (ІМ’Я)! Нехай у Вашому житті настане несподіваний і приємний приплив грошей і настрою! І нехай цією хвилею хорошого вас накриє надовго! Вітаємо!

Привітання імениннику офіційне на День Народження

Хай буде все, що в житті потрібно,
Чим життя буває хороша:
Любов, здоров’я, вірність, дружба
І вічно юна душа.

Прийміть наші привітання,
Частинку нашого тепла.
Бажаємо міцного здоров’я,
Затишку, щастя і добра.

Гарне привітання з Днем Народження у вірші офіційне

Знаєш ти, як бути щасливим,
В цьому твій великий талант!
Нехай успіхи, перспективи
Надихнуть і окрилять!

Все завжди нехай відбувається
Тільки так, як хочеш ти!
Будь собою, живи на зльоті
Яскравою, радісною мрії!

Привітання з Днем Народження у віршах офіційне

Часом не в силах наші привітання
В особливі радісні дні
Розкрити всю глибину того значенья,
Який вони повинні нести.

Але нехай завжди світло Вам буде в житті
У колі рідних, в колі великих друзів.
Нехай багато разів посмішкою щастя бризне
Такий самий світло таких же добрих днів.

Офіційне привітання на День Народження жінці

Нехай в цей чудовий день всі збудуться мрії!
Бажаю, щоб відтепер щасливою стала ти!
Веселий промінчик сонця хай світиться в очах,
Невтомно чоловіки нехай носять на руках!

Душі, безцінною, полум’я зігріє всіх навколо.
Ти сама рідна і найкращий друг.
Сердечно вітаю і кажу тобі:
Ти самий, самий кращий людина на землі!

Привітання з Днем Народження офіційне

Сповнені добра і теплоти
Слова в чудесний день народження:
Завжди нехай радують квіти,
Будь-яких бажань исполненья!

Подарунки нехай приємні будуть,
Доля, дарує удачу частіше,
І всі роки, дні та хвилини
Нехай зігріває тільки щастя!

Коротеньке офіційне привітання на День Народження

Бажаємо здоров’я, любові і тепла,
Щоб життя цікавим і довгою була,
Щоб в будинку затишок був, любов так рада,
Щоб будинок був захищений від горя і бід.

Привітання з Днем Народження коротке офіційне

Бажаємо життя без кручины,
Не хвилюватися без причини,
Завжди мати веселий вид,
Повік не знати, де що болить.

Доля і Батьківщина єдині.

З кінофільму «Гардемарини»

Кожне свято в нашій свідомості пов’язане з цілим рядом асоціацій: Різдво, Новий Рік, Великдень…

День Росії – особливе свято. Він теж викликає безліч почуттів та образів – але ще напівусвідомлених, неясних. Це свято, відзначати яке ми поки тільки вчимося.

Впевнений, що 12 червня сьогодні для мільйонів росіян – вже не просто зайвий вихідний, позаурочна вилазка на дачу і чергова можливість викласти у You Tube ролик з салютом. Це час, коли всі ми даємо собі свій відповідь на питання «А що в моєму житті означають слова «Росія», «Вітчизна», «Батьківщина»?». Всі разом і кожен рік 12 червня ми створюємо історію, ми закладаємо традиції того, як будуть вшановувати цей день наші діти і онуки. І привітання з Днем Росії у віршах і в прозі з нашого розділу – мікронна частка цього величезного процесу.

Зі святом!

Артур Пожелайкин

Офіційне привітання з Днем Росії

Сердечно вітаємо Вас з Днем Росії! Цей день по праву називають одним із найвизначніших державних свят. Він об’єднує всіх, хто пишається героїчним минулим нашої Батьківщини, з упевненістю дивиться в майбутнє, захоплено і відповідально будує її сьогодення.

Роль Росії на світовій політичній арені, розвиток національної економіки і соціальної сфери залежать від кожного з нас. Прийміть наші щирі побажання професійних і особистих успіхів, перспектив зростання і процвітання! Бажаємо Вам і Вашим близьким благополуччя, здоров’я і всього найкращого! (Текст: колектив авторів POJELAIKIN.RU)

Привітання з Днем Росії у прозі

В День Росії 12 червня з особливою гордістю уявляєш, яка велика у нас країна. Така велика, що, коли в одних її куточках вже зустрічають Новий Рік, в інших тільки відправляються за покупками. Така багатолика, що в наших сім’ях в пошані і пельмені, борщ, і плов, і долма, і хінкалі, і хвіртки. Така багатоголоса, що перші казки у дитячих колыбелек звучать у нас на різних мовах.
У нас велика країна. І ми її діти, такі різні, такі несхожі. Але є між нами глибинне загальна подібність. Всі ми мимоволі стаємо під звуки російського гімну. Шануємо 9 травня. На питання «Улюблений поет» мимоволі відповідаємо «Пушкін». Пишаємося Гагаріним, Білкою та Стрілкою. Розповідаємо по пам’яті рязановские фільми. І точно знаємо, що сенс тургеневского вірші в прозі «Розумом Росію не зрозуміти» в його кінцівці: «У Росію можна тільки вірити!»
Росія і віра нерасторжимы, цією думкою пройнята вся наша історія, вся наша література. Федір Сологуб так сказав про це:

Моя Росія вірить вірно,

Що наш чертог неколебим,

Що мужність солдатів безмірно,

І що ми переможемо ворога.

Як не лютує доля,

Як вража сила не гнітить,

Вільний подвиг громадянина

Тебе, Росія, піднесе!

Вірити в Росію – значить вірити в її народ. Значить щодня й щогодини підкріплювати цю віру справою. Нехай віра у Вітчизну, віра в кожного з нас живе у наших серцях і керує справами – великими і малими – на благо Батьківщини. З святом Вас, з Днем Росії! (Текст: Катерина Машкова)

Привітання з Днем Росії у віршах

Це наш з тобою –

День триколірного прапора,

І двоголових орлів,

І березових гаїв, –

День Росії. Однієї

Їй даємо ми присягу,

Пам’ятаючи подвиг дідів,

Множити славу і міць!

Від Камчатки до Криму!

Ми за право жити тут

І нехай матінка-Русь,

Всупереч всім вітрам

Зберігає вірність собі!

(Автор тексту: Гоша Городників)

Привітання з Днем Росії співвітчизникам

З Днем Росії, дорогі співвітчизники! Наше головне надбання – це наш народ. Народ Росії. Наш сучасник поет Володимир Глазков написав чудовий вірш – «Російський характер». Але його рядки – про кожного жителя нашої багатонаціональної країни. Такий характер і російську – і взагалі російський.

Що значить: чинити по-російськи?

Щадити кривдників? На червоне світло крокувати?

Навідліг пити, гранованим, без закуски?

Неквапливо щось запрягати?

Адже це так по-російськи: спати на заметі,

Не бачити власних вигод – в упор,

Віддавати перевагу сухар – пахучої здобі,

Сунути, не здригнувшись, шию під сокиру…

Іван – дивак. Але треба бути Іваном,

Щоб справді по-російськи надходити:

Щоб бинтувати собою чиїсь рани,

А за чуже життя – свою віддати.

(Володимир Глазков, «Російський характер».

Цит. за: «Руська правда», № 5 (261), березень 2012, с. 12)

Так будемо ж гідними синами своєї Вітчизни! В цей урочистий день побажаємо один одному стійкості, сил, натхнення для творення нової Росії, сильною, могутньою, вільною, але як і раніше неповторно самобутньої, якою вона споконвіку була, є і буде! (Текст: Катерина Машкова)

Comments are closed.